54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • solo
    #18404
    Ne is monnd: D
    Én is lerendeztem pár numerátmár: D De én kitaláltam egy gazdaságos módszert, utánna mindÍg le,lövöm azt lesz dellám XD
  • n3whous3
    #18403
    már elnézést, te 4 magos procit látsz az illetőnél?
  • Spice1
    #18402
    kbnah mek alszom egyet,hátha holnapra több FPS-em lesz
  • Kandurex
    #18401
    áááá...ahogy átnéztem a warezos részlegbe...., ne aggódj, ők méteres lengő szopit kaptak a fenekükbe, a legálosok is pipáznak, de ők határozottan kisebb mértékű kolbásszal ügykezelnek xD
  • Shortstop
    #18400
  • w77d
    #18399
    így pár óra játék után azért szépen hozzászoktam a recékhez és egész élvezhető lett. Ami igazi pozitívum az a kocsik viselkedése és törése. Az naggyon jó. Meg az, hogy él a város. Elkurváztam majdnem minden pénzem XXD
  • McCartman
    #18398
    már elnézést , nem ez a recommended?
    * OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
    * Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
    * Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
    * 18 GB Free Hard Drive Space
    * Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870
  • RedRiot
    #18397
    Ez tanulságos: gyakorlatilag tökmindegy hogy Ati vagy Nvidia vga van a gépben. Nekem ugyanaz a procim, a vga ati3850 és 27fps-el megy, csak hangyafasznyival lassabban mint a Te geforce-os konfigoddal.

    Először volt ugye az "atin szarul megy" hír, de úgy szerintem nyugodtan mondhatjuk hogy nem csak atin, hanem úgy általában PC-n szarul megy. R* Toronto szarjon metró-fúrópajzsot.
  • solo
    #18396
    rtl hiradó főcÍm:A felbőszült GTA tulajok akik 12 k ért vették meg az eredeti gammát többet szopnak mint a warezosok, ésmá fvszukat törik minnyá a rockstarba, ha péntek estig nemlesz kinn valami patch....
    XD
  • Prince of Máté
    #18395
    Na igen, ezt én is észrevettem, és szopok mint állat a 1.8ghzemmel :(
  • n3whous3
    #18394
    ja, azon az 1024 is nagy részletesség :D
  • n3whous3
    #18393
    Én meg az ösztöndíjból, amiből nyaralásra is félre fogok rakni, szóval max 25k pénzből kellene a gépemet felkészíteni a "hangulatra" XD alaplap, proci, mem... Ha eladom a régi cuccokat (egy részét el is tudom mostanság), akkor kijön belőle.
  • solo
    #18392
    Ezvan :)
    Veszek minnyá 14 colos LCD moncsit: D
  • Spice1
    #18391
    SZerintem a holnap esti hirekbe bekerülhetne a GTA 4,olyan botrány keveredett ki a megjelnéséből
  • solo
    #18390
    Na, most megin okÍtsalak, hogy még mindÍg a nyáron megkeresett 100 ezremből gazdálkodok?: D
  • n3whous3
    #18389
    Nem úgy értem, nekem szarabb gépem van. Hanem te majdnem max vagy max grafikát akarsz egy olyan géptől, ami a recommended szintet se éri el, nem hogy a high endet.
  • n3whous3
    #18388
    Ugyan már, folyamatos játék menet mellett jó az, el vagy kényezetve :D Én megszoktam az ilyen frame ratet és örülnék neki, ha beakadás nélkül így futna :-ð
  • solo
    #18387
    Hátháthát...Bocsi, ha nemvagyok hót gazdag...Erre tellett most....
    De nemsokára jön az új gép^^ új lap-proci meg mégegy 4850, hacsak nem egy 2 magos Nvidia ^^
  • RedRiot
    #18386
    A patchtől azért nagy csodát nem várok. A regisztráció / fatal erroros faszságot szerintem rendbe teszik. A hardverigény már fogósabb téma. Szerintem egy kreatív PR-os bedobja majd azt a szöveget, hogy a program optimális futása érdekében állítsunk le minden háttérben futó alkalmazást, és hogy a jelenleg kapható hardverekhez a low-medium beállításokat javasolnak a többi a jövőben megjelenő erősebb hardverek kihasználása végett került a programba.
    Ha ilyen kotvány fost mint a jelenlegi verzió képesek voltak kiadni, akkor ezek nem biztos hogy vmi hihetetlen kötelességtudattól vezérelve újraírják a fél grafikus motort. :(((
  • n3whous3
    #18385
    Valami olyasmi, hogy csinálni kell másik profilt a játék alá, ami ne legyen online profil (ala TDU)
  • solo
    #18384
    Mert az lagg: S
    Hozzávagyok szokba mindenhol a 100 netán 200 plusszhoz ^^XD
  • TGArtist
    #18383
    Mit várhatok? :S Core 2 Duo @2.8GHz, 2GB RAM, 8800GTX?
  • Spice1
    #18382
    jolvan nyugi tesó,ha nagyon akarom úgyis megfogom oldani,csakmár fáradtvok az iesmihez:)
  • n3whous3
    #18381
    Főleg a "retek" gépeddel, hogy úgy mondjam, ami nem üti a maxos szintet, hol akarsz te max grafikát?
  • solo
    #18380
    Ajánlom is, mert már ott tartok, hogy a f@szom töröm a rockstarba ^^
    De Így ez most nyugtató: P
  • n3whous3
    #18379
    Mi a retekért nem tudsz megelégedni 33 FPS-el?
  • fernandez93
    #18378
    csalódott vagyok 30fps keveslem remélem kidobnak vmi patchet
  • solo
    #18377
    Na, áttoltam a seggem XP re, indÍtanám a játékot, de a szokásos, hogy egyik alól telepÍtett cucc nemmegy másikon..Most feltolom XP ről is..
    Előbb csináltam egy mérést...


    teljesen fullon, ahogy engedte a játék :
    medium
    highest

    ~55
    full
    full
    full


    átlag FPS 32.98

    ezeket a szarokat full minimumra véve 40 ....

    = EZ EGY GYCIFOS CPULIMITES SZARÁG lett....

    Már bocsánat, de erre mást nemtudok mondani :(

  • n3whous3
    #18376
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    TUDOD HÁNYSZOR EL LETT MÁR MAGYARÁZVA, HOGY HOGYNA LEHET MENTENI OFFLINE??

    VALAKI ÍRJA MÁR FEL

    másrészt meg ó édes istenem miért van az a rohadt kézikönybv MAGYARUL, ha nem azért, hogy tájékozódjatok belőle???
  • akyyy
    #18375
    szekkelem én összevissza de nem csinál az semmmit.

    lehet ki kell lépni játékbol és ugy? meglesem
  • n3whous3
    #18374
    b+ pár sorral lejjebb írták...
  • bordy
    #18373
    felhúztam a csúszkákat maxra, shadow, meg többit. úgy már 20-25 lett :D
  • Tomsteel
    #18372
    köszi !
  • heringer
    #18371
    Üdv mindenkinek.
    Na nékem pénteken délelőtt hozza a futár.:D
  • Spice1
    #18370
    srácok!én kezdek hozzászokni ehhez a 35 körüli fpshez:Dszeritnem full jó ez a játék!:D csak megkéne vhogy oldani,hogy lehessen menteni,nah meg a multit:)
  • Tomsteel
    #18369
    Dávid!!!

    Warez topikba kiírta Sky, hogy dolgoznak a patchen, nem kellen isde is kiírni?

    "Rockstar wants you to know that they are aware of the problems and are working as quickly as possible to get a patch ready."
  • Scouser
    #18368
    Nekem is egy X2 4800+-om van a 4850 Hd alatt... Szar az egész... Ennyi....
  • Kandurex
    #18367
    nem beszélve arról, hogy egy E8400 C2D még mindig 40 ezer Ft felett van...
  • ldavid
    #18366
    be is kell őket scannelni szerintem
  • Bucser
    #18365
    Ezek az irreális hardverigények szerintem egyedül a másolásvédelem számlájára írhatóak...

    Remélem mihamarabb javítódik a dolog és megvehetem végre biztonsággal a saját példányomat.