674
  • mexx009
    #594
    Sziasztok. Az oké hogy nem lehet menteni ment magától. De ha kilépek akkor miért tünnek el a megcsinált chechpointok. Stage1 és a Stage 5 kezdhető de az elejéről. Ilyenkor mi van. Magyar nyelvi fájlt nem lehet beállitani valahogy?? kösz
  • Pretorian
    #593
    Jaja, elég jó lett a port...
  • ground24
    #592
    Nekem megvan xboxon is ,nagy rajongója vagyok.Kijött pc-re is és meg kell hogy mondjam: Nem csalódtam-Söt! Kötelezö darab!!!!
    Akit érdekel INNEN letöltheti ( a PCGAMES 2007 szekcióban van) Forever Gears Of War!!!!!
  • KILLER2
    #591
    Szerintem se hosszú, de legalább jó.
  • vili 27
    #590
    Hello ! Kicsit meglepődtem, hogy miután a vonaton kilőttem a nagy ellenséget, vége lett a játéknak. Pár játékot végig vittem már életem során, de ez rohadt rövid volt szerintem. Vélemény?
  • gyuri12
    #589
    ez tps:d

    amúgy reljesen jó,csak megkell szokni,10-20 perc után már úgy fog menni mintha billel meg egérrel játszanál
  • KILLER2
    #588
    Én joyal játszok és szeritnem teljesen jó FPShez is. Meg kell szokni, de utána már teljesen jó. Viszont előre szólok, hogy XFPS-t (egér és bill 360hoz), akkor nehogy engedj a csábításnak, mert egy rakás szar.
  • zoral1000
    #587
    hello.azt szeretném kérdezni hogy ezt a játékot és az ehez hasonlókat mindenki xbox360as joy-al játszátok???
    mert én vennék boxot csak az fpseket nem az igazi joyal játszani
  • Victor1103
    #586
    OK most már látom hogy elmentette.Csak azért kérdeztem mert tegnap is játszottam vele és nem találta a mentés ma amikor megint játszani akartam.Nem tudm az miért volt.
  • KILLER2
    #585
    Vinyó=nagy memkártya
    Menteni nem is kell benne, checkpointoknál autómatán ment.
  • Victor1103
    #584
    Hello!Valaki meg tudná nekem modani hogy kell ebbe a játékba menteni?Próbálkozok csak egyszerűen nem találom a mentési lehetőséget.Checkpointok vannak de ott is semmi.Ja és csak winchesterem van memóriakártyám nincs de azt mondták hogy ha van vinyó akkor nem szükséges.Előre is köszi a segítséget.
  • gyuri12
    #583
    http://gearsofwar.blog.hu/

    itt nézzétek meg a gow videókat,nagyon durva!
  • gyuri12
    #582
    eléggé...dx10-es kari kell hozzá...szar világ heeee!
  • KILLER2
    #581
    Hamarosan megjelenik a Gears of War PCre. Az elég hasonló nem? Mondjuk hát ugye a gépigyény, izé, szóval érted....
  • gyuri12
    #580
    ajj,de valami jó tps-re gondoltam na! jó kis pörgősre:)
  • Ewergo
    #579
    Pc-n? Még csak hasonló sincs! :)
    Esetleg FarCry.
  • gyuri12
    #578
    amúgy,tudtok egy hasoonló gamét pécére,nem túl nagy gépigénnyel? lehet régebbi is,de azért legyen grafja is...
  • gyuri12
    #577
    a történet tényleg kaki...:)
  • KILLER2
    #576
    Mondjuk ebben van valami. Mert a történet, az nem nagy szám, de a kivitelezés tényleg nagyon jó és viszonylag változatos. Mondjuk nekem néhány dolog nem tetszik benne, de hát ez se lehet tökéletes.
  • Ewergo
    #575
    Ja ja! A legkomolyabb game a halpiacon! :)
  • gyuri12
    #574
    nincs.azért jó játék,mert más játékok jó elemeit rakták bele.kevés bug,gyönyörű grafika,jó irányítás,jó multi és szinglepléjer.
  • KILLER2
    #573
    Felmerült bennem egy kérdés. A Gears of War-t sonak angyon dícsérik és kegyetlen jó játékank tartják, de miért? Mi olyan különleges ebben? Mi van ebben, ami egy másik hasonló játékban nincs?
  • KILLER2
    #572
    Nekem pont ez történt. Pedig nem téptem én ki semmit. Nem tudom mitől lett, de az AV kábel volt a gondja. Asszem 2 láb felszakadt a GPUn.
  • Bendy
    #571
    E74 lehet attól ha durván kitéped az AV kábelt és felszakítod ilyenkor az alaplapon az áramköröket. Vagy ha a GPU haldoklik
  • gaboo7
    #570
    baszki most látom hogy rossz helyre irok!
    Bocsi mindenkitöl!
  • gaboo7
    #569
    Mondjuk az az elsö széria volt, még 2005 decemberében vettem. Ott még nem volt gond a garival mivel nem volt flesh, mondjuk elég körülményes lett volna gariztatni!
  • gaboo7
    #568
    Az elsö 360-amnak meg a tápja volt szar állandoan magátol kikapcsolt de az szerencsésen megoldodott tápcsere és már jó is volt!
  • KILLER2
    #567
    Nekem úgy van, hogy van egy elosztó és abban még van egy másik elosztó, ami véd a túláramtól és abba van bedugva a 360. Lassan egy éve szépen teljesít, eddig kétszer volt 3 LEDes, de a héten kerül bele vízhűtés. Sajnos nem nagoyn tudom megoldani, hogy ne elosztóba vagy hosszabbítóba legyen dugva, mert a 360 a TV állványon van, a legközelebbi konnektor meg attól 4-5 méterre van az ágy mögött. Rá is basztam, mert vagy 10 felé van osztva az a szerencsétlen konnektor.
  • gyuri12
    #566
    asszem, a boxot csak sima konnektorba jó dugni,nem olyan hosszabbítós kakiba;)
  • gaboo7
    #565
    Az üzletben kiprobáltam játszottam vele egy negyed órát ott nem volt semmi baja. Otthon kb 10-15 perc után kifagyott, mikor ujrainditottam kiirta hogy: System Error stb.. alul pedig nagy betükkel: E74. A végén már el sem indult csak hibaüzenet. Anno még a tápra gyanakodtak! De miután kicserélték a tápot ugyanez volt. Nagy nehezen kicserélték. Egyböl el is passzoltam.
  • KILLER2
    #564
    Ez rohadtul nem ide vág, de mindjárt megnézem neked mi az, mert engem is érdelek. De pontosan mit csinált a gép? Indulásnál mindig ezt írta ki?
  • gaboo7
    #563
    A második 360-am E74-es hibát irt ki anno, ez megegyezik a 3 piros ledes hibával? Mert akkor még nem volt ismert ez a hiba, legalábbis a playstation szervizben nem vágták mi van!
  • gyuri12
    #562
    :)
  • KILLER2
    #561
    Szép volt. Mondjuk a GoW nem egy bonyolult játék, de nem rossz, hogy te játék nélkül jobban vágod, mint néhány játékos.
  • gyuri12
    #560
    jáááá nincs meg a gém,és mégis jobban tudom jeee! sztem,egy komplett walltrough van a fejemben:D
  • KILLER2
    #559
    Jól tudod.
  • gyuri12
    #558
    maradj fénybe,ha pedig nincs seholse fény,keress valami felrobbantható cuccot,és lődd szét(ha jól tudom,mert nincs meg a gém)
  • #557
    Sziasztok.Gears of War végigjátszás kellene!!!Vagy valaki mondja meg mit kell csinálni amikór jönnek a fekete madarak és szétszednek!!!
  • david4u
    #556
    WWW.PLAYSTATION360.BLOG.HU Eladó xbox 360 játékok,a lista folyamatosan bővül!!!
  • gyuri12
    #555
    de,én csak egyet láttam,amikor a kis srác játszik...