CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

V43 1105
#23701
FazER néven játszom <#gonosz1> Ha valahova felmennék ts-re akkor meg mondhatnád mikor tüzeljek 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Kaszi46
#23700
én kérek elnézést..😊

reméljük a legjobbakat
http://www.predatormod.co.uk/

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#23699
Bejelntettek már egy rakat mod-ot, de hol vannak a Predátor fan-ok? Nem hiszem el hogy nem készítenek hozzá. Ez a játék, illetve engine sírva könyörög egy predator modifikációért. Az elsõ videó után ami megjelent(dzsungeles faaprítás) az elsõ mondat ami el bírta hagyni a számat, az ehez kapcsolódott.

No mind1 remélem nem lesz kihagyva ez a ziccer, és amire nekem is megadatik hogy végre játszhassak ezzel a játékkal, már lesz hozzá.

*Posse*T.W.D*

#23698
Ki vagy a játékba? :S mert igy most hirtelen nemtom :$ 😄

amugy ha hívnak álltalában felveszem az embereket, márha ismerõs, mert idegent azért nem szeretek, mert ha meglátok vkit, és le akarom szedni... pl egy enerdzsi szájtot foglaló vtolost, akkor odamegyek, és lelövöm, de ha az ágyus itten elkezdi lõni, akkor az meg észrevesz, azt elmegy... és buktam a meglepetés erejét 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

V43 1105
#23697
Legközelebb felvehetnél a VTOL-ba ha szólok 😊))

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Shep
#23696
Nincs valakinek valami jó kis turbós (gyorsabb mint az eredeti) very high cfg-je? Ez a bannerbe kirakott nem az igazi.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Killgore
#23695
Most fent vagyok a hamachin. de nincs ott senki.

Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

#23694
felraktam az 1.1 patch-et és ha elindítok egy mentést a fegyverem csak lóg a levegõbe,mit csináljak?????
please

Intel&#174; Core&#8482;2 Duo Processor E6750 4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz, Nvidia GTX560 TI OC 1Gi, 4GB Ram, Asus p5k lga775 :)

grebber
#23693

Next PC upgrade: 2022

#23692
ennyi bõven elég volt belõled 😊

<#wave>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

BaliBoy
#23691
Milyen fasza, hogy te ilyen jó ember ismerõ vagy... LOOOL
Nyomozgassál még, a legjobb dolgokat még nem is tudod.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#23690
elõször megnéztem a korodat, abbol levontam a következtetést, hogy vagy kb 13 éves, csak kamubol nagyobbat jelöltél be. De sajnos lebuktál, mivel olvasni nem nagyon tudsz, szal inkább ne is rakd fel a sandboxot, mert tul jár az eszeden. Megnéztem az álltalad megnyitott topikokat, ott is nagyon értelmes hsz-eid vannak, szal sztem nem én vok a retardált 😉

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23689
megesik <#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

gduck
#23688
Tegnap nem sikerült kilõnöm a VTOLt 😊 A patch óta a légvédelmi jármû nem sokat sebez rajta 😞 VTOL nélkül azonban sikerült elkapni 😄 Neked is jó párszor 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

BaliBoy
#23687
Köszönöm. <#eljen> Úgy tudtam, hogy nincs rajta, de ezekszerint tévedtem 😊

Úgy tûnik vannak még olyanok akiknek nem okoz gondot leírni 5 értelmes szót úgy, hogy értelmes szöveget alkosson. Szegény retardáltak akik csak idióta smily-kal tudnak kommunikálni.....

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#23686
nézz szét kicsit a dvd-n (:

#23685
dede.... pont olyat.... én vagyok a hülye -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

BaliBoy
#23684
Jaj, boccs, csak nem olyat kérdeztem ami meghaladja az értelmi színvonaladat?

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#23683
-.-<#szomoru1><#nemtudom><#banplz><#wilting><#duma><#lama>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

BaliBoy
#23682
És a sandboxot, lelehet vhonnan szedni külön? Vagy csak a demo feltelapítésével lehet hozzájutni?

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#23681
sandboxba berakodod a pálya elejére ami kell.

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23680
Sziasztok,

Létezik olyan mod vagy cheat kód amivel már a játék elején elérhetõ az összes fegyver de legalábbis a jobb kiegészítõk?

Köszi

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

#23679
ááá ez megvan! a 4 és szobára csatlakoztam mert az még nem volt tele! csakhát ott most nincs senki.
😞

Asus N53SN-SZ013D, Intel core I7 2630QM, Nvidia GT550m 2gb, 128GB Samsung SSD, 14GB 1333Mhz Ram

#23678
Üdv mindenkinek! Lécci azt mongya el nekem vki hogy ezek: Szoba #1: -CRYSIS-
Szoba #2: -CRYSIS- 2.szoba
Szoba #3: -CRYSIS- 3.szoba

Na most ezekbõl hamachi-ba a hálózat nevéhez mit kell beírni hogy el is fogadja? mert nekem mindig ezt írja ki : The network does not exist
Szval gondolom hogy rosszul írtam be a evét a hálózatnak! na de most pontosan mit kell beírnom?
Kérlek mongyátok meg!

Asus N53SN-SZ013D, Intel core I7 2630QM, Nvidia GT550m 2gb, 128GB Samsung SSD, 14GB 1333Mhz Ram

Smithwarden
#23677
Akkor az eros szivas ha az ido vegtelenre van allitva Instant Action mapon es nincs admin.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#23676
a kickes mûködik, a másik nem :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Smithwarden
#23675
Ja most olvasom hogy vote parancs kell, nem admin command.
Ha jol tudom ez:

startNextMapVoting
(de nem biztos hogy mukodik is)

A masik szavazos kirugashoz:
startKickVoting

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Smithwarden
#23674
(De amugy johettel volna feljebb par szobaval TS-en es elmondtuk volna szivesen) <#wink>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Smithwarden
#23673
par fontosabb...

g_nextlevel
map
sv_restart
g_autoteambalanmapce
sv_say
kick

(aki sajat szerveren akarja probalni, az persze autoexec.cfg -ot csinaljon a crysis dir-be es irja bele: con_restricted 0)

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

CheAteR88
#23672
meglesem thx

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

#23671
tudja vki a vote parancsokat a crysis multiba? mert elvileg vannak, de senki nem tudja -.- igy a bithu nem állna egyfolytában a still millen

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23670
aláirásomban ott van 😊 FEARush-C4mp3r

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

gduck
#23669
Milyen néven szoktál fennt lenni?

UI: pl. Jaffa-t láttam tegnap 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

BaliBoy
#23668
http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1138035690&no=23634

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

CheAteR88
#23667
vki segícsen már nekem pls
leszedtem dx10-et meg társai is megvannak
letöltöttem ezt a system.cfg-t is
csak nemtom hogy mit kell vele csinálni
felüliratni vmit?(a telepített mapábban kerestem de nem találtam ien nevü failt)
vagy meik köünyvtárba,alkönyvtárba kell berakni?

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

Smithwarden
#23666
German PC charts for last week:

1) Crysis
2) CoD4
3) WoW
4) WoW: BC
5) Hellgate: London
6) CS: Source
7) WoW Battlechest
8) NfS Most Wanted
9) Counter Strike 1 Anthology
10) Pirates of the Burning Sea

hm..

(Persze ez egy heti stat csak, szoval nem fogja megrengetni a vilagot, de a par durvan fikazo es totalis bukast / "eltunik a sullyesztoben" irogato emberke miatt masoltam be, hogy van ilyen is.)

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Smithwarden
#23665
Crymod-on irta egy fejleszto hogy csiterek ellen egy "crytek"-es pb config-ot erdemes a szerverekre rakni.
Bar ha bithurol beszelunk ott pb sincs es tort szerver is ugye, szoval csiterekre extra eselyes. <#bee1>
Neha ranezek es tenyleg instant actiont latok szinte folyamatosan 20+ emberrel...es az 1 oraig mondjuk jo porges, de utana eleg faraszto. <#circling>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Jaffa 2843
#23664
<#lama>
csak dual socom <#gun>
és scar <#violent> powaa xD

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#23663
meg te csítelsz <#bee1><#nevetes2>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23662
jó az nem is nagyszám... de ez 10 perc alatt összehozza -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Jaffa 2843
#23661
jo nekem is hamar összejön egy 100/17es stat, de azért ez nemn gyenge XD

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#23660
fõleg, h msot fennt van egy NEMCSÍTER xD 2500 killje volt, és 23 halál.... aha 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

gduck
#23659
Én is unatkoztam 😊 A Bithu szerveren állandóan ugyanaz a "gyilokos" pálya volt 😞 1,5 óra után kezdett uncsi lenni...

UI: videó naon durva 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23658
<#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

wesker24
#23657
Látom nagyon unatkozhattál igazi profi munka egy mestermû ! <#hehe><#nyes>
#23656
éjszaka csináltam 😄 unatkoztam xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

wesker24
#23655
Nagyon haláli ez a video !! <#hehe><#nyes>
#23654
Koreai nano suitos, büntetés alatt!!!
<#vigyor1><#vigyor1><#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

BaliBoy
#23653
Mondtam Józsi ne igyál annyit. 😊))

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Shep
#23652
Néztem én is, csak amiatt az 1 pálya miatt nem szedtem le, majd a fullt.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!