54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Prince23
    #15141
    Ezt hogy érted?
    San Andreasban ilyen lehetőség nem volt.... se a vice citybe
  • HKS
    #15140
    emberek vagyunk nem tetszet mindenkienk ugyanaz nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye ez egy fórum ahol tiszteletbe tartjuk egymás véleményét
  • DJ Skyline
    #15139
    sok mindent nem tudsz még, GTA IV-ben is dönteni kell. :)
  • FlyHigh
    #15138
    Az összes játékom tőlük van, még nem volt gond velük, így is logikus.
  • Prince23
    #15137
    Én úgy vagyok vele, h a GTA sztorik egyszer űtnek -nálam. utána meg
    de hát nem vagyunk egyformák, engem sokkal jobban letud kötni egy witcher vagy egy mass effect, ahol dönetni kell , meg stb.
    de hát ki milyen beállítottságú ugyebár:)
  • FlyHigh
    #15136
    Nem fogják azt sem megkérdezni később, hogy mikorra kéred. Ez egy premier megjelenés, szerdára viszik ki, ha a megjegyzés részben nem írsz más dátumot, akkor csak és kizárólag szerdára szállítanak.
  • BIZ0906
    #15135
    Volt itt linkelve pár napja egy talán német lap által készitett cikk, és ott minimum 3 beállítást mutattak szóval csak lesz lehetőség normálisan belőni a grafot.
  • AleXXXXX
    #15134
    ez biztos? huh akkor megnyugodtam:)
  • Nohab
    #15131
    Erősen kétlem. Telefonon hívni fognak?
  • bertino
    #15129
    okés sejtettem, csak kíváncsi voltam, de jol tippeltem :P
  • FlyHigh
    #15128
    Ahányszor rákattintasz a kosárra, annyi darabot fognak kiszámlázni neked, végösszeget a megrendelés elküldésénél ki is írja, de te nem a kosárra kattintottál. Megerősítést elküldheted 100X is, attól még csak 100X megerősíted az egy darabra leadott rendelésedet.
  • Prince23
    #15127
    A Hype, hypolás az veszélyes dolog ám!
    Bevallom, én ezért is félek a játéktól. meg azért remélem részletes grafikai beállítások is lesz majd benne
  • Kandurex
    #15126
    megjelenés napján :)...de iróniának szántam ám :)
  • Ragnar360
    #15125
    Nem is lesz azért olyan szar a pc-s port, jólmegcsinálták R*-osok, dehát ugye ez alap!

    Jóideje nemis játszottam a gémmel, újra előkéne venni :D csakhát Gears 2 hehe :P
  • bertino
    #15124
    mikor megjelent vagy még megjelenés előtt ?
  • bertino
    #15123
    naja, detto.
  • Kandurex
    #15122
    A Doom3 és a Half - Life 2 -nél óránkénti 700 üzi volt...le vagytok maradva...
  • BiG G
    #15121
    amúgy nekem személy szerint az a legnagyobb félelmem, hogy már annyira várjuk a játékot, annyira sokat várunk tőle, hogy lehet egy picit csalódás lesz? á, de nem hinném, nem hiába a sok 100%-os értékelés, meg az ezernyi videó a youtube-on róla... amint kihozza a GLS futár én egy hétig fel nem állok a gép elől
  • kuci06
    #15120
    szerintem zárd be... itt úgyis egész nap warez-nemwarez vita lesz...
  • BIZ0906
    #15119
    Má volt :S
  • FlyHigh
    #15118
    undorító már.
  • Prince23
    #15117
    Na téma van:

  • BIZ0906
    #15116
    Csupán csak rajtatok múlik.
  • AleXXXXX
    #15115
    Én meg most meg vagyok kicsit ijjedve:

    Leadtam a rendelést még régebben, meg is erőssítettem (most már tudom)
    Az email még megvan, most ahogy olvasgattam, eszembe jutott, h lehet nem erőssítettem meg.
    Beléptem mailbe, rá a linkre, és kiírta még1x h köszönjük rendelését, pedig már meg van erősítve...

    Nanost ha 2x kattintottam, ugye nem veszik 2x-ös rendelésnek?:S
  • bertino
    #15114
  • HKS
    #15113
    ez jó lenne
  • DJ Skyline
    #15112
    mi lenne ha nem reagálna senki sem a nem ide tartozó kommentekre? és akkor lehet, hogy elhalkulna ez a téma.
  • FlyHigh
    #15108
    Megerősítés kérése az utolsó e-mail amit küldenek, előzőkben írták, hogy alapból szerdai kiszállítást tudnak vállalni.
  • zzeN
    #15107
    na jobb lesz ha hagyjátok ezt a vitát, nem lenne jó ha ezért bezárnák a topikot:S

    FlyHigh: tudom h az az utolsó, csak nem voltam biztos benne h most megerősítettem a rendelésemet de nem jött szállítasi email, vagy meg se erősítettem:D
  • Nohab
    #15105
    "Köszönjük! Átszóltam a Gyulának is és ő is az áldását adja rá!

    Szavazás -> Fail xD

    Ennyi sok lusta ember van itt, vagy csak kétszinűek vagytok? Vagy mindkettő? xD
    Én csak lusta :D
    [kijelenti, hogy baszik megvenni]"

    "Szerintem mi már rég játszani fogunk a törtel, amikor te még csak az erdetit regisztrálgatod a neten xDD"

    Ezek után még csodálkozol, hogy neked esnek ?
  • SHADOWEYES7
    #15103
    3 napig bezárom ha nem fejezitek be!
  • ProGabe #15102
    ezt nem értem. hol van beleírva a szavazásba, hogy aki nem veszi meg ugyan írjon már pár sort a topikba?

    nem, nem érdekel, hogy ki nem veszi meg. ez nem név szerinti szavazás, csak egy egyszerű kis kimutatás
  • bertino
    #15101
    ááá szerintem mostmár halott ötlet :D
  • MrAndree
    #15099
    Valószínűleg igen, mert én megerősítettem de szállítási mailt még nem küldtek nekem se. Gondolom majd hétfőn.
  • zzeN
    #15097
    csak a kézikönyv

    más: ha hétvégén előrendelem a gamet a cdgalaxistól és meg is erősítem, de nem kapok olyan mailt h szerdán hozzák ki, az azért lehet mert ugyebár hétvégén nincs bent senki?csak mert már elfelejtettem h megerősítettem-e mert még szállítási mailt nem kaptam...
  • DJ Skyline
    #15095
    biztos nem lesz, lelkes rajongók majd készítenek magyarítást gondolom.
  • zeli
    #15093
    fasságokról vitáztok, dehisz.
    mennyetek az off/spam/warez topikba. :-c
  • MrAndree
    #15092
    Most nem vitatkozni szeretnék de valaki kirakott ide fentre egy szép kis szavazást. Na most valaki ahelyett, hogy név nélkül beszavazná, hogy nem veszi meg inkább fel is vállalja és akkor már megy az osztás. Tehát az érdekel hányan nem veszik de az már nem, hogy kik? Ennek így aztán tényleg van értelme.
  • Morfi
    #15088
    Ez most a gta4 topic vagy eltévedtem?

    A játék meg lesz-e magyarul valamilyen formátumban vagy csak a kézikönyv lesz magyar nyelvű?
  • DJ Skyline
    #15087
    hónapra kéne, ez semmi még ahoz képest ami itt lesz. :D