54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • DJ Skyline
    #14959
    vedd úgy hogy külföldi oldalról rendeled. :)
  • Rage47
    #14958
    A Steam lehetősge kimaradt a szavazásnál. :) Én ott fogom majd megvenni, ha lement az ára.

    egyébként itt érdemes preorderben vásárolni.(3 font a szállítás)
  • Snexi
    #14955
    én az 576-ban fogom megvenni,nem rendelem elő mert a cod4-nél is gubanc volt a kiszállítással
    elvileg 8-17 óráig küldhetik,erre este 7kor hívtak hogy mért nem megyek ki a ház elé érte
    délelött meg ugye senki sincs itthon
  • HKS
    #14954
    sztem ugyanott tartunk tehát fölösleges
  • HKS
    #14953
    Price: $46.99 amazonon ennyi azaz kb 9000FT
  • Carlos
    #14952
    Megnéztem az amazonon és ott 47 dollár. Ez olyan 9500. Erre jön még a postaköltség.
    De lehet, hogy az amazon a drága.
  • Morfi
    #14951
    Amúgy úgy olcsóbb a játék, ha egy külföldi oldalról rendeli meg az ember, vagy magyar piacon veszi meg?
  • DJ RX7
    #14950
    ha jó lesz a játék és megéri megvenni akkor természetesen később megveszem.
  • Kit--Kat
    #14949
    Én fősuli után egyből CD Galaxis felé veszem az irányt, kb. 2 körül tudom átvenni ^^
    Szép nap lesz a szerdai:)
  • HKS
    #14948
    ne rakjatok be ien jó képeket mert nem hiszem el hogy lehet egy játék ien jó XD
  • BiG G
    #14947
    ezisfél :)
  • bertino
    #14946
    kisebb fail.
  • Pacal17
    #14945
    Azért jó látni hogy sokan megrendelik a játékot! Arra számítottam, hogy bejelentés előtt mindenki esküdözik hogy ha lesz PC re akkor így meg úgy megveszi, aztán a 10ből 1 ember jó ha megteszi.

    Megérdemli a játék hogy megvegyék! Nagyon is.
  • Morfi
    #14944
    Nekem meg reggel 9 körül jött eddig minden csomagom onnét :D Bár ezzel csak az a baj hogy 14-ig dolgozok :D
  • MrAndree
    #14942
    Hát nekem eddig minden CD Galaxistól rendelt csomagom délután 2 körül érkezett meg, ez se fog korábban szerintem.
  • MrAndree
    #14940
    Na igen. Azt hittem csak szerdán tudom majd megrendelni és csütörtökön vagy pénteken jön, de tegnap jött az e-mail /még vagy egy hónapja kértem értesítést/, hogy rendelhetem és szerdán már érkezik is. Mondjuk kibírtam volna még az a plusz egy-két napot de így azért mégiscsak jobb.
  • BiG G
    #14939
    én is házhozszállítással kértem, szerdára :) bár ez utóbbit nem kellett kérni, automatice aznapra mondják – lesz egy kis melója aznap a GLS-nek :)

    amíg meg várakozni kell nézegessétek ti is a gta4.net-et, lehet nyálatcsorgatni elég sok mindenre ^^
  • Morfi
    #14938
    Persze kivételt jelent az a játék amit olyan csoport fejleszt akinek az az utolsó esélye az életben maradásra. Ezeket nem törik fel egy jó darabig. Legalább is a nagy csoportok nem, kisebbek meg próbálkoznak.

    MrAndree: én bízok benne hogy reggelre hozzák ki mint mindig :)
  • bertino
    #14936
    a cdgalaxis még az ilyenekre is gondol, lehet kérni aznapi kiszállítást... ennyi
  • MrAndree
    #14935
    Messze lakom picit szóval csomagküldés. Tegnap rendeltem, szerdán délután 2 körül meg is érkezik.
  • RoyalPredator
    #14934
    Feltörhetetlen program nem létezik.
    1: Ha szabad forráskódú, akkor nincs miről beszélni.
    2: Ha zárt, akkor is kismillió út van az áttörésére, vagy megkerülésére.
    3: Mindig is lesz egy olyan rendszerfile a programban, amit olvasni lehet, és ezáltal megkaphatod a kulcsinformációkat.
    4: Teljes mértékben lezárni se lehet, mert a progrma hazsnálhatatlanná válik.

    A leg értelmesebbnek tűnö védettség az, ha a Rockstar maga osztogat gépre, vagy szériaszámra hivatkozó cracket, Activationt. De ez is eléggé nyakatekert módja az egésznek.

    Ne szarjatok be, nem lesz törhetetlen.
    De jólenne ha megvennétek, mivel támogatjátok vele a jövő GTA_it.

  • moralosan
    #14933
    Odamegyek, de nem lesz éjféli nyitás :).
  • Mr_no_NaMe
    #14930
    Én örülnék a PPS-nek. Vennék valami öltönyt, összeszedek valami genget és megyünk beszedni a védelmipénzt :)
    Tiszta mafia fíling..kár hogy nem a dobtáras thomson lesz az easter egg :P
  • milk41
    #14929
    Még nem tudom, majd elválik.
  • solikka
    #14928
    Nemnem...ez egy easter egg lesz a játékban!
  • BiG G
    #14927
    a rockpapershotgun-on is leírják amiket eddig tudtunk, de gondolom nem árt minnél többször elolvasni hogy tudatosuljon a dolog :)
  • BiG G
    #14926
    eltévedtél kisember :)
  • solikka
    #14925
    Huhh nagyon várom már hogy kipróbálhassam a PPSH-t! Meg ha jól tudom MP44 is lesz benne!
  • Morfi
    #14924
    Csomagküldés :)
  • tmisi
    #14923
    Na pl. a multi engem soha nem is érdekelt. A fontosabb patchekhez azért ki szokott jönni törés. Ha árulnák ezt is 6-ért mint az FC2-t már vétel esélyes lenne. Persze mivel demó nincs, valamit ki kell próbálni. Egyedül attól félek hogy azon a grafon amin futni fog (remélem 1024 med-high) kevés lesz a 2 giga RAM.
  • atila4
    #14922
    hát gondolom aki a közelbe lakik az odamegy :)
  • BiG G
    #14921
    akik a cd galaxisból rendelik azok odamennek nyitásra (éjfélkor, vagy reggelre), vagy csomagküldenek? csak kíváncsiság :)
  • Csuhai G
    #14920
    Ott veszem meg, ahol a legolcsóbb lesz (várhatóan külföldről).
  • moralosan
    #14919
    Akik itt folyamatosan mondogatják, hogy "úgyis feltörik", nem tűnik fel, hogy oké fel van törve a játék, de kb. annyit is fognak kapni cserébe?
    Multi, DLC, patchek mind kihagyva...

    [amúgy én is már lefoglaltam egy példányt ^^]
  • Snexi
    #14918
    ugyanzt mondták a far cry 2,spore,red alert 3,nfs uc-n mégis feltörték
    és ezen még enyhébb változatú securom van
  • Synit HUN
    #14917
    Hát őőő... Érdekes lesz.
    Vajon mit takarhat az hogy "az illegálisan beszerzett másolatok játszhatatlanok lesznek" ?
    Bár engem nem érint :)
  • Synit HUN
    #14916
    De beteg!
  • RoyalPredator
    #14915
    Nekem tetszik:D
  • vasziszdasz
    #14914
    Jobb lett volna eredetiben hagyni, így csak kínszenvedés a hunglisht értelmezni.
  • bertino
    #14913
    értsétek természetesen játékszoftverekre vonatkozóan.