190
Minden Hétfőn 21:00 kor a Cool Tv-n
  • Slayerboy
    #30
    Jah Szabival semmi bajom, de Majka egy irritáló kötsög!
  • bld
    #29
    még a szupernemes csávó csak csak elmegy(őt sem kedvelem) de majka minden csak nm real így a realitySÓ-ba sem való: ))
    jó5let h nálunk is megy csak télleg jobb lene vmi más műsorvezető majka helyett... nm tm egy versenyző v vki aki nagyon alpáriba tud vezetni mellesleg ha csak optikai a tuning akkor a roncsot hiába hiába csinálják meg frankóra ha a "diszkó előtt megfagy a traktor" amikor elindítanád...
  • Slayerboy
    #28
    Elég Pimp my Ride kamu a műsor.Nem is olyan jó.De nem is rossz.Szal elmegy.De nem.Majkát meg lelőném.Ennyi. =)
  • Seaweed
    #27
    Nah jah...az 5leted nem rossz! De az is 100 hogy nalunk egyik "sztar" se er fel Xzibit-el!!!!
    Egy olyan kaliberu mukit szivesen nezegetek en is...de efele magyarorszagon nincsen!

    ui.: jaja neha majd bepissantanak az oromtol a p.i.m.p. my ride-ban ;)))
  • Dichter
    #26
    Lehet nézettebb lenne a műsor, ha nem lennének műsorvezetők. Kisorsolnának valakit, az elvinné a szervízbe a cájgot, és végigkísérnénk az átalakítást. Mondjuk az MTV eredetiben a Pimp my ride-ban Xzibit nem nyomja rosszul. Mindíg jókat nevetek a csajok reakcióin, amikor meglátják azt a benga fekát az ajtóban :D
  • Seaweed
    #25
    Nah jah...bar ahogy belegondolok: Tok mind 1 melyik magyar majom bohockodna ezek helyett a musorban! Egyik se lenne ram lelkesito hatassal, akarmilyenre is sikerulnek az autok.....

  • Dichter
    #24
    Ez így van. De ha találkoznom kell ezzel a két ökörrel, hogy így nézzen ki a Mergám, akkor egye fene, feláldozom magam :) Sőt, vállalom, hogy még a műsorba is bekerülök.
  • Seaweed
    #23
    Hat ez max a szakikat dicseri, nem ezt a ket majmot akik csak pozolnak....
  • Dichter
    #22
    Ha ilyet tudnak, akkor az én verdámat elvihetik.
  • Sland
    #21




  • DJ RX7
    #20
    nee
  • Sland
    #19
    ne térjünk el a témától!!!
  • akyyy
    #18
    abban mi a jó?
  • Punker
    #17
    Csengetett Mylord meg hasonló sorozatok miatt azt mondom hogy az egyik legjobb :)
  • Bobber
    #16
    én se de nem is fogok mert nem is érdekel:)
  • Noodlee
    #15
    Én a reklámnál tovább nem jutottam.
  • Metwork
    #14
    én inkább csak sírok rajta, bár kb. 2 percig bírtam nézni:)
  • Noodlee
    #13
    Szánalmas ez a műsor. Az eredeti 100x jobb, ezen csak röhögni lehet, meg sírni.
    5ökör kategória ez is.
  • Metwork
    #12
    gyökerek
  • akyyy
    #11
    majkának nincs is jogsija:DDDD
  • ngcsnet
    #10
    pikcsör ninxen róla? kiwi volnék rá talán
  • Bhalage
    #9
    en rosszabbra szamitottam, leragott csont de megunhatatlan sztem es mindenki eljatszik a gondolattal hgoy mi lenne ha az o kocsijat is jol felspeciznek ^^
  • jupa
    #8
    Honnan lehet szedni???
  • Seaweed
    #7
    a remretkes az rendben van...amugy kb jah...
  • Gabesz amd64
    #6
    vicc vicc vicc

    szánalom szánalom szánalom
  • Sland
    #5
    Hétfőn 21.00-kor jelentkezik a Cool a verda, műfaját tekintve a realityhoz tartozik. Olyan hétköznapi emberek szerepelnek hétköznapi autóikkal, akik mind valami változást szeretnének az életükben és ezért sok mindenre képesek. Ki ne gondolkodott volna el azon, hogy milyen király is volna, ha az autónk ugyanazt a kényelmet nyújtaná, mint az otthonunk. A műsor lényege a kreatív tuning. Az a tunig ahol nem a lóerőket szaporítják, viszont felraknak átforduló rendszámtáblát, cool színeket, éjjellátót, és ha úgy találják jónak, akkor akár egy szökőkutat is beépítenek a kocsiba. A beépíthető dolgoknak csak a kreativitás szab határt. A jelentkező, egy bemutatkozó anyagot készít, ez alapján kerülhet be autója a műsorba, ahol szorgos kezek sokasága veszi kezelésbe a járművet, hogy a végén a gazdája rá se ismerjen. Egy 16 főből álló szakértő gárda vizsgálja meg, és építi át az autókat. Minden ember elismert a szakterületén és igazi művész. A műsorvezető, aki meglepő módon egy csinos hölgy, kalauzolja majd a nézőket az átalakítás során és mutatja majd meg tulajdonosának.

    Cool Tv team
  • zaki
    #4
    egész cool csatorna az
  • Seaweed
    #3
  • cyrus #2
    olyasmi ?

    egy az egyben másolat.... kurvaszánalmas... :(
  • Sland
    #1
    Olyasmi műsor mint a pimp my ride az mtv-n. tegnap láttam előszőr és szerintem egész jó ahhoz képest hogy a fasz majka meg a supernemes szabi ott osztja az észt. véleményeket, képeket ha tudtok akkor rakjatok.