54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • KisPaksi
    #19882
    nem tudjátok hogyan lehetne megoldani, hogy ne akarjon bejelentkezni a clubos cucc? mert nekem nem kell net ahhoz hogy játszhassak, de csak akkor engedi indítani, ha kihuzom az utp-t és nincs net a gépen...! Vista lenne amin meg kellene oldani!
  • [HUN]FaTaL
    #19881
    LOL talán ha nem a proci felét használná lehet h nem akadna c2d-ken sem..
  • Lord RZA a PUNK
    #19880
    o.O a qrva anyjukat. röviden tömören.
  • Curesz
    #19879
    kicsit felhúztam a procit...2ghzről 2,5re....ha 62fokon megy a gpu nem lesz para?
  • bordy
    #19878
    na itt van. én úgy tudtam hogy nem ismer minket a cucc. szal ez most így itt van előttem.

    1.
    2.
  • [HUN]FaTaL
    #19877
    főleg hogy nem támogat SLI-t a játék így a dual 8800al pont annyira mennél mint az egy darabbal
  • Lord RZA a PUNK
    #19876
    rofl minden maxon, árnyék is. igaz a benchamark nem egy nagyon kemény környezetben zajlik. mr faustino területén ugyanezzel a beállítással kb 15 fpsem van, bárhol máshol viszont az átlag 30 megvan. izmos kártya ez a 8800gt , megérte a pénzét még anno. egy dual 8800 viszont keményen odabaszna :D




  • Macccy
    #19875
    Semennyire, később már ... Indításkor a SecuROM ellenőrzéskor felpörgeti, aztán szépen lépcsőkben le is lassul, 2 perc múlva már áll ..... a lemez .....
  • IMYke2.0.0.0
    #19874
    Hát pedig a Recommended alatt is Quad írva, és az eddigi pozitív hozzászólások alatt is az ilyen CPU-val bíró gépek szerepeltek jobban...
  • Banano
    #19873
    Nah végre kipróbáltam a gamet.

    Vonalkák csutkán texture q. medium ,a másik legmagasabbon, 1680*1050-es felbontás sajnos az 1920*1200-at nem engedi, élsimitás ugye nincs , és hát elég csúnyácska így , nemtom hogy mit fog majd dobni rajta a texture qul. ha magasra esetleg legmagasabbra állítom..(tudom h nem lehet de majd az új configgal)
    Mondjuk az is igaz hogy ps3-on sem volt szebb a game sőt ( ha 1méterről bámulom a tv-t, de mivel 4-5méter ezért a hdtv-n már nem igazán látszanak a recék és az összhatás így mégis csak konzol javára), azt kell hogy mondjam hogy így pc-n a közeli tárgyak jobban néznek ki mint psen...viszont távoli cuccok elég rondák pc-n ..abban a ps a nyerő, fps ugyanannyi mint mindenkinek 10-30között, és sajnos ez csak rosszabb lesz mivel konzolon ez a városrész tükörsimán ment viszont a belváros a másik szigeten már érezhető volt a lassulás 10-12kocsinál.Szóval ezért sebességben egyértelműen konzol.
    Jah és persze a belvárosban nem is igazán lehetett robbantgatni vagyis lehetett csak szinte diavetítés ps-en IS!
    Fizikán szerintem javítottak még egy kicsit, konzolon volt egy pár bug azokkal itt nem találkoztam , és jobban is működik az egész , itt megint pc a nyerő.
    Amit még észrevettem hogy autópályán pl, pc-n mondjuk egyszerre 40kocsi van , konzolon kb 20-25lehetett ,mondjuk nem számoltam meg:D de szemmel láthatóan több a kocsi a pc-s változatban.

    Szóval mindent összefoglalva ha most választani lehetne akkor inkább ps, bár pc-n szivesebben játszom, de ha kijön a patch és egy erőmű dübörög majd otthon akkor egyértelmű hogy pc:)...

    viszont szvsz így egy játékot nem kellett volna kiadni, legalább 1-2 hónap csiszolás ráfért volna még..de hát majd jön a patch remélem vmi 2gb-os pack::)

  • RatBaG #19872
    daemon toolshoz (vagy hasonló programokhoz) mit szól a game? mintha vki írta volna, hogy telepítéskor kutakodik a gépen...
  • vasziszdasz
    #19871
    Nekem is 4 mag van, azt szaggat rendesen.
  • vasziszdasz
    #19870
    De minek? Diavetítő parti?
  • IMYke2.0.0.0
    #19869
    Akkor beigazolódott: CPU függő a kicsike = 4 maggal jól érzi magát.
    A VGA-dnál egy HD4830-as is erősebb, tehát, az a 99% is tetszetős.
  • vasziszdasz
    #19868
    Hát lehet hogy ezt így szerette volna elhitetni a rokksztár pr osztálya, dehogy nekem 4870x2-vel medium beállításokkal is szaggat az viszont tény. Van mellé 8 gb ram meg kvad kór proci, nem mondanám szarnak a gépet. És még én se tudok értékelhető sebességgel játszani.
  • Rainbow15
    #19867
    kár :(
    Azt vettem fel, hogy a rendőr ki akart tépni a kocsiból, amikor megfogta a kilincset, elindultam, ő meg ott maradt a kilencsen, és húztam a kocsi után, a kanyar után leesett, vicces volt
  • Macccy
    #19866
    Nem IMYke, a driver upgrade az még nem optimalizáló patch a játékra, bár ettől még javíthat a sebességen akár több százalékot (volt már rá példa ugye az elmúlt 10-20 évben), de mivel kispalko -nak célzottan grafikai problémája van, nem véletlenül mondtam, hogy videokártya driver csere lesz.

  • BIZ0906
    #19865
    Gyerekek Hamachi és lehet lanban tolni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #19864
    Csak kódolással = rohadt macerás
  • bertino
    #19863
    ezt PCn csináltad ? :O
  • dobgya
    #19862
    Sziasztok !!
    Ma megvettem a GTA IV nekem tökéletesen megy. A konfig: Asus P5K Pro, Intel Core2 Quad (Q6600) 2.4GHz, Kingmax 4GB (1066MHz), BFG Tech 8800 GTS OC 512MB.
    Ez pedig a Benchmark:

    Statistics
    Average FPS: 49.24
    Duration: 37.06 sec
    CPU Usage: 77%
    System memory usage: 89%
    Video memory usage: 99%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
    Texture Quality: Medium
    Render Quality: High
    View Distance: 25
    Detail Distance: 37

    Hardware
    Microsoft® Windows Vista" Ultimate
    Service Pack 1
    Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTS 512
    Video Driver version: 178.13
    Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
    Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz
  • Rainbow15
    #19860
    Vannak videóim, \Dokumentumok\Rockstar Games\GTA IV\Videos\Clips, itt a helye, és a fájlok nevei *.*cli.
    Hogyan tudom kivenni a játékból, és win.-ben lejátszani, pl. media playerrel?
  • FragStaR
    #19859
    akinek dvd változat van annak mennyire pörgeti illetve milyen gyakran ellenörzi h bent van a dvd? (mennyire zavaró) mert ha gáz akkor inkább steam ről veszem meg csak azért árba kb ugyanaz a dobozoshoz meg mégiscsak több az extra
  • bazza
    #19858
    Nekem nem volt ott Hungary :( Így akkor multi se lesz????
  • retek683
    #19857
    hát csak tod aza a baj hogy azon a beállításon nem produkál élvezhető sebeséget a 4870 x2 ,120 on akárhány ezres kártya se ütné meg a 30 fps-t sokszor... a q9000 essel sem:(... vagyis azt olvastam.. hogy nincs is oan gép amivel értgelmesen menne highon..
  • bordy
    #19856
    most lehet én vagyok a segg, de be tudtam reggelni magyarországgal az xbox.com.liv-ra. hozzá is tudtam linkelni az sc-hez.
  • Carlos
    #19855
    Reméljük, hogy patch megoldja.
    Nálam egy ALT+Tab, SG frissités, majd vissza megoldja, de nem mindig.
    Tölts vissza állást vagy fogadj el egy küldetést és azzal helyrekerül. Bár nem mindig.
  • BIZ0906
    #19854
    Hogy lehet úgy beállítani a kamerát mint SA-ban mármint hogy ne egérel keljen szenvedni hanem kövesse a verdát?
  • IMYke2.0.0.0
    #19852
    Bár le tudnám...
  • Colton
    #19850
    pls help!
  • bazza
    #19849
    Valaki találkozott már ilyennel: Unable to validate email address

    Ez jön be mikor a social clubra akarok regelni, és az akvtivációs linkre kattintok az e-mailemben. Szerver gond lehet?
  • Macccy
    #19848
    De most mérmondod? Vagy nem értelek ... lehet ... HD4870 X2 amennyire tudom 2GB video memória. (most kellett utána keresenem, újabban nagyon nem vagyok képben hardware téren) De a sima 1GB -os HD4870 is elég a High textúrákhoz ha azt számolom (600MB szükséges ugye), hogy nálam Low -on 1280 -ban majdnem belefér a 256MB memóriába és 512 -es kártyánál pedig már Medium, akkor ... valószínűleg igen, 1GB -ban elfér a High textúra és némileg magasabb felbontás. Talán a RESTRICTION kilövésével enged nagyobb látótávolságot is.

    Egy 2GB video memóriával felpakolt X2 -ben tehát tuti elfér a High textúra és 1680 vagy magasabb felbontás, nagy látótávolság. RAM meg nem kell neki annyi, nekem a Vistán nem nagyon töltöget 2GB -tal ...
  • vasziszdasz
    #19847
    Lemérted? ^^
  • IMYke2.0.0.0
    #19846
    Konkrétan 5 perccel és 4 hsz-el leőtted írták be a hibakódokat emberke!!!!
    RESC10 - Elfogyott a video memória. Indítsd újra a gépet
  • bertino
    #19845
    ja.
    rockstar most átterelt pár usert konzoltémára, az tuti.
  • bordy
    #19844
    no, jó ez a game, meg izé mizék, a dumák is ott vannak. csak ez a gépigény...
    köd meg eső jött és 15 fps-el mentem az úton.
  • Colton
    #19843
    hogy oldjam meg ezt
  • jana4
    #19842
    [...]és nem CRACKELT verzióról van szó,hanem eredetiről.[....]
  • Synit HUN
    #19841
    Csak nem néz ki úgy XD

    JANA b+ annyit kellet volna visszaolvasnod!!
    RESC10 - Elfogyott a video memória. Indítsd újra a gépet

    Szerencsétlen vagy!
  • jana4
    #19840
    Szevasztok!

    Amikor elindítom a Grand Theft Auto IV parancsikont,utána (Start-ra) nyomok majd elkezdődik az Intro.
    Mannya Escuelánál pedig az Intro megáll,és kilép a játék.
    HIBAÜZENET AMIT KIÍR : FATAL ERROR : RESC10
    A RESC10 "mi?" (Videókártya,RAM, hiba?)
    Elöre is köszönöm (PRIVÁTBAN) a választ.
    Üdv. .:jana4:.