Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lacica
#5129
Azt hiszem siker.Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAG1
#5128
Reboot - F8 - safe mód - driver töröl...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

lacica
#5127
Sziasztok!!!!Tegnap felraktam egy drivert, és azóta annyit csinál csak,hogy betõlti az XP-t és újra indúl.Mit tudok tenni a formaton kívül????Segítsen valaki!!

Doom 4
#5126

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

JAG1
#5125
Igen, ez szokott lenni, ha felraksz egy ilyen ACE, meg a rák tudja milyen szemét, szar kodekpakkokat és letörlöd. Utána semmi nem megy...
Soha ne telepíts kodekpakkot.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Doom 4
#5124
inkább nincs is kodekk a gépen nem is tom miért töröltem egyszer le de egy darabig jó vólt

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

JAG1
#5123
Hát nálad valami nagy kuszaság lehet a vasadon. Írásra nemtok mit mondani, de a 16X-os DVD írás kissé soknak tûnik nekem. Az íród támogatja egyáltalán? A HDD-d ki tudja ezt a sebességet szolgálni? A nyersDVD-t lehet egyáltalán 16*-an írni?

A képhiba, meg sztem kodek gond. Biztos felraktál valami kodek pakkot és az jól teleszarta a rendszered...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Doom 4
#5122
Helló!
Az lenne a problémám hogy egy fél éve kb. a DVD-írás nagyon lassú. Nero-val csináljuk és amikor 16 szoros sebességet állítunk be akkor kb egy négy gigás anyagot akrunk írni kb. 1 órába telik. A másik gond meg az lenne hogy akármilyen filmet, videót akrunk nézni akármilyen programmal akkor fekete a háttér és kék meg piros színfoltok jelennek meg. És egyikre se találunk megoldást. Légyszíves segítsetek. Elõre is köszi.
(de például a neten mindent meg lehet nézni pl. a youtube-n)

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

zeli
#5121
Meg kell venni eredetiben, Nincs hozzá magyarítás ha magyarul jelent meg.
Vagy össze kell szedni netrõl a magyar nyelvi fájlokat, de az már nem teljesen legális...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#5120
Énis úgy tudtam.
de leszedtem tegnap és angol nem magyar.The settlers IV gold nem magyar és nem is találok hozzá magyarosítást sehol sem😞(((
tud nekem valaki olyan oldalt mondani ahonnan ingyen letudom tölteni???
zeli
#5119

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

dragon11
#5118
#5116:Nem warezolunk...(Keress rá hogy crack-ehhez a gamehoz..)
#5117:Itt kérdezd meg tõlük,hogy van-e vagy sem.

#5117
helló mindenkinek!!!!

Valaki megtudná nekem mondani hogy honnan tudnék settlers IV magyarosítást beszerezni?????
#5116
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni, hogy van egy játék amit letöltöttem
Return to mysterious island, de sehogy sem tudom felrakni a gépre mert kéri a cd-t, tudna nekem valaki crack-et adni hozzá???
elõre is köszönöm
JAG1
#5115
Sztem valami olyat állítottál be, amit nem tud kezelni a VGA-d.
Sok játéknál ilyenkor az a megoldás, hogy törlöd a profil mappát.
Doom3-nál nem tudom, hogy ez mûködik e.

Esetleg próbálj meg VGA drivert frissíteni.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

bpeti72
#5114
Doom3 , hali mindenkinek, van egykis gondom eredeti a játék de egy ideje nem akar elindulni és ezt dobja ki Error during initialazition iX..GL_EXT_shared_texture_palette not found
X..GL_EXT_texture3D not found
X..GL_EXT_stencil_wrap not found
X..GL_NV_register_combiners not found
X..GL_EXT_stencil_two_side not found
X..GL_ATI_separate_stencil not found
X..GL_ATI_fragment_shader not found
X..GL_ATI_text_fragment_shader not found
X..GL_ARB_vertex_buffer_object not found
X..GL_ARB_vertex_program not found
X..GL_ARB_fragment_program not found
********************
ERROR: The current video card / driver combination does not support the necessary features.
********************
Error during initialization
Shutting down OpenGL subsystem
...wglMakeCurrent( NULL, NULL ): success
...deleting GL context: success
...releasing DC: success
...destroying window
...resetting display
...shutting down QGL
...unloading OpenGL DLL
amerikai változat, tudna valaki segíteni mi lehet a baj. köszi

Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz Radeon RX 480 8GB 16GB ram

#5113
thx megpróbálom!

fery02
#5112
Telepítsd újra, legegyszerûbb. És szerintem hagyd legközelebb alapbeállításon. Vagy megpróbálhatsz még drivereket frissíteni a hardvereidhez. Ja, és a játékhoz adtak ki rengeteg patch-et is. Ezeket is javaslom feltelepíteni sorjában 😉

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5111
sziasztok!most szedtem le a Far Cry-t nosztalgiázom kicsit!de leakadtam, próbáltam feljebb húzni és meghalt a progi!minden kék lett! mindent visszaállítottam de semmi!mit csináljak?köszi!

dragon11
#5110
Húha elkeserített a válaszod....Akkor itt valami nemjó...Inkább köszi a választ,nem segítek más TS-t feltörni...(Fogalmam sem volt ilyen-rõl...köszi a felvilágosítást)

JAG1
#5109
Szivesen segítek bármiben amiben tudok, crack, meg miegymás, de hogy más TS-ét feltörni nem, az hótziher'.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#5108
Olyan progi,ami jogokat ad egymásnak.Köszi a választ.

JAG1
#5107
:-D

Te nagyon naív vagy bki. Miért nem segít? LOL.
Persze, mert azt nem mondják, hogy más TS-ét akarják felnyomni.

Ez egy normál szoftver. Ha letörlöd, törlõdik minden, beállításokkal, jelszókkal, minden szarral együtt.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#5106
Aha,aztmondják ez nem segített...Valami hack kéne hack progi...^^(Én hiszek nekik^^)

JAG1
#5105
Egyszerû, uninstall, majd reinstall. Nem kell hack...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#5104
Kellene egyik ismerõsömnek annyit mondott hogy,,TS Hack"vagy mi?😄.Jogokat adni,mert elvesztették valamilyen módon a ts-t és meglett változtatva jelszó vagy valami ilyesmit mondott nem lényeges...Csak a progi kéne neki..Sürgõs lenne.Köszönöm szépen elõre a választ,meg a letöltõ linket.

dragon11
#5103
Figy semmi bajom velük,rendes,állandó internet biztosítanak,semmi baja.Nekem nincs semmi bajom velük..Ennyit errõl!T

JAG1
#5102
Memtest86 progit futtasd.
Sztem memória.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

lacica
#5101
Hello valaki!!!Már a BIOS-ban is lefagy a gépem,mi lehet a gondom??? Segítsen valaki légyszi!!!!

JAG1
#5100
Kurvára nem mind1 hova mész, de annyira nem érdekel a téma.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#5099
Amúgy már jó..már nem írja ki😊

dragon11
#5098
Miért mibajod van vele?A T-Com-vonala az egész..A DataNet is bérli tõle...szvsz sztem mind1 hova megyek...

JAG1
#5097
Ez nem valami plugin? Úgy értem, nem valami másik progi indítja el?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#5096
help!<#falbav><#falbav><#bdead><#bdead>

c115

#5095
Hali nemtudok elinditani egy telepiést exe és csak gyorsan bevilan egy fekete valami és nem telepit de a leirásában nem ugy vanak a képel. plz

Saddalim
#5094
mik vannak?

#5093
Hello.Vki tudna segiteni plz.
Egy HeroMachine nevezetü programot szeretnék letölteni de nem tom!Pontosabban megtaláltam,letöltöttem de nincsen indító (exe) file-ja.
plz help!(www.heromachine.com)

c115

JAG1
#5092
Azt vágom, de ilyen helyre leszerzõdni...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Saddalim
#5091
egy szolgáltató - www.icedsl.hu

JAG1
#5090
Pfff... Mi az a IceDSL?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Saddalim
#5089
pm-ben tárgyalt módon megbeszéljük 😛

dragon11
#5088
Lefutott nemtalált semmit,frissíteni meg a rendszert nemhiszem hogy lehet mert nem eredeti az xp-m.DOS formázással megformázzam a winyomat(C,d-t is),és úgy legyen,vagy csak a lassúval?(Vagy valami megoldás nincs?ha nincs akkor újrateszem ha ez legalább segítene..)

dragon11
#5087
*Vírus keresést már csinálom.Letöltöttem az ami ottvolt.

dragon11
#5086
Az eráar máe csinálom,de nekem nem eredeti az xp-m:S.Azt updateljem?

Saddalim
#5085
hálókártya-driver reinstallt javasolnék, de mivel az svchost.exe-d szart be lehet hogy nem fog bejönni. ha tényleg nem, akkor:
létezik egy vírus, ne kérdezd a nevét, ami a 135-ös porton közlekedik, az tudja leölni az svchost-ot.
1. Windows Update - csak IE :-(
2. Irtás

Saddalim
#5084
végig legyen nyitva a hangerõszabályzó és nézd meg, hogy letiltja-e beszélgetés közben is

#5083
Hali!

Ilyet még nem láttam, de ezzel rengetegen vannak így...

alaplap:

M2N-PLUS SLI Vista Edition

a probléma... a hangkártya. Legfrissebb driver leszedve, minden szépen bedugdosva jó helyre stb. zenéthallgatni tudok.
A para ott jelentkezik, ha valakivel hang alapján próbálok beszélni. az itteni variációk:
Én hallom, de válaszolni nem tudok, õ hall, és akkor õ nem tud válaszolni (LOL)
vicces, Team Speak programon én mindenkit hallok, de közbeszólni nem tudok. Próbáltam az összes létezõ módon az összes
codecet átállítani... semmi. A kis jelzõfény sem gyullad ki akár nyomógombos variációra teszem, akár hangaktiválósra.
Reinstall nem segít. XP-reinstall nem segít.
Mostanra jutottam el egy olyan felfedezéshez, hogy amikor msnen belûl az Audio tesztet elvégzem, és a mikrofonhoz
érek az XP automatikusan letiltja a mikrofont.
dragon11
#5082
ADSL Modem DSL-360R a modem fajtája,bocsi a sok post-ért de holvan net holnincs...Help gyorsan ha lehet...Semmi driver nincs feltéve,mert nincs,illetve egy van de nem jó nem indul el...(ADSL induló csomag ADSL Modem,de az ICEDSL-tõl van a net...nemkértem modemet mert van).Help gyorsan.Köszi.

dragon11
#5081
*Generic

dragon11
#5080
Sziasztok.Most kötötték be az ADSL-t az IceDSL-tõl 1mb/s.Néha van csak net,mert ezt írja ki:Gwnweix Host Procces for Win32 Services hibát észlelt ezért leállt.Minden rendszer újraindítás után tárcsázok újra,és ekkor van net egy nagyon kicsi idõre.Segítsetek.Köszi.Router nincsen egyenlõre.