CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23147
Más minden megy tökéletesen akadás nélkül maxon
gduck
#23146
Ahhoz a VGAhoz tök fölös nagyobb procit venni!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#23145
Ott vmi komoly gond van.... Más játék megy rendesen?

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Narxis
#23144
Dehogy kell akkora, én egy 5200-asra gondoltam, teljesen felesleges nagyobb, akkor már másik VGA is kellene.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#23143
Hy all!

Volna 1 kérdésem az miértvan hogy a játék minimumon fut rendesen
de hamár közepesre rakom már szenved vagyha bármit álitok rajta?.
Gép: ASUS P5W DH Delux, Intel 3.4G Proci, 3.5G Ram, GeForce 8800GTX (768mb)

Várom válaszotokat köszi.
Zinaj
#23142
Patosik.Ez a game VGa fuggo!Na jo proci is 😛

i7 azt szevasztok :P

Zinaj
#23141
Noise ertelek!Oks gondoltam, h valami vad joszag 😛

i7 azt szevasztok :P

#23140
De szerintetek érdemes lenne felraknom?Mert ha össze-vissza akad akor nem annyira élvezhetõ a játék!😞
#23139
Asus 8800 GTX
#23138
vagy egy 6000-es?
gduck
#23137
NEM! Igaz, az alábbi teszteket bikább procival csinálták, de ez nem számít sokat ebben a VGA kategóriában.

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23136
De ha egy 6200+-os proci lenne?
bertino
#23135
persze, medium low-on elég 1280ban

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Narxis
#23134
Szerintem nem.Proci elég gyenge, mégha dual is, az viszont tuti, hogy néhány dolgot rakhatsz high-ra, de nem mindet.Szvsz.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#23133
Jah hogy ne akadjon ahoz elég-e?😊
#23132
Császtok!Azt szeretném megérdeklõdni hogy,a crysis high grafikához elég-e ez a gép:
Alaplap: Asus M2A-VM HDMI (AM2, AMD 690G, HDMI, PCI-E, DDR2, 4xSATA2, 8ch audio, 1394, EATX)
Proci:AMD Athlon 64 X2 4000+ (Socket AM2) 64 bites DUAL CORE
Ram:2Gb DDR2 (800Mhz)Kingmax
Videókártya:ATI Radeon HD 2600PRO, 512MB DDR2, 128bit, PCI-E TV/DVI (Gygabite)
Elõre is köszi!😄

Zinaj
#23131
Noise mien videokari?

i7 azt szevasztok :P

#23130
Lesett a tantusz,hogy az a ufó,de akkor ezt az ufot lehet látni a sziget egyes pontjairól mert amikor játszok valami van az égen,<#ijedt>

#23129
Üdv !
Felvettem pár videót én is ultra highba 😊


Dzsungel nappal

Víz
JaSoN HuNTeR
#23128
2x AA at 1680 x 1050 ez a felbontás

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23127
az a ufó.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Viktor9202
#23126
Nem vitted végig a játékot?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#23125
A video végén amikor repül a levegõbe,mi az a bigyó amihez oda megy.

Viktor9202
#23124
Hogy a picsába?😊

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

JaSoN HuNTeR
#23123
nézd végig xD

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

berczely
#23122
Hát GT-vel nem is csodálom de amúgy meg nem biztos hogy minden very highra van húzva én is odatudom irni...fõleg ilyen sz*r minõségû vidi mellet!<#hehe>

JaSoN HuNTeR
#23121
Nah erre mit mondtok?
10ezer forintos procival Very High settings.
2GBram

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

berczely
#23120
De sztem akkor se annyira mintha vista alatt tennéd very high-ba<#kacsint>

berczely
#23119
jobban leterheli mivel kicsit dúrvább a grafika

5c0rp330n
#23118
Erre továbbra is várom a választ, köszi 😊

#23117
Na valaki plz!
Hogy kell betenni azt a rohadt slowmodot?😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

tiburon26
#23116
nálam bevált!köszi!

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

grebber
#23115
Gyorsabb lesz tõle a játék.
Simán bemásolod a Crysis fõkönyvtárába.

Next PC upgrade: 2022

#23114
Szia Mester,

Az általad belinkelt config fájl, mennyit és mit módosít?? csak kb.?
Ja , és ha letöltöm hova kell bemásolnom?

Köszi

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

gduck
#23113
XP alatt csak DX9 van!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23112
Valakinek meg van a directx 10 win xp alatt? Mik a tapasztalatok?

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

kirol
#23111
Na végigvittem. Jó volt. Sokkal jobb, mint a Far Cry volt a hülye szörnyeivel.

#23110
Köszönöm.<#kacsint>

gduck
#23109
Tegnap este beesett a szerverre egy olyan cheater, aki egyszerre ölt meg különbözõ helyen lévõ játékosokat! Szerencsére hamar lelépett 😊

NEM bírom az ilyen fejlõdésben visszamaradt, értelmi fogyatékos, fatökû játékosokat <#gun>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

kirol
#23108
Azt a RivaTuner csinálja.

kirol
#23107
Nem!<#nevetes1>

kirol
#23106
És mi a repülésnem a cheat -je?

#23105
Népesség!
Hogy a rosebbe kell beleteni a játékba a slow modokat?

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#23104
Szia engem az a program érdekelne ami a bal felsõ sarokban futt..<#lookaround>

Raptor 2
#23103
Látom nem csak én voltam ilyen hülye xD

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

Balumann
#23102
Írd be a repülés csítet, és menny le érte... :/

kirol
#23101
De akkor jó régit vissza kell tölteni, újra le kell gyõzni a nagy bigyót is.

Hát nem vettem fel ezt mondom.

De lehetett volna annyi eszük a fejlesztõknek, hogyha ilyen elõfordul akkor azért meglehessen csinálni a játékot, pláne, ha pont az a rohadt fegyver kell neki.

wesker24
#23100
Ha már kint vagy a fedélzeten akkor már nem tudsz vissza menni érte ! Esetleg lehet hogy nem vetted fel !!

De ha van elözö mentett állásod akkor töltsd vissza azt és akkor vedd fel ha meg nincs mentett állásod akkor az meg nagy gáz !
kirol
#23099
Oké, hogy én anno nem vettem fel, de akkor mostmár lehetetlenség lemenni érte?

Erre miért nem gondoltak a fejlesztõk, hogy esetleg én nem vettem fel?

tugyiti
#23098
nem a játék van elcseszve...