54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Balumann
    #16594
    Hát ha olyan a low mint ahogy a képeken van (másik topikban linkeltek 800-as linkeket, mármint ott gtaforums-on), akkor az játszhatatlan. :( Én nekem is jó lenne a low, de azért remélem nem HL1 szintü grafikával, 30 méteres látótávolsággal kell majd játszanom...
  • Nohab
    #16593
    Még nincs kint törés. Szóval eredetivel előbb lehet majd játszani. Remélem azért egy no-dvd-t összedob valaki, nem lesz kedvem pörgetni a lemezt.
  • FlyHigh
    #16592
    Fasza lesz, gondolom akkor az az a kis előnyöm, hogy 4870-em van abszolút nem számít, akkor jó a low is. szopjanak szart!
  • Smithwarden
    #16591
    Na csak korrigaltak az idopontot Steam-en is.

    Steam - GTA 4

    Hirtelen levontak kb 1 napot az aktivalasbol, ugyhogy par oran belul unlock-oljak, vlszinu itt meg is veszem.
  • xido
    #16589
    béta verziónak ott a...csúnya verzió...szedd le,nézd majd meg,ha úgy fut,hogy elégedett vagy vele,támogasd a Rockstart a vételárral...24 óráig lehet csúnya verzió a gépeden....:)

    btw..ha valaki nem bírja ki,míg kézbe veheti az eredetit..és teszem azt addig csúnya verziót leszed..tudja telepíteni és már csak be kell tennie az eredeti lemezt,amit felismerve a rendszer engedi játszani a csúnya verzióról telepített file-okkal?:)

  • BiG G
    #16588
    hát akkor nincs más hátra, lowon fogok játszani 4850-el is :)
  • Balumann
    #16587
    GTAForums.com -> ATI Problems
  • ldavid
    #16586
    bétát hogyne
  • Szergej90
    #16585
    Igazán kiadhattak volna ebböl is egy beta verziót hogy meglehessen nézni hogy valóban érdemes-e megvenni, milyen maga a játék és mennyire elég hozzá a gép
  • norbi56
    #16584
    Meg nekem is de ez akkor baromság h játszhatatlan lol am gépigényt nézted itt a topicban?NV 8600GT vagy 3870 LOL:DXDDDD
  • Peetboy
    #16583
    HÚÚÚHA, már számol vissza az óra, már kevesebb mint 3 óra van hátra. Nagy a várakozás, igaz?
  • Viktorr
    #16582
    egy jó hír:
    My Specs:
    Intel C2D E8400
    Powercolor HD4850 512MB
    2GB RAM
    Asus Xonar DX
    WinXP Pro SP3
    GTA 4 EU-Versio

    ilyen géppel szép grafika és élvezetes játékmenet tartozik...kb 30 fps
  • BiG G
    #16581
    Főleg hogy ha Ati kártáykkal tényleg játszhatatlan.

    ezt ki tudnád fejteni, vagy belinkelni azt ahol ilyesmit olvastál? igazán érdekelne, mert nekem is ATi kártyám van.
  • Balumann
    #16580
    Hát ahogy olvasom a gtaforums.com -ot, nagyon úgy tűnik, hogy ez lesz... Főleg hogy ha Ati kártáykkal tényleg játszhatatlan. Remélem hamar javítani fogják.
  • Kimi23
    #16579
    A warezt működő crack nélkül mindegy mikor próbálod aktiválni.
  • BiG G
    #16578


    remélem minnél többen megveszik, és hogy minnél később érkezik csak működő warez. ideje kicsit felrázni a játékos társadalmat.
  • ldavid
    #16577
    egyébként ez az első PC port, amit nem a Rockstar North csinált, hanem a Rockstar Toronto
    ha ez lesz a legoptimalizálatlanabb rész, akkor ez jó reklám a stúdiónak
  • ldavid
    #16576
    "We are very proud to be releasing Grand Theft Auto IV for the PC," said Sam Houser, Founder of Rockstar Games. "We have taken our time to ensure this version of the game is not just a quick port, but a perfectly tailored experience for the PC. We hope the PC gaming community appreciates all of the innovative features in the game. Grand Theft Auto began on the PC and we have tried very hard to ensure this version was worthy of that heritage."
  • AleXXXXX
    #16575
    ts
  • fernandez93
    #16574
    Akkor hajnal 1-től lehet aktiválni a gammát?
  • Kimi23
    #16573
    Nincs preload, ma hajnal 1-től lehet tölteni. Eddig 1 nap x órát írt, most az előbb rápillantottam, és már csak 5 óra a feloldásig. Előrehozták az európai megjelenést szerencsére.
  • Smithwarden
    #16572
    Jah hogy meg csak most lehet elkezdeni tolteni?
  • Smithwarden
    #16571
    Es mar letoltotted az egesz proggit, csak az aktivalasra varsz?
    Ir valamilyen idopontot a Steam-es letolto proggid hogy mikor tudod inditani, most 3 ejfelkor vagy csak kesobb?
  • Máté94
    #16570
    Ez Teamspeak server vagy GTAIV?:D
  • rotator
    #16569
    Na most Intel, vagy 4200+ X2? :)
  • Kimi23
    #16568
    Omg 5 óra múlva tölthető a Steam verzió:)
  • Apus
    #16567
    naja tipikus nagyobb a füstje mint a lángja effekt lesz:)
  • Hellsing47
    #16566
    most hogy mondod...
  • Sadist
    #16565
    Na már csak 3 és fél óra, merevedik már a kukitok? :)
  • neovampir
    #16564
    Ezzel nyomta. Sajna az fps-t nem írta.
    Hardware:
    Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
    ASUS Radeon EAH3870 512MB
    Versione driver video: 6.14.10.6879
    Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz
    2xgb 800mhz A-data extreme edition

    Impostazioni Grafiche
    Risoluzione: 1680 x 1050 (60 Hz)
    Qualità texture: Media/medium (Texture quality)
    Qualità rendering: Alta/high (Rendering quality)
    Distanza visuale: 25 (Visual distance)
    Distanza dettagli: 37 (Detail distance)
  • Skyline
    #16563
    Az "év géme"...lol...
    Hogy itt hogyfognak egyesek anyázni 3-4 óra játék után....:DDD
  • Kimi23
    #16562
    Én megvettem a Steam-en.
  • neovampir
    #16561
    http://www.youtube.com/watch?v=fE69ftt6M7c&translated=1

    Volt már?
  • AleXXXXX
    #16560
    Nna van szerver! pénzszűke miatt egyelőre 15 slotos, majd ha lesz lóvé, bővítem 25-re:)
    A szerver jelszavazva van, itt helet kapcsolódni, jelszót pm-be kérj.
    Akinek jelszava van, nenagyon adogassa tovább. köszi:)
  • Smithwarden
    #16557
    STEAM-en megvette mar valaki innen kozuletek?
  • R3TR0
    #16556
    EL SE HISZEM!!!


    Holnap megjelenik!

    Holnap ilyenkor a kezemben lesz az év géme!!

    Remélem nem okoz csalodást.

    Mindenkinek jo játékot kivánok.
  • chalezlopez
    #16555
    Van már magyarítás?
  • xido
    #16554
    ez az oldal már engem se nagyon keserített el egy ideje...jó ideje mindenre azt mondta,najó,mehet,de nem vagy az ajánlottban...a maxtól meg pláne távol...mégis minden maxon ment akadásmentesen a mostaniak közül 1024-es felbontásban...gondolom a felbontás nagyon is sokat számít neki a sok egyéb szűrővel kiegészítve..
  • Viktorr
    #16553
    Most láttam egy videót,a srácnak 3870 kari,4200-as dual core-os intelje és 2 giga ramja van,és szépen futott a játék!
  • RedRiot
    #16552
    Jah, a fraps eléggé visszafogja a gépet. Ilyen fraps videókhoz érdemes kicsit visszavenni a felbontást, lehet hogy a dán srác ezt kifelejtette, és emiatt a diavetítés.

    Én azért reménykedem, hogy A64 X2 6000+ / 2gig / Ati3850 512 konfigon elmegy majd 1280x1024-en medium/high beállításokkal. Holnap kiderül...