54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Neton
    #15668
    Biztos nem fog tudni, mivel az jogdíjas lenne. Még ha warez rádió, akkor se kockáztatnak meg egy pert, szóval ez tuti h nem lesz benne.
  • Neton
    #15667
    Az, hogy a megadott konfigon kicsit lejebb kellett vennie a dolgokat, h normálisan fusson. Viszont nagyon szép volt még úgy is, ráadásul rengeteg mindent lehet állítani a játékban.
  • HöfEE
    #15666
    Zene témára kicsit visszatérve azt nem tudjátk, hogy a saját rádió ugye amivel mp3-at tudok hallgatni, tud e esetleg netrádiós linket vagy streamet kezelni?
  • The Protector
    #15665
    "I had to knock down the default graphic options quite a bit on my PC (dual-core 2.4GHz, 2GB RAM, 640MB GeForce 8800) until I got an acceptable rate, and even then there was the occasional really nasty drop. While my experience was more pronounced than most, speaking to other reviewers via the secret review-grapevine lead to confirmation that fiddling to get it playable was universal.
    'Grand Theft Auto IV' Screenshot 2

    This is also pretty commonplace.

    That said, it's worth noting that even turned down, Liberty City remains one of the most visually stunning places yet seen in videogames. And, in terms of future-proofing, there's a lot of sliders that can be turned wayyyy up. In five years' time, the PC version will be the definitive visual incarnation of Liberty City - playing with a draw-distance set around to 20 and traffic-density way low makes the prospect of those hitting the 100 exciting. But now... well, it probably still is the most attractive version, but it's annoyingly fiddly to get there."


    Et rövide mit jelent?Nem nagyon értem.
  • Alien
    #15664
    Én is azon dilemmázom amin te (csak te már előrébb vagy : D), iszonyatosan szeretném megvenni, csak az a külföldi gs review keserített el a procik tekintetében, de belegondolok mennie kell a gépemen (Intel Pentium D 2,8, 2 giga, 9600 GT) Egyik játékkal se volt bajom és maxon megy minden 1280*1024ben. Itt talán nem tudok mindent fullra tenni de csak menne. Na még gondolkozom mi legyen, de szerdán zh után jó lenne egyből galaxisba menni :D

    Carlos emlékszem anno SA-nál amikor hirtelen előbb megérkezett a játék, te irtad először h megvan, nem sokkal később lett meg nekem is aznap:) (gyors rohanás a galaxisba:D élmény volt) Jó lenne megint első nap megvenni, csak a fentiek miatt gondolkozom még egy kicsit.
  • Pepsi Twist
    #15663
    Igen, de csak a story után. illetve majd közbe bele-bele nézegetek
  • akyyy
    #15662
    olvass vissza. már meglett mondva párszor, hogy óra:perc alapú visszaszámláló lesz, gondolom utána meg eltünik
  • Carlos
    #15661
    Szerencsére nekem kedd és csüt a suli...
    Úgyhogy szerda délelőtt valamikor odaslattyogok.
  • Morphin
    #15659
    megnéztem gyorsan énis^^
    nekemis ez van...megyek is reggel...mi a jó? ha odamegy az ember nyitásra, vagy mondjuk 10re? gondolom sokan házhozszállítással kérték,de a sok kocka meg megy egyből reggel...éncsak átvenni akarom,d.u. suli van, majd csak este tudom megnézni
  • Magiszter
    #15657
    Holnap után a "Már csak -01 nap!" felirat fog megjelenni? Csak kérdezem. Vagy esetleg a "Már 01 napja megjelent!" feliratra cserélitek ki?
  • Carlos
    #15653
    Most jött:

    TISZTELT ÉN!

    Az Ön által kért terméket (termékeket) 2008. december 3., szerda nyitástól tudja átvenni
    üzletünkben, és azt (azokat) 2008. december 5., péntek zárásig tartjuk fenn az Ön részére.

    Figyelem! Kérjük semmiképpen se felejtkezzen el jelezni kollégánknak a személyes átvétel
    során, hogy Ön az interneten keresztül foglalást adott le, mert az akciós árak csak így tudnak életbe lépni.
    Az árváltoztatás jogát (indokolt esetben, tekintettel az eltelhető időre) fenntartjuk.

    Köszönjük megrendelését!
    CD Galaxis Kft.
  • Carlos
    #15652
    Hááát...
    Ha figyelik a bpm-et meg egyéb ilyesmit, akkor lehet rá következtetni, hogy milyen zene, és azt meg lehet jelölni, hogy aztán azt elő lehessen venni egy adott szituációban.
    Elméletileg lehetséges, ha megoldották a zenék felismerését, ami szerintem nem kis teljesítmény lenne.
  • akyyy
    #15651
    SG szerint másodikán jelenik meg lol
  • GPx8
    #15650
    "sőt, valahogy a játék valahogy össze tudja kötni a zenéket az aktuális játékbeli helyzeteddel, tehát egy nyugis autókázás közben nem kapsz deathmetált, viszont egy maximum körözöttségű üldözésnél már inkább. és mindezt saját zenékkel, (...)"
    Ezt mondjuk kétlem, de jópofa lenne!
  • BiG G
    #15648
    mint az eddigi összes pc-s gta-ban itt is tudsz magadnak bepakolni zenét a játékba, amit egy independence fm nevű rádió sugároz. az újdonság pedig az, hogyha akarod akkor a számok közé bekerülnek hirdetések és a dj dumái, többek között kicikizi a zenéid, meg ilyenek. sőt, valahogy a játék valahogy össze tudja kötni a zenéket az aktuális játékbeli helyzeteddel, tehát egy nyugis autókázás közben nem kapsz deathmetált, viszont egy maximum körözöttségű üldözésnél már inkább. és mindezt saját zenékkel, bár alapból is elég jókat tettek bele.
  • ldavid
    #15647
    hardver kérdések ide
  • Pilutika
    #15646
    akkor menni fog?
  • GPx8
    #15645
    Miért?
  • BiG G
    #15643

    Also, there's the option of your own music in game. By lobbing music files into a set folder, you can play them on the new radio station, Independence FM. This can be used as a simple track player or - if you give the chance for the game to have a little think before playing - turned into a full radio station, complete with news bulletins and DJs insulting your choice in music. This is a not insignificant improvement to GTA IV.

    While the radio banter was all very well in the original and its use to forward the plot far more interesting than its traditional cut-scenes, if you just wanted to actually listen to a tune while you drove - which is always a sublime experience - you had to spin the dial far too often. Now, just load up a cross-genre selection of stuff you dig and you're away.



    ez a nagybetűs OMG.
  • Pilutika
    #15641
    na megrendeltem a játékot! :) szerdán érkezik remélem semmi gas nem lesz vele :)
  • SötétBarom
    #15639
    "I had to knock down the default graphic options quite a bit on my PC (dual-core 2.4GHz, 2GB RAM, 640MB GeForce 8800) until I got an acceptable rate, and even then there was the occasional really nasty drop. While my experience was more pronounced than most, speaking to other reviewers via the secret review-grapevine lead to confirmation that fiddling to get it playable was universal.
    'Grand Theft Auto IV' Screenshot 2

    This is also pretty commonplace.

    That said, it's worth noting that even turned down, Liberty City remains one of the most visually stunning places yet seen in videogames. And, in terms of future-proofing, there's a lot of sliders that can be turned wayyyy up. In five years' time, the PC version will be the definitive visual incarnation of Liberty City - playing with a draw-distance set around to 20 and traffic-density way low makes the prospect of those hitting the 100 exciting. But now... well, it probably still is the most attractive version, but it's annoyingly fiddly to get there."
  • Carlos
    #15638
    Igen.
    Én ezen sopánkodtam:

    I had to knock down the default graphic options quite a bit on my PC (dual-core 2.4GHz, 2GB RAM, 640MB GeForce 8800) until I got an acceptable rate, and even then there was the occasional really nasty drop.
  • BiG G
    #15636
    a nagy várakozásban meg egy újabb gta4 rivju az eurogamer-esektől.
  • GanXstaZoleeWrk
    #15632
    Ez most mellé ment nekem elég régen Q6600 van és elég sok program használja, játék, felhasználói vegyesen.
  • SötétBarom
    #15630
    Én átlag "gyerekként bringáztam, lógtam a haverokkal meg csajzotam. Aki napi 7 órát játszik, az nem mérvadó :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #15627
    A Quad proci egy baromság szerintem, az emberek elenyésző százalékának van quad procija, és ahogy a fejlesztőket ismerem (nem a rockstarra gondolok hanem úgy általában), nem is fog csak két magot használni a játék.
  • n3whous3
    #15624
    jó de nem annyit, mint amennyit egy átlag gyerek képes/szokott
  • Morphin
    #15602
    Én úgy terveztem hogy, reggel odamegyek fél 10 és onnan meg suli...de most komolyan ilyen sorbanállás lesz LOL???? mer akkor suli után veszem át. 11től este 20ig gyakorlatom lenne, programozás meg ilyesmik...de sztem lerövidítem én azt vhogy 11-15ig ha már megrendeltem és visszaigazolták akkor 100000% h megkapom ha odamegyek ugye?? nem ám átbaszarintanak és GTA nélkül maradok szerdán....
  • GPx8
    #15601
    LOL! De jó ez!!! :D
  • Synit HUN
    #15600


    Szerda, 9:25, CD Galaxis
  • GPx8
    #15599
    LOL! A szomszédban kora este óta 750 új hozzászólás, pedig nem történt semmi érdemleges...
  • SötétBarom
    #15598
    Ezt figyeld: én már régóta dolgozom, és még mindig van időm játszani. :O
  • poppe
    #15597
    de itt mindenki észak-amerikából rendeli meg 0 napos kiszállítással :)
    (amúgy meg jogos)
  • Snexi
    #15596
    kösz,sherlock
  • bertino
    #15595
    sohaj...
  • mama 2
    #15594
    Igazából kettő nap van, mert harmadikán jelenik meg, és holnap még csak másodika van:-).
  • n3whous3
    #15593
    Van egy elméletem a warez létjogosultságára, vagyis inkább arra, hogy miért ennyire hétköznapi dolog. Az egy dolog, hogy ingyér van, meg valakik ebből élnek meg esetleg (avagy múlt idő), de a warez olyan, mint a kábszer. Kis semmirevaló kölkök (én is voltam az, jha :D), van sok idejük, játszanak. Nem elég 1 játék, kell még 1-2, mert annyi a szabad idejük, hogy végigtolják a gameket gyorsan. És kell az új "adag" állandóan.

    Ellenben felnőtteknek már nincs valami sok idő rá, megelégszenek pár hónapig 1-2 játékkal. És miért is ne vegyék meg, ha van pénzük, idejük meg nincs, hogy a gép mellett maradjanak letölteni órákig (feltéve, hogy nem árampazarlók és nem hagyják csak ilyenért bekapcsolva a gépet).
  • n3whous3
    #15592
    PICSAFÜSTÖS JÓREGGELT, HÁHÁ 1 NAP HÁHÁ.
  • RedRiot
    #15591
    "100 küldetés van egész pontosan, de olyan 70-80 körül már befejezhető...kb. 10-14 óra alatt NAGYON kényelmesen sok csatangolással...:/..
    1 hónap? pff.... felejtsd el!"


    Mindenki máshogy játszik. Pl. mikor kijött a Fallout 3, két nap múlva tele volt minden fórum, hogy szar, rövid, végigtolták. Érdekes módon én kb. 4 hete játszom, de még nem értem a végére. Igaz hogy max. napi két óra játék, nem kockulok a gép előtt szemfolyásig, de szerintem a GTAIV is kitart nekem legalább eddig.
  • Leky
    #15590
    EGY NAP !!!