54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Hunter of Deer
    #19061
    hat nekem nagyon bejon ez a jatek, a hab a tortan csak lenne ha telleg csinalnanak valami pecset hozza.
    jatekelmeny 5os, kocsik es emberek jol megvannak csinalva sztem. en nem bantam meg hogy kiadtam erte 12kt.
  • DJ Skyline
    #19060
    fegyvert vásárolni gondolom
  • bordy
    #19059
    nálam 1680x1050 med és vh. átlag 30.
  • cSuwwi
    #19058
    Mondjak egy minimum közelit?
    C2Dugó 2.2GHz, 2 GB Ram, 8600GT 512MB
    Nekem ezen 800x600-ban medium detaillel (a lowt felejtsétek el, még közelről is távoli texturákat látod = elmosódott minden), 24-es látótávolsággal (épphogy több a semminél, de muszáj) megy kb. 20-25 FPS-el (folyamatosnak látom, de nem elég meggyőző)

    Akinek ennél szarabb gépe van ne szenvedjen vele fejlesszen. Akinek ehhez hasonló, az próbálkozhat, nyílván többet is ki lehet belőle majd hozni ha elkezdik berhelni vagy kijön vmi patch)
  • Snexi
    #19057
    itt mit kell csinálni?nem enged semmit sem

    lehet azért mert fegyver cheat-et már használtam?
  • zzeN
    #19056
    tegnap jó volt a game, ma meg berakom az első discet és kiírja h rossz lemez van bent-.- eredeti game persze...
    crackeljem meg azt jó van? de akkor multizni se tudok ugye?
  • ProGabe #19055
    most toltam 20 perc multit. nem rossz, csak szarul volt beállítva a szeró

    a szaggatás, lassúság pedig nem jelentkezett. gondolom le volt húzva a járőkelők, autók száma, de még emellett is, valahogy sokkal jobban futott a játék, mint singleben :S

    jöhetne már a patch. jó lenne, ha találnának valami könnyen javítható, kicsi, de annál nagyobb galibát okozó kódsort és javítanák napokon belül
  • MrAndree
    #19054
    Nyugalom. Múltkor is le lettünk itt kollektívan cseszve mert nem vagyunk elég segítőkészek. :)
  • Animus
    #19053
    ON Kúrvára nem menne, kuka az egész gép, buy ö new one OFF... a faxom kivan az ilyen idióta kérdésekkel.. OLVAS el a MINIMUM rendszerkövetelményt baszod
  • Chees
    #19052
    juuuuuuu rambo ...:D
  • cSuwwi
    #19051
    nem
  • DJ Skyline
    #19050
    nem igazán
  • Rambo9512
    #19049
    Meg tudnátok mondani hogy ezen menne-e minimumon.
    Videokari Gforce 7300 gt
    Proci sima 2.40 proci
    1giga ram
  • Asperot
    #19048
    Live update-ot szeretne.
  • Stefibaba
    #19047
    angoltudás: 0
    egyébként frissítsd a live-t (menj a linkre :D)
  • Kandurex
    #19046
    "Bloomot és éles képeket akarok mégha beszaggat is!"

    ez utóbbi kettő kizárja egymást, mármint a bloom és az éles kép...
  • Stefibaba
    #19045
    hogy viselkedik a játék..
  • JaSoN HuNTeR #19044


    ez mi? csináltam accountot arra a szarra de ez most mi?
  • Stefibaba
    #19043
    na szombaton kiderül hogy egy C2Q Q9450 3GHz, Nvidia GEforce GTX 280 (szar me melegedik mint atom :\) és 4 giga rammal.
  • Rodman6
    #19042
    FAQ-BA ÍRJA MÁR BE VALAKI HOGY HOGYAN LEHET ENGEDÉLYEZTETNI A TETSZŐLEGES GRAFIKAI BEÁLLÍTÁSOKAT! (AMI MŰKÖDIK IS!) Bloomot és éles képeket akarok mégha beszaggat is! nekem nem engedi a textúrát médiumnál magasabbra! Inkább mást vennék lejjebb! Irritálnak a homályos házak és a naranssárga kör nap!
  • dr Kotász
    #19041
    Az eddigi megoldott hibák, hátha valakinek segít:

    A kiadó közlése szerint a jelenlegi legjobb driverek a játékhoz: nVidia - 180.48; ATi - 8.11

    RMN40 hibaüzenet: Windows XP alatt előforduló probléma, azt jelzi, hogy nincs feltepelítve a Windows Service Pack 3! Installálás és a gép újraindítása után megoldódik a helyzet.

    RMN20 hibaüzenet: Windows Vista alatt előforduló probléma, ami azt jelzi, hogy nincs feltelepítve a Windows Service Pack 1! Installálás és a gép újraindítása után megoldódik a helyzet.

    Sötét, hibás textúrák: rossz a videókártya által használt driver. Nem lesz egyszerű menet. Első lépésben uninstalláljuk a jelenlegi drivert, majd töltsük le a DriverSweepert. Ha ezzel megvoltunk, indítsuk újra a gépet csökkentett módban, itt nyomjuk be a programot, és szedessük ki vele a megmaradt fileokat, amiket talál (ATI/NVIDIA fül). Ha ezzel megvoltunk, akkor normál módban telepítsük fel a fent ajánlott driverek valamelyikét.

    Problémák a Windows Live-val: Nyomás ide, katt a "Download the Latest Update" gombra, telepítés, restart (3 miatyánk).

    Baj van a hanggal. Főként az integrált hangkártyáknál fordul elő. Nyomás letölteni az új drivert hozzá.
    Social Club Fatal Error (multiplayer): Windows Vista alatt fordul elő, szükségünk lesz a Microsoft .NET 3.5 (SP1) Framework frissítésre. (google)

    A játék nem elérhető (This Game is Currently Unavailable): C++ hiba. Tessék letölteni vagy a 32 bites vagy a 64 bites frissítést.

    Hiba a menüben: Flash probléma, tessék letölteni az új verziót.

    MMA10 hibakód: a játék indítása előtt jelentkezzünk ki a Social Clubból!
  • GPx8
    #19040
    Ez nem a warez topic! Ha eredeti, akkor meg nézd meg a magyarnyelvű kézikönyvedben!
  • Banano
    #19039
    ha volt már sry..:)


  • grebber
    #19038
    Aki billentyűzettel tolja fogalja össze nagy vonalakban milyen billenytűvel mit lehet csinálni!!!!!
    Mert menüben csak xbox kontroller van semmiféle bill beállítás nincs.Nemtudom mit mivel lehet.
    Álló kocsiba beszállok azt magától megy előre.Ilyet hogy tolatás nemtudom micsoda.
    Szal aki billel tolja írja már le legyen olya kedve mit mivel kell!
  • IMYke2.0.0.0
    #19037
    Tegnap este háromnegyed 7 óta basszus 1137 új üzenet!?! - na győzöm visszaolvasni :)
  • MrAndree
    #19036
    Hiba azon kívül, hogy marha nagy a gépigénye nincs benne. Legalábbis én nem találtam.
  • retek683
    #19035
    vki?
  • The Best
    #19034
    Hali csak directx10 lehet maxra huzni mindent?
  • GPx8
    #19033
    Neked részletesebb lehet a graf., mert több a video-memóriád.
  • GPx8
    #19032
    Így már kipróbálhatod!
  • painkiller25
    #19031
    hy aLL!
    ma láttam gs tv h játszották a gammát. egyenlőre nem ejtettek 1 szót se arról h túl sok hiba lenne a játékban. nem tom így most h mi van merjem megvenni vagy sem. valaki egy kis infót az Eredeti játék stabilitásáról tudna nekem adni? Privbe is jöhet. Előre is THX:)
    byeALL
  • Versace21
    #19030
    és core duo 2, 3gb ram??Igy már?
  • GPx8
    #19029
    Nálam 30-35 Fps. Játszható és nem csúnya.
  • GPx8
    #19028
    Nem csak videokártya függő!
  • Versace21
    #19027
    GAINWARD 8800GTS 512MB G92 -val milyen fps lehet???
  • FlyHigh
    #19026
    Nekem pedig nagyon bejönne a játék, kurva patch jöhetne már.
  • grebber
    #19025
    Valaki help!Billentyűzet kiosztást hol tudom átállítani??

    Mert nem igazán találtam ilyet és nem tudom mit mivel csinálok!
  • RedRiot
    #19024
    "Egy X2 C D 4200+ Vista Sp1 + 8600gt 512 -vel szépen fut a grafika is szép!"

    Hmm, benchmark milyen sebességet mutat? Milyen felbontáson nyomod? (lehet hogy tényleg a védelem lassítja be vhogy...)
  • RedRiot
    #19019
    Gondoltam. :)

    Itt találsz bővebb infot:
    GTA IV: MP módok
  • giczinger
    #19018
    na akkor kipróbálnék valamit de ezeket a kapcsolódókat nem igazán értem
    ebbe valaki help??