54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • 3Error #16411
    bazzeg ez a számláló... szétbasz az ideg már...
  • FlyHigh
    #16410
    vmi gameplay nem jött?
  • Pilutika
    #16409
    de én most nem verem magam a földhőz mert azt se tom hogy mivan valami fél információból valamit gondol valaki akki idegbe gyenge és szétnyomta az agyát
  • Pilutika
    #16408
    há széjjjel nyom az ideg :D..a fölösleges kattogásért meg hogy mikor lesz már holnap cmon cmon.....
  • Nathan66
    #16407
    post-jaid száma alapján, te se vagy a nyugodság példaképe..
  • Pilutika
    #16406
    én tom hogy nem fog nálam menni max on és akkor mi van?:D.....na kb ennyi
  • rage at work
    #16405
    Hát, ha nálam 20 fps-sel menne, igen örülnék neki :)
  • FlyHigh
    #16404
    jaja, mint anno a hl2-nél, milyen szar a grafika, csak ez ment 3 napig, azt mikor kézhez kaptuk az összképtől beszartunk.
  • Pilutika
    #16403
    mi az hogy kiderült..azt se tod hogy mi azt se tod hogy tényleg azt se tohogy meg azt se meg azt meg meg meg meg.....
  • Pilutika
    #16402
    semmi...csak a 80% idegrohamot kapot hogy mivan ha nem megy ezen meg ezen..meg hasonló kitőrések voltak...:)
  • SötétBarom
    #16401
    Kiderült, hogy a legdurvább vason is szarul fut, ezen kívül semmi.. Ja de: ronda is :D
  • MrAndree
    #16400
    Semmi extra. Mindenki azon pánikol, hopgy nem fog menni nála...
  • Pilutika
    #16399
    én már regiztem minden heyre...össze vállogattam a zenéket amiket majd berakok..már csak várom hogy jöjjön és elvonuljak a monitoromba :D
  • FlyHigh
    #16398
    KB dél óta nem voltam, történt valami? ennyit nincs kedvem végigolvasni.
  • Pilutika
    #16397
    ejajj há mindenki kész van...:D jöjjön már a holnap
  • Nathan66
    #16396
    nehogy már egy X3as Phenomnál (ami 2.1Ghzenmegy) ne legyen jobb egy x2-es 6000+ ami 3350Mhz en megy... Kiszámoltam, ugyanannyi, mint az x3as teljesítményben..
  • CalebJoe
    #16395
    Én PS2 emulátorokkal szoktam ilyen 20fps-el játszani azért ez túlzás hogy ez nekik a playable hol élnek ezek.
  • Pilutika
    #16394
    mi az hogy nem fog menni....ecsém...vagy nállatok csak azt jelenti hogy menni fog a game hogy 6000*4800 felbontás 320 AA ? O.0 ha már 1 pici kompromiszumot kell kötni az már rögtön azt jelenti hogy nem fog menni.. .-.-
  • Pilutika
    #16393
    holnap minden ki fog derülni.
  • Nathan66
    #16392
    ez így igaz!!! Sokkal jobb gép kell hozzá mint az ajánlott... Szerintem nekem se fog menni:S
  • MrAndree
    #16391
    Nem írja milyen felbontásban, milyen grafikai beállításokkal érte el ezt a 20 FPS-t.
  • Lobsterman
    #16390
    De azt nem írja h milyen beállításokkal próbálkozott, szóval lehet kicsit optimista volt a srác azzal hogy mit bír el a gépe aztán nekiállt hőbörögni.
  • SötétBarom
    #16389
    Én nem kattogok :DD Max te vagy túl feszült. De ha tudsz jobb témát, dobd fel.
  • Pilutika
    #16388
    jovan akkor kattogjál rajta biztos akkor jobb lesz majd....
  • SötétBarom
    #16387
    Azt, hogy a rendes gépigénynek köze sincs a meghirdetetthez -.-

    Még egy elégedetlen D2D vásárló:

    a post:
    OK so ive installed and ran GTA PC and its runs like a bloody dog, 21.86fps average!! this is bloody sh*t!

    AMD X2 Dual core 6000+ (3ghz)
    4gb DDR2 6400 crosshair
    Geforce 8800GTX 768mb (recents drivers)

    direct X and all drivers are upto date

    ive spoken with R* Support and told them and they class 20fps as 'playable' which is utter bollocks! then they tried to blame my processor!
  • SötétBarom
    #16385
    Pf.
  • CalebJoe
    #16384
    nincs is még warez verzió, d2d-ről vették meg
  • Snexi
    #16383
    nincs még warez ebböl
  • ruleyB
    #16382
    Biztos vagyok abban, hogy a core 2 duo kisebb teljesítményt fog produkálni :S Reménykedem persze, hogy a sima core duo-n is játszható legyen.
  • ChuckyHUN
    #16381
    EMBEREK!
    Nem lehet, hogy wrz miatt fut szarul omgomg?
    Rokksztárék azt mondták h milyen gépen fog szépen futni (8800gtx + e8400 talán)
    Akkor meg miiit pattogtok? Attóükl ha sikitozás van nem lesz optimalizáltabb, én megveszem akármi van, mayx majd veszek valamit később a gépbe...
  • sz4bee
    #16380
    Kiváncsi leszek arra, hogy mennyire kell a Core 2 Quad a játéknak vagy bőven elég a Core 2 Duo is...
  • Versace21
    #16377
    Holnap délután lesz a 576 ba (Europark),és reggeltl meg lesz a Saturnba,ami szintén Europark
  • Lacee86
    #16376
    A Can you run it-on kívül tudtok mondani vmi más oldalt, ami megmondja h elindul-e a játék?
  • Dragooon #16375
    Legnépszerűbbek
    1. GTA IV off/warez topik
    2. Grand Theft Auto IV
    3. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.

  • Empty
    #16374
    Na már fönnt van a hálón 1-2 lapon!
  • Snexi
    #16373
    576-ban inkább
  • Stefibaba
    #16372
    Van arra esély, hogy szombaton vagy az 576-ban vagy a media marktban lesz GTA IV?
  • AleXXXXX
    #16371
    Végre! hála a magassságos istennek! megjött a szállításról szóló mail a cd galaxistol:):):):):):):):):) mégis csak jutott nekem:P szeretem őket:D
  • Balazs15
    #16370
    loooooooool XXDDDDDDDDD ez kurva nagy
  • REPS0L
    #16369
    kit érdekelsz például? :D