31662
CRYSIS
  • barmi
    #26400
    Ezt elrontottam az imént :)

  • barmi
    #26399
    Készítettem néhány képet. Paraméterek: Xp Sp2, Brenyo féle Very High, 1024*768, Élsimítás:off

    [[IMG]http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/Crysis+2008_05_28+19_17_47_32.png[/IMG]

    IMG]http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/Crysis+2008_05_28+19_34_04_65.png[/IMG]
















  • Prince23
    #26398
    Ja az nekem is tetszett, és főleg a pálya felépitése tetszett leginkább. Tisztára élő képek voltak!
    Mit akarnak ezek a crytekes fickók?! xD
  • trogerzsiger
    #26397
    Ja meg amikor kijöttünk a nagy cuccosból minden fagyott szegény katonák is, elfogy a lőszer, a jön a sok nyomi és beng!!!!! Beugrik proféta, na az nagyon jó rész volt..
  • poppe
    #26396
    nekem nem volt rövid, igaz én órákig csak a tyúkokat lövöldöztem :D
  • trogerzsiger
    #26395
    Optimalizálhatták volna jobban a játékot, meg rövid is volt, de a játékmenet felett ezek elhomályosulnak!
  • Prince23
    #26394
    Ja ezt egy to be continuednek fogd fel... nincs lezárása.... Próféta meg elő sem került, csak kommunkációba annyit tudunk h túlélte és kivégzett egy monstrumot ő is...
  • trogerzsiger
    #26393
    Huh emberek, faszás játék volt. Namármost a 2. rész az első folytatása lesz? Nekem úgy jött le :-)
    És ha felrakom az xpét. és kiügyeskedem a dx10-et akkor tudok dx10es szerókon játszani? Vagy nem érdemes tökölni és maradjon a vista?
  • kifli
    #26392
    Nem kell semmit leszedni csak felrakni az sp3-at és kész
    Na de hagyjuk abba mert 1 csöppet OFF
  • Prince23
    #26391
    Akkor a progik telepítésénel felülírja a sp2-őt? mi? vagy mindkettő ott fog szerepelni? már telepítem a 3a-t.
    mer akkor le kén szedjem az sp2-őt
  • kifli
    #26390
    Sp3-ben nincs semmi nagy változás :) csak az összes sp2-óta megjelent upgrate meg egy pár új dolog amik nem befojásolják a játékokat És nem kell uninstalálni
  • Prince23
    #26389
    Előtte kell e uninstalállni az sp2-őt? vagy egyből rá lehet tenni?
    bár nekem mondták, h még ne tegyem fel... a játékok is sp2-re vannak csinálva...
  • Jaffa 2843
    #26388
    rövid válasz... nem ide tartozik :D

    egyébként igen érdemes, és minden tökéletesen müxik vele :)
  • mikrofonhead
    #26387
    Hello bello szakik!

    csak egy rövid kérdés....érdemes leszedni mostmár az sp3-at?fix, tuti, pöpec, minden?nem bassza szét arendszert meg semmit?
  • Denes888
    #26386
    oks. már értem. 2x aa és nagyon jól fut:D
  • DarkSector
    #26385
    a config fálj fellülbírálja a beállításokat, ezért ha Hygh-ra állítod, akkor Very Hygh beállítások mellett továbbfinomított grafikát fogsz látni.
    Szóval van 3 opció a grafnál
    low-medium-high

    ezután ez lesz, csak nem írja ki
    low-medium-natural mod (módosított very high-nak felel meg.)
  • ShaiHulud
    #26384
    cfg-kben ott van mind a 4 mod beallitasa, defaultkent a 4es mint very high, de ez ne tevesszen meg , ettol meg nem azt fogja hasznalni default:) 1-es alatt a low, 2-es alatt a medium, 3-as alatt a high beallitasok, a lenyeg hogy xp nel ugye nem tudod kivalasztani a very high-t, mivel levan tiltva xp alatt, de ha atmasolod a 3-as reszre vagyis a highnak megfelelo reszbe a default, 4-es vagyis a very highnak megfelelo beallitasokat, akkor high beallitasnal is gyakorlatilag a very high lesz, es ezt mar kitudod valasztani az optionsban, mert nincs kiszurkitve.
  • Denes888
    #26383
    Akkor tisztázzuk. A natural mod, az olyanná teszi a játékot mint a "dx10", vagy a dx10-nél is szebb?
    És akkor be kell állítani a very highot, és utána a naturalt?
    Egyébként nekem a cfg-kben, minden 4-esen van. Az elvileg very high nem? Pedig xp-m van.
  • DarkSector
    #26382
    natural mod az már eleve Very high tól jobb tudomásom szerint.
  • ShaiHulud
    #26381
    ma linkeltem -.-

    #26366
  • Denes888
    #26380
    Már megvan. 36fps 1280x1024 high beállítás és natural mod 2.0 .
  • DarkSector
    #26379
    Tudtommal a natural.
    google-ba crysis natural 2.0 mod
  • Denes888
    #26378
    melyik a leg druvább mod? az a natural mod? Honnan tudom leszedni?
  • Prince of Máté
    #26377
    Ha megvetted nézd meg bazze...
    1024, minden highon, átlag 40 fps
    1280 minden high, átlag 30 fps.
  • Denes888
    #26376
    Hy! Azon gondolkoztam, hogy most, hogy vettem eg 8800Gt-t meg kéne nézni hogyan teljesít crysis alatt. Milyen grafikán játszható? Vagy tök mind1 mert azon is akad?
  • Ability
    #26375
    De igen, viszont az RTA ronthat rajta, az is egyfajta szellemképet generál olykor.
  • Magiszter
    #26374
    Így nem kell beállítani a Crysis-nál a motion blurt, van anélkül is :-D
  • lac coo
    #26373
    No de ez nem az egyszerű hosszú válaszidőből ered????

    Lassan vált át az adott pixel, pirosról kékre és ilyenkor ez látszik ....
  • CUCLI
    #26372
    ÁZ! htx :D
  • Magiszter
    #26371
    systemrequirementslab.com
  • CUCLI
    #26370
    off:
    van valami kocka oldal, ahol ha rákeresel egy játékra, akkor kiírja, hogy fut-e a gépen vagy nem, meg mennyi ramod van, milyen vga, és mi az ajánlott stbstb..
    nemtudja valaki a címét?
    on
  • Magiszter
    #26369
    Ability: Köszönöm a linket. Azért a bolti túra sokkal meggyőzőbb volt a 22" javára

    A képek bal felső sarkában az FPS szám az se volt kutya. Ha jól látam 7, moddal meg 2. :-D

    Én egyetlen modot tettem fel amivel TPS-be lehet váltani, mert a grafikai modok mind sebesség, vagy minőség csökkenést hoznak.
  • berczely
    #26368
    Azért mondtam hogynem ártana kipróbálni mert a képek elég semmit mondóak!

    de nekem mind1
  • grebber
    #26367
    Mi kell nézni a képeken?? Mert kb ha emelem a fényerőt a moitoromom ugyanaz lesz a hatás ez valami atomgyenge mod lehet .
  • ShaiHulud
    #26366
    meg a natural mod is meger egy probat

    http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=763
  • berczely
    #26365
    Találtam egy modot a játékhoz!
    Kipróbálhatná valaki és tehetne be képeket nekem most nincs fent a játék sajnos!

    ittvan! Főkönyvtárba bemásolni mindent és játék közben Shift + F12 ki-be kapcsolja a modot!

    Képek hogy mi a hatása!
  • ShaiHulud
    #26364
    csak azokrol a fileokrol csinalj backupot amelyiket modositod (.cfg fileok)
  • gettobuxa
    #26363
    lehet kipróbálom vmelyiket mert a vistás vinyóm behalt... kimásoljam előtte a mentéseimet, vagy nem muszáj?
  • ShaiHulud
    #26362
    http://maxcrysis.com/dx10unlock.php
  • berczely
    #26361
    Nem újdonság de azért kössz!