Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5179
köszi,nézem

zeli
#5178
Nézz körül az mmorpg.com-on, vagy esetleg itt van a magyar nyelvû mmorpg.hu, de ott most azt írják, hogy Ideiglenesen zárva.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#5177
hello
Egy készülõ mmorpg játék címére lennék kíváncsi,amirõl jópáran híreztek régen de sajnos elfelejtettem a címét,hogy megnézhessem milyen állapotban van már a game.
A játék utcai bandák háborúiról szól,illetve szokásos négerséges téma,fajentos screenek voltak belõle,gengszter nigger feelinges cucc.
Valaki halott róla,esetleg emlékszik a címére?Az bökje már ide legyenszives,köszi.
Vagy ha erre a kérdésre alkalmas topicot mondanátok az is jó.
THX

Saddalim
#5176
a fifa sajna nincs felkészülve ilyesmire, annak elvileg csak 1 billentyûzetet lehet beadni, de lehet, hogy van olyan progi, ami a billentyûzetbõl a gépnek joystickot csinál...

#5175
Segitség kéne, ketten szeretnénk fifázni kettõ billentyûzettel, az egyik ps2-es a másik usb-s billentyûzet. A számitógép felismeri mind a két billentyûzetet, de a játékban csak egy van, nem birom hogy az egyik csapat az egyik billentyûzeten a másik pedig a másikon. Tud valaki segiteni hogy birjunk ketten játszani?
Qwerty4
#5174
LOL

Qwerty4

Saddalim
#5173
örülök neki

fery02
#5172
Ez aztán jó tartalmas egy üzenet volt.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5171
Sziasztok.
A croc 2 játékhoz segitséget kérek
Saddalim
#5170
kezdem egy piacon érezni magam. nézz egy kicsit feljebb, a kék menüsorban: "Apró". Egy apróhirdetés rovatot takar, ami arra való, hogy ha emberek különbözõ dolgokat akarnak adni-venni, akkor ott ezt megtehetik. a fórumrészleg pedig arra jó, hogy az emberk megbeszéljék ügyes-bajos dolgaikat. mélyedj el, és gondold át, hogy te vajon melyikbe tartozol

fery02
#5169
De aranyos vagy 😊 Ez teccik

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

JAG1
#5168
:-)

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#5167
Szevasztok
Meg van valamelyikõtöknek a Delta Force Black Hawk Down?
Ha igen akkor készpénzt vagy cserét ajánlok.
Pl.: Battlefield 1942 + 2 kiegészitõ, Call of Duty 2, Postal 2, Medal Of Honor Pacific Assault, Die Hard Nakatomi Plaza, Call of Duty United Offensive, Platoon, Cossacks Back To War (önállóan megy), Praetorians,
House Of The Dead 2/3, Operation Flashpoint, Medal Of Honor Allied Assault + 2 kiegészitõ, Resident Evil 3 Nemesis, Alien Shooter,
Az e-mail címem: [email protected] vagy a telefonszámom: 06303588935

fery02
#5165
Elsem hiszed, milyen népszerû WOW topic van az SG-n, sokkal több szerencsével jársz, ha ott kérdezed. (lehet hogy már az ott található FAQ-ban benne lesz a válasz). Sok szerencsét! 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5164
hogyan lehet letiltani a word of warcraftban azt, h a patchet ne szedje😊???szal h maradjon a jelenlegi😊
Saddalim
#5163
#5162
rtx red rock játékleirást szeretném valahol megtalálni
Sas6
#5161
jaja szoval szunetet kéne tartanom😊 hát majd megrobálok öás szuneteket tartani köszönöm!

fery02
#5160
Ehh, egy vérbeli függõvel van dolgunk, hiába. De énis azt tanácsolom, hogy ne hagyd egyfolytában futni, mert ismerõsömnek a gépe is úgy járt, hogy a torrent mánia miatt még északa is futni hagyták, nem volt ritka az olyan eset, hogy hetekig foylmatosan ment, és az alig két éves gép, egyszercsak XP újratelepítésnél meghalt, vagyis nem akarta feltelepíteni, semmit sem lehetett a géppel kezdeni. Szinte megolvadt a gép mondhatjuk azt is. Nem nagyon értek hozzá, de látszódtak itt ott a felszakadozások az alkatrészek bigyói, meg it ott meg is olvad néhány kis apróbb alkatrész.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Sas6
#5159
Értem szal én ugy vagyok vele hogy oylan 8-tol játszok este 6-7 ig. Ha oránként tartok egy 20 perces szuneteket akkor az jó lesz?

Saddalim
#5158
az ujjbegyeden a legnagyobb az érzõidegsejtjeid száma a testeden. ideáis hõmérõnek. ha nem tudod fél mp-nél tovább ottartani, akkor túl meleg. 1gb mellesleg elég. csak tényleg kapcsold ki néha

Sas6
#5157
1 Gb kevés lenne?

Amugy ATI VGA-nak a hõmérsékletét milyen programmal lehet megfigyelni?

JAG1
#5156
Kevés az a Ram, ennyi gémeléshez. Ha néha újraindítod jobban jársz...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Sas6
#5155
Este nem játszok vele. Azért annyira nem nyomom 😄 Köszi szépen !

Saddalim
#5154
ha ennyire nyomod, könnyen túlmelegedhet a VGA-d, a procid, a vincsid, a memóriád, stb. ha ennyire függõ vagy akkor is legalább estére kapcsold ki a gépet, hadd hûljön...

SD456
#5153
Hy all!

Na már megoldódott a problémám! Csak 2 fajta codec is volt fenn a gépen és azért volt piros a kép amikor játszottam lefelé a videót!

Bye all!

PS3 ID: SDani456

Sas6
#5152
Jah és még annyi hogy nekem 1280x960-ra van állitva de a játékban csak 800 x 600 a max felbolntás esetleg mégg ez lehet baj?

Sas6
#5151
Sziasztok lenne egy oylan kérdésem hogy van egy Ati radeon x1300-as VGA-m (256 mb) és az van hogy játszok a Diablo 2- vel aminek nem nagyon van gépigénye. Nah szal hétfõtõl játszok vele reggelto lesit 😄 szal olyan 10 orát. Eddig semmi baj nem volt de most igy azt veszem észre hogy a játék bizonyos idok után (most már egyre gyakrabbsn) belassul ugy mintha nem birná a VGA. Én gybol azt gondoltam hogy a hutéssel van a baj igy leállitottam a gépet és egy kis ido utan ujraindittottam és utánna már jo volt de megint belassult X idõ után. Most azt csináltam hogy a VGA-n egy olyan hutõ van mint ami a bannerben is ^^. Ennek a vezetékét hozzákötöttem egy nagyobb feszültségû vezetékhez hogy jobban hûtse a VGA-t.

Ez tegnap volt és tok jol ment aznap de ma már megint lassu a játék X idõ után. Nem tudom mi lehet a baj de már nagyon idegesit 😞((

Valakinek vmilyen otlet?? Driverhiba nem hiszem h lehet mert az a driver van fennt amit a VGA-hoz kaptam... Légyszives valaki irjon akinek van öttlete. Elõre is köszönöm!


Jah és még azt hozzá tenném hogy Daemon tools-bol megy a játék nem az eredeti CD-rol de sztem semmi koze nicns igy a VGA-hoz de azért ideirtam 😊

SD456
#5150
Hy all!

Miért van az, hogy a videó-k nak piros a színe? Ma raktam fel egy DivX 6.6-ot meg egy Xvid 1.1.2-t és azóta mióta felraktam csak piros a videók színe! Van valami megoldás?

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

Saddalim
#5149
caps off, mellesleg ha egyszer kérdezel valamit, akkor olvasd el a választ, ne másik topikokba szemetelj. (Battlefield Vietnam topik #21242)
"köszi"...

#5148
SZAISZTOK VALAKI NEM TUDJA MEGMONDANI HOGY LEHET ALAGUTAT ÁSNI A BATTLEFIEL VIETNÁMBAN A VIETNÁMIAKKAL KÖSZI
fery02
#5147
Milyen régi játékokra gondoltál? Én talán tudok segíteni.
Addig is itt van egy számodra hasznos oldal: http://retrogames.intranet.hu/

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#5146
#5114: rossz a driver, szerezz be újat
#5116: FAQ
#5132: kissé eltévedtél...
#5135: FAQ
#5136: milyen hibával száll el?
#5139: nem

zeli
#5145
Delta Force Black Hawk Down (PS2)
Delta Force Black Hawk Down: Team Sabre
Utóbbi PC-re jött ki. Nézd meg, hátha ezekre gondoltál.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#5144
Sziasztok
Szeretném meg kérdezni hogy nem tudjátok hol lehet meg venni a Delta Force Black Hawk Downt Magyarországon. pl.: áruház, weboldal,

Doom 4
#5143
el van nézve 😊

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

dragon11
#5142
Ok,akkor elnézésed kérem.

#5141
sziasztok!
Nekem a swat 4 honosítása kellene!Tud valaki segíteni?
Elõre is köszönöm.
üdv
Doom 4
#5140
hozzátenném hogy a FAQ-t nem lhet olvasni mert rossz az oldal

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

JAG1
#5139
Ez nem dos-os gém?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

fery02
#5138
Nekem is ilyen gondom van XP-n. Más Windows-on nem néztem még. Sajna a probléma igazi okát sem tom.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

bpeti72
#5137
köszönöm

Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz Radeon RX 480 8GB 16GB ram

Balidani
#5136
Sziasztok! Segítségre van szükségem. Egy régi játékot (Roller Coaster Tycoon) installáltam fel újra, és gondoltam hogy XPn nem fog menni mégis elindult. A játékban a betöltés funkción kívül mindent tudok használni, de a betöltésnél egybõl elszáll. A kompatibilitást állítgattam, de sehogy nem megy. Gondoljátok hogy a betöltés miatti elszállás a cd öregedése miatt van és nem az XP miatt? Meg lehet oldani, ha mégsem? Köszi.

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#5135
Helló!
Tudna-e valaki küldeni nekem a R6 Vegashoz cd keyt. Ha igen a [email protected] email címre várom.
Köszi szépen!!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

#5134
na nekem segitsetek nagyon kérlek titeket
#5133
Javítás: [email protected]. Kicsit gyorsan írtam...<#rolleyes>
#5132
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e közületek valaki, aki meg tudna szerezni régebbi játékokat is akár... az email címem [email protected], vagy [email protected]. Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni... Elõre is kössz! Üdv!
dragon11
#5131
1.Köszönni nemtudsz.
2.Megkérni se akarod.
3.F.A.Q.-t nem olvasod.
4.Nem warezulunk.

#5130
hol kel átirni hogy müködjenek a kodok a soldier of fortunéhoz