29
  • noss
    #29
    ja és poén hogy ha üzletelnek és nyereségük van belőle, akkor az állam is kérné / kéri a sápot... :)
    naná hogy nem nyilatkozunk ;)
  • noss
    #28
    sajnálom azokat a nőket akik erre kényszerülnek...
  • stibi
    #27
    Kurvák mindig is voltak mindig is lesznek csak annyi hogy ők is modernizálódnak.De hát egyszerübb a monitor elött ülni és várni a jól fizető partnert,mint az utcán sétálni.AZ meg hogy a gyerekek is látják?MERT AZ UTCÁN UGYE NEM??Szerintem akit érdekel az MEGTALÁLJA ha van rá pénze BASZIK ha NINCS akkor marad a LÁTVÁNY
  • kev
    #26
    A sex-nél nagyobb üzlet nincs is talán.
  • Cat #25
    ja, már csak az a kérdés hogy a belinkelt 5 honlap és három cég közül melyik fizetett...

    gondolkozz már, ez egy sima netes kurvakörkép volt
  • FragStaR
    #24
    23 hozzászólás !?! Hát ez elég sovány azt hittem azért ennél több születik. Az ilyen témáknál mindig van egy két ütős és (vagy) poénos comment (vagy vmi nagyon bölcs) de úgy látszik erre még várni kell
  • Fenjoy
    #23
    Miota netezek, voltak, ilyen "portálok"... és az nem ma volt, nem értem ebben mi a hír... ráis csörgök "Helgára" :DéDéDéDé
  • Manoi
    #22
    Jah és még valami!
    A cikk igenis IT, mert az internetes jelenlétet mutatja be az olvasóknak. Abban a hitben meg ne ringassa magát senki, hogy gyermekeink (nekem még ugyan nincs) nem tudnak ezekről az oldalakról...

    Gyakran 10 éves unokatesóm mutatja a legdurvábbakat nekem is! (példákat nem sorolok, mert még engem is terjesztőnek néznek )
  • Manoi
    #21
    Ez nem fizetett hírdetés, hanem átvett cikk!
    Vagyis mégiscsak fizetett, mert az sg fizetett érte! Érted...?
  • Tetsuo
    #20
    Ez egy fizetett hirdetés volt..
  • mrzed001
    #19
    Úgy gondolod, hogy ha már olyan kockafejek vagyunk, hogy felállni sem tudunk a gép elöl, akkor így legalább tudunk rendelni valakit az asztal alá ...
  • vgez
    #18
  • Smitiz
    #17
    Marketing... gondolták a sok egyedülálló IT/TECH fan majd rohan hogy legyen szexuális élete :):):)
    Így belegondolva jó stratégia... :) Végülis mi is elolvastuk :):)
  • ffxi
    #16
    Ebben a cikkben hol a tudomány és az IT/TECH????

    1értelmű, hogy marketing!

  • HUmanEmber41st
    #14
    Hja :):)
  • mrzed001
    #13
    Miért ne?
    Ha már kövtárákat elérünk online, majd talán már intézkedni is fogunk tudni online (eKormányzat), orvosok közül válogathatunk online, parlamenti előterjesztéseket olvasgathatunk online, akkor már miért ne akarhatnánk krvát választani online
    Gyerekek, a holnapi házi feladat, hogy mindenki írjon egy értékelést az általa tesztelt díszpéldányokból
  • Alfa Of NS
    #12
    SZVSZ sok a kiskorú is itt, és szerintem ezért nem itt a helye. Nem mintha nem láttak volna még pajzán képeket, de akkor is...
  • HUmanEmber41st
    #11
    Ha fennt van ilyen téma a neten, akkor az már tudományos-technikainak számít???
    Hogy kerül ez a cikk ide???
    (nem érti)
    (de találgat)
    Fizettek érte, h megjelenjen, mivel ez egy igen népszerű és látogatott forum..
    Éljenek a hirdetők!!!!!
  • cSuwwi
    #10
    ez nem sg cikk (legalábbis felül nem az van szerzőként)

    a bérnő inkább bérnőstény (most hallom előszőr az elsőt) :)
    néha olvasgatom a "véleményeket", mindenki megmondja a frankót, fasza kis feketelisták vannak, hova miért ne.
  • Unreal1942
    #9
    Hogy mik vannak...elképesztő
  • Cactus
    #8
    Arra jó a cikk, hogy most már tudsz kapásból ilyen oldalakat :D
  • Aramir
    #7
    Meghát :D
  • ffxi
    #6
    Vidékre is kiszállítják? :D

  • immovable
    #5
    first picture --->
  • roliika
    #4
    Amúgy elég régóta vannak prostik a neten.talán mindíg is voltak....
  • raingun
    #3
    hát nem tom, kicsit semmiről sem írt a cikk.
    Igazi töltelék...
  • assdf
    #2
    Bezzeg ha kibeleznek vkit azt már lassan a délutáni hiradó is mutatja és senkit sem zavar...
    Utálom ezt az álszentségeskedést
  • dokar
    #1