54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ProGabe #16495
    az értelmes fórumozás nem ott kezdődik, hogy az állandó topiklakók vigyázállsában várják az ismétlődő kérdéseket és válaszonak rájuk ezredszerre! az kérlek szépen ott kezdődik, hogy utána nézel a kérdésednek. mert minda topikban, mind a FAQ-ban megtalálod rá a választ

    ha meg nem vágod mi mennyi, tehát az arányokat a különböző HW-k között és nem tudod kisakkozni, hogy futni fog-e, akkor meg úgy kérdezz

    de jelen esetben még ez sem él, mert le van írva, hogy hw kérdéseket IDE
  • Attelee
    #16492
    Igy van!És fel se kell törni,elég lemásolni a két lemezt,és már müködik is!

    Ezt a gépigényt meg felejtse már el mindenki!
    Az AMD nyilván dob ki hotfixet ha valami baj lenne!
    Akit pedig továbbra is érdekel h fut-e a gépén a játék:GTA IV PC - EUROPEAN GAMEPLAY
  • Pilutika
    #16490
    np
  • FlyHigh
    #16489
    képtelenség, kell neki külön szerver.
  • ProGabe #16488
    ? ezt most magyarul.. ja nem, értelmesen is + forrást

    ha tényleg nem kell cd kulcs a multihoz, azzal sikeresen pofán köpné a vásárlókat a R*, ráadásul segget csinálnának a szájukból
  • AleXXXXX
    #16485
    Ácsi!
    Akkor most hogyisvanez?
    A tört verziósok is mehetnek multizni, MINDEGYIK szeróra? vagy úgy van, pl mint a codban, hogy tört szervert kell csinálni?
  • n3whous3
    #16482
    Az MSN címed már feltételezi, hogy live tag vagy, hisz az is olyan szolgáltatás.
  • tommyg
    #16474
    most akkor hol kell regisztrálni a live-ra? mert ha a faq-ban lévő linkre klikkelek és ott regelek semmi lakcímet meg semmit nem kell megadni...
  • Pilutika
    #16471
    valamilyen szinten tuti futni fog..maxon biztos nem
  • Carloska
    #16468
    Reméelm nem reggel jön megvenni mindenki a cdgalaxishoz basza meg mi lesz ott astoriánál fog állni sor?? XDXD
  • BIZ0906
    #16467
    Nem tudjuj csak úgy elindúlt. Lehet itt a világ vége xD
  • zeli
    #16466
    Holnap jelenik meg bazm :D:D

    Grand Theft Auto IV
    (604 új üzenet)

  • Pepsi Twist
    #16465
  • bertino
    #16464
    jókedvünkből.

    mit tippelsz ?
  • Cat 02 #16463
    Van róla info h mikor jelenik meg ?

    Illetve mi ez a homokóra ? Minden nap új ünnep v minek számoltok vissza ?
  • CamelX
    #16462
    Hát ez az update már tényleg faxxság h ezen megy a katt. A 8800GT-mhez ajándékba kapott Neverwinter 2-nél másfél órába tellt míg az összes patchet magába integrálta elsőtől uccsóig :D
  • bertino
    #16459
    nincs türelem, de kegyelem sincs
  • Smithwarden
    #16458
    Nekem a STEAM verzio lenne szimpatikus (dvd nem kell a meghajtoba ugye), de nem ertem miert irjak az elorendelesnel, hogy tobb mint egy nap mulva fog csak mukodni (tehat DEC 4.-en ejfeltol), mikor a dobozos verziokat mar 7 ora mulva DEC 3.-atol lehet hasznalni.

    STEAM - GTA 4
  • Máté94
    #16457
    De kell!:P
  • tommyg
    #16456
  • GPx8
    #16454
    Remélem a telepítéshez [eredeti] nem kell ez a live-os f*szság!!!?
  • ronso
    #16443
    Most hivtak,hogy holnap érkezik a királyság....
  • Pilutika
    #16439
    úgyhogy tessék viselkedni!!..különben kimék és megverem a kutyát..aztán nézhetek mit csináltatok..!! :)
  • FlyHigh
    #16437
    Azért tisztában vagyok vele, hogy kb milyen idős és felesleges olyan dolgokért basztatni, amik a korral járnak. Annak semmi értelme, hogy leoltják mindenhol, de azt nem értem, hogy egy 13-14 éves srácot miért hagynak játszani egy erősen 18+ játékkal. Én ilyen korban próbáltam csak aludni járni haza, többnyire a tér haverokkal, bringázások, stb.
  • Pilutika
    #16433
    én a live updatet is megcsináltam már:)...ennyi csak a serial kodot kell beirnom és kész...volt rá idő böven
  • mama 2
    #16430
    Nem tudok, vagyis tudnék, de fizetős... Sikerült összehoznom igen.
    FlyHigh: Tudnak, de ha ők nem veszik meg most, majd megveszem én husvétkorxD.
  • Kandurex
    #16429
    ha nem is, ti azért gondoskodtok róla, hogy megkapja a napi verbális áldást :)
  • mama 2
    #16426
    Ez kb mit is jelent? a Windows live miatt 20 percig updateolt neki?
  • Máté94
    #16425
    500 új üzenet!:O
  • mama 2
    #16422
    Azt értem, de nem tudnék multiznixD. Multi érdekel engem:D.
  • SötétBarom
    #16421
    Egyre jobb:

    "that windows live shit is a pain in the ass. Took me like 20 minutes worth of installing and updating the fucking thing."
  • FZoleee
    #16420
    úgy izgulsz bazmeg, mintha nem lenne meg xboxra... akár ebben a pillanatban elkezdhetnél játszani vele
  • Sly06
    #16419
    pff mi van itt :D ha ez így megy este benne leszünk a tv-be
  • Pilutika
    #16418
    éjajja a bringát hogy merték kihagyni :(
  • mama 2
    #16417
    Pásszek én megvárom az éjfélt komolyanxD!.
  • mama 2
    #16416
    nem...
  • Pilutika
    #16415
    amugy ien hogy bringa vagy deszka lesz benne? :D
  • 3Error #16414
    ARRRGGHHH!!! türelem gyerekek, türelem...
  • akyyy
    #16413
    hát nekem még hozzá kell adni 9 órát:( de egy biztos holnap ilyenkor vagy játszok, vagy dühös leszek ha nem fut:)

    de akkor eladom max egy ezressel olcsobban, esetleg elcserélem boxos változatra oszt jóvan
  • atenza
    #16412
    Lehet h. a bolti eladók már nyomatják a játékot, ha ma érkezik a szállítmány és nem holnap reggel :)