54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • rogan99
    #19014
    hahahaha miután végigszenvedtem a sok regisztrálós baromságot a telepítés ötödénél kapok egy hibaüzenetet miszerint: feature transfer error, data error (cyclic redundancy check).
    Eredeti a játék. Egy egy vicc....
  • Gascan #19011
    Van valami olyasmi is esetleg, hogy csapatokra osztja a játék a játékosokat - pl. rendőr-maffiózó .... vagy milyen objektivák vannak? Erre gondoltam ez előző kérdésemmel :)
  • RedRiot
    #19008
    futni / autót vezetni / verekedni / lőni
  • PsyPeti
    #19007
    nekem is ugyanaz volt a helyzet:
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=hu&FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4
    magyar xp-m van és elindult ezzel.
    Sajnos a konfigom nem elég a játéknak (2.8 dual core, geforce7600GT, 2 Giga ram)

  • Gascan #19006
    Milyen a multiplayer, miket lehet benne csinálni?
  • kill3r21
    #19004
    hogy tudok nem eredeti sp2es windowst sp3 ra frissiteni?
  • JaSoN HuNTeR #19003
    túl erős a géped...
  • AleXXXXX
    #19002
    OK AKKOR AKI MULTIZNI AKAR, ANNAK ADOK TS-T.
    A szerver publikus, gyertek fel, ha nem vagyok fen, maradjatok, ismerkedjetek:)
    itt tudsz kapcsolódni:)
  • wander01
    #19001
    egy nagy hibát látok, az pedig a vista :P
  • rayman2003
    #19000
    Hiba
    Mi lehet a gond?hiba
  • JaSoN HuNTeR #18999
    na valaki szerint szar a játék? vagy van akinek bejön ilyen állapotba ?
  • rayman2003
    #18998
    Hi
    Én is most vettem meg de nem jó ugy regisztráltam mindnet ahogy írják kilép minidg.
    Töltés közbe mikor szereplők képét mutatják kidobb a Windowsba "GTV IV mükődése leáltl" Win parancs üzivel

    A gépen q6600 4gb 8800gtx Win Vista sp1. új videokártya driver van fent.
    Mi lehet gond másnak volt ilyen gondja?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Freddycom
    #18997
    vagyis de
  • Freddycom
    #18996
    Igen
  • Csuhai G
    #18995
    Igen.
  • Gascan #18994
    Akkor ez valami belső védelmi mechanizmus?
  • MrAndree
    #18993
    Nincs.
  • Gascan #18992
    Olvasgatom a fórumok hozzászólásait, és azt szeretném kérdezni, hogy az eredeti verzióban nincs baj a kamerállásal ugye?
  • retek683
    #18991
    sziasztok , hogy tudnám fejjeb venni a textúra minőséget?
  • MrAndree
    #18990
    Majd max este 9 körül. Addig nem érek rá. :)
  • REPS0L
    #18989
    mehetünk, de nekem 800x600ba alig megy:(
  • AleXXXXX
    #18988
    Gyereke! multiba valaki?:D
  • DJ Skyline
    #18987
    na jól van akkor, enjoy it. :)
  • osho
    #18986
    Megvettem. A hajam kihullott mire el is indult.
    ... és nem bántam meg.
    Nagy játék.
  • Sir Quno Jedi
    #18985
    Ez igaz is. De akinek tetszik a gamma és lerágja a saját lábát, hogy birtokolhassa végre, annak jó megoldás. Ezért a gammáért pl. én sem vennék egy gombóc fagyit sem, de van amelyikért konzolt is akár, ha kell... :D
  • AleXXXXX
    #18984
    hát amint látod, jol bírja:)
    Nem tudom hogy, de a kis 96gt jol dolgozik, meg a 3.6 ra húzott proci is:)
  • Sir Quno Jedi
    #18983
    Hja kérem, én anno karácsonykor kizárólag a Mass Effect miatt vettem boxot (és nem bántam meg). Az más kérdés, hogy nem adtam el utána, mert volt még egy rakat gamma ami megtetszett időközben, de ha eladtam volna, nem sokat veszítettem volna, de nem hullik ki a hajam az idegeskedéstől. :D
  • Sordoran
    #18981
    jah, ezt nem erre értem, ez a game futni még ezen a vason High-on ezt megigérem
  • Sordoran
    #18980
    Nem jó a GTA IV, és egyből gépfejlesztés, Xbox vásárlás, hát ez LOL
    nekem ennyit egy játék se ér, én megvárom amíg eljön a gépfejlesztés ideje és azután játszok a játékkal még ha várni is kell rá, de nem veszek semmi extrát egy nyamvadt játékért sem
  • Sir Quno Jedi
    #18979
    Igen, te vagy az ezredik. ÉS? Most mész és megveszed?! (tudjuk a választ, köszönjük) :D
  • REPS0L
    #18978
    Mert anyám nem vágott a gépház alá 4ghz -s procit, meg 1gigás videókarit.
  • Micsu
    #18977
    leszarom a rockstart meg a gtat is, de nehogy már sajtófotókkal kezdjél mutogatni, ilyen alapon én is linkelgethetném a pcs verzió sajtó fotóit, csinálj sct a játékból és azt linkeld be
  • Sir Quno Jedi
    #18976
    Veszel ócsóér (akár használtan) boxot+használtan fillérekért GTA4-et hozzá és miután végigtoltad eladod a picsmagba az egészet, ha nem kell. Jobban jársz még anyagilag is (sőt páran ezen keresni is szoktak, ha ügyesek). Konzolos szekcióban rálelsz mindenre szvsz.
  • Csuhai G
    #18975
    Szimplán nem tartom jogosnak ezt az undorító hangnemet. Leírtam a kérdésem (hogy eldöntsem megvegyem-e a játékot), válasz is érkezett rá. Te erre rögtön banolással fenyegetőzöl... mindezt teljesen fölöslegesen.

    ON
  • Attelee
    #18974
    A recéken kivül semmi baj nincs vele szvsz.
  • Prince23
    #18973
    Mér volt rosszvétel pc-re? erre kiváncsi volnék.
  • REPS0L
    #18972
    nah azthiszem karácsonyra meglepem magam egy xboxal, rossz vétel volt a PC GTA4, szomorú, de ez van, pedig nagyon vártam... :(
  • Attelee
    #18971
    Értelmetlen végigolvasnom a rengeteg hozzászólást?ugyhogy csak megkérdezem tegnap óta van-e már hotfix vagy valami?
  • Kandurex
    #18970
    ez az, hogy te láttál már, nekem meg van..szóval,,..és igen úgy néz ki bizony a konzolon, ez van, méteres kolbászt nyomott le a PC játékosok torkán a rockstar...
  • Hesston
    #18969
    Aki játszott már a DRIVER 4 el az nem fog meglepődni a GTA IV-mert majdnem ugyanojan a grafikája (legalábbis szerintem toltam ma rajta egy kicsit a tescoba XD )