54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • FZoleee
    #15013
    amúgy jól pörög a topik 3 nappal a megjelenés előtt :D
  • FZoleee
    #15012
    többre is fel lehet, ha már omg-ozol, legalább pontos dolgokat írj :D
    fel lehet rakni, de nem érdemes, mert úgyis kell az egyik dvd az elindításához
  • Rincewind
    #15011
    Karakter editor van benne. Bar nem tul sok lehetoseggel.
  • AleXXXXX
    #15010
    Hmm ahog látom rendesen izzad a modi/izzadnak a modik/házigazda.. 3 perc alatt 2 hszem tűnt el a semmibe.. egyik se volt sértő, se warez.. nem nagy gond, csak érdekel miért? köszi:)
  • Jobboka
    #15009
    Ecsém, "összedobjuk a pénzt haverokkal" omg xD

    a gamet 1 gépre lehet csak felrakni
  • ldavid
    #15008
    rickroll-ért legközlebb megy a név a moderátor topicba
  • DJ Skyline
    #15004
    az összes karakter közül lehet majd válogatni gondolom (történet figurái + civilek)
  • Snexi
    #15002
    a videókból nekem az jött le hogya járókelőkkel lehet menni
  • AleXXXXX
    #15000
    A tegnap este belinkelt rockstar interjúbol az tudható meg, hogy gyakorlatilag korlátlan számú gépen telepítheted, és aktiválhatod, DE ahoz hogy játsz, az 1.es dvd-nek bennek kell leni a gépben. meg a multi se fog menni egyidőben ugyanazzal a cdkey-el..
  • gallardo
    #14999
    ha gazdag lennék és a segem lyukán folna a pénz akkor lehet hogy én is meg venném de így 12 ropi baromi sok 1 darab játékért ami az se biztos hogy elindul
  • Kata
    #14998
    Multiban milyen karakterrel van az ember? Mindenki a főszereplővel? Vagy lehet választani? (Női van?)
    Igen, nem olvasta, utána mert marhára lusta vagyok, kényelmesebb itt megkérdezni. (ezt a bevauzó embereknek) :)
  • Carlos
    #14997
    Juteszembe.
    Aki szeretne ilyen fake névcím generátort, az sasolja meg a GÉPIGÉNY ITT feliratot. Ott talál.
  • ldavid
    #14996
    csak annál fog elindulni akinél a lemez van, mert kell az indításhoz
    __________
    a fake cím generátor benne van a FAQ-ban, csak át kellene egyszer olvasni
  • Viktorr
    #14995
    Én valami olyat olvastam,hogy csak 1 gépre lehet feltenni.
  • akyyy
    #14994
    jah de a multi együtt sztem nem fog menni
  • PunkZoli
    #14993
    írd át plíz:D nem ugyanaz :) , én is steamen veszem meg, ha a brigádból páran megveszik mint minden jobb multis gammát :)
  • The Protector
    #14992
    Hali.Én megveszem eredetiben a gamet.Csakhogy van esteleg arra esély h 1 Db-ot megveszünk a haverjaimmal úgy h összedobjuk rá pénzt és mindenki otthon a saját gépén feltelepíti?
  • Viktorr
    #14991
    Nekem már az van kb 4 hónapja,de nyugi nem kutyul össze semmit!
  • Snexi
    #14990
    menni fog
  • Carlos
    #14989
    Lehet, hogy volt már a kérdés, előre is sorry érte!
    Miért kell SP3? Még nem raktam fel, parázom is kicsit, hogy összekutyulja az oprenceremet. Anélkül nem is megy a játék?
  • Snexi
    #14987
    még jó hogy nem azt a postot idézte be
  • akyyy
    #14986
    Neked akarok ingyen eredeti gta-t szerezni, mert dolgozik rokon postán, de mivel igy lehurrogsz, nem kapsz
  • mama 2
    #14985
    De hogy keressek rá?
  • pista89
    #14983
    "Belinkelné valaki hogy hol lehet letölteni? "

    akyyy adott linket a google-ról ahonnan ha rákeres letöltheti.

    Ennyi!
  • ChuckyHUN
    #14982
    adjátok meg alinket pls kéne nekem is.
  • Viktorr
    #14981
    Megtudja mondani valaki,hogy December 3-án már a Tesco-ban is lehet kapni GTA 4-et vagy oda valamivelkésőbb érkezik a játék?
  • mama 2
    #14980
    Hát de azt sem tudom mit írjak be hogy megtalálja. Ha tudjátok honnan lehet szerezni nem lenne egyszerűbb belinkelni?
  • Banano
    #14978
    Szövegértés 1
  • akyyy
    #14977
    itt van
  • akyyy
    #14975
    ilyen rossz ott a Pósta? Hol , merrefele laksz?
  • mama 2
    #14974
    Csáki mondta hogy van ilyen angol cím és telefonszám generátor és ha Fake live reget akarunk csinálni, akkor nem kell magunktól kitalálni címet meg ilyeneket. Belinkelné valaki hogy hol lehet letölteni? Köszi!
  • Magiszter
    #14973
    "Meg kíváncsi vagyok mivel kedveskedik a rockstar a kalózmásolat-használóknak."

    Pl elindítod és hírtelen ricklolling videóba vált át 5 perc után.
  • AleXXXXX
    #14972
    jééé ezt mintha én vetettem volna fel:P

    Azért szomorú látni, hogy az emberek majdnem fele warezolni fog..:S
    Meg ha belegondoltok, fenn kell lennie a social club-nak, games for windows live-nak, securomnak, meg még valaminek.. ha ezt fel fogják törni.. (nem állítom hogy nem, de remélem beletelik vagy 1 hónap)
    Meg kíváncsi vagyok mivel kedveskedik a rockstar a kalózmásolat-használóknak..
  • Sly06
    #14971
    ja ok ..
  • rotator
    #14970
    Angiából hozatva 7700,- Ft, a postaköltség meg ugyanúgy egy ezres, mintha belföldről jönne futárral. Hátránya a 4-5 napos szállítási idő, és az enyveskezű magyar posta miatti aggodalom.
  • Magiszter
    #14969
    Szavazás akkori állására írtam...
  • Sly06
    #14968
    hány mega?
  • Magiszter
    #14967
    38,96% Nem fogom megvenni. Nincs hozzáfűzni valóm.
  • DJ Skyline
    #14966
    na, a Steam-es vásárlásra nem gondoltam, így aki Steamen keresztül veszi meg, az kérem szavazzon a "külföldi oldalról rendelem" opcióra. kb majdnem ugyanaz, csak nem a postás hozza, hanem te töltöd le.
  • solikka
    #14963
    Guten tag