54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • FlyHigh
    #16000
    Nem fizetős, pc-t nehezebb behúzni.
  • FlyHigh
    #15999
    Simán egy live acc kell.
  • mama 2
    #15998
    Ike. De csak is a muti miatt veszik meg nekem. Vagy ha most nem, akkor majd én megveszem majd a husvéri pénzemböl:).
  • n3whous3
    #15997
    de az tudtommal
  • n3whous3
    #15996
    Megint kérdem (nem volt válasz). Vista live kell az összes multi mókához? :( Vagy mihez? Mert kurvára nem fogom megvenni eredetiben, ha még buzi Vista Live is kell hozzá...
  • FlyHigh
    #15995
    Szüleid még képesek PC-re is megvenni neked, csak ezért a játékért még boxot is vettek neked?
  • mama 2
    #15994
    Amúgy a Windows Live az az X360-assal ellentétben ugye nem fizetős?:D
  • Snexi
    #15993
    semmi
  • ProGabe #15992
    nettó 150 új üzenet. történt valami különleges? nincs időm átolvasni, valaki dobjon egy összefoglalót, pls :)
  • mama 2
    #15991
    yeeeeee!!!! Egyre jobban várom a karácsonytxDDD!
  • Pilutika
    #15990
    hatalmas videó! :D gz
  • Pilutika
    #15989
    voice chat lesz, mivel LIVE alap szolgáltatás...
  • n3whous3
    #15988
  • tommyg
    #15987
  • kirol
    #15986
  • SötétBarom
    #15985
    Kár, hogy nem úgy jelenik meg mint Jézus. -.-
  • mama 2
    #15984
    Kár, hogy nem úgy jelenik meg mint anno a Spore. Szeptember negyedikére volt asszem kiírva, azt már másodikán vagy harmadikán lehetett venni:D.
  • FlyHigh
    #15983
    Jah a COD4-et pl még nyolc előtt hozta a gyerek kicsivel, jó lenne ha ez megismétlődne.
  • SötétBarom
    #15982
    :DDD
  • FlyHigh
    #15981
    Fél nyolckor én is felkelek holnap, remélem reggel idehozza. Idáig mindig ideért legkésőbb tizenegyre minden a galaxisból, még a half-life 2 is.
  • Carlos
    #15980
    Ez mekkora! LOL!
    Jóreggelt...
  • bertino
    #15979
  • Versace21
    #15978
    Hát ez kibaszott jo,már azt hittem elősszőr hogy flasheltem az sg oldalt
  • Versace21
    #15977
    Jó reggelt,hova tették még ki?Hol lehetne talán Pesten belűl megvenni?Ki hol látta már kirakva?
  • Synit HUN
    #15976
  • Snexi
    #15975
    na gyerekek ha holnap reggel 9kor nem lesz a büdaörsi media marktban énb eret vágok magamon : /
    attól félek hogy oda is kitették előre és már elkapkodták
  • Palesz2
    #15974
    msn script...
  • Colton
    #15973
    azt hogy?
  • tenkenorman
    #15972
    ha nem akad közepesen megveszem:P
  • tenkenorman
    #15971
    17 óra... msnen is kintvan a counter:D
  • Szasza20
    #15970
    Óóóó gyerekek, de várom már, na mentem dolgozni, majd csak jobban telik az idő...
  • BiG G
    #15969
    és utána még ugyanennyi bár az ímélben 8-17h-t írtak, nem kell mondjam hogy 7:50-től vigyázzállásban fogom várni a futárt.
  • bertino
    #15968
    már csak 17ó 30p és... utána je -.-
  • xido
    #15967
    vagy a jatekaim.hu oldalon
  • xido
    #15966
    Itt már maga a név a hype...én psp-n kis lófütty kijelzőn is úgy örömködtem a Vice city stories-nak és úgy olvadtam bele,hogy fel se tűnt egy idő után,mennyivel kisebb egy monitornál:)
  • xido
    #15965
    Szerintem csináld azt,amit én csináltam Sacred 2-nél,mikor nem bírtam tovább és megvettem....telefonálj be az adott üzletbe és ha van,rakasd félre arra a fél órára,míg odaérsz érte:)..Te is örülni fogsz,ők se szúrnak ki veled és nem izgulsz addig se,hogy jaj lesz-e vagy nem...mert ez olyan butus kérdés itt ilyenkor,mint hogy kapok-e friss kenyeret du.4kor még
  • Neton
    #15964
    Nekem a GTA 2 és London nem jött be,a 3 jó volt meg a VC is, a San Andreas annyira nem jött be, de azzal is elvoltam mint állat. Szerintem a 4-es rész lesz a GTA részek atyaúristene. Most nem a hype miatt mondom, de szerintem simán jóság lesz. Live da life. :)
  • Neton
    #15963
    Vagy mondjuk megveszed, tetszik és örülsz, h megvan eredetiben. :) Aztán ha meguntad, még mindig el tudod majd passzolni vaterán vagy ebayen. :)
  • xido
    #15962
    A VC-t megvetted rögtön és örültél,hogy bejött?...Az SA-t megvetted rögtön és káromkodtál,hogy nem tetszik és elszúrtál rá 12 ropit?...Na ugye...Ha nem vagy igazi GTA fanatikus,aki minden részt csukott szemmel és gondolkodás nélkül istenít azonnal,akkor ne rögtön vedd meg...de ha tetszik,miután kipróbáltad,tiszteld meg a vételárral a készítőket...
  • Carloska
    #15961
    Sztem igen mert ha nem teccik utána simán eltod paszolni lesz rá igény