54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kimi23
    #15909
    Elég régóta van Steam accom ezektől nem tartok, viszont tuti le lesz rohadva attól már inkább. No mindegy így is jó vétel a 2 játék, még a viszonylag erős dollár mellett is.
  • kifli
    #15908
    milyen eredményre gondolsz? azt hogy belehal a lövésbe az ai azt nem kell elküldenie csak a lövés irányát és azt megkapja a kilens megnézi merre megy és ha eltalálja az ai-t akk az meghal ha nem akk nem
  • Desiderata #15907
    és mi az a 15 féle multi mód?
  • BiG G
    #15906
    szerintem egyszerre, és ezért nem túl jó ötlet a steam-es mert baromira le lesz halva. illetve lehet hogy olcsóbb, de ha már megveszem, akkor örülök a poszternek és a térképnek, meg a doboznak, és azt mégsem vehetik már el tőlem, miközben egy steam accot ellophatnak, bannolhatnak.
  • MoLc
    #15905
    Mind1 , szánalom a játék piac... Én végigvittem már a GTA4 konzolon , de életem játéka volt , mind sztoriban , mind grafikailag , mindenhogyan , aki nemveszi meg szerintem egy nagyon kellemes élménytől fosztja meg magát.
  • Kimi23
    #15904
    A Steam verziót vettem meg, így nem kell lemez a futtatáshoz. Szeretek ott vásárolni, ráadásul a Vice City-t is jár mellé, így jó vétel szvsz. Valakinek van infója hogy lesz preload, vagy egyszerre tölti mindenki 2 nap 4 óra múlva:)
  • Carlos
    #15903
    Az ok, hogy ezt a szerver kezeli ez csak a számítás. Az eredmény az, amit el kell küldeni másodpercenként rengetegszer. A LAG a sávszél elfogyásától van nem pedig a számítás lassúságától. (bár gondolom ez egyértelmű, de azért hátha nem mindenkinek).
  • Morfi
    #15902
    Én annak örülök hogy nem az új wow árában van, mert akkor lehet hogy nem rendeltem volna meg, vagy ki tudja.
  • kifli
    #15901
    azt a szerver tudná mivel a szerver tudja a te pozicíód meg annak az ai-nak a pozicióját (mivel meghatározottidőben meghatározott helyen van) ha elütöd egyszerűen indul újra az eredeti helyéről vagy nem történik semmi. A fizika az megint más pl hova repül a hulla, legtöbb online játékban sem mindenkinek ugyan ott van az a hulla (pl cs) és left 4 dead-et is jól megoldották hogy mikor vagy 50 zombi ront rátok akk mindenkinek ugyanott van ugyanakkor azt is kb így oldották meg ha pl lősz egyet akk a szerver látja merre löttél ezt ugye rendes multiba is látja és küldi a klienseknek na ha annak a lövésnek az utjába kerül valami akk mindenkinél eltalálja azt az adott dolgot. Ha meg nem bírnák a szerverek a 32 slotos ilyen jellegű játékot akk ez csak 16 slotos lenne.
  • MoLc
    #15900
    hiszen nincs is warez :) mondjuk ez az a játék ami megéri a pénzét , szégyen hogy a GTA4 és az új NFS egy árban vannak . SZÉGYEN !
  • BiG G
    #15899
    azért szerintem a rockstarosok értenek hozzá, bízom bennük :)
  • Morfi
    #15898
    Én nem hinném hogy van már jó verzió, akár klón dvd akár nem. Én még ráérek 2 napig, addig elszotyizok, nézek 1-2 képet, bele-bele olvasok a fórumba és csak szerda délután 14 óra lesz már :)
  • pcmadrid
    #15897
    Hát az eredeti az nem lesz kint az biztosDe a tört péntek felé már kint is lesz...
  • Carlos
    #15896
    Kiderülne, hogy a warezosok fake clone-t töltenek.
  • Carlos
    #15895
    naja.
    Mongyuk vicces dolog multit heggeszteni, volt hozzá szerencsém.
    Eleinte csoda ha látják egymást a játékosok. Aztán amikor meglátják egymást és interakcióba kerülnek egymással (ütközés, lövés, akármi) akkor jön az inkonzisztencia és lehet vadászni, hogy mi nem stimmel. (mindkét gépen meg kell nézni a logokat, és azt kell vadászni, hogy mi különbözik és aztán azt kell a kódban ellenőrizni, hogy ott miért különbözik). Jó kis szopás...
  • SpeedXHUN
    #15894
    Már csak 1 nap höh.
    Mi lenne ha még ma benyögnék,h jövőre adják ki:D
  • Morfi
    #15893
    Multi résznél lesz valami voice chat félesége vagy teljesen néma lesz ezen a téren? Vagy esetleg a rockstar biztosít valamilyen voice chat programot :D
  • BiG G
    #15892
    a verseny az egy kiélezett példa, sima tdm-re kell gondolni szerintem olyankor ha van élet a városban. egyébként meg nem a magyar gagyinetekre tervezték a cuccot, szóval lehet tényleg lesznek laggok, akkor meg ki lesz szórva a gyenge láncsszem (mert pinget azért csak fog mutatni a cucc).
  • Carlos
    #15891
    Ez azért nem feltétlen jó, mert mivan ha valaki elüt egyet? akkor már kell küldeni...
  • n3whous3
    #15890
    Kiszámolni nem nagy cucc pár objektum változó helyzetét (ld. TDU), de itt ember viselkedéseket kell szinkronizálni, nem is 1-et, plusz az atom fizika... Nem tudom hogy van xboxon meg ps-en, de nagyon grat, ha még csak gyér forgalommal is kivitelezhető lenne ilyen netek mellett. Plusz azért ne felejtsük el a rajongótábort, kurva sok szerver kéne ahhoz, amit te felvetettél.
  • Carlos
    #15889
    Namost.
    Végy egy 32 playeres multi versenyt.
    Akkor egy gépnek el kell küldeni a saját pozícióját és azt, hogy ő miként viselkedik a környezettel. El kell, hogy küldje minden gyalogos pozícióját. Meg az apróságokat persze hogy ne legyen inkonzisztens.
    Ezt 32 gép csinálja egyszerre. Tehát te 31 playertől kapsz ilyen kereteket. Ha valakinek gagyi a felöltési sebessége, akkor kész. Ott a lag.
  • n3whous3
    #15888
    Ja és igen: ugye nem vista kell az online social klubhoz??
  • kifli
    #15887
    nem szerver oldalon kéne mindent számolni az ai az nálad menne csak az online játékosok adatait küldözgetné (mint rendes multiban) az ai mozgása pedig meg lenne határozva (több féle) és ha elindul egy szerver akk random betölt egyet és csatinál a kliens megnézi melyik megy a szerón elindítja azt és voálá már kész is annyira nem lenne bonyolult megoldani szerintem...
  • n3whous3
    #15886
    Csatlakozom a vásárlók táborához pár nap múlva én is :)

    BTW valaki tud esetleg olyanról, hogy milyen netsebesség ildomos a multihoz? Nem nagyon szoktak ilyeneket leírni tesztben, pedig nem mellékes... Ha max 2-3 emberrel tudnék bandázni, már az is elég lenne, de ha 1-el is szarakodás lenne, akkor 2x is meggondolom, hogy megvegyem eredetiben most.
  • BiG G
    #15885
    megoldják azt, hidd el :) általában elég kis helyen összpontosulnak a nagy városban a játékosok ha multiznak, és az ottani gyér közlekedést és gyalogos forgalmat már nem ügy közvetíteni. konzolos verzióban is benne van, be lehet kapcsolni biztosan mikor valaki játékot kreál.
  • Carlos
    #15884
    Nem vitázunk, beszélgetünk.
    Van különbség.
  • Carlos
    #15883
    Az engine még bírná az biztos.
    A net nem...
  • Morfi
    #15882
    Akkor vak vagyok mert a live-on fel sem tünt ez a dolog, viszont a social club-on tuti hogy magyart állítottam be :)
  • Morphin
    #15881
    de van ilyen free run dolog amire ő gondol most nemtom mit kell ezen vitázni...
  • The Protector
    #15880
    sztem a garfikus engine meg a net nem bírná,nem az van h szar lenne
  • Máté94
    #15879
    Én is szoktam nézni őket!:D
  • Carlos
    #15878
    Nem kevés adatot kell ahhoz átrángatni a dróton.
    32 playernél az eléggé gyilok lenne.
    Helyi hálón FastEthernet-tel ok, de nem NET-en.
  • kifli
    #15877
    merthogy? akik játszanak azokk fölé rendesen ki lenne írva a nevük csak lehetne együtt abálni a népet meg ilyenek :D
  • Viktorr
    #15876
    Szerintetek szerda reggelre a Tesco-ba is megérkezik a játék? Inkább leszaladok oda és megveszem ott:)
  • zzeN
    #15875
    ez mekkora már:D a jól ismert hintás bug, ki kell majd próbálnom:)
    látszik h a kocsi kurva jól törik, úgy deformálódott az eleje meg a kerék h nem tudott elindulni
  • Carlos
    #15874
    Öhhh...
    Ott halna meg a multi!
    Ezt nem gondoltad át kellőképpen attól tartok...
  • BiG G
    #15873
    de
  • kifli
    #15872
    olyan multimod nem lesz hogy rendesen van forgalom meg járókelőkm meg minden? jó lenne...
  • xido
    #15871
    Anno vagy 10 éve én is belefutottam ilyen enyveskezűségbe...Westend MM-ben vettem meg PS1-en egy játékot,mázlim,hogy annyira rá voltam izgulva,hogy pénztár után rögtön fólia feltép és kibont...és tök üres..simán visszaengedtek hátra az ügyintéző pultnál mutattam,hogy motozhatnak is akár,hogy nem csalok,elnézést kértek és adtak lemezzel teli tokot:)
  • Morphin
    #15870
    jútúbon nézd meg Sakura240 videoit :D van rengeteg...én azok közül szoktam mazsolázni...