190
Minden Hétfőn 21:00 kor a Cool Tv-n
  • BReal
    #150
    Dave000 az mind nagyon szép hogy ha a szerelőbácsik dolgoznak de a műsor mégis csak azért műsor mert van műsorvezetője, nem ? Bátyó most nem értelek: tőled idézek:"ez a müsor meg oylan amilyen" - akkor most te majka miatt nézed? Ennyi erővel vezethetná a Prima Primissimát is,nemigaz? A csomagolás? Hmm. Hát szerintem egy ilyen műsorban a csomagolás az pl a műsorvezető,szerintem :D
    Egyébként hogy miért nem tetszik Majka? Nem akarom leírni,mit gondolok róla,mert az nem biztos hogy szép lenne :) Tőlem lehetne punk vagy rocker, akkor is ugyanolyannak tartanám.
  • Opelfan
    #149
    A gond az egészben csak annyi, hogy a szerelőket és a kocsikon folyó munkát mutatják a legkevesebb alkalommal...
  • Dave000
    #148
    Én a kocsikat nézem, meg a szerelőket, meg amit csinálnak (azért velük összebarátkoznék, tudnak alkotni, a Majkáék nem érdekelnek...) 1ébként azt nem értem, hogy a Majka miatt nem nézi néhány ember a műsort... én el tudok tőle meg a haverjától vonatkoztatni és azt nézem amit a szerelők csinálnak. Ha vminek fos a csomagolása attól még nem biztos, hogy ami benne van azis az.
  • báttyó02
    #147
    láttam és?
  • báttyó02
    #146
    de itt az a gond,hogy nemtudod magad se hogy miért nem tetszik a majka képe :D
    mert ha értelmesen leirnád hogy miért nelegyen müsorvezető,akkor esetleg asztmondom hogy ok,van benne valami...
    ez a müsor meg oylan amilyen,ebbe a képbe pontosan iylen ember kell mint majka,mind a zenei stílus miatt,és amiatt is ohgy szórakoztató müsor is egybe
  • KILROY
    #145
    Nézd meg a műsorait...
  • báttyó02
    #144
    méris?:|
  • BReal
    #143
    Akkor ennyi erővel mindenkiből lehet műsorvezető? Legalább XZibitet tudom értékelni. És most nem Majkával van a gond, hanem azzal amilyen. Látod én nem szidom nem anyázom,csak megosztom (viszonylag kulturáltan) a véleményem.
  • KILROY
    #142
    Link egy debil fazon a Majka. B-Real igazad van.
  • báttyó02
    #141
    de miért?
    szerintem az ég világon semmi baj nincsen vele,se a másik sráccal,én pl. k*rvanagyokat röhögök a baromkodásaikon :D
  • BReal
    #140
    Lehet igazad van. Ez viszont szomorú akkor ... Semmi bajom egyébként a rappel. De azért ismerjük el,Majka maradjon akkor a rapnél és ne vezessen műsort.
  • báttyó02
    #139

    egyetértek!!
    ebben teljesen igazad van
  • báttyó02
    #138
    márpedig ez sok embernél igyvan,ha valaki rapper vagy nem a maga által szeretett müfajban van,akkor elitéli...
    szal ennyi
    amugy 17vagyok,de ezt tapasztalatbol mondom
  • BReal
    #137
    báttyó02 : csak annyit szeretnék kérdezni, hogy hány éves vagy? Csak érdekelne. Mert ilyen hülyeség hogy "sztem annyi a bajod hogy rapper" nem vall magas életkorra,ha meg igen,akkor...
  • Opelfan
    #136
    Tegnap este kapcsolgattam és pont elkaptam egy részt, a Transporterest. Felháborítónak találtam azt, hogy egy milliomosnak csinálták meg az autót. Gondolom nem ő fizette az átalakítást hanem a reklámokból befolyt összeg, támogatók stb állja a szerelés költségét. Szóval ez már nem is a Pimp my Ride majmolása mert ott tényleg a rászorulók kaptak segítséget. Hogy néztek ki azok a kocsik a Pimp my Ride-ban, milyen öreg volt a legtöbb és olyan volt a lemezük mint a szita, érdekes módon a Cool a verdában csak olyan kocsikat láttam amik alapvetően jók és drágák pl Corsa, Almera stb csak a gazdája volt barom pl a Corsás kiscsaj, hogy leamortizálta azt a f@sza Corsát. Nem olyan embereknek kellene csinálni az autót, akik megendhetik maguknak, hogy egy új Corsát így tönkrevágjanak, hanem olyanoknak akiknek nincs pénzük, féltik és megbecsülik a járművüket mert nincs pénz másikra ha kifekszik, mondjuk olyanokra gondolok akik 16-20 éves kocsikkal járnak. Ez a transporter nem is volt annyira lepukkanva, olyan volt mint egy átlagos T4. Mindenesetre a tegnapi rész tökeletesen megvilágította miről is van szó, olyan volt mint bármi más ebben a rohadt országban, az jut el valahova akinek tele van a zsebe pénzzel, vagy van befolyása... nem nézek több részt ebbe egész biztos vagyok, felfordul tőlük a gyomrom.

    ngcsnet: Ez a hely nem csak a fanoknak van, hanem azért mert itt lehet véleményt nyilvánítani, hol láttál olyan topicot ahol csak csupa szép és jó volt? Az emberek külömböznek, ezt el kell fogadni és azt is hogy mindenre mindig lesz negatív kritika.

    Bátyó02: Most én is elmondtam a véleményem, és nem azért, hogy lehúzzam a sorozatot, sajnos ez az igazság amit leírtam.

    Különben utálom a Pimp my Ride-ot is ahogyan az ehhez hasonló a többi show műsort is de ott egy kicsivel másabb, jobb kép alakult ki bennem mint a magyar verziónál.
  • desigo
    #135
    dettó
  • Dave000
    #134
    Hát lehet hogy Pimp My Ride utánzat, meg Majka meg hülyék megaminden, de nekem elég az, hogy látok egy autó átalakítást (amit amúgy nem, főleg ilyen hangcuccokkal, kárpitokkal stb.) látom, hogy mi volt és mi lett, nekem ez tetszik, az meg hogy utánzat, ki a f*szt érdekli! Én órákon tudnám nézegetni ezeket, kutyát se érdekli kik vezetik, meg milyen logo van a sarokban...
  • báttyó02
    #133
    igyvan,vagy azoknak akik egyszer lemondják a véleményüket,és ennyi
    nem flémtopik
  • ngcsnet
    #132
    elvileg én sem vagyok egy nagy fan, (sőt) de végülis ez a topig azoknak van fenntartva akiknek tetszik a műsor
  • báttyó02
    #131
    üjjélmár le öcsém
    nemtom mit kell itt pampogni,elmondtad hogy nemteccik,kész mehetsz innen szevasz
    az meg hogy majka nagyképü nemtom honnan veszed,sztem annyi a bajod hogy rapper,és neked nem tetszik az a müfaj...elítéled
    nacsá
  • apocalypse0
    #130
    hát, ha nektek ez a szánalmas színvonal jön be...
  • desigo
    #129
    na akkor már megérte megcsinálni a műsort
    ha meg neked nem tetszik akkor nézd a pimp my rideot
  • apocalypse0
    #128
    hát ez az... csak nála jobb
  • desigo
    #127
    még mindig jobb mint az Anettka:)
  • apocalypse0
    #126
    Méghogy ezek a f*szok jófejek?
    Bázz, benne volt a retekklubbon egy szarban, aztán ettől most azt hiszi, hogy tud bármit is, meg hogy híres. Szánalom az egész. A műsor pedig szintén egy szánalmas utánzat. A másik buziról ne is beszéljünk. Mivel ő se tud beszélni :D

    Szomorú, hogy ilyen emberek kapnak műsort, és hogy ilyen szarokkal cseszik el a cool-tv-t
  • apocalypse0
    #125
    igazad van, itt vagyok :D
  • báttyó02
    #124
    hopp megvan
    most tették fel bithumenre,ugyhogy amint tudom szedem is lefele :)
  • desigo
    #123
    vagy vw bus
  • báttyó02
    #122
    transporter?O:
    azt nemláttam még
    amugy azt halottam hogy megveszi a reteklubb a müsort,és rtlen fogják adni :|
  • desigo
    #121
    nah most visszajönnek az oltós népek:)
    a transporterest is leszedted?
  • báttyó02
    #120
    na leszedtem az összes részt,nagyon király
    rohadt jófejek majkáék,nemtom mit veri magát néhány ember miatta...
    mondjuk a kocsik annyira nem nagyszámok de azér simán elfogadnám hogy megcsinálják a miénket is :D
  • ngcsnet
    #119
    naja
  • apocalypse0
    #118
    pontosan
  • jax
    #117
    Egy kispályás Pimp My Ride utánzás az egész.
  • apocalypse0
    #116
    mi a jó ebben?
    egy szar utánzat
  • Web mester
    #115
    Még sose tutam elcsipni a Müsort!Pedig az ajánloból jól néz ki!
  • apocalypse0
    #114
    Az egész egy szánalmas utánzat
  • Bucser
    #113
    Az ilyen marháskodásokat az Amcsi motorokból vették át... Mint csapat és morálépítő tréningeket.. Ők is elmennek minden héten valahova:D
  • bld
    #112
    sztem is nagyon gáz meg ezek szerint ismétlik is állandóan.... nem ér annyit hj menjen miatta a tv
  • apocalypse0
    #111
    van aki nézi ezt a szánalmat?
    szánalmas utánzat.
    Buzi majkával, a másik meg beszélni se tud.

    beteg, aki ezt nézi