54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Jim79
    #15960
    Cs mindenkinek!

    A Vice city-t imádtam, az SA-t nem szerettem..., akkor most ki adjak ezért 11k-t??

    Köszönöm előre is..
  • Smithwarden
    #15959
    Hogy mar meg a huJe GTAs haverjaiddal levelezel fiam?
  • METESTO
    #15958
    Azt anyád meglátna úgy mit szólna?DD
  • Carloska
    #15957
    adjon valaki kölcsön bélyeget azzal kiütöm magam szerda regelig :D
  • ldavid
    #15956
    nem, 1 nap és még kb. 24 óra volt hátra, csak az óra nem látszott
  • HeadHunter86
    #15955
    Ja az, de nem 1 nap volt még hátra 30 perce, ami tegnap ilyenkor óta 1 nap. Szal most kellett volna lejárnia, megjelennie vagy mifene. Szal ezt elszámoltátok.
  • Tomsteel
    #15954
    WOW, pöpec a számláló!! Gratula
  • Laceeka213
    #15952
    na fasza :)
  • tommyg
    #15950
    ok
  • FlyHigh
    #15949
    Azt beszéltük a túlsó topikba is, hogy össze van azért lőve a megjelenés, világpremiert akartak.
  • FlyHigh
    #15947
    fasza.
  • Pepsi Twist
    #15946
    fasza
  • BIZ0906
    #15945
    Azé :P
  • ldavid
    #15944
    ~50 perc múlva cserélem óra/perc/mp-re
  • neovampir
    #15943
    jogos
  • BiG G
    #15942
    na igen, a dolog első fele a 7-8-9 órás időeltolódás, a másik pedig hogy plusz egy napot kell várnunk :C
  • FlyHigh
    #15941
    Az a baj ezzel a számlálóval, hogy ha jól látom a mi időzónánkban van, tehát ha lejár az nem jelent semmit. Nálunk nincs másodikán gta, ahol meg van másodikán gta, ott meg nem másodika van.
  • neovampir
    #15940
    Amit visszaigazolt a cd galaxis kóddal + link, nyomon lehet követni hol jár a futár szerdán
  • Pepsi Twist
    #15939
    nekem is GTAs logom van
  • Hellsing47
    #15938
    mindenki gta lázban ég :)
  • tommyg
    #15937
  • ldavid
    #15936
    szaporodnak a GTA4-es logók, ma már láttam vagy 5öt :)
  • Ams
    #15935
    megoldható server side is, de 32 embernél... nem tudom...
  • n3whous3
    #15934
    öhm, de aztán elég érdekes lesz szinkronba hozni a dolgokat, ha leesik és aztán elkezd sétálni vagy valami az ember, akkor... majd egyszer itt van aztán meg ott, mert áthelyezi a gép. Megoldható, csak csúnya.
  • Ams
    #15933
    a halál animot/fizikát client side számolja, szvsz, így vszeg mindenkinek egyedi, mert az euphoria sok randommal dolgozik.
  • Danyi8888
    #15932
    jah meg még itt-is van pár darab : )
  • Danyi8888
    #15931
    Szép jó estét mindenkinek
    van pár Fressh ingamekép ha érdekel valakit de ha már volt akko sry
  • Snexi
    #15930
    lol,ha szóltál volna akkor ma elugrok egyért,nincs messze :D
  • Versace21
    #15929
    Mennyiért volt kirakva??Vitték már??
  • Kimi23
    #15926
    Úgy legyen, a próféta szóljon belőled:)
  • Kit--Kat
    #15923
    Szerintem próbáld meg.
  • Davidka
    #15919
    hali, azt szeretném kérdezni, hogy ha bemegyek egy 576-ba mondjuk nemtom, csütörtökön és azt mondom, hogy egy gta iv-et szeretnék, akkor van esély arra, hogy még aznap a játékkal megyek haza, vagy már mind elő lett rendelve vagy lefoglalva, vagy mittomén?
  • Pepsi Twist
    #15918
    amúgy sztem nem lesz voice chat mert az igencsak terheli az emberek erőforrásait sztem... illetve csak azokét akinek lassú a nete
  • kifli
    #15917
    mire is gondolsz most? én azt mondom hogy ezeket az adatokat akkor is el kell küldenie ha nincs forgalom meg járókelők a multi szerintem nem fog lagolni mert ezt azért csaktánmegoldották
  • Bence94
    #15915
    üdv valaki rendelte elő 576-tól? ha igen hívtak vagy küldtek mailt ? ma semmi "jelet" nem kaptam. november 14-én megrendeltem tőlük már pedig.
  • Rage47
    #15914
    dehogy lesz, a Steam már stabil, l4d-nél sincs gond :)
  • Carlos
    #15913
    Akkor ez most egy végtelen ciklus.
    #15878
  • kifli
    #15912
    ezt ígyis-úgyis el kell küldenie ha van traffik ha nincs :)
  • Carlos
    #15911
    Erről a többi player-nek is tudnia kell.
    Plö: player 1 és player 2 között folyik a csata player 3-32 csak nézi (lengeti a puskáját, leül, fütyül).
    Namost.
    Player 1-2-nek szüksége van arra, hogy mit csinál player 3-32. (lengeti a puskát, leül, fütyül)
    Player 3-32-nek szüksége van arra, hogy mit csinál player 1-2: lövik egymást, mivel lövik egymást, ki mekkor sebzést visz be (HP csik a fej felett ami ugye mindenkinél ugyanaz kell hogy legyen), stb. Plussz még a rajta kivüli nézők mit csinálnak.
    Aztán ha az egyik meghal, akkor azt el kell küldeni mindenkinek: milyen animációval halt meg, hol halt meg, hogy halt meg, merre gurult a sisak, hova esett a puska. (bár ha ezek tárolt animok, akkor ezek nem kellenek, ha fizikásak, akkor igen).
    Sok finomság van ám ebben... :D

    edit: Itt nem arra kell gondolni persze, hogy elküldi a halál animot meg ilyenek, csak egy olyan keretet, amiben az van, hogy player 2 meghalt a 0x23E2 halálanimmal az x:5435.5345 y: 3423.3423 z: 3342.2423 pozicióban meg ilyen hülyeségek. Ezek nem nagyok, de ne felejtsük el, hogy ezeket szinte azonnal el kell küldeni, különben az van, hogy megtörtént eset:
    -player 1 lövi 2-t 2 meghal. lassan megy át a keret. player 3 még nem kapta meg, hogy 2 meghalt és belelő: Server: inkonzisztencia!!! (server már érzékelte hogy halott, ergó belelőni se lehet, de 3 belelőtt)
  • Smithwarden
    #15910
    MULTI modok

    Ezek elvileg.