31662
CRYSIS
  • Peetboy
    #24788
    Igen ez pontosan így van ahogy írtad. Korábban még én sem voltam biztos benne, de a Crysis Demo megjelenésétől tudom, hogy nincs benne DX-10-es effect.
    Egyáltalán nincs is még DX-10-es effect, de még az is lehet, hogy még mindig a Direct X - EGY-nél tartunk, csak mindig kitalálták rá a számozást.

    Na mondjuk az is igaz, DX-7-re nem lehetne mostani játékokat feltenni, mert kérné hozzá a DX-9-et.
    De akkor ilyen elven, a DX-7en is el lehetne inditani a Crysis-t is, csak CFG buherálás kell hozzá.
  • Shep
    #24787
    Azért én kiváncsi vagyok mikor és melyik lesz az első tényleges DX10-es játék.
  • Szasza20
    #24786
    Mondjuk a kártya adtól tudja a DX10 vagyis hát inkább tudná, csakhát ugye a sok parasztavakításos beszéd mellé....ahogy le is írtad
  • DarkSector
    #24785
    A DX10 edddig is nyitott könyv volt.
    Mindenképpen kellett valami, ami eladhatóvá teszi az akkor még új operációs rendszert.
    Hisz...a sok játékos ugye miért venné meg a 3-4-szer nagyobb teljesítményt lefoglaló oprendszert a játékai alá, ha nem lát különbséget, az FPS érték csökkenésén kívül.
    Háát igen.
    Egyszerűen a DX10-nél kicsit megnövelték a DX9-es effect-ek számát, intenzitását, ami az FPS értékét még jobban lefogja.
    DX10 effect-ek DX9 alatt...jah FPS szipanntásra jó.
    Meg mi az, hogy szebben süt a nap DX10-ben, meg hasonló hülyeségek, amiket halottam....
    Nesze neked CFG-k!!!

    Majd ha egy olyan effect-et mutatnak, ami DX9-ben megvalósíthatatlan, na majd akkor.
    Bár a Bioshock-ot látva azért brutál kiváncsi lennék.
    Jahhogy az nem nagy és külső terepeken van. Nemgond erőssebb gépeknél majd átültethető lesz nagyobb mennyiségben és minőségben.
    Vagy még annál is szebb effect-ekre képes az új DX????

    Gyorsabban számol????!!!???
    Jahh, de nem FPS-ben mérve.
    RÖHEJ. NEHOGYMÁR VALAKI BEDŐLJÖN A SOK SZARSÁGNAK.

    Amíg nem jön a WINDOWS 7, addig csakis az XP-nek lesz létjogosultsága, legalábbis játék szempontjából.

    Ahhogy volt-szokták mondani...... "A játékok DX10-ben olyanok mint DX9-ben mínusz 15-20FPS!"

    Jah gondolom mindenki ismeri azt a témát, hogy képzelt betegség,.
    Na ez is az, ha egy kbetegnek adnak egy szem szöllőcukrot, akkor azonnal azt hiszi, hogy meggyógyult, valami halálos kórból.....pedig nem kapott semmmien gyógyszert és nem is volt beteg.....
    Kb én így látom az egész DX10-es témát....
    (honnan a francból tudjam, hogy valóban a DX10 technika dolgozik, csak azért, mert átkapcsolok a menüben egy opciót off-ról on-ra??????)

    Ja és ez van szerintem a mostani DX10.1-el is, csak ezzel VGA-kat reklámoznak....O_o
  • Peetboy
    #24784
    Ja igen, akkor inkább a Cryteket lehet szidni, mert így adják el a Crysist. Na de az is igaz, hogy még pár hónappal ezelőtt sokan azt hitték tényleg van benne DX10 a játékban.
    És én arra is emlékszem, (vissza lehet keresni) amikor sokan nem hittek neked amikor mondtad nincs ebben a játékban DX10.
  • lac coo
    #24783
    Nem, nem erre gondoltam ! :) Arra, hogy mindenk ia DX10 szapulja mert nem is létazik, csakhogy létazik az, de a Crysis ilyen-olyan okok miatt nem használ belőle semmit.
    aztán hogy ennek ellenére mennyire gerinces dolog a Crytek-től, hogy DX10-ként ad el néhány letíltott DX9 efektet, az más kérdés :DDD
  • ColdFire
    #24782
    én is néztem, gyönyörű....
    de legalább az összkép jó, nagy akciófilmek végén is ilyen szokott lenni, aztán jön az elsötétült kép, majd a stáblista, a mai átlag ezt veszi :]
  • Peetboy
    #24781
    Félreérted Lacót, vagy nem értetted meg mit mondott régeben. Ő csak azt mondta régen is, hogy a Crysisban nincs semilyen DX-10 effekt. Mert sokan nem hittek neki, micsoda hülyeségeket beszél itt, már pedig van benne. Most már legalább mindenki belátja,hogy nincs benne DX10.
  • G18XM8
    #24780
    Nem ilyen szépen megcsinálták. Cryengine power! :D
  • berczely
    #24779
    Hát a legalsó képen a VTOL mögötti háttér az valami csodálatosAviból fotózott a crytek?
  • G18XM8
    #24778
    Nem, mégsem, nem ír ki nekem semmilyen kódot. Na mindegy talán gugliba is megtalálom.
  • G18XM8
    #24777
    Thanx! Ez volt a gond.
  • bordy
    #24776
    írd is be a kódot amit alaul ír a kis mezőbe, ha nem tetted volna eddig, és utána download.
    ennyi.
  • G18XM8
    #24775
    Áh, akár hogy próbálom semmi, ebbe lép be ezek közül kell kijelölnöm, és downloadra kattintani, de semmi :(
    Download via TeliaSonera
    Download via Level(3) #2
    Download via TeliaSonera #3
    Download via GlobalCrossing #2
    Download via GlobalCrossing
    Download via Teleglobe
    Download via Level(3)
    Download via Cogent
    Download via TeliaSonera #2
  • bordy
    #24774
    nekem most engedte leszedni. probi probi...
  • G18XM8
    #24773
    Neked hogy sikerült letölteni az unlockert?
  • lac coo
    #24772
    Azért levegőt vegyél :DDDDDD
  • bordy
    #24771
    free-t probálgasd. nekem se sikerült még. sose kaptam ilyen üzit itt a rapidon...
  • Smithwarden
    #24770
    Magadnal vagy ember, mirol beszelsz es ugatsz itt megint.

    Semmilyen "nem ertes" nincs itt !!!
    Ezt sokan itt tudtak, en is azt mondtam hogy csak kamu a crysisnal (is) a dx10, sokaknak ketseguk volt es most jott egy kis program amivel egyertelmuve valt a dolog, ezzel mindent lehet allitani ami vistan "dx10"-nel van, ennyi csak az egesz.

    De te a szokasosat csinalod ujra es ujra, bedugod ide az orrod nem tudom miert (a crysis jatek forumjaba, ahova tobbszor is leirtad hogy egy szar jatek es utalod) es beugatsz valami negativat vagy baszogatast par embernek, csak hogy hatha csinalhatsz egy kis flame-et, mert csak ezt tudod, nem valtoztal semmit...

  • G18XM8
    #24769
    Hogy töltsem ezt le? Premiumra kattintok fizetni kéne, free-re akkor meg nem történik semmi.
  • lac coo
    #24768
    Bazz. mit nem értetek lassan fél éve azon, hogy nem a DX10 a kamu, hanem a Crysis ( állítólagos DX10 efektjei) ???
  • Smithwarden
    #24767
    Igy van.
  • ColdFire
    #24766
    végig játszottam a játékot, örültem hogy minden bug nélkül, erre a végére:
    [IMG]http://bracsek.extra.hu/upload/2008/Crysis%202008-03-18%2018-02-26-14.jpg[/IMG]

    azért jó volt, várom a köv részt :]

  • arty
    #24765
    inkabb az MS akarja eladatni a vistáját ...
  • KILLER2
    #24764
    Nem kamu, hanem parasztvagítás. Azaz kamu xD
    Ez is csak arra kellett, hogy eladja az Nvidia 8-as szériáját. Ha nem is kamu, egyenlőre akkor se ér szart se, mert nem bírják használni.
  • Smithwarden
    #24763
    Emberek... Vista + DX10-et el lehet felejteni, ahogy par sorral lentebb irtam, csak olvasni kellene:

    #24728

    Crysis Unlocker kis proggi = DX9-en minden DX10 effektet es lehetoseget engedelyez...

    (DX10 = kamu)
  • Szasza20
    #24762
    Köszi a választ! Hát XP-n nagyon jól megy! Ááá hát akkor nem is rakok Vistat ha csak ennyibe külömbözik!
  • Skynet
    #24761
    Emiatt felesleges ha jól fut és unod az xp-t fellehet tenni,ennyi...Talán hajszálfasznyit szebbek a fénybeszűrődések,és pár apróbb effekt pl fegyverelővételkori elmosódás,stb,nincs benne az xp veryhigh szarozásban de ennyi...Mondom,iszonyat minimális a dx10 és az xp alatti buhera közt,csak emiatt nem éri meg...
  • Szasza20
    #24760
    Na most ez tényleg így van? Mert ha igen akkor nem rakok ezért Vistat, mert csak a Crysis miatt akartam hogy megnézzem DX10ben! De ha egy fikarcnyival se jobb mint a cfg buherálásos téma akkor nem rakok!
  • Ability
    #24759
    Csináljatok egy oldalt neki, ahol összegyűjtitek a képeket, leírásokat, stb... Ha megvan, akkor berakom majd.
  • berczely
    #24758
    Az "Egyéb" menüpont alá be lehetne tenni összehasonlítós képeket!Amiket csináltunk.Vagy ha valaki talál a neten jókat azokat is!Sokan ez alapján döntenek hogy kipróbálják e a játékot vagy nem.De csak javaslat!
  • Skyline
    #24757
    Egy a lényeg ha fennvan a vista 2 giga azért kell....Superfetch-et meg kikell kapcsolni a francba,csak zabálja a memóriát de nagy haszna nincs (azrt készítették hogy a sűrűn használt progik gyorsabban induljanak /esetleg fussanak,de inkább csak zabálja a memóriát az előretárolás miatt)....
    Sima vista alatt pár szar kikapcsolásával (de vista marad ugyanolyan kinézetü,tehát emiatt nem kell aggódni) elérhető hogy 1-2 fps legyen a különbség xp-hez képest,de ahogy elnézem itt írja Ability az sp1-et azzal úgytünik még annyise....
    És szeretném megjegyezni xp alatt veryhigh buherálással nem 100%-osan ugyanazt látod mint vista dx10 alatt,pár apróbb effektus csak a dx10 alatt van de ezek olyan elenyészők emiatt nem éri meg vistát rakni..:)
  • Ability
    #24756
    > Vista pedig nem olyan gáz, mint sokan írják. Felraktam múltkor az SP1 RTM verziót, és kis buhera után a játék pontosan ugyan olyan sebességet produkált, illetve a memória sem volt sokkal telítettebb, mint XP alatt. Alap állapotban kb. 500 MB-ot foglalt el a rendszer. XP is hasonló.... Szóval igazából a Vistánál is csak akkor kell sok memó, hogy ha használni akarod a superfetch és társai csodákat. :)
  • Peetboy
    #24755
    Szerintem fölösleges a Vistán Crysisozni. Hiszen amit Very Highon látsz, ugyanazt látod az XP-n is azzal a CFG buherálással.
  • Viktor9202
    #24754
    Nekem most 2 gb ramom van, ha felteszem a vistát nagyon fog tépni a Crysis? Mer most XP-n jól megy nagyon,de vistán is menne így?
  • berczely
    #24753
    aha szóval tök 8 milyet veszek?oké akkor majd amilyen lesz kössz mindent!
  • Peetboy
    #24752
    Illetve nyilván hogy ha az eddig memók 1GB-osak voltak, akkor nem rakhatsz mellé 2GB-os változatot, mert akkor nem megy a duál.

    Ez nem így van amit a Dual Chanelről írtál. Az mindegy mekkora modulok vannak egymás mellett.
    Ebben azért vagyok olyan biztos, mert az én gépemben egy 1 GB-os + egy 256-os modul van. Láss csodát Dual Chanelben megy.

    ui: Már nem érvényes a konfigom ami ki van írva alulra, mert kivettem a másik 256-ost.
  • gduck
    #24751
    + 2x1GB
  • Ability
    #24750
    Ami itt szempont lehet az az, hogy vagy akarsz hagyni bővítési lehetőséget, és így veszel egy 1x2GB-os kiszerelést, vagy inkább szeretnéd dual-ban hajtani őket (ez a logikus lépés), és így 2x1GB-osat. Na most leszögezem, hogy nem vagyok mestere a témának, nem feltétlen van minden úgy, ahogy mondom. Ha jól tudom, akkor 2 "egységen" felül duálra csak akkor van lehetőség, hogy ha négy db memót hajthat. Illetve nyilván hogy ha az eddig memók 1GB-osak voltak, akkor nem rakhatsz mellé 2GB-os változatot, mert akkor nem megy a duál. Szóval szerintem nem mondok hülyeséget, de ne vegyél rá mérget....
  • berczely
    #24749
    Most nem a Vista miatt vennék memot, amúgy is akarok.Csak hogy érdemes venni?2x 1GB vagy 1x 2GB?