54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kit--Kat
    #14912
    oltósan pörög a topic:

    1. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
    2. Ismerd fel a képről az autót
    3. Grand Theft Auto IV
    4. Euro Truck Simulator
    5. Football Manager
    6. Sacred 2: Fallen Angel
    7. Falcon 4.0 - Generation
    8. Humoros és aranyos képek, videók
    9. A nagy szavazó topik
    10. Mérnök élet
  • Carloska
    #14911
    dupe már voltt
  • REPS0L
    #14910
    az elmult 1 órában még nem volt
  • bertino
    #14909
    vótmá
  • ldavid
    #14908
    ha lesz magyar live attól még használhatod itthon is azt a gamertaget, de az nem sűrűn fog előfordulni...
  • Palesz2
    #14907
    http://www.youtube.com/watch?v=AvYCqLbR-6o

    asdasdasd
  • JaSoN HuNTeR #14906
    2 perc alatt feltörik :)
  • PunkZoli
    #14905
    nem is , mert nem töltöttem ki... látom most hogy csak az us-t írtam be a többi adatot nem, viszont változtatni később nem lehet az us-en mi , ha lesz magyar live is?!
  • PunkZoli
    #14904
    az nem válasz sokmindenre... én pl nem emlékszem ,hogy beírtam volna az adataimat neki... csak hogy US
  • ldavid
    #14903
    FAQ-ban van GfWL rész
  • bertino
    #14902
    mert magyarországon nincs live.
  • bertino
    #14901
    hát ezt akár ki is hagyhattunk volna, de aki akarja, ugyis elolvassa... :P
  • PunkZoli
    #14900
    games for win live ról valaki mondjon valami okosat, hogy működik? miért nem lehet magyar akkot csinálni?

    ha az msn mailemre csináltatom a tag et akkor ugyanazzal a jelszóval lépek be??
    egyáltalán minek erőltetik ami pc-n szar és konzolra van kitalálva??? :\

    illetve bannerba mehetne : games for windows live topik

    akár a topikjában is megvitathatnánk
  • Tre5h
    #14899
    A GTA sose a multiról szólt... én leszarom, csak a single érdekel.
  • Carloska
    #14898
    gyors netes fordítás de lehet éretelmezni most nincs időm arr ahogy rendes forditás legyen.....





    Rockstar miért döntött úgy, hogy legyen másolásvédelme?

    Rockstar: A megalkotó videójáték-szórakozás a szenvedélyünk és jelentős mennyiségű időt és erőfeszítést fektetünk be, hogy kibocsássa mindegyik címet, és sok embert alkalmazzon az eljárásban. Másolásvédelmének lenni megengedi nekünk, hogy védjük az integritást vagy a címeinket és jövőbeli befektetéseinket, de ugyanakkor nagyon keményen dolgoztunk hogy gondoskodjunk róla, hogy a megoldásaink nem üldözik a játékaink törvényes játékosait. Megvalósított helyesen SecuROM a leghatásosabb fajta lemez alapú másolásvédelem és megengedi nekünk, hogy Grand Theft Auto IVnek globális szintű hitelességet vezessünk.

    Nekem mit kell tennem hogy kezdjek el IV játszani GTA-nak a PC-men?

    Rockstar: a játék egy másolata (kiskereskedelmi lemez vagy digitális elosztás) és egy olyan számítógépet, ami találkozik a minimális rendszerrészletes leírásokkal, igényelnek. Egy internetkapcsolat, válogatott szoftverüzembehelyezések, és bizonyos szolgáltatónyilvántartásokat igényelnek aktiválásért és a szoftverjellemzők közül mindegyiknek a használatáért. A minimális rendszerrészletes leírásokat, ajánlott rendszerrészletes leírásokat, szükséges szoftverüzembehelyezéseket és másik követelményeket ennek a dokumentumnak végén felsorolják.

    Neked szükséged lesz egy aktív internetkapcsolatra hogy aktiváld a szoftvert, és a kiskereskedelmi lemeztől megkövetelik, hogy legyen a számítógépmeghajtóban azért hogy játsszon.

    A szolgáltatásban vagyok, és ezt a játékot akarom játszani a laptopomon amíg tengerentúlra, valaha be fogok futni abba, hogy bármilyen baj játszik, ha hónapokon keresztül egy kapcsolattól távol vagyok egy időnél?

    Rockstar: Egy aktív internetkapcsolattól megkövetelik, hogy játsszon sok játékosból álló játékokat és feltöltést felhasználó-videókat hozott létre, de a kapcsolat nélküli hajadon-játékos-mód mindig elérhető - még akkor is, ha nem csatlakozol az internethez.

    Ponthaladást megmenteni kapcsolat nélküli játékmenetnek és Achievementnek, ami kapcsolatos egy olyan sajátsággal, ami GFWL Gamertagnek, neked kell lennie, bejelentkezett azzal Gamertag legalább egyszer és ezzel megmentette a haladásodat. Teljesítménypontokat nem követnek kapcsolat nélküli számlákban GFWL játékokban. Hajadon-játékos-játék-haladást követnek mindig és mentenek meg.

    GTA IV tartalmazza SecuROM valamilyen verzióját? Ha annyira, milyen fajta? Van ez kedvel egy rootkit?

    Rockstar: GTA IV PC arra használja SecuROMöt, hogy védi az EXE-ünket, amíg az utcai dátum átment hogy biztosítsa, hogy a kiskereskedelmi lemez a számítógépmeghajtóban legyen, és Product Activationre használják, a cím. Product Activation egy egyszeres egyetlen online hitelesítés mikor telepítés a játék. GTA IVnek nincsenek a játék kiskereskedelmi lemezverziójának üzembehelyezéshatárai, és azt a verziót a kiskereskedelmi lemeztulajdonos által korlátlan számú PC-n szerelhetik be.


    Nekem hányszor fog hitelesítenem kell a kiskereskedelmi lemezemet? Vettem a game… nekem miért kell emlékeztetnem a vállalatodat állandóan az én nem vagyok piszkos kalóz?

    Rockstar: Neked csak egyszer hitelesítened kell a kiskereskedelmi lemezt Windows-számla gép. Még akkor is, ha te letelepítés és újra-üzembehelyezés a játék, ez nem lenni-hitelesített.

    Van néhány egyedülálló körülmény alatta, ami neked lehet,-hitelesíti a szoftvert egy gépen. Például, ha megváltoztatsz bármennyit két jelentős összetevő a PC-den, i.e. CPU és képernyővezérlő, te-hitelesíti a címet.

    Szintén, ha te üzembehelyezés egy különböző PC-n vagy egy ugyanazon a gépen levő különböző Windows-számla alatt neked hitelesítened kell majd azt az üzembehelyezést szintén, de ez szabványos bármilyen szoftverre, aminek szüksége van egy folytatásos sorozatra.

    Bármilyen fajta szoftver be fogja járatni a PC-m hátterét amíg beszereli vagy a játékot játssza? Ha annyira, milyen fajta?

    Rockstar: A játékok Windows-LIVE-NAK és SecuROMnek futni fognak, amikor a játék fut, de nem bármilyen másik időnél.

    A Rockstar Games Social Club alkalmazástól megkövetelik, hogy járasson be parancsot, hogy a játékot játsszák és elindítsák őt.

    Ha annyira, van ott amúgy is megszabadulni tőlük?

    Rockstar: Ezektől az összetevőktől megkövetelik, hogy játsszák a játékot.

    Hányszor tud én üzembehelyezés és letelepítés GTA IV, ami használja azt a kiskereskedelmi lemezt, amit vettem?

    Rockstar: Ahogy sok idő te kedvelne, ha használó a kiskereskedelmi lemezverzió.


    Nekem szükségem lesz a lemezre a meghajtóban mindenkor?

    Rockstar: Hogy a GTA IV kiskereskedelmi verziót játszd és indítsd őt, neked kell lennie GTA IV Disc 1 a meghajtóban. Ha lemez nélkül játszani akarsz a meghajtóban, neked venned kellene a játék digitális verzióját.

    A játék letöltött digitális terítési verziója jönni fog DRM bármilyen különböző fajtájával a kiskereskedelmi verziónál?

    Rockstar: A játék minden verziója Product Activationre fogja használni SecuROMöt. A játék letölthető verzióinak lesz további kódjuk, ha az árus igényli azt, mint például Valve Steam programját.

    Nekem több gépem van egy otthon levő nagy kötélzetet beleértve az irodámban, és egy olyan laptop, amit az útra viszek. Be tudom szerelni a játékot a gépeim közül mindegyiken azonnal, és ha annyira, mennyi?

    Rockstar: Igen. Ha nálad van az a kiskereskedelmi lemezverzió, amire neked éppen szükséged lesz hogy veled vedd a lemezt, és tudsz, játssz korlátlan számú géppel. A digitális letöltésverziókért mindegyik digitális letöltésárusnak van az olyan üzembehelyezéseknek a számára vonatkozó saját álláspontja, amit megengednek. Előtted ellenőrzi az árus politikáját vásárlás.


    Ha beszerelem a digitális letöltésverziót a többszörös gépeimen, ez legyél könnyű mint iTunes, egyszerűen újraindítás az, hogy melyik számítógépeket engedélyeztem egyedül?

    Rockstar: A hitelesítéseszközünk nem működik eléggé ugyanúgy iTunesként*. Amint a játékot beszerelik, ha egy felhasználó megint soha nem válik online, tudunk nem REVOKE egy engedély attól a számítógépről. Tehát egy globális újraindítás nem áll rendelkezésre a digitális terítési hitelesítéshez.

    Eszközök vannak a helyi gépen és támogatásopciókon hogy vonjon vissza egy engedélyt bármilyen különös gépen, épp bármilyen ügyről, de nekik REVOKEDNAK kell lenniük egy--egy-idő.

    Ha nekem online aktiválnom kell ezt a játékot, amikor veszem azt, milyen rendelkezések vannak helyben hogy biztosítsák, hogy még mindig a játékot tudjam játszani az eseményben, az egy Rockstar szerver ideiglenesen hozzáférhetetlenné válik? Nem akarok egy 60 dolláros poháralátéttel megakadni a house… éppen fizettem ezért!

    Rockstar: Említett fenti, a nyilvántartás egy a legtöbb ügyben végbemenő egykori folyamat és csak elvisz néhány másodpercet, hogy működjön.

    Nekem valaha hívnom kell bármilyen fajta forródrótot, whatsoever; ha nekem szembe kellene találnom magamat bármilyen bajjal reinstalling az a játék, amiért már fizettem?

    Rockstar: Különféle világháló-támogatás-opciók Rockstar Gamesre és SecuROMre is vannak, de a telefontámogatás elérhető mindkét vállalathoz ha szűkölködött.

    Abban a látszólag elkerülhetetlen eseményben, amit valami piszkos kalóz vezet hogy repessze meg GTA IV PC-t és elérhetővé tegye azt, mik az előnyök és hátrányok használó egy törvényes másolat több mint egy kalózkodott egy?

    Rockstar: A tényt kivéve az a warez vagy egy nagy hely hogy vegyen fel egy trójai vagy kulcsfontosságú mérésadat-rögzítőt, használni GTA IV PC egy repedt másolatát azzal fog végződni, hogy változtatni fogja a játéktapasztalat változásait. Ezek terjedhetnek mulatságos játék-haladás-akadozó változások.

    Rockstar Games hűséges, fizető vevőket jutalmaz meg és olyan ösztönzéseket és letölthető tartalmat, amik csak elérhetőek lesznek, fog felajánlani a játék bejegyzett felhasználóinak miközben nem vagdalt másolatokat futtat Rockstar Games Social Clubon keresztül.

    Ez a játék elérhető lesz Steamen? És ha használod SecuROMöt a kiskereskedelmi verzión, ez legyél egy rész szintén az bármilyen verzió, amit digitálisan elosztottak? Bármelyik gőzön vagy másikon keresztül?

    Rockstar: A játék minden verziója SecuROM funkcionalitást fog használni. Gőz megköveteli egy extra réteg kódtól, hogy vegye a játékot és vegye őt Steamen keresztül. Mióta Steam igényel egy bejelentkezést, ennek nem lesznek olyan üzembehelyezéshatárai, amiket egy kevés másik Digital Download másol.

    A SecuROM név egyedül azonnal elriaszt annyira sok szóbeli online fogyasztót, mint például engem, miért pontosan Rockstar úgy döntött, hogy használja azt szintén? Megesküdtem, hogy nekem ott volt NEVER, hogy igazgató alapján valaha vegyen bármilyen játékot SecuROMmel. Mi készít GTA IVnek bármennyit különböző?

    Rockstar: SecuROM felajánl egy különböző szerszámkészletet kiadóknak hogy segítsen megvédeni az IP-jüket és érdekeiket. Szóbeli tanácsposzterek látszik lenni most lent a SecuROM jellemzőn az korlátozza az üzembehelyezések számát. De ez a SecuROM funkcionalitás nem semmi különböző, amit annál, ami iTunesnak* van, már évek óta használtak, igazán, az, hogy melyiket használják 500-ban több millió a fájlok, amiket iTunesból* vettek, tárolnak.

    Felismerjük, hogy az üzembehelyezési határok egy jelentős kérdések voltak, úgyhogy nem korlátoztuk az üzembehelyezések számát GTA IV PC kiskereskedelmi lemezverziójáért. Az egyetlen üzembehelyezési határok lesznek azok, amiket használtak a digitális terítési partnereink. Ha a felhasználók üzembehelyezéshatárokért aggódnak, nekik venniük kellene a játék kiskereskedelmi lemezverzióját.


    Megosztok egy PC-t a testvéremmel. Ha IV veszünk GTA-nak, még mindig képesek leszünk, hogy különálló játékokat játsszunk? A játékomat tudom játszani és meg tudom menteni a haladásomat kapcsolat nélküli és online stat követő, amíg külön játszik egyedül mikor én vagyok nem? Nekünk nem kell majd vennünk a játék két másolatát, mi? Nekünk nem kell tennünk azt mienk 360 games…

    Rockstar: Ha kettő, amit azok a felhasználók, akik ugyanazok alatt az ablakok alatt játszanak, elemeznek külön kapcsolat nélküli játékokat akar követni, nekik éppen Windows-LIVE interfészért kell létrehozniuk két profilt a játékban a Gamesben a játékban.

    Ha két felhasználó online parlamenti képviselő mérkőzésekben akarja a saját Achievementsüket és ranglistákat követni, ők mindegyiknek szüksége lesz Windows-LIVE interfész miatt, a saját Gamertagjükre, amit szintén létrehoznak a Gamesben.

    Ha a felhasználók szeretnék követni a saját statseiket*, haladást és másikat jellemez exkluzív interjú Social Clubnak, ők mindegyiknek szüksége volna egy különálló Social Club számlára hogy tegyen úgy szintén.

    Ha én letelepítés GTA IV, én hogyan tudok bizonyos lenni, hogy nem lesz a számítógépemen semmi bal? Emlékszem arra, hogy hallom, hogy SecuROM még mindig számítógépeken volt még akkor is, ha valaki, letelepített Spore. Nem akarom azt, hogy keresztül kelljen ugranom bármilyen karikákon, amik igazságosak a letelepítéssel, egy játék és bármi más az a lemezen volt, amikor beszereltem azt.

    Rockstar: A letelepítéseljárás részeként, a Rockstar Games Social Club alkalmazásként és a GTA IV játékként mindkettőt el tudják távolítani. Megosztott szoftver és beépülő modulok, mint például Games Windows Live-nak, Adobe Flash és Direct-X-et külön törölni kellhet. SecuROMre való tekintetekben, törlő GTA IV el fogja távolítani az aktív funkciókat, ha ez az az egyetlen alkalmazás, ami igényli SecuROMöt, de néhány nyom olyan nyilvántartásbelépésként és fájlként, amik megengednek téged, maradni fog reinstall kívül-belépő a hitelesítő kódod. SecuROMmel dolgozunk hogy a támogatásoldalainkkal kapcsolatos információt adjunk fel azt illetően, hogy hogyan lehet eltávolítani az olyan felhasználókkal kapcsolatos programnak ezeket a tétlen nyomait, akik szeretnének tenni úgy.

    Nekem komoly problémáim vannak azzal, hogy szoftvert vagy nyilvántartásbelépéseket játékok által szerelnek be a számítógépemen azután letelepítésbe engednek meg engem, ők. Még akkor is, ha nekem sikerül kapnom őket a számítógépemről el, én hogyan tudok biztos lenni, hogy a játékom még mindig futni fog?

    Rockstar: Ha eltávolítasz bármilyen összetevőket, amikre GTA IV, mint SecuROM, Games Windows-LIVE-NAK vagy Social Club számára, volt szükség, a játék nem fog futni. Időszak.

    A nyilvántartásbelépések mindezek részüket képzik összetevők és ha kiköltözött meg fogja akadályozni, hogy a játékot játszd te újra-üzembehelyezés minden szükséges összetevő.

    Amint felhagyok azzal, hogy IV játsszak GTA-nak, hogyan járhatok miközben ajándékként a testvéremnek vagy a barátnak adom azt? Épp mint a másik játékaim közül mindegyik vettem azt a boltban, még mindig másokra tudom ellökni azt, amint jobbra ezzel kész vagyok?

    Rockstar: Tudod adni a játékot kint bárkinek, akit akarsz bármilyen pontnál. Ha csak vetted a lemezverziót, az a felhasználó, akinél jelenleg van a lemez a meghajtóban amíg játszik, sikerülni fog tennie úgy.
    Mi a Minimum System Requirements?

    Rockstar: Os: Windows-látkép - javítócsomag 1 / XP - javítócsomag 3
    Processzor: Intel mag 2 duó 1.8Ghz, AMD Athalon x 2 64 2.4 ghz
    Memória: 1.5 GB, 16 GB kemény akció teret szabadítanak ki
    Képernyővezérlő: 256 mb NVIDIA 7900 / 256 mb ATI X1900

    Mi a Recommended System Requirements?

    Rockstar: Os: Windows-látkép - javítócsomag 1 / Windows XP - javítócsomag 3
    Processzor: Intel mag 2 négyes 2.4Ghz, AMD Phenom x 3 2.1 ghz
    Memória: 2.5 GB-os látkép / 2 GB-os XP, 18 GB kemény hajtóteret szabadít ki
    Képernyővezérlő: 512 mb NVIDIA 8600 / 512 mb ATI 3870

    Mi az Other System Requirements?

    Rockstar: A kezdeti aktiválás internetkapcsolatot igényel; az Online játék bejelentkezést igényel Gamesnek Windowsért - LIVE és Rockstar Games Social Club (13+ feliratkozni); kiskereskedelmi verzió lemeztől meghajtóban követeli meg, hogy játsszon (korlátlan üzembehelyezések a legtöbb országban levő kiskereskedelmi lemezekért); szoftverüzembehelyezések, amiket igényeltek Sony DADC SecuROMöt beleértve, Adobe Flash, DirectX, és a Microsoft .NETTÓ Szerkezet, játékok Windowsért - ÉL, és Internet Explorer.

  • HKS
    #14897
    ez jó hír
  • BiG G
    #14896
    így korrekt.
  • ldavid
    #14895
    "Rockstar Games rewards loyal, paying customers and will offer incentives and downloadable content that will only be available to registered users of the game, running non-hacked copies, via Rockstar Games Social Club."
    IGN
  • Máté94
    #14886
    Akkor legyen olyan ami számolja az órákat és a perceket és a másodperceket:)
  • ldavid
    #14885
    kedden már lesz perc és mp is
  • DJ Skyline
    #14884
    amikor 3-ra vált, akkor azt úgy kell venni, hogy 3 nap és 24 óra. csak mivel nincsen perc, másodperc mutató, így eléggé máshogy jön át. :) most jelenleg 4 nap és másfél óra van még hátra
  • Máté94
    #14883
  • Máté94
    #14882
    3-án jelenik meg de ez 2.-ra számolja!
  • atila4
    #14881
    káosz xD
  • ldavid
    #14880
    mint írtam nincs vele semmi gond, állítsd át az órádat szerda éjfélre és meglátod, hogy nullára vált (késés nem lesz sehol)
  • HKS
    #14879
    és mi lesz itt ha kijön?XD
  • Pepsi Twist
    #14878
    rossz a dátumod láma...
  • Carloska
    #14877
    Valaki felteszi a clonet elöbb mint a megjelenés gyereket veszik majd elő a videon :D:D
  • Máté94
    #14876
    A napszámlálót.
  • Pepsi Twist
    #14875
    sok az off :D
  • HKS
    #14874
    hogy fellendült a topik már 5 helyen:D
  • DJ Skyline
    #14873
    mindehez először az kell, hogy megmaradjon a régi felépítés, ha ez marad, akkor visszatérhetünk erre. :)
  • ldavid
    #14872
    milyen órán?
  • REPS0L
    #14871
    megtaníthatnál minket lámákat is rá, aztán hadd szóljon együtt :D
  • Máté94
    #14870
    És valaki állítson az órán!
  • Máté94
    #14869
    Mire vársz még?:D
  • Mr_no_NaMe
    #14868
    Najóvan én tűzök innen mert engem is elkap ez a várakozási láz..van addig nekünk morrowindünk hajaj xD
  • DJ Skyline
    #14867
    jó lenne, újra beizzítom a Maxot aztán hagy szóljon. :D
  • HKS
    #14866
    ja ha marad gta.img-s dff-es txd-s cucc akkor könnyen moddolható lesz mindennel
  • DJ Skyline
    #14865
    de igazából akkor semmire nem ment azzal hogy előbb lett meg neki. fú de arra azért kíváncsi lennék milyen a játék felépítése :D lehet tolok neki egy privátot, nyomjon már pár képet a játék felépítéséről, megmaradtak-e a megszokott dolgok. engem ez kurvára érdekel, fontos a moddolás szempontjából :D