54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • n3whous3
    #20815
    - Memóriakezelés javítása (??)
    - Grafikai javítások (mármint nem szebb lesz, hanem a hibákat javítgatják)


    1. mit nem értesz ezen? Szinte mindenkinél 30 perc game után nem töltődnek be a textúrák, valahol memory leak van.
    2. Én úgy olvastam, hogy graphical improvements, ami nálam nem javítást jelent, de remélem neked van igazad, mert nekem javítás kell és nem grafikai szépítés :D

  • TomDantes
    #20814
    Ebből a bowling a legfontosabb...optimalizálni...egy frászt...a bowling...azt csinálják meg mert emiatt nem játszok vele.
  • n3whous3
    #20813
    AZELŐTT állítsd a grafikát meg mindent, hogy bejelentkeztél. Különben elveszik a beállítás.
  • Stefibaba
    #20812
    LOOOOOL jó meleg a vidikari 100C-nál abbahagytam XD
  • MerlinW
    #20811
    Patch:

    - Német verziók összeomlásának javítása
    - Video editor javítása
    - Bowling egér mizéria javítása
    - ATI 1900-asoknál árnyékok javítása
    - Memóriakezelés javítása (??)
    - Grafikai javítások (mármint nem szebb lesz, hanem a hibákat javítgatják)
    - Multiplayer karakter beállításokat javítják
    - Kontrollerek támogatása

    Tehát semmi extra.
  • BiG G
    #20810
    na ez már jó fejlesztői hozzáállás, beregelnek a fórumra és első kézből kapott infókból javítják a játékot, így kell ezt csinálni
  • akyyy
    #20809
    az miért van hog yminden egyes inditásnál ujra be kell állitani a grafikát?:(
  • n3whous3
    #20808
    Jobb lenne, ha az árnyékokat meg a z-bufferes textúra gondokat javítanák... Arról egy kanyi szót se ejtenek, pedig hát ugye mennyivel gyönyöreűbb így a grafika, hogy ahogy mész a városban, minden ház falán mozog az a KIBASZOTT árnyék
  • MerlinW
    #20807
    8.11-el de detto.
  • heringer
    #20806
    Akkor a ptch nem fog érni semmit hozzá?
  • Martins15
    #20805
    Hmmm majdnem hasonló géped van,mint nekem .Letudod irni hogy milyen beállítások melett tolod? Pm-ben is jöhet és nagyon megköszönném :)
  • MerlinW
    #20804
    Jaja:) Egy szőrős fánkot forgat és közben 110%-on hajtja a GPU-t:) Matekoztatja keményen, fűti mint a gőzmozdonyt. Lehet nézni mennyire jó a hűtés és mennyire stabil a hardver.
  • BiG G
    #20803
    ki szenved? :) én speciel belőttem 3.8ghz-re a procit, 8.12 rc3 a 4850-nek és medium grafikán stabil 40 fps-t kapok éjjel-nappal, esőben és jó időben is.
  • MerlinW
    #20802
    Jó lesz a patch. Gyakorlatilag nem javítanak semmit. Talán a memory saving és a bowling ami ér valamit.
    A "Graphic improvements to particle systems and mirrors" pedig nem tudom mit fog takarni Rockstaréknál.
  • Szasza20
    #20801
    Na csak elindult, SP3 kellett neki! Eszméletlen jó a játék sztem sokkal jobb a fizika!
  • Kandurex
    #20800
    szőrős fánk?
  • MerlinW
    #20799
    Tölts le egy FurMark programocskát, adj neki egy szőrős fánk terhelési tesztet 10 percig és figyeld a hőmérsékletet. Ha megáll egy bizonyos pontnál, akkor nem kell aggódnod. Ha nem áll meg akkor hibázik és leáll a program.
  • Stefibaba
    #20798
    nekem:
  • IMYke2.0.0.0
    #20797
    A Rockstar Toronto készülő Patch-éről a véleményem:
  • Stefibaba
    #20796
    Valszeg az is közbeszól, hogy egy akkora lukba van mint maga a gép és a meleg levegő sehova se tud elszállni :S Na mind1 majd apa felrak egy lemezre egy böhömnagy ventillátort, és azzal kiszivatjuk a meleget :Ð
  • TottiZsolt
    #20795
    Eddig Dimitri a legrafkósabb, de majd neki is szétlövöm a fejét, voltak már ezzel így egy páran
  • Stefibaba
    #20794
    Hát kb 80 lesz ha játszok, van benne 3 ventilátor (de számít az hogy egy Nvidia Geforce GTX 280 vidikari?? :D) és így is rohadt meleg lesz az egész gép =( Ventilátor kontrolláló programotok van? :D
  • ldavid
    #20793
    a Toronto megjelent a GTAforumson
    írnak a patchről is
  • grebber
    #20792
    Patch coming in the next few days
  • Balumann
    #20791
    Tehát 5 nap és jön a patch, 6 nap és jön a 8.12 -es catalyst. Akkor én nem szenvedek addig így :|
  • MerlinW
    #20790
    A 70-80 fok terhelés alatt normális.
  • ldavid
    #20789
    végleges Catalyst 8.12 dec. 10-étől húzható
  • n3whous3
    #20788
    namert hány fokos? XD (nálam 60b :-| alapból meg 50, nem tok mit tenni vele, majd lecserélem a hűtőt, vagy esetleg hagyom tönkremenni és kicvserélik az egészet :D)
  • Stefibaba
    #20786
    Francba tök jól megy 1600x1200-as grafon minden high, (látótávolság 3 xD) és erre mi nem jó? A vidikari hűtése -.- Ajjjj ha most jó lenne tudnék tovább GTAzni :(
  • WEEDORKA
    #20783
    Üdv
    Nekem az a problémám, hogy: “A(z) RGSCLauncher hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségért elnézését kérjük.”
    És akkor lehet hibát küldeni az MS-nak.
    Ezt minden egyes alkalommal feldobja, amikor el akarom indítani.
    Valaki ötlet?
  • BiG G
    #20782
    és ezt hol mondja? linket vagy valamit pls :)
  • Colton
    #20781
    visszakéne számolni arra is xD kb ugyanyira várom mint maga a játkot!
  • Lord RZA a PUNK
    #20780
    nem az út van lefagyava, hanem a padlógáz és a hátsó kerék meghajtású autóknak nem tesz jót ez a 2 kombináció :)
  • grebber
    #20779
    Rockstar aztmondja 5 nap múlva jön a patch!
  • skate00
    #20778
    am 66 000 Ft ból van Xbox 360 Premum +Flash +tuninghűtő (1 év garancia)
  • kissadamvikt
    #20777
    emberek!

    lehúztam a 180.84-es nvidia drivert, feltettem, és azt tapasztaltam, hogy felpakolja a graffot elég nagyra ás szépre, hiába állítom át, újraindítást kér a játék, de utána visszaáll az eredetire és a textúrákat nagyon lassan tölti be.
  • BIZ0906
    #20776
    start után mobiloddal
  • grebber
    #20775
    Ezeket a beállításokat hogy lehet előcsalni?

  • skate00
    #20774
    na de mondja má meg valaki Hogytom előhozni a

    -------------------------------VIDEO SZERKESZTŐT????________________



    _
  • gematta
    #20773
    nekem két kisebb hiba van a játékba
    ez a grafika állitási lehetőség meg az autok ugy viselkednek mintha le lenne fagyva az ut
    amugy elég türhető a game