CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kirol
#23097
Minden ajtó zárva, hogy lehet lemenni?

Vagy királyul már sehogy? Elcseszték a játékot?

Kaszi46
#23096
még nem játszottama crysis-el de elvileg 0-val lehívod a konzolt majd beírod map pályanév, nyomsz egy tabot majd egy entert

*Posse*T.W.D*

kirol
#23095
Ja! Köszi.
Akkor a kis bigyónak mondjuk nem pont-al kellene jelölnie, ha nem egy szinten vagyok. Hogy jutok le?

bertino
#23094
speciel ott van, ahol kissé hozzányultak a ruhádhoz

nem a fedélzeten, hanem a hajó mélyében...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

kirol
#23093
Hol a k**va anyjában van itt a TAC?


Itt vagyok a jelzett pontnál, de *****ra nem látom.
Már kicsit felidegesített!!!

berczely
#23092
Milyen hajót lössz?TAC gunt csak a végén a fõ alienre lehet használni annak is a 2 lövegére!Gaus pedig jó mindenre.

kirol
#23091
Senki nem tudja?

#23090
Sziasztok!

Letöltöttem egy Crashed single player mappott. Ezt bemásoltam a Game/Levels könyvtárba.
Azt szeretném tudni, hogy a crysisban, hogy kell elinditani ezt a mappot?

5c0rp330n
#23089
Namáá ember vki.. légyszi.

Peetboy
#23088
Állati jók ezek a képek. A felsõ igazi nyári tengerparti feelinges. Az alsón meg olyan autó versenyzésre csábító út van.
Remélem elõkerülnek benne a sportkocsik is. <#vigyor1>

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

#23087
ez nem lac coo-nak válasz, cska kérdés, nemtom mé ment oda :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23086
egy kérdés, ami eszembe jutott:

nem tudja vki hogy lehet éjszakai szerót csinálni??? természetesen dx9-ben 😊 meg tört szerót hogy lehet? :S néha van olyan szerver amin elõ bukkan egy-egy éjszakai map, és kivi lennék hogy köll

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23085
nem fene


szem tudja, meg olvas is, mielõtt képet linkel, mert elõtte már megmondták ezekrõl a képekrõl, h kamu az egész. Elõször nem reagált semmit a crytek, aztán mondták, h õk ugyan még nem nagyon adtak ki uj képet a játékból, szal vmi fanatikus csinálhatta. Egyébként meg sztem nem is szépek. Max ez a fás dolog

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

lac coo
#23084
Jah, hogy egyformák a fák ...
Fene tudja ,....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

kirol
#23083
Mi az a TAC löveg?
Én hiába lövöm már egy éve a hajót Gauss-al, meg aknavetõvel semmi se gáltozik.

DarkSector
#23082
2-vel se.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

5c0rp330n
#23081
10 fps-t akartál írni?

5c0rp330n
#23080
Erre vki?

NeBby
#23079
Nézd meg mire válaszoltam , nézd meg mi van a képen és utánna nézz magadba , hogy minek kérdezel hülyeségeket...<#vigyor>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

lac coo
#23078
Ezen mit kell néznem ? 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#23077
haha

#23076
lesz... 2025 környékén... amikor már mindenki nano ruciba fog járni. xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Banano007
#23075
Nem.Szarkonténer 2 lesz.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

#23074
egyaltalan lesz Crysis 2?????

#23073
Winfos Pistán pár beállítás maradhat bekapcsolva, de mondjuk a Parallax Occluson Mapping le van tiltva.

#23072
yepp, végre egy értelmes ember, aki olvas is 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

NeBby
#23071
Ez egyik se Crysis 2 , csak PS elt kép:

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#23070
ez elég érdekes, mert ebben a pillanatban alt-f4-eztem ki egy multi szerórol, mert meguntam, de ott nekem volt minen efekt. sunshaft, és társai... 😉

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23069
Multiban hiába nézed Very High-on, csak a high grafika lesz engedélyezve. A szerverek a többi effektet tiltják.

grebber
#23068
FlyHigh
#23067
E6550, 2gb 800mhz, 8600gt 256mb.
1024X768
high: textúra, obijektum, részecskék, fizika, képi hatások. A többi medium, illetve az elmosódás ki.

Thrash \'Till Death

HF
#23066
Na 2 nap alatt végigszenvedtem deltán...
Viszont nem sikerült rájönnöm hogyan kell magyarra állítani. Felraktam angol és magyar feliratot is, gondolom az angol volt elõbb, és az az alapértelmezett. Reinstall nélkül átlehet állítani? Segítségeteket megköszönném

JaSoN HuNTeR
#23065
Irták a PCGURUba is.Ha 1GB ramja van valakinek ne probálja nagyon lownál jobb grafikába.

Nekem a demo nem ment olyan jól.Medium.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23064
kiváncsi leszek hogy az én configomon amikor 1,5GB ramom lesz akkor hogy fogg fútni. 😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

gduck
#23063
Háát nemtom! Az biztos hogy ezeknél a kártyáknál a proci is sokat számít!

Nekem 1280x1024 4xAA XP VeryHigh (picit módosítva) és multi alatt is tökéletesen megy (még többszörös atomrobbanás alatt se esik le az FPS 25-30 alá...)

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

zolo
#23062
Hali

Én is 7600Gs-sel játszok , és nemfontos alapon hagyni a dolgokat.
Objext és Texture Detail Medium, Víz, részecskék szintén medium. 1024. És kézileg a cvarokban a napfény-átszûrõdés bekapcsoltam, és így most nekem jó, stabilan megy, Vistán. Ja igen, patch fel van téve.

Athlon 64 3800+, és 1,25 gb ram van még a 7600Gs mellett.

http://flickr.com/photos/zolika90/

#23061
Heló! Na akkor mi a vélemény letöltsem, és használjam, vagy nem érdemes?

AMD 6000+, 2giga ram 800Mhz, MSI K9A2 Neo-f, Galaxy 8800gt

#23060
Persze... 1024-ben very high-ben XP-n is akad. Minimum FPS néha nagyon befigyel. A HD3850CF annyit javított, hogy nem megy az FPS 15 alá, 8800GT-n sokszor kaptam 5-6-ot is.

gduck
#23059
Azt mondanám "simábban" fut a játék 😊 A tesztbõl nem látszódik FPS növekedés, de valamivel gyorsabb lett a játék!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#23058
"Szóval ha játszani akarsz vegyél egy társat a jelenlegi karidhoz"

NANE! 8800GT tökéletes a játékhoz!!! TELJESEN FELESLEGES AZ SLI!!! PÉNZKIDOBÁS!!!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23057
Heló! én GF 7600Gs-esl játszok alap grafikán 1024-ben, és igaz h nem a legszebb 😊 , de rendesen játszható, érdemes nekem felraknom a patchet, esetleg valamit gyorsítana nekem? (1gb ram, A 3200+ Am2). Elõre is köszi

AMD 6000+, 2giga ram 800Mhz, MSI K9A2 Neo-f, Galaxy 8800gt

Bence94
#23056
helo maszka amiket te belinkeltél mind kamu csak a crysis megtuningolva

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#23055
Semmit nem segít a patch sebességben. Vista teljesítményét hozzák XP szintre.
Alapjában jól optimalizált a Crysis, csak a GF8 elveire történõ fejlesztéssel ennyit lehet kihozni ebbõl a grafikából. DX10 jelenthet javulást, de ott meg nagyon lassúak az nV karik. Szóval ha játszani akarsz vegyél egy társat a jelenlegi karidhoz.

Viktor9202
#23054
Már itt is olyan ganalynak tünik a növényzet XDXDXD

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#23053
Az tuti

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Kaszi46
#23052
5c0rp330n
#23051
Nem értelek. Ati/Nvidia két más világ.

#23050
Na kiváncsi vagyok mi sõl majd ki a Crysis 2bõl

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23049
pffff

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

5c0rp330n
#23048
Nálad ezekszerint nem segített. Másnál? (inkább 8800GT-sre vagyok kiváncsi de legalább Nvidia-sra)