54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • BIZ0906
    #15082
    Egyáltalán nem rossz 5let 3 napig zárni a topikot!
  • The Protector
    #15067
    A másik legjobb mikor vkitől kérsz egy játékot kölcsön.Aztán mindíg kamuzik vmit h elfelejtettem elrakni a tásiba meg stb.Az kurva idegesítő.Akkor inkább mondja meg h nagyzolni akart h neki megvan és kussoljon.
  • moralosan
    #15066
    halyt
  • MrAndree
    #15064
    Hát kölcsönadással már én is megszívtam párszor, egyik volt osztálytársam másfél éve kölcsönkérte két napra a StarCraft-ot meg a Brood War-t. Ráadásul eredeti volt mindkettő.
  • The Protector
    #15063
    Nekem ha vki elbassza a dvd-met.Akkor feltűnően kedvesen ajánlom neki a colin dirt-emet.amit félbehalytottam majd vissza.És eddig 4 ből 3 ember dvd-íróját tette tönkre.
  • DJ Skyline
    #15058
    én már lassan nem adok kölcsön semmit, csak annak akiről tudom hogy ő maga is úgy vigyáz a saját dolgaira mint a szeme fényére, hát még ha valami nem az övé...példa: kölcsön adtam egy srácnak a 9 DVD-s Knight Rider kollekcióm. az egy dolog hogy 1 év múlva kaptam vissza annak ellenére, hogy osztálytársak voltunk, de hogy 1 DVD hiányzik, hát majdnem elküldtem a f×szba. "ja bocs, hiányzik egy DVD, majd megkeresem". volt ez másfél hónapja, szerinted mennyit tett a dolog érdekében. vagy másik példa, anno a gimiben kölcsön adtam egy játékot osztálytársamnak szintén (másik embernek), a játékot azóta nem láttam viszont. megkérdeztem mikor adod vissza, válasz: kölcsön adtam másnak...jaa jól van, jó hogy szóltál. ha meglesz a GTA IV, arról senki nem fog tudni, hogy nekem eredetiben van meg. :D
  • The Protector
    #15051
    De elvileg rohadtul de kéne h lehessen biztonsági másolatot csinálni.Elvégre az enyém,pénzt adtam érte,és jó dolog az ha biztonságban tudom.Nehogy 1 karc legyen ami miatt többször ne tudjam telepíteni.Mert elég tróger pár haverom és rohadtul nem vigyáz más cuccára,pedig szivesen kölcsönadok olyat amiért pénzt adtam de adok mellé mindíg cetlit is CD-key-el mert nem engedem h azzal telepítsék.Volt mikor a COD4-emet adtam kölcsön és a rohadéknak mondtam h ne azzal telepítse mert multi miatt vettem és természetesen azzal telepítette és akkorr már nem ért semmit sem a dvd-m.Kifizettettem vele meg pár pofont is kapott.
  • bertino
    #15049
    naugye.
    ha meg azt elhiszitek, hogy a gamestarban () leírták, hogy Ati- vga-kon rosszabbul futott, akkor azt is higyjétek el nekik, hogy megjelenésig javítva lesz...
  • rotator
    #15048
    Másolásvédelem van a lemezen, aligha fogod tudni házilag másolgatni úgy, hogy azt használni lehessen. De úgyis tuti lesz nodvd crack, aki normális, azzal játszik majd, nehogy tönkremenjen a drága eredeti lemez...
  • bertino
    #15047
    semmi gebasz nem lesz, majd meglássátok
  • The Protector
    #15046
    Köszi a válaszokat.És ha biztonsági másolatot szeretnék csinálni ami törvényes,azzal játszhatnának a haverjaim.Az jó is lenne.De én még soha nem tudtam bizti másolatot csinálni inkább az eredeti game mellé megvolt a warez is.
  • rotator
    #15044
    Néhány hete volt egy preview, és ott mondták a Rockstarosok, hogy az ATI kártyáknál még van itt-ott némi probléma, de megjelenésig javítva lesz. Azért is lett a követelményeknél egy gyík NVIDIA kártya mellett egy brutál ATI feltüntetve. :)
  • BiG G
    #15043
    valahol logikus, mert volt itt egy pár szken a német gémszarból, amiben olyasmit írtak hogy a radeonokon még nem ment a béta amit ők teszteltek... de ez egészen biztosan javítva lett mostanra.
  • TDC Geronimo
    #15042
    Linkelte valaki azt a német magazint és abba leírják, hogy az összes Ati kártyán szarul fut a játék. Azt is írták, hogy javítva lesz, én meg azt, hogy addig nem szándékozom megvenni. Szerintem semmi érdekes nincs a gondolkodásomba.
  • zomgzerg
    #15039
  • rotator
    #15038
    Nekem is ATI van, és a hiba többnyire nem a játékban van, hanem az ATI driverben - amit viszont elég gyorsan javítani szoktak (pláne ekkora névnél, de pl. a Mount and Blade-nél is 1 driver update kellett csak).
  • bertino
    #15037
    érdekes gondolkodásod van.
    biztosan csak Ati kártyákon fog szarul futni egy olyan game, amit a fél játékostársadalom ugy vár, mint a messiást
  • TDC Geronimo
    #15036
    Én először mindenképp megnézem a warezt, hogy hogyan fut, mivel Ati kártyám van, ráadásul olyan, ami az összes mostani gamet viszi tökéletesen. Ha ők nem fordítottak elég időt és pénzt arra, hogy egy ilyen kártyán rendesen fusson csak azért, mert az nvidia teletömte őket, akkor egy fillért nem adok ki érte és remélem, hogy egyik Ati tulaj se, amíg nem javítják. Amennyiben fut rendesen 100%, hogy megveszem.
  • REPS0L
    #15035
    sztem lesz benne hangátvitel mint zikszbokszon :o
  • rotator
    #15034
    Amúgy nekem eddig nem volt gondom a postával, de ismerek olyat, aki rendszeresen rendel, és 5-10% eltűnést simán bekalkulál.
  • moralosan
    #15033
    Figy legyen meg először a játék nekem és ha megy minden zökkenőmentesen szívesen beszállok.
  • rotator
    #15032
    Nem a helyi posta a rossz, ha már odáig eljut, akkor nincs gond. A baj azon a ponton van, hogy megérkezik az országba a csomag (egészen odáig online is követhető az útja), majd mintha egy fekete lyukba kerülne, majd kisvártatva - ha az embernek szerencséje van - felbukkan a helyi postán a küldemény.
  • Kit--Kat
    #15031
    Remélem játszhatatlan lesz a tört verzió^^
  • Mr_no_NaMe
    #15030
    Köszönjük! Átszóltam a Gyulának is és ő is az áldását adja rá!

    Szavazás -> Fail xD

    Ennyi sok lusta ember van itt, vagy csak kétszinűek vagytok? Vagy mindkettő? xD
    Én csak lusta :D
    [kijelenti, hogy baszik megvenni]
  • BiG G
    #15029
    jó lesz a multi, érzem :D:D
  • bertino
    #15028


  • AleXXXXX
    #15027
    Lehet nem a legjobbkor írokm, de lenne egy ötletem:

    Mivel úgyis nagy multi-mókák lesznek, kéne venni ts szervert.
    Nos én lehet bérlek egyet (1 hónap/25 slot=6$=kb 1230ft.
    De mivel közösen használnánk, így nem lenne e kedvetek beszállni a bérlésbe?
    H mindenki csak 50-100ft-al támogatná, az is jó lenne...
    A pénzeteket nem nyúlom le, nem vagyok olyan fajta:)
    A szervert mindenki használhatá, persze csak gta-sok, tehát codosok ne jöjjenek:)

    A szervert megveném akár most is, aki támogat, természetesen ch jogot kap, és egy másik SA is lesz.
    Aki nem adott bele semmit, természetesen az is feljöhet, nem sajnáljuk senkitöl:)

    Aki benne lenne: PayPal:[email protected]. (ha lehetséges forintba küldjétek) aki küldött, írjon pm-et, vagy fórumba.
    Vélemények is jöhetnek
    üdv.
  • DJ Skyline
    #15026
    milyen sok lett a warezoló ember. :D lehet csak muszájból jelölték be az első szavazáskor a megveszem leetőség valamelyikét? vagy a "Nem tudom még"-re szavazók hirtelen átpártoltak?

    Megveszed a GTA IV-et?
    Nem tudom még....- 96
    Biztos hogy nem! - 48

    Hol veszed meg a játékot?
    Nem fogom megvenni. - 81
  • tenkenorman
    #15025
    hali mindenki. ha majdnem maxon, egy két dolog, plz árnyékok élsimítás lehet kissebben. de ezeken kívül maxon van a 80% és megvan a stabil 25-30 fps. akk megveszem
  • Kit--Kat
    #15024
    Még-még!!! Égesd csak magad!!!
  • Coolfire
    #15023
    Hmmm...ezen még gondolkoznom kell..:)
  • BIZ0906
    #15022
    És ha valai Steam-rol letölti? xD
  • ldavid
    #15021
    :) ahhoz nem elég egy hg. jog
  • Coolfire
    #15020
    Valószínűleg fog,de pár nap múlva úgyis megtudjuk.
  • Coolfire
    #15019
    Nem irigyellek,mint hg.-t.Mi lesz itt ha kijön a játék....Írj szerintem valami progit,ha a hsz.-ben szerepel a "letölt" szó,akkor automatikusan törlődjön.:)
  • BiG G
    #15018
    ezzel most bizonyítottál valamit? mert az agytrösztös játékot majd megveszik? lewarezolja a sok kis csicska hülyegyerek azt is, szóval ez egy kövér fail volt :)
  • tarjani
    #15017
    xp sp2 vel nem is fog menni?
  • AleXXXXX
    #15016
    értem.:)
  • ldavid
    #15015
    csak a letöltős és mama2-s hsz.eket szedtem ki, lehet a tiéd is közte volt
  • Prince23
    #15014
    Jó sokan nem fogják megvenni.... erről beszéltem..."agytrösztös" játék