54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Morphin
    #16551
    igenigen, ha mengézed a videóbejátszás is "szaggat" neki...amihez nemkell bika hardver...szal a felvevővel van gáz...
    megyek aludni mert meló közben megfájdult a fejecském remélem reggelre kijön a fejembőőőől...addigis további kellemeset, és jó gamet aki már reggel kockulni fog vele, én csak d.u.
  • Bence94
    #16550
    ott írja frapsal vette fel . persze, hogy beszaggat .
  • FlyHigh
    #16549
    part 2 kamerás, az nem húzza le a gépet.
  • Morphin
    #16548
    most néztem vmi orosz videot, és abban sem...amugy a high meg low graphic között, ahogy elnéztem nemsok minőségromlás van szal...akinek nem olyan erős a gépe az 1024ben simán tolja mediumon sztem, ami bőven elég szvsz.
    jah és TS-szervert ne bérelj/vegyél, mert mint mondtam lehet találni ingyenest is bőven...ha vmi hír van felőle, vagy csináltál vmit dobj egy PM-et én szeretnék majd multizni veletek! jó lenne komolyan venni és mi magyarok tényleg álljunk össze,,toljuk közösen...én tudok angolul, de sokan itt nem, jó lenne ha mindenki egy nyelvet beszélne
  • FlyHigh
    #16547
    Szerintem ez az egyenletes szaggatás a fraps miatt van, azzal vette fel, ilyenkor nagyon lekajálja a gépet. Ilyen tök egyenletesen nem szokott szaggatni egy játék sem.
  • AleXXXXX
    #16546
    a part2-ben amikor indítja a játékot, nem szaggat neki egyáltalán..
  • Morphin
    #16545
    jah és kitudja a dán srácnak milyen gépe van, tuti nem egy erőmű
  • Morphin
    #16544
    vagy a felvevő progit állitotta be igy, hogy ne egye a gépét azis...ettől függetlenül nyasgem neki...
  • HeadHunter86
    #16543
    Nem mondjátok komolyan hogy ennyire optimalizálatlan lett?! :S
    Pedig nem egy akkora graf hogy ilyen trágyán kell mennie.
  • FlyHigh
    #16542
    diavetítés!
  • mama 2
    #16541
    Nem kicsit szaggat neki!
  • ldavid
    #16540
    gameplay a dán gyerektől
  • AleXXXXX
    #16539
    intézem.. nézegetem melyik lenne a jó:) Van is egy pár esélyes, de paypalomon nincs annyi lóvé :D kb 2-300ft hijja van:D (ma vettem le 12k-t a gta-ra:D
  • akyyy
    #16538
    én ugy tudom lesz alapból voice támogatás, ne fizessetek TS szerverre emiatt, NE!:D
  • Morphin
    #16537
    akkor meg kb. az lesz h aki belép és kecseg lesz,azt kickeljük v ban ha továbbra sem tud viselkedni TS-en...nemkell félni nemfognak nyávogni...mondjuk egyenlőre még TS szerónk sincs...
  • VRSDM
    #16535
    mert a priváttal mit érsz? " aki warezol ne menjen " aki megvette az nem lehet 10éves? dehogyisnem. sok szerencsét előre is a mutálatalan kissrácokhoz nyávogósan " megvááááááty " :D
  • Spice1
    #16534
    wááháhááá engem ma hivott a díszpédzser tsaj hogy holnap küldik a gétéá négyemet,és annyiraaa de annyiraaa bódog vagyoookviszont ha nem hozza a futár,jajj annak aki lelép a járdaszegélyről hazafelé menet melóból útközben
  • Pókmalac
    #16533
    hát ez érdekek az enyém pont meg egyezik a tieddel majdnem (még a zöld csikok is)
    söt a videokártya és annyira minimum mint a tied pedig csak egy szaros 7900 asom van,.,.neked pedig 4870..ami majdnem csucskategoria
  • Szolnokboy1
    #16532
    pontosan!
  • ChuckyHUN
    #16530
    Nah vazz--..
    Csak pénteken lesz gamem ^^
  • High Voltage
    #16529
    karácsony ehhez képest kutyafasza
  • High Voltage
    #16528
    jézusom még kis homokóra is vagyon. jehahahahah............hjajjjjjjjjjjj
  • Synit HUN
    #16527
    Közel 2 év után az sg-n ez komoly kérdésnek számít?
  • DJ RX7
    #16526
    és mit érek vele ha megveszem és alig fog futni az infók alapján? előbb ki kéne próbálni és utána veszem meg.
  • Victor1103
    #16525
    Ebben a részbe is lehet majd olyan fasza kis modifikációkat rakni mint az előzőekbe?Mert ha igen lehet hogy leszedem.Még mielőtt mindenki a torkomnak ugrana én már megvettem egyszer origiba az X360-as verziót és szerintem elég pénzzel támogattam a rockstart...
  • Pilutika
    #16524
    gamét most ahhh most i neeeeedddddd
  • AleXXXXX
    #16523
    A TS-t én szerveezem ,lejjebb leírtam, hogy kéne pár támogató( paypalra párszáz ft.:D)
    A privát jelleg jó ötlet..:)
  • Kimi23
    #16519
    16458-ra ment sorry
  • Stefibaba
    #16518
    1 kérdés: hol látjátok h hány új üzi van? :Ð
  • mama 2
    #16517
    Mindenki parázik a nagy gépigénytől, de már várják hogy megjelenjen...
  • Morphin
    #16516
    hali 616 new messages...most jöttem meg a melóból, történt vmi extra???
  • Kimi23
    #16515
    Na igen, jó lenne ha a Steam verzió nem san francisco-i idő szerint jelenne meg, hanem normális európai embernek való időpontban. Kelhetek fel hajnal 1-kor...
  • KAMIONOS KOGYO
    #16514
    ja semmi
  • KAMIONOS KOGYO
    #16513
    ez melyik progi?
  • V43 1105
    #16512
    Nem neked, jóétvágyat <3 (:
  • Pilutika
    #16511
    majd látod ugyis mi lesz...max az árnyékokat nem ultra megába fogod használni hanem lehuzod csak karj modra ennyi
  • ronso
    #16510
    de el tudom képzelni..sosem voltam maximalista..csakhát az ember jobbat vár ha már ennyit költött a gépre..
  • FlyHigh
    #16509
    Hogy tudtok erre a szarra hagyatkozni? Sima readme alapján működő retekre nem lehet hagyatkozni, ez egy nagy semmi.
  • Pilutika
    #16508
    mert máshogy else tudod képzelni a gemet mint hogy full max grafikán??
  • ronso
    #16507


    Hát nálam is kérdéses a játék,,