54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pepsi Twist
    #16368


    asshole
  • gregtom6
    #16367
    LOOOOOOOL XDXD És még külön ilyen névvel regelniXD Hát felborulok a székkelXD
  • Versace21
    #16366
    MrAndree
    -Bocs
    newhouse
    -És miért csak ott lehet megkérdezni??Már ne haragudj,de itt is ugyanolyan a hardver az eredetinél,miért kell az offba menni,itt nem lehet ezzel szemetelni,csak ott??Ezt nem értem..
  • Stefibaba
    #16364

    Népszerű témák
    1. Grand Theft Auto IV
    2. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
    3. Modellautók
    4. Football Manager
    5. XBOX360
    6. Radeon HD Series
    7. A nagy szavazó topik
    8. Euro Truck Simulator
    9. Test Drive Unlimited
    10. Ismerd fel a képről az autót

    Emberek ez lenni LOL! Szombaton nekem is meglesz jee <:-)
  • n3whous3
    #16363
    Annyit hozzá, hogy ott a link a warez topikra [HARDVER KÉRDÉSEK IDE] címszóval.
  • Pepsi Twist
    #16362
    403 új üzenet -.-'
  • MrAndree
    #16361
    Szövegértelmezés kérlek szépen. Nem azzal van bajom, hogy kérdezed milyen kártyát érdemes venni, azzal van bajom aki félpercenként idevágja, hogy milyen gépe van és kérdezi megy-e rajta a játék.
  • jocco
    #16360
    Azon a konfigon nem hiszem, hogy gond lenne, sajna már nekem annál inkább az lesz, pedig a kis 1.6Ghz-es C2D az nvidia mobil 7600 GT kártyával még az agyon szidott crysis-el is elboldogult mediumon, de ezeket a szar (nem a játék :)) konzol átiratokat nem tudják normálisan pc-re optimalizálni sajna :(
  • gregtom6
    #16359
    nekem is olyan karim van, jó az:) Nekem vitte még a Crysist közepesen.
  • n3whous3
    #16358
    mindent vivő hozzászólás a legújabb gta4 cikkben _ASD_DSASSDASADSADDAS:
  • VRSDM
    #16357
    fölösleges makró használat
    fölösleges információ megosztása
    obszcén szavak használata

    mindez büntipontok mellett. én már kirúgnálak.
  • gregtom6
    #16356
    Én ebben nem lennék olyan biztos :) Ennél a játéknál megtehetik, h direkt nem figyelnek az optimalizálásra, hisz úgyis világhíró a játék, feltüntettek egy gépigényt, sokan nem is figyelik, és veszik is meg.
    Pl ott van a Tomb Raider Underworld, a GeForce 7 és 6 szérián elég szarul fut, mert a driverrel vannak gondok, és írták, ki lesz javítva. Hát elég lassúak...
  • kuci06
    #16355
    amúgy ahogy olvasgatom, csak ATI vidkártyákkal szaggat a játék.

    állítólag egy srác 8800gt-vel simán tudott vele játszani. normális FPS mellett...

    szóval... fuck yeah, Nvidiám van :D
  • SötétBarom
    #16354
    Na az nekem mindenféle driver nélkül is teljesen jó volt :D
  • REPS0L
    #16353
    AZTAKURVA!

    A gta4-el álmodtam :DDDD
    szörnyű volt, rémálom :D
    Suliból jövök haza, megyek be 576ba, és NEM VOLT NÁLAM ANNYI PÉNZ!!!!! :OOOOO
    haza kellett buszoznom, majd vissza 576ba, szörnyű volt! :D
  • Versace21
    #16352
    Ez nem szorgalomrol szol.Sok ember,kőztűnk én se nem nagyon kónyítok a rendszerekhez,nem vágom melyik a jobb video kártya,de nem verem a mellem hogy ezt nem tudod te kis f*sz..Hiába van az odairva hogy 8600 vagy ati 3870.Nekem pl 7600gt-m van,azt tudom hogy gyenge,és kérdeztem hogy milyet ajánlanak a hozzáértők.Remélem ez nem okoz neked valami nagy kárt,hogy a szemeddel tul kellett egy pár sort ugrani én,és még sok ember miatt..
  • Carlos
    #16351
    No, mentem suliba!
  • MrAndree
    #16350
    Attól még zavaró. :)
  • DJ RX7
    #16349
    nem értem miért paráztok, ha ennyire szarul fut akkor higgyétek el, hogy fognak hozzá csinálni megfelelő drivert. mint pl. az ati a far cry 2-nek.
  • Carlos
    #16348
    De vannak akik már igen, és azok szerinte a gépigény röhej...
    Messze nem fedi a valóságot.
    Bár aki megteheti, az vegye meg nyugodtan, hátha megy a gépén.
    Ha high end gépem lenne én sem nyüsszögnék, hogy megy-e majd.
  • n3whous3
    #16347
    Ha nem vetted volna észre, direkt baszogatásból nyomják be ezeket a kérdéseket.
  • MrAndree
    #16346
    Ezt értem, de itt akkor se tud segíteni senki mivel egyikünk se játszik vele ezért rohadtul nem tudjuk mi a valódi gépigény. Majd holnap. Addig a kérdéseik feleslegesek.
  • MrAndree
    #16345
    Hát figyelj, hogy egyet kattintani nem képes egy csomó ember azért az elég durva. De persze Neked van igazad. Lustaság forever.
  • Versace21
    #16344
    Köszönjűk Emese
  • Lobsterman
    #16343
    Ja. Csak úgy tűnik az nem az igazi :P
  • MrAndree
    #16342
    Ezeket a "fog-e menni a gépemen" kérdéseket amiket sokan beírnak marhára nem értem. A játék gépigénye millió helyen fent van a neten /többek között a FAQ-ban is/. Meg lehet nézni.
  • akyyy
    #16341
    az a baj hogy nem fogja tudni feltelepíteni és tele lesz az idióta hozzászólásaival az egész topik:(
  • TrIp
    #16340
    neked a cod2 sem fut
  • AleXXXXX
    #16339
    most nincs kedvem senkit leoltani, jó kedvem van:)
    A gépigényt ne ide írd, hanem a fenti linkre katt, és oda:) azaz az off topicba.
    Bár ha jobban belegondolok, oda se, mert ők meg leoltanak:P
    Igazábol meg senki nem tudja, mivel még senki sem nyomta:D nézz egy gépigényt, és tégy úgy mint mindenki itt a fórumba, spekulálj:)
  • neovampir
    #16338
    Emlékszem a gépigény találgatásnál: a krájzisz elfut highgon, akkor ez is
  • mama 2
    #16337
    Höhö, kiderül hogy nagyobb a gépigénye mint a krájzisznak...
  • Pilutika
    #16336
    Hardver kérdésekre van külön topic
  • akyyy
    #16335
    mert ha 4 giga ramod van akkor 64 bites vistát tégy fel
  • fekete0012
    #16334
    miért nem
  • akyyy
    #16333
    nem :D
  • neovampir
    #16332
    Plusz a német gameszarnak a kis színes táblázata sem látszik bejönni. (legalább is az előzates vélemények szerint)
  • fekete0012
    #16331
    ez elég lessz a futtatáshoz duplamagos2.1proci(intel)4giga ram ati 4850 512-es vista 32bit ultimate(komoly választ várok)
  • Pilutika
    #16330
    uristen bazzeg mindenki mekkora pánikba van...eh.h...igen valszeg a dx 10-es atom csut 3500*2800 28x AA hoz vistán kell az erőmű....de hálisten kitalálták az opction menüt és azon belöl a grapich beállitások..igy mindenki megtalálja a magához mért beállitást.....értem én hogy holnap megköna game...de azért ne örüljünk már meg teljesen...
  • neovampir
    #16329
    rockstar: "3 éves konfigon is el fog futni", me "a grafikát le lehet venni ps2 szintre is" <- ez bejött, csak éppen egy mai high end gépen
  • mama 2
    #16328
    Mér mit vártatok amúgy? Lesz egy Harry Potter5 gépigénye?:D
    Az egész város él, a játék gyönyörű, minden mozog, és minden apró-cseprő dolog ki van dolgozva, akkor még is milyen gépigényt vártatok?:D