54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Versace21
    #16287
    És az ati kártyát szerintetek mennyire fogja szeretni a game???Nem nagyon,amennyire néztem a táblázatba
  • SötétBarom
    #16286
    Én egy 4850et vásároltam még olyan euróból, amit anno 228-ért vettem. Így átszámítva olyan 35ezer alatt vettem :D
    És visz mindent maxon, vigyorogva.

    Ezt találtam most gyorsan , hogy legyen hasonlítási alap

  • bertino
    #16285
    a 4850 pl teljesen megérte a 36k-t.
  • Versace21
    #16284
    De neked milyen videokártyád van ami ennyire megérte????
  • SötétBarom
    #16283
    De 30 ezret kidobni közel értelmetlenül, az jobb?
  • SötétBarom
    #16282
    Reviewból:

    "The shadows and the textures are weaknesses of the GTA 4 PC version. All objects and characters cast shadows indeed, but they are quite "grainy” and almost scream for better filtering. Far Cry 2 for example showed similar shadow artifacts on the consoles, but they were fixed on the PC. Furthermore there are always areas with low-res textures that are an almost painfully big contrast to the nice objects. On Wednesday we will check if this visualization has been altered for the final retail version. "
  • n3whous3
    #16281
    Már említettem, hogy miért ne beszéljetek így a másikkal... Ha egyszer valami másra is gyűjtünk (én is nyaralni is akarnék jövőre), akkor nem fogok b+ 50k-t kidobni ezért.
  • BiG G
    #16280
    őszintén szólva én is, mert a túlzott várakozást mindig pofáraesés követi. de hát csak van annyira jó a gta4 mint amilyennek várjuk. egyébként is, a multival már első ránézésre fél évet el lehet pazarolni hitvány kis életünkből :)
  • Versace21
    #16279
    nah,egy jo őtletet várok,egy videokarit mondjatok,ami 25000alatt van,és még tűrhetően megy is,és nem ati..
  • bertino
    #16278
    a warheadbe ne menjünk bele :DDDD
  • SötétBarom
    #16277
    Én aggódom.
  • SötétBarom
    #16276
    Veszel boxot, nyomod a GTA-t, majd karira odaadod valakinek a boxot, és geschenke letudva. :DD Addig megunod úgyis :DD
  • BiG G
    #16275
    én már teljesen túlmisztikfikáltam, elment tőle a kedvem, kidobtam majd újra elkezdtem vele játszani, mindezt mentálisan egyelőre :)
  • Versace21
    #16274
    Ehe..Annyira csóró nem vagyok,de itt karácsony előtt azért 40-50000ftot sajnálok kiadni,de box meg kell a f*szomnak..Én nem azt akarom hogy fullon menjen,elfusson azért egy kőzépszintűn a kis csóró 19"monitoromon...Ramot meg már lezsiroztam,6000 egy 1gb ddr2es,holnap megyek érte..Teccikéteni?
  • mama 2
    #16273
    Én meg letöltöm, megnézem hogy megy, ha jól, akkor buy:D.
  • dragon11
    #16272
    Omg, holnap jön.. ^^ már gecire várom, csak menjen a gépen és megveszem..^^
  • n3whous3
    #16271
    Club-3D Radeon 4670 512MB 21k
  • SötétBarom
    #16270
    Nem értelek benneteket. Ha nincs pénzed, Mi a PUHA F**zÉRT NEM VESZEL BOXOT? 50ér kapsz, és mindent tucc nyomni rajta ultra fasza FPS-sel..

    Amit ide írtál, abba simán kéne még 1gb ram, egy emberi VGA, meg az a dual core kitudja mit tud... nekem 4850em van, harminc akármennyiér vettem, sztem ennél gyengébbért már nem érdemes pénzt adni.. Plusz a ram, aztán ott vagy, hogy 4akárhányezer, és még mindig nem a legfaszább.. Teccikérteni..
  • mama 2
    #16269
    Áhá... Akkor miért futott rajta 2x AA-val 1280x1024-ben, víz high, textura medium, árnyékok medium a Crysis WarHead? Ja és az AC maxon? Hát ha ez neked halott akkor sorry:D.
    Amúgy már csak 11 óra::D.
  • Kandurex
    #16268
    '"Vagy csak szimplán elütni a gyalogosokat, vagy felbuktatni őket, mert a fizikia olyannyira jó lett, hogy az valami elélvezős:D."

    ...ki mire gerjed ugye? :))
  • Kandurex
    #16267
    jó játék lesz attól ne félj :), csak túlmisztikifálni se kell
  • Carlos
    #16266
    Lehet, hogy énis inkább megvárom, hogy megveszitek, mindenki leirja hogy megy nála és csütörtökön berumlizok megvenni. Vagy valami. Úgyis péntekig teszik félre.
  • BiG G
    #16265
    Zoli, tényleg no offense, de már egy párszor elmondtad ezt itt és tiszteletben tartjuk a véleményed, de miért kell lelohasztani minket? Hadd döntsük el már mi magunk ezt plz. Én személy szerint biztosan sokáig elleszek vele, legalábbis bízom benne, ezért nem jó újra és újra olvasni azt hogy unalmas és egy hét múlva dobhatom ki. Nem hiába szánok rá ennyi pénzt, legalábbis merem remélni.
  • SötétBarom
    #16264
    Pár óra és kiderül minden -.- Kezd megfájdulni a fejem, a sok spekulációtól. Lassan elmegyek ebédelni :D
  • Versace21
    #16263
    Nem szar a gépem,most egy 7600gt van benne,tom nektek kukába való,dula core2,1gb ram,csak egy video karit ajánljatok ami 20-25000 max
  • bertino
    #16262
    8600 már megjelenéskor halott volt.
  • grizzly21
    #16261
    ne legyen ebbol vita, de szerintem a gta 4 egy ujabb bizonyiteka annak hogy a pc-s jatekoknak kibaszottul nem aldozott le! NBA2K9 is most jelent meg nemreg pc-re, szebb mint ps3 mon es egy kozepkategorius vga (8800gt) siman kiporgeti FULL-HD-n high beallitasokkal a jatekot...remelem a gtat is viszi majd
  • mama 2
    #16260
    Nekem is 8600-am van, szóval nem fog menni rajta?:S
    Na ne mááár. Akkor elég szarul van optimizálva...
  • SötétBarom
    #16259
    AMatőr. Kijelöl->beilleszt->F5, és ott a kép.
  • SötétBarom
    #16258
    Nem hiszem, hogy jól menne vele a gém, ezért szerintem felesleges pénzkidobás.. Spórolj még kicsit, aztán vegyél egy boxot, ha nincs keret izmos gépre, és azon teljes pompában élvezheted mindenféle probléma nélkül..
  • Csuhai G
    #16257
    "felrepülni helikopterrel és kiugrani belőle, majd hallani ahogy Niko agya nagy csattanás után kiloccsan"
    Micsoda remek szórakozási lehetőség :D
  • mama 2
    #16256
    Szép ez a sárga béka:D.
  • mama 2
    #16255
    Hát azzal hogy unalmas vitatkoznék. A főszál végigvitele utn is lehet ökörködni, ölni a városlakókat, felrepülni helikopterrel és kiugrani belőle, majd hallani ahogy Niko agya nagy csattanás után kiloccsan:D.
    Vagy csak szimplán elütni a gyalogosokat, vagy felbuktatni őket, mert a fizikia olyannyira jó lett, hogy az valami elélvezős:D.
    És még erre rátesz egy lapáttal a multi:D. Hihetetlen... De már az is élvezet hogy lopsz egy motrot, mész 100-al, erre eléd jön egy kocsi aki épp be akart fordulni és, zutty, lerepülsz a motorról repülsz 50 métert, majd fölreérkezel.
    És bár túlélted lehet hogy miközben fel akarsz tápászkodni át megy rajtad egy taxi, vagy repülés közben lefejelsz egy táblát...
    Isten játék...
  • grizzly21
    #16254
    azt nem tudja valaki, hogy lehet e majd full hd-n jatszani, es hogy mennyivel lesz jobb a grafikaja mint a ps3mas verzionak ?
  • Versace21
    #16253
    Akkor mondj olyan ami 20,000őrűl van,és jobban megy a gta rajta..
  • Snexi
    #16252
    lehet hogy csak nem értette a fickó amit kérdezek és azért monta,kétlem hogy ne legyenú-
    de most adtam pénzt a növéremnek,szal ha én nem tudom megvenni délelött akkor ő a sulibol haza jövet beugrik nekem az 576-ba
  • grebber
    #16251
    Majd meglátom!
  • Pilutika
    #16250
    hezitálsz..aztán ugyis megveszed..max később lesz meg mint akik már +rendelték
  • Versace21
    #16249
    Én meg a saturn hivtam,most veszik át a lemezeket,reggel már polcokon lesznek(EUROPARK)
  • Kandurex
    #16248
    igen, sajnos a küldetések igen halványak, ....ez csak azért linkeltem, hogy lásd mennyire is objektív voltam...