54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • CalebJoe
    #19839
    Kb olyan mintha emulátoron próbálnék játszani egy mostani Xbox360-as játékkal.
  • IMYke2.0.0.0
    #19838
    Optimalizálást azonban egyáltalán nem. Az elmúlt két napban a flamelők kivételével mindenkivel egyetértettünk abban: ezt a portolást úgy ahogy van elqrták. Egy 1 DVD-nyi Patch sem segít ezen.
  • LordAdam911
    #19837
    kicsit arrébb lett
  • Macccy
    #19836
    A videokártya gyártók, az nVidia és az ATi is beígérte, hogy megjelenés után nem sokkal jönnek a javított drivereik. Az valószínűleg megold sok grafikai "gliccset" ...
  • Narxis
    #19835
    Hibakódok
    RMN20 - Windows Vista: Service Pack 1 szükséges
    RMN30 - Windows XP 64 / Server 2003: Minimum Service Pack 2 szükséges
    RMN40 - Windows XP: Service Pack 3 szükséges
    DD3D50 - D3D Error - DirectX 9-es videókártya szükséges
    TEXP110 - D3D Error – Nem sikerült a textúrákat létrehozni. Indítsd újra a játékot.
    DWIN20 - D3D Error – Memóriahiba. Indítsd újra a játékot
    DD3D10 - D3D Error – Indítsd újra a gépet
    DD3D10 - D3D Error - Indítsd újra a gépet
    DD3D30 - D3D Error - Indítsd újra a gépet
    DWIN30 - D3D Error - Indítsd újra a gépet
    DD3D20 - D3D Error – Telepítsd újra a játékot és/vagy a DirectX-et
    DWIN10 - D3D Error – Indítsd újra a játékot
    DD3D60 - D3D Error - Shader Model 3.0 szükséges
    DD3D70 - D3D Error - D3D Device hiba. Indítsd újra a gépet
    GPUP10 - D3D Error - D3D Device hiba. Indítsd újra a gépet
    TEXP20 - D3D Error - D3D Device hiba. Indítsd újra a gépet
    TEXP30 - D3D Error - D3D Device hiba. Indítsd újra a gépet
    TEXP80 - D3D Error - D3D Device hiba. Indítsd újra a gépet
    DD3D40 - D3D Error – Driver probléma. Telepítsd a legfrissebb videókártya drivert és/vagy a DirectX-et
    TEXP10 - D3D Error - Driver probléma. Telepítsd a legfrissebb videókártya drivert és/vagy a DirectX-et
    DD3D80 - D3D hiba. Indítsd újra a játékot
    STRB10 - Sikertelen file törlési kísérlet- Indítsd újra a gépet.
    RMN10 - Sikertelen file olvasási kísérlet - Indítsd újra a gépet.
    STRM10 - Sikertelen file olvasási kísérlet - Indítsd újra a gépet.
    STRM20 - Sikertelen file olvasási kísérlet - Indítsd újra a gépet.
    BNDL10 - Sikertelen file írási kísérlet - Indítsd újra a gépet.
    STBF10 - Sikertelen file írási kísérlet - Indítsd újra a gépet.
    VOIC10 - Hiba a voice chat közben. Indítsd újra a gépet
    RESC10 - Elfogyott a video memória. Indítsd újra a gépet
    BA10 - Elfogyott a virtuális memória. Indítsd újra a gépet
    EA10 - Elfogyott a virtuális memória. Indítsd újra a gépet
    TEXP60 - Grafikai hiba. Telepítsd újra a legfrissebb videókártya drivert és/vagy a DirectX-et
    TEXP70 - Render hiba - Telepítsd újra a legfrissebb videókártya drivert és/vagy a DirectX-et
    AE10 - Túl kevés memória áll rendelkezésre. Zárj be minden más alkalmazást, és indítsd újra a játékot.
    PC10 - D3D Device hiba- Indítsd újra a gépet, majd telepítsd újra a legfrissebb videókártya drivert.
    TF10 - Írási hiba. Indítsd újra a gépet.
    WS20 - InitWinSock hiba – Indítsd újra a gépet és/vagy telepítsd újra a játékot.
    WS30 - InitWinSock hiba – Indítsd újra a gépet és/vagy telepítsd újra a játékot.
  • Máté94
    #19834
    Olvasni tudsz?
    [ készül a patch, dátum még nincs ]
  • kispalko
    #19833
    Hello. Azt szeretném kérdezni hogy mikor lesz a GTA 4-hez patch?????? A válaszokat köszönöm. És mitől van az hogy textúra hibás és az ATI vieó kártyáknál ki dóbálja a játék????
  • Macccy
    #19832
    Ezaz, jól megmondtátok nekik! Igen! Csak keményen! ... Én most ugyan nem üzenek semmit, de ti azért csak gyújtogassatok Rockstar zászlót is! Az manapság úgyis menő ...
  • bodesz
    #19831
    patch+félév max év
  • IMYke2.0.0.0
    #19830
    4870X2 CrossFire X az viszi 50 FPS-sel = 4 GB VRAM.
  • Synit HUN
    #19829
    3 évvel ezután megjelenő pc-kre készült. De azokon már majdnem szép lesz. Csak minden más lesz már 100x szebb :D
  • Bence94
    #19828
    üdv ti hogyan léptek be online live-ra? vana gfwl prog olyan mint az msn csak nem enged be. ezt írja:
    there is a problem with your account that you need to resolve before signing in és ott egy gom click here. megnyitom bejön az xbox live honlap és egyből bejelentkezve vagyok. elvileg valamit felkéne oldanom valamit? help!
  • ChuckyHUN
    #19827
    0x80151911
  • vasziszdasz
    #19826
    a jelenlegi átlagos vasak tulajdonosai számára a medium, azaz közepes beállítások ajánlottak, a magasabb értékeket a következő generációs PC-k fogják támogatni (a magas textúraminőség /Texture Quality – High/ például 600 mega VRAM-ot igényel, ami ugye eleve túlhaladja a legtöbb mai videokártya 512 MB-ját).

    Aha, akkor ezexerint egy 4870x2, 8 gb ram, q6600 az csak átlagos vas... És mlgis mi most akkor a csúcs? ^^
  • ChuckyHUN
    #19825
    nem indul el:(
    Nem fogadja el a live accomat:((
    Megáll a legelejné...
    help légyszio
  • Macccy
    #19824
    Én csak a Stat listám alapján tippelek ... eddig tiszta játékidőm marhulással együtt körülbelül 4-5 óra ... ebben volt legalább 40-50% sztori missionök tehát legyen 2,5 óra. És most írt 9.62 százalékot a completion -nál. Akkor tehát olyan 25-30 óra küldetésezést tippelek max ... De ugye az elején "kénytelen" voltam menni segíteni Roman kuzinnak mer a töketlent folyton bucira verték. Csak most kezdek lelazulni és kedvemre vandálkodni.

    JaH! Egyébként kapcsoljátok ki a mobiltelefont, ha nem akarjátok, hogy küldetések miatt "zaklassanak" a csöcsök és a csicskák! Ki lehet!
  • [HUN]FaTaL
    #19823
    Én meg üzenem nekik hogy a büdös életben nem veszem meg ezt a játékot:D Talán EVMben 2k-ért .D
  • vasziszdasz
    #19822
    Én meg üzenem nekik hogy ne számítsanak bevételre.
  • ronso
    #19821
    elötte 22
  • vasziszdasz
    #19820
    Most épp 3/4 6.
  • [HUN]FaTaL
    #19819
    www.portforward.com
  • Laci82
    #19818
    Nini jó az ótórun.
    Gracias Vista
  • Macccy
    #19817
    Ez így ebben a formában (szerintem) nem igaz, ne hidd el, így nincs is benne az említett hírben sem. Lesz optimalizálás is valószínűleg, a javítás mellett.
  • ChuckyHUN
    #19816
    PMben valaki legyen olyan szíves írja le, hogy D-link routerben mit kell, hohgy kell hogy kinyissam a portokat???
    LÉGYSZI!
  • Gascan #19815
    Sziasztok. Csak azt szeretném kérdezni, hogy mennyi a játékidő ? Tudja már valaki?
  • Macccy
    #19814
    Mint win95 óta minden windowson, ugyanúgy ... lentebb délután folyamán leírtam én is kiemelt betűkkel!
  • 0Fritz0
    #19813
    Nah megtaláltam, hogy hova menti a videókat.

    Kandur, a hullámvasúttal lehet menni, vagy csak dísz?
  • kissadamvikt
    #19812
    vistán hogy van a graflimit kiiktatása???
  • Firerock
    #19811
    erre a legnagyobb textúrahibára azaz hogy nincs úttest meg semmi arra van már valami könnyebb megoldás?
    mert az az angol dolgot nem nagyon értem
  • ProGabe #19810
    "a és a R* üzeni, hogy a patchben ne számítsunk optimalizációra"

    erről valami linket, pls
  • Carlos
    #19809
    Ehhh!!!

    A beszélgetős rádióadón az aktuális bemondó beszólt LAZLOW-nak!!! Mekkora már!!!!! :))))
  • Macccy
    #19808
    6 ujja?? ... hogy szoríthatja a répát!
  • Apus
    #19807
    ezen a hozzáálláson nem kell csodálkozni, a Bully se megy az emberek felének, de szarnak rá, sehol semmi javítás. megtehetik:)
  • BetonK
    #19806
    mernnék de nem talállak!
  • Neton
    #19805
    Eszem F@szom megáll mi? :D Ja amúgy GSO-n hír, hogy a nyalókás lánynak hat ujja van. :D Nem mintha nem tudnánk már 1 ideje. :D Ja és a R* üzeni, hogy a patchben ne számítsunk optimalizációra. Remek a hozzáállásuk a srácoknak.
  • Macccy
    #19804
    Ted Bundy bekaphatja !
  • Macccy
    #19803
    én kihozattam GLS sráccal 990 -ért, mert tömegközlekedve majd' 2000 forint lett volna felmenni érte és sorba állni az izzadtságszagú geek -ek mögé ... De kocsival is több mint fele ... meg nehogymá Nico "Faszagyerek" Bellic metrózzon, hauuuuu
  • MrAndree
    #19802
    C-vel hátranézel egy pillanatra és utána automatikusan a kocsi mögé forgatja vissza a kamerát.
  • steve89
    #19801
    Állat vagy!!!:D:D
  • mike01010101
    #19800
    Ha lenne valami "cameralock" azt en is jo neven vennem