674
  • KILLER2
    #514
    Saint's Row nem nagy szám. Nekem annyira nem jön be. Szeritnem kicsi a város és nagyon hiányolom a motort meg a hajókat.
    Gears of War 3 nehézségi szintje:
    Casual
    Hardcore
    Insane
  • Raptor 2
    #513
    Nha, gyerekek, énis végigvittem 360-on
    Egy álom volt... nekem is az első 360-a sjáték, amit végigtoltam, csakszomorú vok, hogy két napomba tellett...CSAK.. Nah, mind1, hála égnek Casualban toltam, így még ottvan a Hradcore nehézség, meg az az istencsapása nehézség, aminek nemtom a nevét..

    Na megyek, még vár rám a Saint's Row, a Crackdown, merg sok más...

    GOW forever :)
  • Zozo76
    #512
    Tegnap elott kb a 10x probalkozasra sikerult kinyirnom es ezzel befejezni a jatekot. En is megvartam mig a kocsog odajon, aztan gyorsan elfutottam az emelvenyen levo agyuig. De ugy hogy a sotetebb reszeken ahol nem volt feny csak picit maradjak. Igy a madarak nem bantottak es az agyuval addig adagoltam neki a graftot mig megdoglott a rohadek! Elso 360-as jatekom amit vegigvittem... :)
  • KILLER2
    #511
    Öld meg. Nézz videót, olvass vissza (lap alján a kereső)
    Ahol kezdesz fedezuékben, ott kell maradni, míg oda nem jön. Utána át kell rohanni a másik oldalra, ahol van egy másik ilyen.
  • GazCamp3r
    #510
    Sziasztok, elakadtam a GOW-ba. Ott ahol, egy vonaton vagyok, és a végén jön az a nagy cuccos... RAAM, és az a feladat, hogy öljem meg, de mindig kinyírnak a köcsög madarai...

    mit kell itt csinálni?


    a golyó nem fogja a szerencsétlent... hiába állok a fényben, akkor is megtámadnak a tetvek...
  • konzz
    #509
    Gears of War, Angol nyelvű /bontatlan/ XBOX 360
    9.5k
    Kérésre postázom is.
    Email: [email protected]
  • Attila8805
    #508
    Igen tökéletesen,
    köszönöm szépen.
  • KILLER2
    #507
    Amikor elkezdesz tölteni megindul egy csíkon egy kis vonal a fegyver ikonja altt. Azon van egy erősebben kirajzolt rész. Ha a legerősebb szín résznél ismét megnyomod a töltés gombot, akkor tölt a leggyorsabban, viszont ha akkor nyomod meg a gombot, amikor a csík már elhagyta vagy még nem érte le azt a részt, akkor beakad a fegyver és így időt vesztesz. Remélem érthető volt.
  • Attila8805
    #506
    Hogy lehet olyan gyorsan betölteni mert nekem nem sikerül:-(
  • miky69
    #505
    az én oldalam címe halo3.mlap.hu
  • miky69
    #504
    Én is konzolos azon belül halos és gearsofwar-os vok. Reggeljétek magatokat a fórumunkba!!!
  • miky69
    #503
    Skacok menjetek föl a www.halo3.mlap.hu -ra , a www.gearsofwar.blog.hu -ra, a gearsofwar.mlap.hu -ra a thebestsoldiers.mlap.hu -ra
  • KILLER2
    #502
    Hát meg. Nekem meg majdnem új XBOX kellett. De visszatért a halálból.
  • Doom 4
    #501
    Hát ez nagyon nagyon SZAR ügy
  • gyuri12
    #500
    ehh anyám most vett a bátyámnak egy 76000TF-os telefont,és csak későb jött rá,hogy abból tudott volna nekem boxot venni...(nekem még van 24000FT-om,a kettő összedobva...) de aztmondta,hogy majd legközelebb...megszívtam:)
  • KILLER2
    #499
    Próbáltál már parancsot adni nekik?
  • gery36
    #498
    Jó játék csak kár ,hogy tök hülyék az embereim.Sosem bújnak fedezékbe ezért állandóan meghalnak aztán "éleszthetem" újra őket, de co-op modban nagyon hangulatos ezért megbocsátok neki:)
  • KILLER2
    #497
    Tudom. De ne várjál. Az a feladatod, hogy eljus a benzinkútig. Hát juss el, csak úgy, hogy fényben legyél különben megesznek azok a repkedő valamik.
  • Sabcsee
    #496
    Maraggyak a fényben és várjak wazze??Egyáltalán tood melyik pályáról beszélek?
  • konzz
    #495
    Eladó zsír új, bontatlan fóliás eredeti játékok:

    - 2db Crackdown
    - 2db Gears of War

    Régiómentes játékok, működnek NTSC és PAL rendszereken is.
    Posta is megoldható.

    Email: [email protected]
  • KILLER2
    #494
    Hát maradj a fényben.
    Azt viszont nem értem, hogy mit nem lehet ezen érteni. Ez egy elég egyszer játék.
  • Sabcsee
    #493
    CSá!Vki lécci segítsen!Van egy pálya ahol nem took tovább jutni,egy villánypóznánál vagy egy szakadt ház előőtt mindenhol árnyék.Ha kicsit továb meek a romok közöt van egy gázpalack(má belelőttem de csak felrobban t és világított).A feladat:Get to the gas station
  • KILLER2
    #492
    Te így gondolod. Más az izlésed. Nekem tetszett, életbe nem fogom elfelejteni, multit még nem toltam és nekem tobbsdzör játszható.l Pont az ellentéte mint neked. :)
  • Csacsi
    #491
    Szép, jó, de semmi maradandó. fél év múlva már nem fogok rá emlékezni, még a multija sem fogott meg. Egyszer játszható game nekem. Nem azt mondom, hogy nem élveztem. Viszont itt előny, hogy ilyen rövid, mert a végén már kezdett unalmas lenni.
  • hali
    #490
    Ha magyar játékosokal szeretnél multiplayerezni vagy esetleg magyar klánbajnokságokon részt venni esetleg elakadtál a játékban akkor a te oldalad a gearsofwar.blog.hu
  • patrik16
    #489
    hy
    keresek gow-ot
    max 9e ft-ér vagy ráfizetnék Deadrisingra
    [email protected]
  • KILLER2
    #488
    Nem húzza szét. Nálam valamiért igen, de nekem 19"es 1280*1024es monitorom van, 17"esen jó lesz. Van rá egy javítás, hogy 4:3an fusson. Így teljes képernyős és nem nyújtja, csakhát az 1280*1024 az sajna nem 4:3as.
  • patrik16
    #487
    hy
    a gow milyen végülis monitoron?mert hallottam hogy összenyomja,meg hogy van hozzá vmi javítás.nem kell hogy teljes képernyös legyen csak ne huzza szét
    17es lg monitorom van
  • HUNMarcus
    #486
    hát k*rva nagyot csalódtam ebben a játékban és a fejlesztőkben, h a p....ba lehet egy ilyen rövid játékot írni???????
  • KILLER2
    #485
    Nem.
  • Crazy Mate
    #484
    Lehet csak simán kézzel is harcolni és ugrani?
  • Örm
    #483
    Kösz!
  • Gabe18
    #482
    Kidönteted vele az ajtókat,majd ha kint vagytok az épületből,használod rajta a Hammer of Down nevű fegyvert.
  • Örm
    #481
    Hello!
    Annál a résznél amikor egy marha nagy összevissza rohangáló és mindent összetörő monstert kell likvidálni mit kell csinálni? Lövöm elég rendessen, de mintha lepattannának róla a lövedékek.
  • KILLER2
    #480
    Meg kéne csinálni a bannert.
  • KILLER2
    #479
    Ja, az fasza rész.
  • HUNMarcus
    #478
    Nem tudom, h tudtátok-e ha beledobtok a lyukba egy gránátot akkor az beomlik és nem tud több szörny feljönni.

    Egyébként a vonatos részt igen eltalálták, főleg ahogy körbenézel a száguldó vonaton és látod a romokat és a tájat.
  • KILLER2
    #477
    Mondtam én., hogy nem fogsz unatkozni (bár ezt így konkrétan pont nem).
  • HUNMarcus
    #476
    lol... nem töltötte be az ellenség karaktereit elöbb ujra próbáltam, hát vannak egy kevesen
  • KILLER2
    #475
    Asszem tudom hol vagy. Nézzél jól körbe, nem lehet-e valahol berugni egy ajtót vagy nincs-e valahol ellenség. Lesznek ott bőven, emiatt nem kell aggódnod, csak meg kell őket találni.