54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • REPS0L
    #15729
    576tól rendeltem anno, hívni fognak, vagy ha beballagok szerdán akkor mondom a nevem és ideadják, vagy mi legyen? :o

    Előrendelt termék: Grand Theft Auto IV(PC játékok)
    Előrendelt mennyiség: 1 db
    Termék ára: nincs ár
    Átvétel módja: Kecskemét
    Postaköltség: 0,- Ft
    Végösszeg: A termék ára még nincs kialakítva
    Előrendelés dátuma: 2008.11.22. 01:41:32
  • FlyHigh
    #15725
    Meg van erősítve, hogy kell, mindent tudnak, ők a hülyék ha nem küldik.
  • FlyHigh
    #15724
    oda is basz!!!
  • BiG G
    #15723
    jaja, én is ilyesmit olvastam, csak biztosra akarok menni :)
  • Pepsi Twist
    #15722
    csak keményen

  • FlyHigh
    #15721
    Hát én semmi mást, egyszer megerősítettem azt ennyi idáig. De nem úgy van ez, hogy ha megjegyzésben nem írod le mikor kéred akkor alapból a premier napján küldik ki x és y óra között?
  • MrAndree
    #15719
    Még nem. Gondolom majd holnap.
  • Kandurex
    #15714
    Innentől kezdve, az első warez huszár amelyik letöltő** oldallal kezd el itt házalni vagy nyomatni, azonnal repül és az őt követő prókátorok is

    **értsd: SMS warez és egyéb átvágós oldalak

    átvágós oldal érvényes a warez topikra is, azonnali BAN
  • BiG G
    #15712
    akik a cd-galaxistól rendelték házhozszállítással, azok kaptak már bármilyen e-mailt (a megerősítőkön kívül persze), hogy mikor várható a futár?
  • mikiking
    #15710
    1 nap ?? nocsak
  • bertino
    #15705
    ok, otthon végigolvasom.
    thx.
  • tommyg
    #15703
    hát kora média meg ilyesmi helyeken kéne, max ha nincs megrendelem cdgalaxistól
  • xido
    #15702
    ujján?...két dvd...két bimbire akasztva..csak foggal veheted le róla
  • akyyy
    #15701
    attól függ hol akarod megvenni, mert én mirrorsd edgét akartam boxra de miskolcon nem volt seholXD
  • Mr_no_NaMe
    #15700
    Nekem elég lenne, ha a nyalókás csajszi hozná házhoz a 2 DVD-t pörgetve az ujján..akkor tuti megvenném...még a tok se kéne xD
  • akyyy
    #15700
    Sa-t is végigvittem pedig vártam egy honapot valami magyar nyelvre de felesleges volt.
  • Máté94
    #15699
    Majd 1 év múlva!:P
  • xido
    #15698
    és remélem nem olyan béna lesz,mint a San Andreasnál,amit nem győzök átírni úgy lassacskám
  • grebber
    #15697
    Remélem a magyarítása gyorsan elkészül mert én csak akkor fogom tolni majd!
  • xido
    #15696
    én ígyszerettem volna MINDEN cuccal együtt megkapni
  • Carlos
    #15695
    Szerintem az egyik fele térkép, másik csaj.
  • tommyg
    #15694
    remélem énis, sajna én csak 2 hét mulva tudom megvenni remélem addigra nem lesz hiánycikk a boltokba
  • BiG G
    #15693
    #15691

    + bízok benne hogy a lollipop girl és a térkép két külön cucc, mert menne a falra :D
  • Morphin
    #15692
    nézegetem a Sakura240 videoit, amiből még mindig sok van amit nem néztem meg...bazz ezek a SWAT-osok nagyon durván hentelnek.kérdezés nélkül szanaszét aláznak a shotival
  • Carlos
    #15691
    Nagyon remélem.
  • Morphin
    #15690
    megnéztem amit linkelt vki tegnap v azelőtt, a multis lehetőségekről....és megkell valljam a lehetőségek tárháza majdhogynem határtalan...előrenézve kurvajó módok lesznek...ez a zsaruk vs. "gangster"ek jóféle mód lesz...meg a free run szerűség...VÁROMMMM



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    KIESETTTT A TÓTH NYÜSZIIIII, HÁLA A JÓ ISTENNEK
  • tommyg
    #15689
    amúgy mi is így kapjuk meg minden cuccal eggyütt? :)
  • xido
    #15686
    egyetértek..amihez lehet nocd-t használok...nem hiszek abban,hogy a cd nem használódik,ha sokat van a lejátszóban:)
  • ProGabe #15685
    EBBEN az interjúban írják valahol, hogy aki nem warezol, csak az tudja majd leszedni a DLC-t
  • Carlos
    #15684
    Ezt mondták a GTA 4-re is megjelenéskor.
    Onli in ekszboksztrísziksztí...
    Aztán most meg várunk...
  • Ragnar360
    #15683
    hát szerintem hülyeség :D bár rémlik vmi, h majd pc-re is jön letölthető cucc, de SZERINTEM
    biztos, h NEM amit mi kapunk :P az only on ekszbaksz szríszikszti :D
  • Ragnar360
    #15682
    Hát nincsmit :D - de mielött még a többiek rád v rámförmednének, hozzákell h tegyem, sokszor jöttem ide beugatni és a pc gémingnek leáldozott "dolgokat" még mostis fenntartom

    Attól h fanboi vagyok a tényeket átlátom, meg GTA-val amúgyis kivételt teszek, bárhol bármikor :D
  • bertino
    #15681
    hol erősítették meg ?
    linkt pls :O
  • Ragnar360
    #15680


    teljesen máslesz pc-n a feelingje az egélsz játéknak, az élmény ugyanolyanjó lesz - lehet jobban megfogna mint konzolon, kitudja -

    anno emléxem mennyit sampoztunk pc-n, de vhogy az a gagyi grafika már megfogott, a moddokat leszartam, soha nem raktam bele, kocsikat meg ilyen faszsagokat...

    btw kiváncsi leszek, h serverek lesznek e itthon mint pl codoknál...mert ha igen, akkor totálsiker lesz a cucc...

    aki aztmondja, h hülyeség a multi gta-ba, AZ ÁSSA EL MAGÁT...mikor még bese jelentették, h lesz a IV-be HIVATALOS multi, már akkor a fejembe játszadoztam a "dolgokkal" - csak belekell gondolni...szal hajrá

    majd megsasolok néhány videót - de biztos ütni fog, a videóprogiról meg már nemis beszélve, beszarás lesz a cucc, olyan montageokat lehet csinálni ÁÁÁ na sebaj

    Azért mi se panaszkodhatunk, főleg megha überbrutál lesz a DLC februárban :P
  • AleXXXXX
    #15679
    végre egy igazi kedves konzolos emberke, aki nem azzal jön, húgy húú ps3 meg húú xbox:) Ez nagyon jól esett, ez a kis köszöntő:) Köszönöm minden pc-s nevében:P

    Mellesleg: warezhoz kapcs, de oda úgyis írhatom, ez a "jófiúknak" szól:
    Én már csak azért sem töltöm le ezt a verziót, ha bírtam várni 54 napot(azóta kísérem figyelemmel) akkor ez a 2 nap már semmiség (sőt már kevesebb, mer én szerda 1-töl tudok majd gép elé kerülni, suli..)
    Tehát én megvárom, annál nagyobb élvezet lesz!:D

    Még annyit hogyha lesz nocd crack, amivel megy minden flottul, csak a dvd nem kell neki, én használni fogom biztosan. nem tudom ti hogy vagytok vele... [erröl lehetne szavazni is..]

    *
    Vagy pl: íme, megjelent a cloneDVD. Letöltöd?
    -Igen, hiszen vérbeli warezhuszár vagyok.
    -Igen, de én megveszem, csak csillapítom éhségemet.
    -Nem, mert megveszem.
    -Minek? úgy sincs még crack, majd ha kiadják "hivatalosan" akkor töltöm le, [warezos vagyok]
  • Ragnar360
    #15678
    hát multiba biztos nem, technikailag nehéz lenne - viszont gecijó lenne :D a pc-s változat ugye Games for Windows,de nemlesz krosszplatformosítás multiba
    btw értelek
  • ProGabe #15677
    nekünk is lesznek DLC-ink. megerősítette a R*

    arról nem nyilatkoztak, hogy összeresztik-e a PC-seket a konzolosokkal. gondolom azért nem, mert nem lesz ilyen, sajnos :\
  • Ragnar360
    #15672
    Jó játékot előre is mindenkinek - végre már ti is kipróbálhatjátok eme nagyszerű játékot!

    Őszintén megkell, h mondjam, igenjó lett a PC-s port, kicsit írigykedem az extra dolgok miatt, dehát nekünk meg majd ott lesz a DLC febr.-ban, igaz ti még akkor javában toljátok majd, hisz minden új lesz :P

    Have fun!
  • BIZ0906
    #15671
    Nem lenne rossz 5let :P Vagy csak az m3u-kat tudná kezelni és megnyitná a streameket.
  • HöfEE
    #15669
    Hát én azért reménykedek , tök jó lenne :D