31662
CRYSIS
  • grebber
    #31142
    Crysis Total Conversion im Doom- und Aliens-Style für CryEngine 3 und CE2 kommt
  • darkerlomy
    #31141
    Tudom régi, de remélem aláírtátok! :)
  • strebacom
    #31140
  • grebber
    #31139
    Open Outcast - Update Marathon - Oasis 1.1 is finally released!

    Hm érdekesnek tűnik!
  • bertino
    #31138
    ea support.
  • Tetsuo
    #31137
    Nos, a hivatalos serialom nem mukodik.. vki?
  • gduck
    #31136
    Mivel nem használok 8.3-nál nagyobb fájlneveket, nálamnincsenek idézőjelek
  • kifli
    #31135
    szerintem az idézőjeleken kívül kell írni így (bár még nem próbáltam idézőjeleken belül, de szerintem az úgy az elérési útba számít bele :) ) :

    pl "C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\" -devmode

    (szóköz fontos a -devmode elé!!!)
  • gduck
    #31134
    A játék parancsikonjánál a célnál hozzáírod: "-devmode"

    pl:.C:\Crysis\Bin32\Crysis.exe -devmode

    Ezután a játékban F1-et nyomsz
  • darkerlomy
    #31133
    valaki nemtudja hogy kell megcsinálni azt hogy 3rd person-ban lássunk van hozzá mod leszedtem de nemtudom megcsinálni úgy hogy müködjön ötletek?
  • woy
    #31132
    keresd meg a játék mappájában a bin32/Crysis.exe-t azzal indítsd.így is dx10ben fog futni
  • KILLER2
    #31131
    Nekem pl ment, szóval sajna nem tudom mi lehet a gond.
  • benkoszabi
    #31130
    Üdv. Gondolom nem egyedüli a probléma, hogy Win7 64bit alatt el sem indul a játék. Vmi megoldás erre? Köszi üdv.
  • fery02
    #31129
    Nincs mit! :)
  • zozox333
    #31128
    OK! Köszönöm!
  • fery02
    #31127
    Onnan már nem tudsz érte visszamenni, egy korábbi mentést kell betöltened, ahol még az épületben voltál, abban a szobában van, ahol a ruhádat készítették fel (legalábbis ilyenre emlékszem) egy animáció során.
  • zozox333
    #31126
    Üdv!

    Segítséget kérnék!

    A végén vagyok, az óriás idegent kéne elintézni. A csaj állandóan mondja, hogy használjam a Tac Gun-t, de az hol van?
    A fegyverszobába kéne érte mennem, de sehol nem találom a fegyverszobát!

    Pedig az a gyanúm, már csak ez lenne hátra!
  • Jaffa 2843
    #31125
    futtasd 32biten, vagy ha 32biten futtatod akkor futtasd 64biten.. nekem is volt ilyen gondom egyszer de már nem emlékszem h melyik módban
  • kill3r21
    #31124
    nekem olyan problémám van hogy recseg és akadozik a hang, mit lehet tenni?
  • zozox333
    #31123
    Sziasztok!

    A helikopter és a VTOL irányítását át lehet valahogy állítani joy-ra?
  • KILLER2
    #31122
    Parancsikonnál utána kell írni, asszem, hogy "-DX9" és akkor elvileg 9ben fut. Lehet, hogy így kicsit gyorsabb lesz, de nem tudom, hogy ér-e valamit.
  • Fehercsoki
    #31121
    A crysis mennyire ram igényes?Most van 2 giga ramom,mennyivel lenne jobb ha raknék még bele?(dx10ben very highon toltam régebben,és olyan 25-30 fps körül volt,néha lentebb ment de simán játszható volt)
  • Fehercsoki
    #31120
    Akkor nálad van a hiba,de nem abban hogy dx10t ír!
  • janihunk
    #31119
    Próbáltam low ban is sokkal lassabb mint régen akkor alapból 9 ben indult most nem tudom mi van vele.
  • Fehercsoki
    #31118
    Ne rakd very highra.(DX10t fog kiírni mindig,de a dx10es graf csak very highon lesz elérhető!)
  • janihunk
    #31117
    Gyorsan help mit csináljak hogy DX9 ben induljon el win7 en?
  • Fehercsoki
    #31116
    Én meg már az egész játékot végigtoltam!Szar játék !!!!!4444négynégynégy
  • Doom 4
    #31115
    Én is kérek! :D
  • zpp0663
    #31114

    Hello all.Feltelepítettem az eredeti játékot, és miután a wars.exe re kattintok, eltűnik a homokóra, és nem indul el a játék... Újraidnítás után sem :S Mi lehet az oka?
  • Lacee86
    #31113
    Akkor kérnék szépen egy letöltési linket.
  • Mecha
    #31112
    Akkor egy másik kérdés és hoyg nyugodt legyél crysis 1-es kérdés. A coopot van aki letöltötte? Mert én mindenhol látom a videókat meg minden de nem tudtanm letölteni.
  • Mecha
    #31111
    Már megvan a demo de azért kössz a remek informálást ;)
  • FSpofon
    #31110
    lehet
  • Novotsik
    #31109
    crysis-t lehet xbox-os kontrollerrel játszani ??? A warhead-et azt tudom h lehet de az alapjátékot is?
  • JaSoN HuNTeR #31108
    Nem tudom miért tartod rondának a hangulat a lényeg és egyáltalán nem lesz ronda :)
  • RYO21
    #31107
    De lesz, csak biztos konzolra, mert nehogy a PC-s demóból kiderüljön, hogy milyen ronda a grafikája!
  • Lacee86
    #31106
    1: eltévesztetted a topikot, itt van a Crysis 2 topik
    2: nincs még demo, és lehet h nem is lesz
  • Mecha
    #31105
    A crysis 2 demo-t honnan tudnám leszedni? Csomó helyen mutatták hogy így meg úgy kell de nem hozza be azokat az oldalakat ahonan lekéne tudnom szedni és mindwenhol ugyan azt a két oldalt mutogatják de egyik se jön be.
  • RYO21
    #31104
    Checkpointot hogy lehet csinálni az editorban?
    Kellene a Jericho modomhoz.
  • Rossi1
    #31103
    Hello Mindenkinek!

    Próbáltam rákeresni, de nem találtam választ.

    Megvan az "eredeti" játék de a telepítés után nem indul. Windows 7-en nyomom, próbáltam a váltani a kompatibilítást is de semmmi. 64 bites módban egy fekete képernyő volt eddig a max.

    A gépem nem lehet gond, mert a warhead is futott rajta.

    Előre is köszi
    Norbi