674
  • Zozo76
    #554
    Ja, en is lestem nagy mosolyal hogy az ott a GOW... :)
  • gyuri12
    #553
    jóak a die harb-ban a reklámok:D
  • LordAndrew
    #552
    szinfónikus=szimfonikus
  • LordAndrew
    #551
    Halihó,

    végigvittem a gamét. Egy rövid véleménnyilvánítás: átlagos lövölde átlagon felüli grafikával és szép zenével.

    Negatívumok:

    Harmatos történet (ha ezt ugyan annak lehet nevezni egyáltalán). Semmi érdekes fordulat, csak sablonos dolgok. Nagyon keveset tudunk meg az idegenek motivációjáról, az egész kialakult helyzet háttéréről, a főhős személyéről, háttéréről.
    -Sztori 3/10

    Átlagos, nagyon lineáris játékmenet, fejtörők és nagyobb buktatók nélkül. (Egyedül a fő ellenfél volt szívás, de az is csak egy picit). Kevés ellenféltipus van, kevés féle főszörny és kevés féle fegyver.
    -Játékmenet 6/10

    Pozitívumok:

    Nagyon szép grafika, szép effektek, szép átvezető animációk. Szépen megtervezett környezet, helyenként szinte művészi megvalósítása a rommá lőtt városnak. Mindenképpen átlagon felüli élményt nyújt.
    -Grafika 9/10

    Szép zene, kellemes szinfónikus mű, jól követi a játék hangulatát. Szép hangok.
    -Hang 8/10

    Üdv:
    Andrew
  • insp
    #550
    Meglepően jó. Egy csomó régi jelenet visszaköszön, mégis van benne újdonság. Látványos, megéri a mozijegy árát. De most más nem offolok többet.
  • gyuri12
    #549
    :O és jó film?:)
  • insp
    #548
    Moziban láttam.
  • gyuri12
    #547
    már kijött a die hard 4?:O
  • insp
    #546
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nézzétek meg a Die Hatrd 4-et. Van benne két nem kicsi GOW reklám :)
  • Ewergo
    #545
    Mikor a madarak rajta vannak, ugrás a fénybe.
  • testerlnx
    #544
    Pofám leszakad :) Hogy jutottál el az álványig? Engem a madarak mindig lenyomtak mielött lőhettem volna rá...
  • Joe004
    #543
    Kösz de közben már rájöttem végig is vittem! Nagyon jó volt csak rövid de nem baj van még 2 hét live előfizum kihasználom! Igazábol a végén a bosstól nem voltam hanyattesve, első próbára levertem, volt olyan sima mob ami nehezebb volt mert elbujt fedezék mögül szivatott vagy 5 percig stb ebbe csak beleküldtem 600 töltényt meg az állványosból pár százat + 2 gránát -.-
  • testerlnx
    #542
    Nem lövöldözz, hanem fuss az APC-hez! Különben pár napja pont ezt (is) kérdeztm én is :)
  • Joe004
    #541
    Sziasztok kéne kis gyorshelp gowban, a Fenix (remélem jól írom) házból jutottam éppen ki a hátsó kertben 2 bommer(vagy mi) vár, azokat lekaptam sniperrel de rögtön haláluk után 30 secről számol vissza! Ez idő alatt átkéne verekednem magam vagy 4-5 szörnyin ami nem igazán jött össze jön a nagy dög mech szerű szörny és szétüti az APC-t :( pls help valamit elrontok vagy csak ilyen nehéz -.-?
  • testerlnx
    #540
    Nah sikerült :) Kb a 25. próbálkozásra, nem is értem miért, 5 headshot-ot nyomtam le sniper-el speciális töltéssel, és elég volt neki. Tök fura, hogy az előző több mint 20 próbálkozásból ez egyszer sem jött össze... Király game, elkezdtem normal-on is.
  • gyuri12
    #539
    de akkorse hasonlít...
  • Ewergo
    #538
    Predator
    Predator
    Filmet is láttam többször.
  • gyuri12
    #537
    szerintem meg rohadtul nem:/ láttál már te predatort?
  • Ewergo
    #536
    Nem tom észrevettétek hogy tiszta Predator feje az Fömuksónak. Lehet hogy kopiztak kicsit.
  • Szeszmester
    #535
    Igen, kitér rá.

    Ha csak a fehér szakaszon nyomod meg újra, gyorsabban táraz.
    Ha pont eltalálod a fehér pöcköt, akkor az újonnan betöltött golyók villogni fognak a fegyver melletti kijelzőn. Azok a golyók 3szoros sebzést kapnak asszem.
    Ergó érdemes kilőni az egész tárat, aztán újratölteni és eltalálni a pöcköt. Multiban sokat számít...
  • testerlnx
    #534
    Kösz! Bár nem tudom ez miért ilyen evidens, a játék kitért rá vhol? Mondjuk nekem még a futás sem ment :)
  • KILLER2
    #533
    Jó tudni....
    Akkor ez gondolom más fegyvereknél is így van.
  • gyuri12
    #532
    pedig a sebzés is többszörösődik:)
  • KILLER2
    #531
    Ja. Ha a fehér bizbaszon megnyomod még1x a gombot, akkor szpésön ráraz, azaz qrva gyorsan. Nagyobb sebzést nem is tudtam.
  • gyuri12
    #530
    uhh vazz:D tudod,amikor tárazol,akkor ahol a fegyver jele van fölül,elkezd menni egy kis vonalon,egy fehér kis bizbasz,és amikor a vonal fehér részére ér,és akkor (pontosan akkor) megnyomod megint a tárazás gombot,akkor lészen a szpesöl tárazás:) és nekem nincs is meg a játék...:D
  • testerlnx
    #529
    Eszméletlenül casual vagyok :) Mi az a "speciálissan betárazva"?
  • Gabe18
    #528
    Hát most nem tudom melyik videóra gondolsz,de a mesterlövész puska speciálissan betárazva sokkal nagyobbat sebez mint simán.Nem lehet hogy ez a különbség?
  • testerlnx
    #527
    Amúgy épp Raam nem is mozgot felém csak állt a "vagon" tulsú végén, esetleg beakadt vagy mi, de madarak jöttek rendesen...
  • testerlnx
    #526
    Öööö, megint én :) Talkáltam a youtube-on egy videót a Raam killing-ról, amin 9szer (számoltam) lövi fejbe a Raam-ot és erre az elpatkol. Én erre 22szer löttem fejbe (casual-on jáccom), és olyan szépen nézett rám, és szépen kinyírtak a madarak. Most ez a videó kamu, vagy van vmi trükk ami nem jött le nekem a videóból? Nah nézek még videókat :)
  • testerlnx
    #525
    Meg :) Köszönöm! Furcsa volt idáig, hogy olyan lassan "fut" a srác :)
  • KILLER2
    #524
    És megvan? Azért leírom én is. Ott ne törődj az ellenfelekkel, csak rohanj. Futni meg úgy tudsz, hog ylenyomva tartod az A gombot.
  • testerlnx
    #523
    fórumon=cseten :)
  • testerlnx
    #522
    Nem bírtam ki megkérdeztem egy fórumon :) Különben nem értem miért írták sokan a játékra, hogy "grafika nélkül egy nagy nulla", szerintem a story is renben van, a gameplay is egész változatos, és szerintem a hosszával sem lesz nagy gondom (bár lehetne hosszabb) mert már most sem játszottam vele keveset, és még nincs vége :) Szóval nálam aztán messze jó pontokat kapott a game!
  • testerlnx
    #521
    Köszi! Most ott tartok, hogy a házból el kéne érjem az APC-t mert különben szét tapossa egy lépegető szörny, és erre van 25mp-m, ha jól látom, közbe meg van a kertben 4 rakétázó dromedár meg pár puskás, egyelőre 4szer szedtek le :(, majd este még adok nekik... Hogy kell futni a játékban? Mert ha multizok akkor mindenki behúzott nyakkal elrajtol mellőlem :)
  • KILLER2
    #520
    Elég jól érted.
  • testerlnx
    #519
    Bocsesz! Vissza olvastam a fény a kulcs ha jól értem :)
  • testerlnx
    #518
    Sziasztok!

    A denevérekkel mit kell csinálni? Miután átmegyek egy hídon, és lemegy a nap, az ég tele lesz "denevér"(?) -ekkel, és az ez után következő résznél, mindig legyilkolnak mind a sz*rt :( Hallok vm vsítást aztán átmennek a karakteremen a denevérek, majd game over :( Szóval mi a frászt kéne velük csinálni?
  • Prince of Máté
    #517
    bannernak?
  • KILLER2
    #516
    Meg kell ölni. Ő RAAM a játék főellensége. Figy. Belelősz valami robbanóval (pl az az íjfuska, aminek robban a lövedéke) vagy odavágdsz egy gránátot és utána völöd mint az állat (legjobb sniperrel fejbelőni, ahányszor csak tudod), majd ha már nagyon közel van, akkor átrohansz a pálya túlsó felébe, ahol egy hasonló fedezék van, meg fény és akkor a denevérek sem bánatak. Én jó 3 órát elvoltam vele.
  • Arms
    #515
    Sziasztok!
    Lenne 1 kérdésem hátha tud valaki segíteni!Elakadtam a gears of war-ba!
    van az a rész h a vonaton kell végigmenni és a végén jön az a főellenség szerű szörny denevérekkel körülvéve!Mit kell ott csinálni?mert sehogy nem bírom megölni:S