54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Macccy
    #19799
    Jogos ... csak azt hittem megakadtál a Graphics settings -nél. De már látom, hogy nem.

    Érjekmáárhazaabaszkiiipiccsába !!... Mulitizni akarok!
  • Versace21
    #19798
    Hogy lehet a camerát a kocsi mőgőtt tartani,hogy ne keljen egérrel utánna irányitani?Valaki ha tud,segitsen,kőszönöm.
  • Kandurex
    #19797
    hehehe :) pont ugyanott én is eljátszottam ezt, az első hely ami kafául védhető a zsaruk ellen :)
  • 0Fritz0
    #19796
    Csak úgy. :)



    Na go multizni.
  • xido
    #19795
    pedig ha tudnád,hányan vették meg első napon,eltátanád a szádat:)
    haverom míg a boltban volt 5 percet a mi 2 példányunkért,csak 10 másik embert látott az alatt ezt vásárolni:)
  • xido
    #19793
    régebbi részekben a numerikus billentyűkkel működött jobb oldalt,próbálgasd,hátha..
  • laco777
    #19792
    nem tudjátok miért van az h véletlenszerűen fogja magát és lefagy, de úgy, hogy a kép áll meg csak, a hang megy tovább, tehát a hang nem akad be
  • Macccy
    #19791
    A sokak által felhányt látótávolság (view distance) is kicsit túllihegett, a 22-es érték már jobb eredményt produkál, mint amit a konzolos verziókban láttunk, legalábbis a fejlesztők állítása szerint - de nekem sem volt problémám az alacsony, 32-es értékkel.


    Nekem meg a 0 -ás (!!) View distance -al sincs semmi problémám, pedig nem nevezném magam igénytelennek. De így is megjeleníti 150-200 méterig kb. a karaktereket és az autókat talán még messzebb is. Az épületek meg kilométerre látszanak. Amúgy ezt még a konzolos megjelenéskor mondták is, hogy nem tudják a látótávolságot olyanra belőni amit az engine elbír, mert az Xbox360 nem bírja, a PS3 pedig még annyira sem. Voltak videok és képek is erről.
  • Mojlepque
    #19790
    nem tudom mit cocóztok, nem kell ide semmi 4 mag. 2 magos vasam van, és faszán fut. persze azokat nem fogom tapasztalni ami eredeti játéknál van, de élvezhetem, míg össze nem dobok rá, vagy el nem kérem haveromtól, hiszen a Rockstar is kijelentette hogy több gépre is fel lehet teni, függetlenül hogy aktiváltuk már vagy sem...
  • solo
    #19789
    GYERTEK MULTIZNI!!!Z00L33HUN szerverre.Free mode stbstb.....
  • Laci82
    #19788
    Akkor nekem már átlagos vasam sincs?:O
  • Santata
    #19787
    Lehet mocival egykerekezni valahogy?
  • Laci82
    #19786
    Egyéb feltételek a gta4-hez ideális atomerőmű megvételéhez és annak üzemeltetéséhez.
    Jól fizető megbízható állás minimum netto 200000-es fizetéssel,esetleg adócsalás vagy vagy egyéb könnyű pénzszerzési lehetőség.
    A chernobili erőmű kisebb változata és a pc hardvereinek energiaellátáshoz,esetleg egy áramfejlesztő bicikli melyet a családtagok tekernek amíg a gyermekük gta-zik.
    Amennyiben ezek közül bármelyik hiányzik ne játtsz vele,inkább k...ázd el a pénzed a való életben és verd meg a szomszéd postást,tiszteletest,öreg néniket.
    GTA IV FOR REAL LIFE nem PC-n nem PS3-on és nem X-Boxon hanem egyszerűen csak a szűkebb lakókörnyzetedben.
  • MrAndree
    #19785
    Én se akarom max részletességen futtatni de azért egy ajánlottnál erősebb videokártyával, ajánlott rammal és egy minimum feletti procival /tudom ezt cserélni kéne de egyelőre ez van/ elvárnám , hogy azért 1024x768as felbontásban mediumon 14-15 FPSnél többet kapjak. Főleg mert tegnap levettem 800x600ra és mindent low-ra és 2 FPSel volt több ami jelzi, hogy mennyire "jól" van optimalizálva. Ettől függetlenlül elvagyok vele mert marha jó játék de azért ami szar azt szóváteszem.
  • steve89
    #19784
    A Rockstar az elmúlt napokban kiadott két dokumentumot. Az egyik a hibakódokat tartalmazza, melyen látható, hogy az RMN40-es kód az XP SP3, míg az RMN20-as a Vista SP1 hiányát jelzi. A másikban a grafikai beállítások tudnivalóit találjuk. Amint ebből is kitűnik, és ahogy azt a Rockstar illetékese is elmondta, a jelenlegi átlagos vasak tulajdonosai számára a medium, azaz közepes beállítások ajánlottak, a magasabb értékeket a következő generációs PC-k fogják támogatni (a magas textúraminőség /Texture Quality – High/ például 600 mega VRAM-ot igényel, ami ugye eleve túlhaladja a legtöbb mai videokártya 512 MB-ját). A sokak által felhányt látótávolság (view distance) is kicsit túllihegett, a 22-es érték már jobb eredményt produkál, mint amit a konzolos verziókban láttunk, legalábbis a fejlesztők állítása szerint - de nekem sem volt problémám az alacsony, 32-es értékkel.

    Tévhitek keringenek az ATi „nem támogatottságáról” is. Ezzel szemben az igazság az, hogy a GTA IV például csak a CrossFire technológiát támogatja, az SLI-t később, egy patch formájában teszik mellé – és hogy problémák mindkét fajta kártyánál vannak. A Rockstar támogatási oldaláról kiderül, hogy az Nvidia 7900-es szériák nem renderelik le a távoli objektumokat, így játszhatatlan a cucc, ám ez meghajtóprobléma, és az Nvidia már dolgozik rajta. Azon ATi tulajok számára, akiknél fekete, hiányzó textúrák láthatók, azt ajánlják, állítsák a „MipMap Detail Level” csúszkát „Quality” állásba. Az ATi 1900-as szériáknál villogó árnyékok tapasztalhatók, ehhez már készül a patch. Újabb személyes megjegyzés: az én 4850-esemen nincsenek hibák, mint ahogy Darths 9600-asán sem, tehát azt hiszem, kiegyezhetünk döntetlenben...

    Az említett oldalon az is megtalálható, jelenleg mely játékvezérlőket támogatja a GTA IV -- íme:

    * XBOX 360 for Windows (Controller)
    * Wireless XBOX 360 Controller
    * Joytech 360 pad (Controller)
    * Pelican TSZ360 Pad (Controller)
    * MadCatz 360 (Controller)
    * MadCatz 360 Pro (Controller)
    * MadCatz 360 MicroCon (Controller)
    * Bigben Controller BB7201 (Controller)
    * MadCatz Arcade GameStick 360
    * Logitech Chillstream
  • Macccy
    #19783
    Én nem akarok bántani senkit, meg én se vagyok tollas fogtechnikus ... De a magam nevében mondhatom, hogy az enyém biza eredeti és reményeim szerint akik ebben a topicban sóhajtoznak problémák miatt, azoknak is az. A te problémádra mivel tört játék, nem lesz patch, crack talán. De ahogy olvastam egy röpke átpillantásomban, van még több másik hiba ami megkeseríti a warezosok játékélményét. (elakadás mission végén, sokféle hibaüzenetek) Gondolkodj el a megrendelésén, vagy várj vele amíg kicsit lejjebb megy 3-4 hónap múlva az ára.
  • Macccy
    #19782
  • IMYke2.0.0.0
    #19781
    Installation Instructions
    For installation instructions please view the GTA IV PC Installation Instructions.doc

    Note: You must have Vista Service Pack 1 or Windows XP Service Pack 3 installed PRIOR to installing and running
    Grand Theft Auto IV PC.
    Right-click 'My Computer –> Properties' to see if you have the latest Service Packs installed, and if not check Windows Update and download before trying to install the game.

    Installing on a non–English, French, Italian, German, Spanish, or Russian Operating System
    There is a known issue with non–English, French, Italian, German, Spanish or Russian operating systems, where unsupported characters will appear on the initial installation screen (this screen then remains present in the background throughout the installation process).
    Click to see screen of error.

    To bypass this issue and install the game:

    * Select the larger button at the bottom left of the initial installation screen and you will be moved on to a language select screen.
    * Select either English, French, Italian, German or Spanish and the rest of the installation will continue in that language.
    * At the end of the installation, the screen containing unsupported characters will appear again. Please select the button at the bottom left of this screen to progress to the Rockstar Games Social Club application.

    The game can now be launched normally from the Rockstar Games Social Club application.

    Grand Theft Auto IV Error Codes
    For further information on error codes encountered during installation or gameplay, please view GTA IV Error Codes.

    Understanding Grand Theft Auto IV Graphic Settings
    The PC version of the game has brand new graphics options not seen on the console. Read for info on how to tune the graphics to the proper level for your PC.

    For optimum performance, please ensure the latest drivers are installed for your Video Card.

    As of December 3, 2008,

    * Nvidia - 180.48
    * ATI - 8.11 (11/12/2008)

    LKnown issues related to video cards and drivers:

    * Owners of Nvidia 7900 Series Cards - Click here for critical information about graphics issues.
    * Owners of ATI cards and Nvidia cards that are not in the 7900 Series Cards - Click here if experiencing missing textures.
    * Owners of ATI Series Cards - Click here for a fix to image quality (blacked-out textures) with certain MipMap detail settings are used.
    * Owners of ATI 1900 Series - At present the shadows may flicker and form large triangles in some instances. A patch will be released soon to correct this issue.

    SecuROM Support Site
    For information regarding game activation, revoking a previous activation, and further details and support regarding game components and functionality, please visit: http://activate.rockstargames.com/?c=GTA4

    Games for Windows – LIVE sign up
    If you don't have a Games for Windows – LIVE account you will want to sign up for one in order to play multiplayer and unlock achievements in the single player game. Sign up for an account here: http://www.gamesforwindows.com/en-us/support/pages/default.aspx

    For information on how to sign up for Games for Windows – LIVE on a computer which has access to the internet, please view the Walkthrough for Games for Windows LIVE sign up_v2.doc

    For information on how to sign up for Games for Windows – LIVE on a computer which does not have access to the internet, please view the Walkthrough for GTA IV – offline profile sign in.doc

    Signing into Games for Windows – LIVE from inside Grand Theft Auto IV
    Once you have your account the following guide will walk you through the process of signing in. To view it click here.

    Games for Windows LIVE support site
    For any questions regarding Games for Windows – LIVE, please visit their support site: http://www.gamesforwindows.com/en-US/Support/Pages/default.aspx

    If you are experiencing firewall issues when connecting to LIVE be sure to have the following ports available:

    * UDP 88
    * UDP 3074
    * TCP 3074

    Getting the Latest version of Games For Windows Live
    It is required to have the latest version of Games for Windows – LIVE to play the game. For more information and to manually download the new version, please visit http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/GFWLupdate/

    Social Club Account Creation and Linking
    The Rockstar Games Social Club is the place to view all your GTA IV stats and videos. To do this you will need to create a Social Club account and link it to your Games for Windows – LIVE account.

    If you already have a Social Club and Games For Windows – LIVE account visit the following site to link them: https://socialclub.rockstargames.com/profile/accountlinking.html

    If you need to sign up for Social Club you can create an account at the following address: https://socialclub.rockstargames.com/profile/register.html

    Additional Game Documentation
    For more detailed information about the Video Editor feature as well as Multiplayer, please view the NA_LAM_multiplayer_readme.pdf and the NA_LAM_videoeditor_readme.pdf.
    For known issues, game controls, graphic card support, and benchmarking information, please view the readme file. (Readme_EN_V6_061108.txt)

    Rockstar Games Social Club Errors

    * Issue – You see the following message when trying to play GTA IV. Application Failed to Launch. The application you are attempting to launch failed to start. GTA IV may be blocked by Windows Parental Controls/Family Safety. Please make sure you have access to the application before trying to launch it, or contact support at: http://www.rockstargames.com/support


    Solution – Make sure you can run GTA IV
    1. Double click the Grand Theft Auto IV shortcut

    o If you see a SecuROM error please visit our SecuROM support page for more info.
    http://activate.rockstargames.com/?c=GTA4

    o If you are running vista and see an error about Parental Controls make sure Parental Controls are set appropriately.
    http://windowshelp.microsoft.com/windows/en-us/help/585539d0-0862-41e4-9b39-53467648efc51033.mspx


    Copy Protection Q&A
    For in depth information about the copy protection used by Grand Theft Auto IV, please view DRM and Copy protection for Grand Theft Auto IV PC.doc

    Currently Supported Controllers
    We are actively working on adding support for a larger variety of gamepads. For now here is a complete list of all controllers compatible with Grand Theft Auto IV PC:

    * XBOX 360 for Windows (Controller)
    * Wireless XBOX 360 Controller
    * Joytech 360 pad (Controller)
    * Pelican TSZ360 Pad (Controller)
    * MadCatz 360 (Controller)
    * MadCatz 360 Pro (Controller)
    * MadCatz 360 MicroCon (Controller)
    * Bigben Controller BB7201 (Controller)
    * MadCatz Arcade GameStick 360
    * Logitech Chillstream

  • Macccy
    #19780
    Bárki megteheti, szíve joga ... haverom is majd EVM -ben fogja megvenni. Addig meg játszik nálam a jelen PC-jén. Én nem is akarom max részletességen futtatni körmöm szakadtáig. (ejh, legyen vége a munkaidőnek, hhh )
  • broman191
    #19779
  • xido
    #19778
  • IMYke2.0.0.0
    #19777
    A FAQ-ban ez is benne van? [HIVATALOS]
  • dr Kotász
    #19776
    Foglyul ejthetsz egy hajcsatot.
  • IMYke2.0.0.0
    #19775
    Clip Capture: filmfelvétel
  • tboy01
    #19774
    Nem tudja valaki, hogy mit jelent a clip capture???
  • Curesz
    #19773
    vki multi?
  • zoliii
    #19772
    Csak lesz az imbolygásra is valami pach. Mert nem hiszem, hogy mindenkinek eredeti :DD
    Kár, hogy nem 6000ft, annyit talán adnék érte.
  • Macccy
    #19771
    Nemtom ... Összekuszált valamit, lehet a windowsnál van a hiba. XP SP3? Vista SP1? Legújabb video driver, legújabb directX?
  • IMYke2.0.0.0
    #19770
    GTA 4 futtatásához szükséges:

    * 4 magos CPU: van v. nincs
    * 4 GB RAM: van v. nincs
    * CF vagy SLI: van v. nincs - 2 GB VRRAM mellett érzi jól magát
    * XP SP 3: van v. nincs
    * Vista SP 1: van v. nincs
    * 20 GB szabad hely: van v. nincs
    * Legújabb DirectX 9.0c: webfrissítéssel lejön vagy www.hippo.com [November 08-as verzió]
    * VGA-dhoz legújabb ATI driver [RC3 12. havi, vagy egyel korábbi stabil nVidia meghajtó program]
    * Tiszta rendszer - lehetőleg up-to-date frissítésekkel
    * .NET 3.5 + .NET 3.5 SP1: van v. nincs

    Ha valamelyikre nincs a válaszod: a játékot átmenetileg felejtsd el és próbáld megoldani a problémát!

  • MrAndree
    #19769
    Azért a jövő PC-ire duma tényleg vicces kicsit. Mert kéremszépen ha ők a jelenben kiadnak egy játékot a jövő PC-ire akkor majd én is a jövő PC-ire fogom megvenni a jövőben 3000ért...
  • Borg
    #19768
    Valaki próbálta már a HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows-nál a CSDVersion értékét módosítani? Elvileg át lehetne verni vele a játékot, hogy milyen service pack van a windowson...
  • IMYke2.0.0.0
    #19766
    Azt azért Te is érzed, hogy a Rockstar ígéretei mind kerültek a klotyóra: a gépnek a Blue Genie is kevés a beállítások alkalmazásához.
    Az pedig NEM KIFOGÁS, hogy kérem, a játékot a JÖVŐ PC-ire fejlesztettük...
    Ezekszerint, az X-BoX a jövő PC-je?
  • lpmarci
    #19765
    üdv!
    FONTOS LENNE
    Megvettem a GTA4et eredetiben telepítés után indítom a játékot bejön a főmenü start elkezd tölteni majd hibaüzenet és a következő alkalmazáshiba: A"0x006034f" címen található utasítás a "0x11bc9b80" mamóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet:"written".
    mit tudnék csinálni hogy fusson a játék?
    előre is kösz
  • bertino
    #19763
    és előtte mennyi volt ? :)
  • ronso
    #19761
    amugy tényleg jó Ati kártyákon a 8.12 beta catalyst..nálam segitett 40 fps..
  • Stefibaba
    #19759
    Valami fejlemény tegnap óta? :D
  • reménytelen
    #19758
    Igen, de a rinyálás mind technikai szintű: szarul megy, szarul néz ki, stb. Jönnek majd patchek, jönnek majd erősebb gépek, és akkor végre előtérbe kerül a játékélmény és a hangulat, amiben a Rockstar verhetetlen!
  • ronso
    #19757
    Köszönöm szépen.....
  • 0Fritz0
    #19756
    Mi az, hogy nem érvényes a TB kártyám?!
  • IMYke2.0.0.0
    #19754
    Egyértelműbben: akik valóban megvették, kemény pénzen.