31662
CRYSIS
  • Fehercsoki
    #31182
    Nem csak a crysis miatt,de ha vennék 2 giga ramot akkor jobban futna tőle?
  • titike
    #31181
    http://www.crysis.hu
  • Black Ghost
    #31180
    Újra felraktam mindhárom részt (Crysis, Warhead, Wars), tudnátok adni egy oldalt ahol az összes patch fent van, vagy ezek egymásra épülő javítások és elég a legutolsót feltenni?
  • modelcar
    #31179
    Nekem még kézikönyvet se adtak. Ilyen value games verzióban van meg.
  • bertino
    #31178
    rajta van a lemezen XD
  • modelcar
    #31177
    Értem. És ez ingyenesen letölthető?
  • gduck
    #31176
    Akkor az a baj! Így csak olyan szerverre tudsz belépni aminek a neve előtt nincs ott a punkbuster embléma!
  • modelcar
    #31175
    Nincs.
  • gduck
    #31174
    PunkBuster fel van telepítve?
  • modelcar
    #31173
    Igen
  • bertino
    #31172
    eredeti ?
  • modelcar
    #31171
    sziasztok újra

    Most már tudok multizni, de sok helyen azt írja ki hogy a szerver hitelesítése sikertelen. És csak nagyon kevés helyen tudok játszani. Ez miért lehet ?

    üdv
  • strebacom
    #31170
    Yeah...
  • fery02
    #31169
    Úgy érti, hogy megunja.
  • steweee
    #31168
    azt hogy kell érteni hogy pár óra múltán nem fog vele játszani ? azért ez ez egészen jó játék erős gépen meg nagy monitorral vagy tévén. szép látvány, jó történet, klassz hangok.

    a 4 giga sztem is kell, még akkor is ha vmelyik játék nem használja ki. igazán nem egy befektetés mai árak mellett...

    nekem ua gép csak amd, jövő márciusban vezsek lcd tévét, itt írták az sg híroldalán hogy lemegy az áruk jelentősen karácsony után, vagy már akkorra, mert felhalmozódtak a készletek.

    én ezt tudom ajánlani :

    http://www.argep.hu/main.asp?suche=lg+42LD450&x=0&y=0

    egészen durva játékélményt lehet kihozni manapság egy jó 5.1-es hangrendszerrel megtámogatva
  • strebacom
    #31167
    My desktop:


  • lolSL
    #31166
    a crysis miatt nem éri meg semmit venni mert pár óra múlva már nem fogsz játszani vele
    de 4g ram nem árt manapság.
  • Fehercsoki
    #31165
    Mennyire ram igényes a Crysis?2 giga ramom van jelenleg,Ati HD 4850 512 mb és egy Intel dual core proci 2,6 Ghzes.Megéri még 2 giga ramot venni vagy nem lenne sokkal jobb?(2 gigából jó ha 1t fel tudsz használni teljes mértékben a játék,eddig minden very highon,2x élsímítás viszont 1280x1024ben jól futott,bár néha 15re is lement az fps,ha nagyon sok volt az ellenség)
  • pocokxx
    #31164
    Megtaláltam a hibát. Csak DirectX 9-cel kellett futtatni.
  • Sir Cryalot
    #31163
    de, klisészar mindkettő
  • RYO21
    #31162
    Spoiler!

    Csak szerintem hasonlít a Crysis ending zenéje, a 2007-es eurovision győztesére?

    kb 0:50-től



    itt meg 2:20
  • Sharks
    #31161
    Programhiba... mindenkinél előfordul, nem tudsz vele mit csinálni...
  • pocokxx
    #31160
    Sziasztok!

    Kb. 2 hónapja vettem egy új videókártyát, ami arra volt jó, hogy minden korábbi évekből kihagyott játékot kipróbáljak/végigvigyek. A Crysis is sorra került... Már a végén járok ("utolsó védvonal", úgyhogy gondolom a vége fele van..:) ) Csak egyetlen gond van vele; Eddig semmi komoly gondot nem okozott a gépnek a játék, viszont az utolsó pályákon olykor beszaggat, sőt ki is lép... Van erre valami megoldás? Az 1.2 patcet felraktam próbálkoztam az "optimalizálással" is, de valahogy még mindig nem az igazi... Van esetleg valakinek ötlete? (konfig: AMD X3 8450; Asus EAH4670; 2Gb BD Ram)
  • fery02
    #31159
    Mini image-t szedjél le!
  • RYO21
    #31158
    Nincs valami agyonrippelt tört változat, amiben nincs benne a sima singleplayer? Kéne egy külön Crysis a modoknak.
  • grebber
    #31157
    Valaki tudna 64bites cracket linkelni 32-es exéhez találtam de 64 biteshez kellene nem akarom eredeti lemezt koptatni!?
  • SL
    #31156
    google: crysis wars 1.5 patch
  • Munszu
    #31155
    Tudnál adni egy linket, a patchez pls?
  • SL
    #31154
    Helló!
    Töltsétek le a legújabb Patchet a Warshoz. nekem ezt megoldotta.
  • Munszu
    #31153
    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémánk, és ugyan ez a gond, a közel jövőben nállam is fel fogja ütni a fejét.
    Win7 64bit-et használunk,mind a ketten.
    Az a PB amit a játék tesz fel a srácnak, sipákol hogy 64bites a rendszere.
    Na a crysis.hu-n is láttuk, azt a megoldást amit például cod4-nél kell alkalmazni, leszeded a Pb.setup-ot ,fel frissíted, be teszed a játékot, updateled.
    De itt jön egy bökkenő a játékok listájában, ahol ki kéne választani a Crysis wars-t, nincs benne a crysis semmilyen formában, csak Americas army,cod-ok stb...
    Mi lehet a gond, mit töltsünk le?
    Hogy lehetne ezt megoldani?
    Előre is köszönjük szépen,mindenkitől a segítő jellegű válaszokat.
  • Bence94
    #31152
    még rakd fel az 1.2.1 -es vagy milyen patchet is.
  • modelcar
    #31151
    Sziasztok!

    Szeretnék multizni Crysisben, csináltam accountot is, fenn van az 1.2-es patch, de nem enged multizni. Azt írja hogy nem egyezik a verzió.
  • SL
    #31150
  • bertino
    #31149
    ez biztos ?
  • Madu
    #31148
    kilép
  • grebber
    #31147
    Hehe lehet ismerlek is? Esztergomi is vagy?
  • tomo05
    #31146
    én Esztergomba vettem 2-őtokt 14 ig tartott az akció
  • darkerlomy
    #31145
    hát erről se hallottam
  • Fehercsoki
    #31144
    Van még olyan Tesco ahol 990 ft a Maximum Edition?
  • tomo05
    #31143
    Hali!
    Az lenne a problémám, hogy eléggé recseg a hang
    Az 1.2 és 1.2.1 patch van fennt.
    Valami ötlet?