54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Magiszter
    #15186
    Én erre gondoltam: S3
  • Nathan66
    #15185
    nyílván HD széria alatt, nem ajánlott kísérletezni vele..
  • Magiszter
    #15184
    Csak S3 kártyával lehet játszani majd
  • Spice1
    #15183
    eléggé beb*szna ha nem vinnék a radeonok
  • Nathan66
    #15182
    SP3 at fel tegyem vagy ne?
  • Stefibaba
    #15181
    MIELŐTT HÜLYESÉGEKET KÉRDEZTEK MENJETEK IDE ÉS NÉZZÉTEK MEG ITT MIT MOND RÁ...
  • FlyHigh
    #15180
    Te miről beszélsz?
  • Synit HUN
    #15179
    Vannak emberek akik azzal szórakoznak, hogy amelyik játék topikja a lista elején van oda bekérdezik, hogy fog-e menni a gépükön?
  • Torda5
    #15176
    Megcsinaltak mar hogy az ATI videokarik is vigyek a jatekot?
  • moralosan
    #15175
    Nesze neked itt az east coast :).
  • ldavid
    #15173
    egyelőre még nem kell, most nyugi van
  • akyyy
    #15171
    miért kell bezárni a topikot?
  • FlyHigh
    #15170
    Nekem az a west coast stílus nem jött be, gang fekákat nem bírom.
  • DJ Skyline
    #15169
    hülyeséget írtam, korrigálnám a zárójeles részt: (már ami a SA előtti 3D-s korszakot illeti PC-re, GTA 3, VC)
  • DJ Skyline
    #15167
    élvezettel játszották mindenhol. :) honnan tudom? a modokból, a legtöbb mod a németek kezéből került ki, a legdurvább ötletek meg a japók kezéből. még Dubai modder emberrel is találkoztam. oroszok meg öntötték magukból az orosz dolgokat. a legnagyobb oldalak meg németek, egyik sem amcsi. alig találkoztam amerikai mod készítő emberrel. nagyon sok dolog jött ki a San Andreashoz. majdnem 2x annyi autó minza Vice City-hez, gta3.net szerint 2445 autó van a SA-hoz, míg a VC-hez 1275. szóval élvezték ezt mindenhol, ha ennyire probléma lett volna ez a fekete kérdés, akkor szerintem nem lett volna ennyi dolog a játékhoz. szerintem meg jó volt ez a kis váltás, most egy harmadik feltörjük magunkat a csúcsra piti bűnözőből című dolog már lehet nem lett volna jó. (már ami a 3D-s korszakot illeti PC-re, GTA 3, VC, SA) és csak úgy mondom, GTA IV-ben a kapcsolataink nem kis része ismét néger kollégákhoz fűződik. persze nincs az a szoros kötelék mint a SA-ban volt, "tesssó, első a család, érted mindent, stb, stb."
  • ldavid
    #15166
    ez mind igaz, ettől függetlenül szerintem azért a többségnek átjött a dolog európában is

    HöfEE: lehet, hogy addig nem arról szólt, de kell a változás, és többek között az a változás tette azt részt olyan sikeressé

    a GTA4 gondolom már annak is fog tetszeni akinek a SA nem tetszett, már csak az európai bevándorló miatt is
  • Wolfsnack
    #15165
    nincs velük gondom, csak mivel mi magyarok teljesen más kultúra vagyunk mint amerika ezért nem tudok azonosulni a játékkal, a szlenggel, a gangos életstílussal

    remélem új rész jobb feelinget hoz és európaiak is élvezettel fogják játszani nem csak amerikaiak
  • REPS0L
    #15164
    öthetvenhatba
  • leipsig
    #15163
    ott a pont !
  • HöfEE
    #15162
    Hát nem a feketékkel volt a gond, hanem azzal, hogy a GTA nem a feketékről és a nigger "kulúráról" szólt soha. LEgalábbis én így gondolom.
  • ldavid
    #15161
    pont az volt a jó benne, vagy gondod van a feketékkel?
  • Wolfsnack
    #15160
    SA-t jól elszúrták, telenyomatták niggával, ütötte a hangulatot rendesen
  • adammmmmmm
    #15159
    A GTA SA volt az a játék ami sokáig meg marad bennem. Nem tudom miért de olyan marhára tetszett hogyha 6-7-szer nem vittem végig akkor egyszer sem. Ha ez meg lesz ebben a játékban is akkor meg van mit kapok karácsonyra.
  • FlyHigh
    #15158
    Én mindig olyan játékokat rendeltem idáig tőlük ami már megjelent, azt másnapra hozták mindig, ha előző nap még dél körül megrendeltem. Ez most mondjuk premier megjelenés, nagy rá az igény, gondolom ezért így kedveskednek a pénzünkért, hogy megjelenésre kihozzák.
  • ruleyB
    #15157
    Én direkt nem vettem meg boxra, pedig nagy volt a kísértés :) A PC-verzió szerintem minden GTA esetében kényelmesebb.
  • Prince23
    #15156
    értem én, pl mikor egy játékot rendeltem tőlük (Rise and Fall, és mit ad isten, most meg letölthető ingyenesen) mindig a 2. napon hozták le.
    tehát: megrendeltem kedden, s már csütörtök délután hozták is a cd galaxis mikrobuszokkal. előtte fuvaros felhívott az egyeztetés végett, h mikor hozza le az adott címre. de ennek már 2 éve, most nem tuudom, h szállítanak más városokba.
    Meg már van MediaMarkt a közelbe :D már nem lesz szükségem ilyen "postaiköltségekre"
  • DJ Skyline
    #15155
    kb a 3/4-ét, mikor nálam volt egy kölcsön konzol. mikor meg haverom vett egyet akkor meg pont az uccsó küldetésre értem oda. :D
  • ruleyB
    #15154
    Én is nagyon örülök, hogy a Rockstar is meghozta ezt a döntést, még ha csak kezdetleges is lesz a dolog, de mindenféleképpen hasznos, ugyanis az ember így többször is belekezd a játékba. Bár a San Andreast is végigvittem 3-4-szer, ezt éppen ezért többször fogom :)
  • Kit--Kat
    #15153
    Kipörgetted teljesen a konzolon?
  • Prince23
    #15152
    Aha, thx. Látom most már egyre népszerűbben használják a szerepjátékok befolyását több játékokban is most már....
    egy kis izelitőt látthattunk az Undercoverben is -autós játék révén!-, már mint rpg elemet, azzal h sofőrszinteket kell lépni, és fejleszteni a tulajdonságainkat.
  • FlyHigh
    #15151
    De minek postával baszakodni, mikor a futár szerdára hozza a galaxisból?
  • ruleyB
    #15150
    Köszi, akkor nyomok egy rendelést :)
  • FlyHigh
    #15149
    Mindenhová kiviszi szerdára a futár, le is írták több helyre is.
  • Snexi
    #15148
    akárhányszor,nincs limit
  • DJ Skyline
    #15147
    épp azért mert az a Vice City, meg a San Andreas. de ott is dönthetsz. megvegyem az ingatlant / boltot, vagy ne. semmi sem kötelező ott sem. ez nem az NFS, hogy márpedig köteles vagy fejleszteni az autód, ha tovább akarsz jutni. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na jó, nincs olyan marha sok döntés a GTA IV-ben sem, de volt pl egy küldetés, hogy az ember lógott a darun, megkegyelmezzek és felhúzzam, vagy tapossam el a kezét, essen le, azaz öljem meg. van egy két döntés ami befolyásol egy két átvezetőt, na meg a végét a storynak. neten meglehet nézni pár végigjátszást, ha nagyon érdekel
  • Prince23
    #15146
    Ám hányszor lehet telepíteni egy gépre a gta-t? látom szükséges internet hozzá :S
  • FlyHigh
    #15145
    az meg a másik, hogy szerintem csak egy megerősítést regisztrál a rendszerük, az ablakokat a többinél már csak szerintem neked dobja fel. Elég hülyén nézne ki, hogy nézi a rendelést felvevő embereke, juhász pistike, 1db, 1500X megerősítve.
  • Prince23
    #15144
    Péntekig le kell hozzák. Nyugodt lehetsz:)
  • MrAndree
    #15143
    Persze, hozzák azok vidékre is.
  • ruleyB
    #15142
    Srácok, a cdgalaxis vidékre is kihozza szerdán? Ugyanis akkor megrendelem onnét, mert gyanítom, hogy a helyi polcokra csak 4.-én, 5.-én kerül fel (SA esetében is ez volt)