54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • akyyy
    #20859
    melyik bejelentkezés, mert van vista, socaial club meg live.:D
  • BiG G
    #20858
    autóbuziknak :)
  • TottiZsolt
    #20857
    telefonon 911, és ott a 2-es gomb, de mondja is a diszpécser...
  • ldavid
    #20856
    911
  • Asperot
    #20855
    Az élet szép



    ]
  • atila4
    #20854
    mi a mentők száma?
  • REPS0L
    #20853
  • tommyg
    #20852
    gyere msn-re new
  • n3whous3
    #20851
    A textúrák foglalnak el annyit, az összes shaderhez és effektekhez szükséges fileok 10-ede se a textúráknak, ha valamihez nem értesz, akkor ne akard azt kifogásolni.
  • n3whous3
    #20850
    Hm, ha nekem csak a C meghajtóra vcan swap file és a D-n van a játék, akkor az gond? :D Nem kéne, de belegondoltam és még soha nem gondolkodtam el azon, hogy most ez jó e így vagy nem...
  • HeadHunter86
    #20849
    Más játékok az effekteket teszi VRAM-ba, ez meg majdnem midnent, pedig nincs benne annyi effekt, mint pl egy Crysis-ban, Látszik hogy azt se tudták mit csinálnak.
  • lpmarci
    #20848
    HELP
    c13b_appcompat.txt -erre a rendszerfilera hivatkozik a hibaüzenetben hogy tudnám ezt kijavítani mert nincs a megadott helyen. Valaki segítsen eredeti a játék és már nagyon tolnám
  • HeadHunter86
    #20847
    Igen, igen. Ez a legnagyobb gond a játékkal. Gondolom azért csinálták így mert a VRAM elérése sokkal gyorsabb mint a sima RAM-é. De nem értem hogy sima objektumokat miért kell Vram-ba tenni. Ha bizonyos dolgokat elmentene a RAM-ba akkor nem kellene újból betöltenie. Pl. hátranézel majd előre, mikor hátranézel törli ami elötted van a VRAm-ból. Ha azt a sima RAM-ba megmaradna sokkal gyorsabb lenne a dolog. Véleményem szerint így müxik a játék.
  • n3whous3
    #20846
    Némelyik post process eljárás után nem alkalmazható dx9 alatt, lásd HDR...
  • fradis
    #20845
    Sziasztok
    ATI hd 3450 512 gddr2 vel 2.4 core 2 duo 2 gb 800 mhz ram ezzel elfut mert csak akkor veszem meg:D
  • Neton
    #20844
    Nem is értem miért a VRAM-ot használják, azon kívül, hogy gyorsabb, mivel DDR3 ugye. Viszont manapság egy 1 gigás videókártya eléggé borsos. Ráadásul venni 2db 1 gigás memóriamodult a gépbe mamár filléres tétel (igaz h a win 32 bites nem lát 2.5-nél többet), de akkor is. A Vista meg lát már bármennyit kb, szóval nem hiszem h a VRAM okos 5let volt. De ki tudja, lehet mi földi halandók nem vagyunk rá méltók, hogy megértsük. :)
  • vasziszdasz
    #20843
    Kérdés:

    1. Érdemes-e adni swap filet a GTA4-nek, vagy elvan az anélkül is? Most nincs a bit se, A Stalker:SHOC így kevésbé töltöget.
    2. Vista alatt hogy lehet megoldani hogy memóriába swappoljon? Hülyén hangzik, de mégse az, ha >4GB memória van, akkor a 4+ rész t is be lehetne fogni munkára, mégiscsak gyorsabb mint a vinyó.
  • Gabesz amd64
    #20842
    nekem egy gondom van

    amikor a kocsit vezetem a hülye kameranézet....hogy lehet FIX-re állítani? vagy lehet egyáltalán,h gyorsabban álljon "a kocsi mögé" a kamera?
  • MerlinW
    #20841
    Valójában az lenne a tuti, ha átcuccolnának pár dolgot a rendszermemóriába a vram-ból... nem igazán van ráció ebben a vram mindent a maradékot meg majd a fizikai megoldásban.
  • Zsoberpapa
    #20840
    Egyébként ez az AA-s dolog engem is nagyon idegesít. Azért dobna a játék grafikáján, ha lenne AA (nem is keveset).
  • vasziszdasz
    #20839
    Tükröződés és robbanás effektek. Biztos az is többet zabál mint kéne.
  • MerlinW
    #20838
    Szerintem az egyszerű válasz az, hogy konzolon nincs szükség AA-ra. A PC port meg 1:1. Ergo nem igazán nyúltak mélyebben a rendszerbe.

    Egyébként így is éppenhogy futkározik a játék a high-tech vasakon, képzeld hogy menne 4xAA mellett:)
  • MerlinW
    #20837
    erős jóindulattal
  • Gascan #20836
    Ezek a képek milyen grafikai beállitások mellett készültek?
  • [HUN]FaTaL
    #20835
    Azt hittem ez csak nálam van.. Az árnyékot javítsák ki és TEGYENEK MÁR BELE AA-T KÖNYÖRGÖM! :D

    Mi az hogy a DX9 miatt nincs AA? Ezt most komolyan gondolják?:D Akkor a World Racing 2 meg a TDU meg a GTASA mint DX10es?:D (Wr2 dx8.1 lol)
  • Zsoberpapa
    #20834
    Én speciel kíváncsi leszek a javításra. Én is hasonlóan fordítottam a szöveget, mint Proview. Remélem, tényleg lesz grafikai kezelés-javítás, mert elég érdekesen használja ki a CPU-t és a VGA-t a játék. Kár lenne ezért a játékért... :S
  • REPS0L
    #20833
    8600gtvel kapsz 10-20fpst -.-
  • Skypack
    #20832
    nem valószinű max teljesen lowon 800x600ba
  • bella11
    #20831
    Sziasztok
    Szerintetek elindul 7600GT-n
  • MerlinW
    #20828
    Még mindig nem tudjuk. Szerintem nincs benne a végleges játékban, hiszen a víz és egyéb beállítások össze vannak vonva a render qualitiy-val.
  • Proview
    #20826
    Lehet, hogy a trehányabb rendszerrel rendelkezőknek-vagy energiagazdálkodást ki nem használóknak nem szaggatott pont annyira? Akik nem rakták fel a Pl. Cool&Quiet drivert AMD esetében
  • MerlinW
    #20824
    mobiltelefon menüjéből.
  • Stefibaba
    #20823
    Bazeg: FELGOMB, ÉS LEGÖRGŐZÖL g*cibemá.....
  • MerlinW
    #20822
    1 Nálam mondjuk nem jelentkezik a hiba, de ettől függetlenül hasznos. Írtam is mint az egyetlen jó dolog a bowlingos izé mellett
    2 Az eredeti szövegben ugye azt írja, hogy grafikai javítások az elemi részekben, illetve a tükröződésekben.
  • skate00
    #20821


    HOGY LEHET előhozni a videó szerkeztőt???????????????
  • CamelX
    #20820
    Húha most aztán porrá lettem oltva
  • grebber
    #20819
    #20775 ezeket a beállításokat hogy lehet előcsalni?
  • Proview
    #20818
    "Issues with power management software have also been fixed (slow speed, double speed issues). Even after the patch comes out setting power management software to maximum performance is recommended. "

    A patch kiadása után, az energiagazdálkodási beállításokat ajánlott "MAXIMÁLIS TELJESÍTMÉNYRE" állítani (a játék idejére.)

    We�ve seen cases where power management software does not detect the game is running and puts the CPU in green mode."

    Ha jól értem, a procik energiatakarékos módban maradtak (nem érzékelték a futó játékot), a minimális órajelen futottak.

    Biztató dolgokat ígérnek
  • skate00
    #20817
    Repülő autó



    Lángoló rendőr

    Defekt traktor a betonba

    -

    Gangster


    itt már nem indult


  • jana4
    #20816
    Akkor lehet hogy újrakellene telepítened az RGSC programot.