54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Scouser
    #18364
    Intel Core 2 Quad 2.4 GHz, AMD Phenom X3 2.1 GHz ez van a dobozra írva... Nagyon jól tudjuk, hogy a recommended is csak medium-ra elég...
  • Nathan66
    #18363
    Én mire számítsak? Hasonló konfig valakinek?
  • n3whous3
    #18362
    lófaszt, még olyan SE
  • akyyy
    #18361
    saját zenéket hogyan lehet?

    elvileg az indepence rádióval lehet, betettem dokumentumokba pár zenét de a csatornán csak szövegelnek benne:(

    meg nem lehet leállitani kocsit ugy hogy ne járjon a motor?:D
  • McCartman
    #18360
    cpu limites?

    csak mert egy 4870hez sem kell több egy 3,2n járatott c2dnál..
  • leipsig
    #18359
    fini...

    [IMG][/IMG]
  • DJ Skyline
    #18358
    ezt hol olvastad?
  • Neton
    #18357
    Én azt pláne nem értem, hogy szinte egy játék se használja ki a 2 magot. GTA 4-nek meg már 4 mag kell? Röhej.
  • Scouser
    #18356
    Állítólag 4Ghz-es Quad procikon már jól megy a játék. Nagyon CPU limites az egész, tökmindegy milyen videokártyája van az embernek. Mondjuk durva elvárás egy Core 2 Quad amikor az emberke többségének vagy X2 6000+ körüli, vagy E8400 körüli CPU-ja van....
  • kv power
    #18355
    Nos megvettem és ::::
    kicsit nehézkes telepítés után elindul és szerintem minden ok.
    Szal mielött valami fikázik , elötte nem árt tényleg kiprobálni.
  • DarkSector
    #18354
    Na nemá vadiújjak a gépedben a cuccok, vagy már sorozatgyártás után vetted?
  • Neton
    #18353
    No, nekem is ilyen gépem van, akkor megnyugodtam, hogy nem fog szaggatni... :) Már csak arra leszek kíváncsi, hogy ha felülről nézem a várost milyen lesz. :D
  • kulabácsi
    #18352
    na akkor remélem nálam is megy majd 1680x1050ben
  • bordy
    #18351
    igen, és 32-es vista
  • DJ RX7
    #18350
    üdv!
    hogyan tudom kiiktatni, hogy engedélyezze a nagyobb felbontás beállítását?
    szerencsétlen 3850 csak 256mb és 800*600engedi de menne simán 1024*768-ban is.
  • Kandurex
    #18349
    nyugi az árnyékolás konzolon is hulladék volt, szóval azzal úgymond nincs baj,..az R* North érdeme és nem a Toronto csapaté
  • n3whous3
    #18348
    Hát azzal a géppel nem is csoda, már bocs
  • kulabácsi
    #18347
    az aláírásodban írt komfiggal tolod?
  • GanXstaZoleeWrk
    #18346
    Nos ahogy vártam simán fut a játék minden maxon kivéve látótáv nem mert 83X mega ram fölé nem engedi tolni, a vga meg csak 768mb-s. Semmi gond nincs a telepítéssel kivéve a live és a social clubbos faxságot ami nem is működik. Eddig toltam egész jó a játék bár talán nem túl nehéz. (egyenlőre)
  • bordy
    #18345
    no, miután már majdnem működő képes a demó verzió egy kisebb bibitől eltekintve, kb csak 10 percet tudtam menni vele, ez alatt az idő alatt:

    1680*1050-ben medium, very high beállítással átlag 30 fps-t ad. ritkább helyeken pl, szobában 40 is van. ha kocsiba ültem akkor viszont jó rész 30 fpst-t kaptam de bizony lement 20-ra is.

    továbbá a felbontás is vram függő lenne? mert nem enged nagyobb felbontást. megnéztem volna 1900*1200-ban is, de azt nem engedte.
  • neovampir
    #18344
    Nvidiánál is pont ilyen szar az árnyék. Plusz hiába állítom fel ugyanollyan ronda marad.
  • Jobboka
    #18343
    srácok vmi szar bátyáméval neki is most jött meg több órán át gameltünk egyszer csak fatal error -t írt..... miért?
  • Shortstop
    #18342
    nekem ne könyörögj de te sem vagy különb
  • Carloska
    #18341
  • n3whous3
    #18340
    örülök neki
  • ldavid
    #18339
    "Rockstar wants you to know that they are aware of the problems and are working as quickly as possible to get a patch ready."
  • Sir Quno Jedi
    #18338
    én uk lájvon vok, mer nincs magyar
  • RedRiot
    #18337
    Érdekes, nekem kb. ugyanez a proc. de csak 3850-es kártya, és detto ugyanezeket a beállításokat adta automatikusan. Benchmarkban vmi 27fpst mért. Érdekes, hogy ettől sokkal erősebb konfigokon sem megy nagyságrendekkel jobban...

    Végül 8.11 Catalysttal sikerült működésre bírnom. Végülis eldöcög, épp hogy játszható ezzel a 20-25fps-el, de 2008-ban azért nem ehhez van szokva az ember. A grafika hihetetlen bugos - legalábbis az én gépemen - ilyen fos árnyékokat már vagy 6-8 éve nem láttam. Mintha MS-Paint festékszóróval fújták volna, vagy nem is tudom. Először azt hittem hogy a Catalyst install során vhogy 16bitesre állítottam a színmélységet, de nem. Kb. akkor szokott ilyen sráfozott/pöttyözött tónusozás lenni, mint a GTAIV-ben a fényszóró és árnyék effekteknél. Legszívesebben ki is kapcsolnám a francba.

    Télleg, nincs vmi .ini file, amiben egy kis tweakeléssel javítani lehetne a teljesítményen?

    Remélem a RStar nem szarik a fejünkre, mert maga a játék ígéretes lenne, tetszenek az apró részletek. Pl. leállítom a motort, kiszállok az autóból egy csendes helyen, és hallatszik a kihűlő motor pattogása. Animációk sokkal jobbak, pl. gázolás -> és ilyenkor aki elgázolt megáll, kiszáll a kocsiból, pofázik - nem csak simán megy tovább a bután scriptelt picsába.
  • soma62
    #18336
    JUj de gonooooooosz
  • Versace21
    #18335
    Kőszi a válaszokat,megyek alszok,jó éjt mindenkinek,aki meg nyomja,annak további jo nyomást
  • Jobboka
    #18334
    holnap nyomhatnánk multit vegyetek fel games for windows live friendsbe!
    Jobboka92
  • [HUN]FaTaL
    #18333
    Ja, a 640es GTS is gyengébb az újabb G92 (512MB) GTStől.
  • [HUN]FaTaL
    #18332
    Gyengébb, már három topicban elmondtam kb. Az 512MB-os GTS erősebb. Vegyél 4830at vagy 4850et.
  • McCartman
    #18331
    ez az.
  • solo
    #18330
    Gyűlik a verésneked ember: D
    Van aki elsetudja inditani, temeg idejösz, hogy def@sza a multi.
  • Versace21
    #18329
    http://www.a4team.hu/product/view/16392 ez a gyengébb?
  • soma62
    #18328
    Köszi a választ esetleg géped és hogy hgy fut?:) Milyen beállitásokon?
  • JhonRaise
    #18327
    Erdekes ...
    En megvettem felraktam es ment gond nelkul minden .. multi nem rossz:p
    Az meg hogy sokan azon vannak kiakadva hogy ronda.. . en toltam 360 is ..ahoz kepest szebb sokkal .. meg amugy is a GTA fanoknak igy is tetszik :)
  • [HUN]FaTaL
    #18326
    A G80 gyengébb a G92 erősebb
  • kulabácsi
    #18325
    és a többi? :D