CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23752
crymod-on csináltak fegyver balance modot. Keresd meg 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Gfreiter
#23751
Nincs valami patch, vagy mod a tûzerõ növelésére?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

#23750
<#worship>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23749
THX most már legalább mikor belépek nem kell mindíg átírni, most már alapbol az amit akartam 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23748
profil nevet megváltoztatod

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23747
Hogy lehet multiban nevet adni magamnak hogy ne nomad 10ezer5száz 20legyek?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23746
fasz kivah... core pályán vok, és mentés helyett kilépeget a játék, és nemtom miért 😞

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Balumann
#23745
Nálam is ez volt az egyik ok, ami miatt meguntam a játékot, de nekem sok más dolog sem tetszett.

#23744
^^

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

V43 1105
#23743
xD Good job ^^

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Gfreiter
#23742
Inkább csak táncraperdülnek egy sorozatos fejlövéstõl, majd elkezdenek rohangászni. Ha jól célzok, akkor kb fél tár... Hogy lehet ilyennel elrontani egy játékot, halálomig nem fogom érteni. Uninstall... pedig rég szemeztem a gaméval 😞 Thx a válaszért 😊

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

#23741
EZT LESSÉTEK!!! <#vigyor1><#vigyor1><#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23740
ma má nem hiszem 😊 max nagyon éjszaka ;] amugy renderele ma kövi vidimet, aztán feltöltöm vhova, és belinkelem ide... nagyon jó lett xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23739
nah fasza, megy, egy sort nem kellett volna kihagynom, h baszná meg

V43 1105
#23738
Ho-Ho-Holnap va-va-vagy ma-ma-ma e-e-egykis V-v-tolozás? 😮 O

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

lac coo
#23737
Arra figyelj , ha pl. az easy cfg-ben írod át, akkor indíts egy játékot easy-n és ne delta modban próbáld 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#23736
Bazz.... 😄😄D "oké májkül" <#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Jaffa 2843
#23735
beteszed a csiteket pl egy fileba (pl csit.cfg), bemásolod a fájlt ide \Crysis\Game\Config\
játék közben beirod konzolba, hogy: exec csit.cfg
és végrehajtja az abba beirt összes parancsot

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#23734


jó csináltam?
mert így nem mûködik

#23733
Hello
Lehet hogy volt már ez a kérdés de nem szeretnék visszaolvasni több oldalt.
Tehát felraktam az 1.1-es patch-et a játékra és nagyon jól viszi high-on és 800x600-ason a gépem.
"Csak" az a bajom,hogy az ellenfelek vagy teljesen hülyék vagy a mentések rosszak.
Ha intelligensek az ellenfelek akkor minden OK benne,addig amig le nem lõnek vagy meg nem halok,
Mert ha meghalok akkor vissza akarnám tölteni a mentést és a halál pillanatát hozza be vagy teljesen fekete képernyõt.
Válaszotokat elõre is köszönöm:Miskolc88
VALAKI VÁLASZOLJON PLZ!

Jaffa 2843
#23732
pici google, pici ész,
máris többre mész.
xD
Kitt, katt..
oké májkül

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#23731
végigtoltam a jáékot, és most végig szeretném játszani úgy is, h minden fegyverem alapból meg van és kifogyhatatlan töltény, tudjak kegyetlenül gyilkolni!!

próbáltam ezt a fajta kódot:

sten mód

Keresd meg a játék nehézségérõl szóló fájlokat a játék mappájában (pl: C😛rogram FilesElectronic ArtsCrytekCrysisGameConfig). A fájlok neve: diff_easy.cfg, diff_normal.cfg, diff_hard.cfg és diff_bauer.cfg. Nyisd meg azt a fájlt, amelyik nehézségi szinten játszol a játékkal (easy-könnyû; normal-normál; hard-nehéz; bauer-brutális 😊 ) és a szöveg végére írd be ezt a sort:

g_godMode = 1

Innentõl kezdve a játékban ugyanúgy csökkeni fog az életed, mint eddig, de nem halhatsz meg. Az életed és a pajzsod automatikusan regenerálódik, amikor elérné a nullát.

Végtelen töltény

Ugyanazt a módszert használva, mint az elõbb, írd be az alábbi sort a fájl végére:

i_unlimitedammo = 1

szépen megkerestem a fájlt, megnyitottam oda írtam a többi fájl alá a beírandó dolgokat, lementettem, de nem mûködnek a játék közben.

tudna valaki nekem segíteni? nagyon hálás lennék !
(a legújabb patch fent van a játékhoz!!!) lehet azért nem mükszik?

vagy valaki próbálta már a csalást??

köszönöm elõre is, a segítséget<#help><#fogmosas>

Shodan
#23730
És sebességre milyen?

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

#23729
nem bug sajna :S ez ilyen ha fejbe lövöd, akkor meg álltalában egy lövéstõl meghal... de lehet, hogy csak 3-tol, vagy egy tártol 😄 változó xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Gfreiter
#23728
Sziasztok! Valaki el tudná nekem árulni, hogy miért kell minimum egy fél tár közvetlen közelrõl a sima, armor nélküli katonák kilövéséhez (és még csak a legelején vagyok)? Ez valami bug...? Elõre is kösz!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

NeBby
#23727
Mind 2n!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Halfer
#23726
Persze csak Vista-n, vagy XP-n is mûxik?

#23725
má linkeltem pár napja 😊 én használom, és nagyon tetszik

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23724
vki választ plz
THX elõre is!

NeBby
#23723
Nemtom , hogy volt e már ez a mod , de nekem nagyon bejön! Sokkal szebb így és valósághûbb , mint a sima veryhigh! Érdemes kipróbálni <#wink>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#23722
reinstall esetleg? :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23721
Hello
Lehet hogy volt már ez a kérdés de nem szeretnék visszaolvasni több oldalt.
Tehát felraktam az 1.1-es patch-et a játékra és nagyon jól viszi high-on és 800x600-ason a gépem.
"Csak" az a bajom,hogy az ellenfelek vagy teljesen hülyék vagy a mentések rosszak.
Ha intelligensek az ellenfelek akkor minden OK benne,addig amig le nem lõnek vagy meg nem halok,
Mert ha meghalok akkor vissza akarnám tölteni a mentést és a halál pillanatát hozza be vagy teljesen fekete képernyõt.
Válaszotokat elõre is köszönöm:Miskolc88

#23720
Csak ennél a játéknál csinálja. A kártya teljesen gyári, nem nyultam hozzá.
#23719
csak a crysis problémás? kártyához nem nyultál semmilyen modon? mármint fizikailag... mert ez mag hiba gyanus :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23718
8800 gt a videokártyám és minden beállitás a maxon van kivéve az élsimitást, az 2x-esen van. És van egy olyan problémám, hogy játék közben ha ránézek pl. egy földön fekvõ fegyverre egy pár másodperce és tovább nézek más irányba, "beleég" a képernyõbe a fegyver konturja, majd egy perc mulva eltünik. Van valakinek ötlete, hogy ez mitöl lehet? Amúgy ajátek ezekkel a beállitásokkal akadásmentesen megy.
#23716
akkor inkább tedd fel az xp-t, és ugy nyomasd fel very high-ra. Sztem simán nyersz még 10 fps-t, mert a 15-25 az igenis szaggatás :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

BaLeeX
#23715
Újrakezdtem a gamét és kiderült, hogy a 2gb ram nem tetszett vista alatt a játéknak (swapelt elég sokat). Így az aláírásban lévõ konfiggal very high beállítások mellett már egész játszható (15-25 átlag 20fps 1280x1024-ben, de nem akad).
És azért élmény így játszani a régi medium beállítások helyett. 😊

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#23714
😄😄

Ability
#23713
-> SPAM topik
V43 1105
#23711
😄😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Shep
#23710
Korrekt szerintem, csak hát attól tartok ebbõl a modból sem lesz semmi.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Kaszi46
#23709
Shep
#23708
Hát nállam ezek a képek nem látszanak-.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Kaszi46
#23707
biztos a pötsénél kezdték a modell butítást<#hehe>

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#23706
ja és keresnek modellert, pályakészítõt stb stb, szóval aki ért hozzá, és van is hozzá ambiciója, esetleg ismer a témában érdekelt, hozzáértõ embereket, akkor az nyugodtan felhívhatná rá a figyelmét, illetve jelntkezhetne, mert fejlesztõket keresnek. én sajnos max szurkolónak jelentkezhetnék😊

pár info még, az eredeti '87-es film alapján képzelik el a játékot, szal no alien(bár az egyik topikban ezzel kapcsolatban emlegetnek vmi meglepetést is). swarci modellröl van pár kép ami elég durva, sztem van annyi poligon mint az elõbb látható predator modellen, szal nemtom az hogy lehet jó nekik.


ez az õ pred modelljük:


*Posse*T.W.D*

V43 1105
#23705
Nem azért, de a most 4 éves unoka öcsémnek nagyob pöpöse volt mikor megszületett XD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Kaszi46
#23704
ez nem a modbol van, hanem egy máshol, más célra készített 3d-modellrõl. Írták is rá a pred mod készítõi, hogy nem tudják használni emrt túl sok poli-bol áll. de azé gyó lenne😊 nem értek hozzá, olyan nehéz lenne kicsit lebutítani?

amúgy a forumot átolvasva nem vagyok nagyon elragadtatva, elég amatörnek tûnnek. remélem tévedek. predator 3d modell állítólag 80%-ban van kész, és eddig 2db majdnem teljesen elkészül pálya.

*Posse*T.W.D*

grebber
#23703
Remélem ez elkészül majd!!
Nagyon durva.

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#23702
Gyárilag van a játékban predator cloak...Szal valszeg nem hagyják ki .
(Bár a legtöbb mod elbukik, nem tudják végigcsinálni , irdatlan nagy munka...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!