54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • zzeN
    #15226
    a PC-s verzióban is lesznek achievements-ek mint a konzolos verziókban?
  • BiG G
    #15225
    ha sima gameplayt keresel akkor nézz szét a youtube-on, tucatszám vannak a konzolos videók.
  • Snexi
    #15224
    hivatalos videók
  • BIZ0906
    #15223
    Ezeket a videókat kik készitik? Mert ez a szerkeztő csak PC-re van nem? :S
  • ldavid
    #15222
    nem tévedsz
  • DJ Skyline
    #15221
    nem hiszem hogy lenne ilyen, R* tudtommal sosem közölt tényleges gameplay videókat. aztán lehet tévedek, annyira nem emlékszem erre
  • bertino
    #15220
    hát... szerintem új.
  • The Protector
    #15219
    Vki tudna linkeli egy valóda pc gamepla,nem editor videót a gameből?Lehetőleg ne összeállítást vagy előre legyártott jelenetet hanem ahol vki nyomja a gamet.
  • ldavid
    #15218
    ez új, vagy új?
  • Jobboka
    #15217
    Ja akkor sry én kérek bocsánatot
  • akyyy
    #15216
    jah de azt nézd, hogy sokan össze vissza kamuzunk az ilyen szavazásokba:D
  • Kandurex
    #15215
    Ez a szavazás...asszondja: 228 -an nem vagy még nem tudják, hogy megveszik, azaz warez, viszont 135 -en megveszik, ez kb. 50% warezt jelentene,...ez egy bitang nagy érték, ekkora számokkal egyszerűen nem lenne helye a piacon konzoloknak...mekkora kamus ez....és nem kell a duma, hogy mert ez ilyen fasza játék, kb. ugyanez megy minden nagyobb névnél...ehhh
  • xido
    #15214
    egyébként ezzel nagyon sok cég takaródzhatna,mikor csupabugos játékot adnak ki,hogy azért őrül meg helyenként,mert warez és a törés miatti védelmi szint jelentkezik:)
  • xido
    #15213
    :DDD..netfordítások de jók
  • landwir
    #15212
    Az [Rockstar] stúdió szintén hírneves egy vészjósló hangban az használni GTA IV PC egy repedt másolatát azzal fog végződni, hogy változásokat fog változtatni a játéktapasztalatra miközben megmagyarázza, hogy ezek terjedhetnek, mulatságos játék-haladás-akadozó változások.
  • BIZ0906
    #15211
    Naja de itt legalább mozognak?
  • BiG G
    #15210
    aszondod lemmings?
  • xido
    #15209
    emlékszem még az 5-7 évvel ezelőtti játékokra,mikor a fa x meg y tengelyen egymásba rakott lap volt és még közéjük se lehetett menni
  • kuci06
    #15208
    "The [Rockstar] studio also noted, in an ominous tone, that "using a cracked copy of GTA IV PC will result in varying changes to the game experience," explaining that "these can range from comical to game-progress-halting changes."

    höhö
  • xido
    #15207
    így van..nem mellesleg én a mai napig nocd-ket használok az eredeti lemezeim mellett is,szeretem,ha nem pörgeti fel és "használja el" a lemezeimet az olvasó:)
  • BIZ0906
    #15206
    A fák meg a bokrok mozognak valamilyen szinten? Esetleg levelek vagy állnak mint katiban a gyerek?
  • Master Rick
    #15205
    Mondjuk érdekes lenne, hogy erre mit reagálnak a warezosok:D Eredeti nélkül játszhatatlan... Hát hmmm... Bár még nem láttam játékot, amit ne törtek vna fel...
  • BIZ0906
    #15204
    "Már csak 3 nap 04 óra 04 perc és 24 mp van hátra a GTA IV PC-s megjelenéséig!"
  • ProGabe #15203
    nem, a szkript jól számol, csak nem mutatja az órát. 3 nap és 4 óra van hátra
  • Jobboka
    #15202
    Zeusz, ez a fúrum az amerikai kiadáshoz van számítva, tehát sajnos 3 napot kell még várnunk! :(:(
  • BiG G
    #15201
    full jogos :)
  • Seten
    #15200

    "mivel mi magyarok teljesen más kultúra vagyunk mint amerika ezért nem tudok azonosulni a játékkal, a szlenggel, a gangos életstílussal"


    Miért, a GTA3 és a Vice City az a tipikus hortobágyi-betyáros, magyar életstílus volt? :)

  • zeus89
    #15199
    jaj basszus nem jön, hogy elhiggyem, hogy holnap már csak 2 napot ir a számláló :D .... ez hihetetlen, hogy hamarosan játszok vele! :D
  • Jobboka
    #15198
    noh srácok naon sok mod lesz, pl cops and robers feeling (rendőrök vs gonoszkák)team deathmatch, deathmatch, free mode amibe azt csinálsz amit akarsz IGN en erre naon részletesen kitérnek, de lesz coop féle is hajókat kell elfgolalni az MI ellen
  • Attelee
    #15197
    Örömmel olvasom a cikket! Igy már választ kaptam a védelemmel kapcsolatban!
  • DJ Skyline
    #15196
    coop nincs, egymást gyilkolászós különböző játék modokkal. online kell aktiválni a játékot igen
  • Attelee
    #15195
    Asszem sikerült regelnem a Windows Live-ra!

    Valaki leirhatná h a multi miröl is fog szólni?Egymást kell gyilkolászni,vagy coop,vagy csak barangolsz
    a városban és találkozol a többiekkel?Vagy mi van?

    Ja még egy kérdés:Akkor most online regizös lesz a védelme mint az ALone In The Dark?Mert akkor elmondom a jó hirt a warezhuszár haverjaimnak!
  • DJ Skyline
    #15194
    ez az a cikk
  • Attelee
    #15193
    linket dobhattál volna mert ugy utálom a gamestar oldalát h nem lehet semmit se megtalálni
  • Jobboka
    #15192
    ezt mondtam bátyámnak én is, aztán elolvastam a cikket és egy pöppet összezavarodtam.
    kössz, hogy a helpet
  • DJ Skyline
    #15191
    interneten keresztül megvásárolt példány alatt szerintem a Steam-et értik most. miben különbözik a neten rendelt, és a személyesen vásárolt verzió? ugyanazt kapod mind két esetben
  • Jobboka
    #15190
    "egy rendszerre egyetlen kópia préselhető fel, azonban nem limitálták a telepítések számát"

    "Az interneten keresztül megvásárolt példányokra nem érvényes a korlátlan telepíthetési lehetőség"

    Tehát ha vki galaxis netről rendeli akkor nem lehet újra telepíteni?? Csak ha elmész a boltba és ott veszed?
    ezt most naon nem értem

    (Gamestar -on olvasható a cikk.....) Srácok ha ez igy lesz akkor nagy f****ság volt előrendelni, vagy nem?
  • Prince23
    #15189
    dehogy is... nvidiaból 7-es sorozat kell legyen a min.
    az csak az ajánlott
  • Nathan66
    #15188
    Tehát akkor, csak DX 10.1 es VGA *kon fog menni? Az szerintem kétséges:)
  • Morfi
    #15187
    Azt mondja rá hogy 8,7GB-ra nem fér fel a 16GGB:)