CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaSzKa
#23047

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#23046
semmit

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#23045

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

5c0rp330n
#23044
még1 kérdés: 1.1 patch mennyit javít a teljesítményen? 8800GT-vel vagyok, minden high-on, 4xAA, 30 fps körül mozog stabilan akció közben.

MaSzKa
#23043
Crysis 2


_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

5c0rp330n
#23042
Hali. Kérdés: DX9-en frankón lehet very high-t beállítani a config file bemásolásával xp-n? Mennyivel terheli le jobban a rendszert, mint egy high beállítás?

rvn
#23041
jó kis játék csak sztem rövid...meg sztem kcisit hülyén ls van lezárva

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

#23040
ebbõl is legjobb esetben az az egy modell készül el :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

grebber
#23039

Next PC upgrade: 2022

kirol
#23038
Itt rögtön az elején bóklásztam kicsit, el is csapott egy vadászgép, de ami a lényeg itt érdekes módon, már elfelejtettem úszni, mert a vízbe ugorva rögtön meghaltam.

bertino
#23037
yepp, a vég
bár még szenvedni kell érte egy kicsit

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

kirol
#23036
Érdekes, miután végigszenvedtem és kijutottam a hóból már eljutottam az anyahajóra - gondolom ez a vég - és már nem volt probléma.

gduck
#23035
Picit durva megoldás 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

kirol
#23034
Tuti a játékkal van valami gond.

#23033
Nekem is állandoan kifagy a havas pályán, pedig eddig semmi gondom nem volt.Nekem eredeti van mégsem tudok multizni. Álandoan kivág a multi mokábol pár perc után valamilyen ürüggyel.
#23032
format minden, windows reinstall, biosba megnézni minden rendben van-e, stb, és akkor jó lesz 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

kirol
#23031
TimeShift-el el se kezdek játszani, mert még a végén átkerülök egy másik dimenzióba, vagy megállítom végleg az idõt és akkor mi lesz?!!

kirol
#23030
Na mostmár a full gépet kifagyasztja. Tök jó, eddig nem volt semmi gond.
Amióta a sziget megfagyott, a gépem biztos nem tudja elkülöníteni a virtuális valóságot a valóságtól és a játékbeli fagy miatt biztos lefagy õ is.

K**** anyját a Crysis-nak. Már nagyon felidegesített ez a havas rész.

czky
#23029
Nekem mind1 sajnos, hogy milyen ez a driver (aláírás miatt). 7900gto-val meg nem próbálom ki! xD

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#23028
Megvan de a bétákat valahogy alapbol nem érdekelnek Semmiben max tényleg kipróbálni és vissza a régire vagy az éppen bétábol stabillá vált változatra. De mint mondottam ATi-s vok ott nem volt még ilyen gondom remélem nem is lesz. Mondjuk béta drivert még nem szedtem le 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

kirol
#23027
Nvidia honlapján is ott vannak a beta-k ,csak kölön. De ez nincs.

kirol
#23026
Igen onnan, de ilyen rar-os hülyeségeket nvidia nem szokott kiadni, mert a beta-k is *.exe -k lehet azért szar.

#23025
Hát béta azért nincs még ott.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

czky
#23024

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#23023
Bár az oldalukon tényleg nincs. Akkor ezt honnan szedted le?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23022
hol van az a driver? :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23021
"171.16 100%-os pörgeti a ventit" már meg sem szolalok (ATi karim van és normálisan megy) 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

kirol
#23020
Na ez a hülye 171.16 100%-os pörgeti a ventit, úgy süvít hogy na. 😞
Vissza is rakom inkább 169.28-at.

kirol
#23019
Köszi. Néztem a könyvtárat, és a My Games -ben van Gears of War is, de nincs is benne semmi, mert a játék mappájában tárolja, de akkor minek csinált ide is könyvtárat?

Na mindegy, felraktam a 2008-as Forceware-t (169.28 Beta), nem tudom, hogy emiatt e, vagy épp szerencs volt, de tovább tudtam menni, és nemsokárra jött is egy automentés, de nem szállt el.

Többre nincs most idõm, este kiderül.

Bár most látom ,hogy még újabb is van, a 171.16.

gduck
#23018
Lesz? Már van 2 (írták a hozzászólásokban) 😉

Slowmotion mod
SlowMo mod

Aktiválni a CAPSLock billenytûvel lehet.

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23017
Sziasztok,

A - diff_normal.cgf -ban szeretnék változtatni egy optializálási útmutató alapján.

Ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy Wordpaddal megnyitom a fenti fájl -t , végére gurulok és 1 sor kihagyásával manuálisan beirogatom a változtatni kívánt sorokat?

Természetesen csinálok bizt. másolatot.

Köszi a válaszokat...

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

grebber
#23016

Next PC upgrade: 2022

gduck
#23015
Nem fogja látni, át kell másolnod!

XP: c:\Documents and Settings\Felhasznalo\Dokumentumok\My Games\Crysis\SaveGames\
VISTA: c:\Users\Felhasznalo\Documents\My Games\Crysis\SaveGames\

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23014
ezen meg 1 év mulva is minden menni fog normálisan 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Banano007
#23013
Enyém igenis ér^^ ezen a lószaron kívül minden megy normálisan..ez is megy ha nagyon akarom cfg módosításokkal high-on...

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

kirol
#23012
Holnap kipróbálom Vistan.

Az látja majd a mentést az XP-n? Vagy hol tárolja a játék?

gduck
#23011
Akkor sajnos vmi bug 😞((

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23010
Engem is érdekelne, hogy lehet-e gamepaddal játszani valahogy!

PS3 ID: hdcsaba

kirol
#23009
Pont csak ennél a résznél. Nem hinném.

#23008
tied meg má most se ér <#idiota>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Banano007
#23007
Õ is tudja hogy egy nagy kupac kakit se ér.....se fog érni 1 év múlva.😄

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

#23006
tudom <#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

zolo
#23005
Pedig neked aztán szargéped van xDDD

http://flickr.com/photos/zolika90/

Banano007
#23004
Nem.Csak volt már ilyen hiba .Ezért készültek a mentések.😄.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

gduck
#23003
Nekem soha nem volt semmi gond játék közben... Esetleg memória hiba, proci túlhajtás, stb....

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

kirol
#23002
Neked is ilyen volt?

#23001
heló! az volt még nemrég a gondom, hogy ha 100%-ra betöltött a játék, akkor újraindult a gép, és ez több játéknál is elõfordult. Mióta webkamerám volt azóta csinálta, és erre gyanakodtam. Lehúztam, és most minden játék mûködik frankón. a webcam márkája: WinFast iCAM100 M. Mit lehet ezellen tenni? A boltba ahol vettem, beszéljek a gyerekkel, vagy tud valaki valami biztatót mondani? Elõre is köszi.

AMD 6000+, 2giga ram 800Mhz, MSI K9A2 Neo-f, Galaxy 8800gt

Banano007
#23000
Mert lófasz a játék.Tölts le hozzá vmi mentést. xD.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

kirol
#22999
Na ott járok, amikor kijutok a hegybõl és mindenütt szakad a hó!
Na itt bármit csinálok, egyhelyben állok, vagy megyek mindegy, max. a 3 ufó közelébe tudok elmenni és a crysis szabálytalan mûvelettel elszáll.

Eddig semmi gond nem volt, és nem is változott a gépen semmi. Már 6x indítottam az elõbb, de mindig elszûllt, a pálya elsõ mentésével is, csak úgy még a szövegelés közben elszáll.

Mi a francért van ez?

#22998
nekem azt írja, hogy nincs meg a recommended <#idiota>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830