190
Minden Hétfőn 21:00 kor a Cool Tv-n
  • Opelfan
    #70
    Az a tag építette a Cobrát :)
  • bld
    #69
    jam eg volt egy tag aki helikoptert, repcsit, sportkocsit és motort épített az se volt rossz
  • Opelfan
    #68
    Egy ilyen műsort láttam, nyilván egy öreg Aston Martint hoztak rendbe. Sajna csak az utolsó 1/4-ét láttam de minden képpen komolyabb műsornak nézett ki mint pl. a Pimp My Ride. Srác kiszabta a kocsi szőnyegét, megvarta, próbálta, ez nem egy ilyen hülye elkapkodott műsor. De ha már a Discoverynél tartunk akkor egy igazán valóságos műsor az Amcsi motorok amiben Tutulék szerelik össze a mocikat. Nekem talán ebben a témában ők tetszenek a legjobban. Szintén Discoveryn láttam egy műsort amikor egy olyan szintű m@rha ember magyarázta a dolgokat mint amilyen az ATV-n vagy a Viasat3-on (nem tudom melyiken van) lévő autósműsort vezetők. Nah az ilyenekre mondom, hogy ütni kell.:)
    Régebben volt egy mókus szintén a Discoveryn aki egy Cobrát aztán meg egy Jaguar E Type replikát készített. Ez már egy szintel komolyabb műsor csak az a gáz, hogy barmolt a srác nagyon, nem ért semmihez csak a könyvből szerelt valamint néhány munkát az ott dekkoló szerelőkkel végeztetett el :).
    Sajna nehéz minőségi szerelős műsort találni. :)
  • bld
    #67
    azt énis láttam egy angol fazon csinálja, vesznek egy használ v régi kocsit és azt újítják fel de ott sem reális a kép mert rengeteg körülmény nekik adott szal pl ki tudja h mennyi kell utazni stb egy egy alkatrészért mire kiderül h nincs és akkor csináltatni, ahhoz meg ugye rosszabb esetben nm árt az eredeti műszaki rajz....
  • Nyiri
    #66
    En azt nem ertem miert nem irjak ki vagy mondjak meg hogy mennibe kerult a kuncsaftnak a verda.
  • 12346
    #65
    mondták nekem is, hogy lessem meg, mert nagyon rossz műsor. és tényleg az:)
    lestem én is, hogy messziről még esetleg jól nézhet ki, de ha már csinálnék egy ilyet, akkor kicsit alaposabb lennék. nem csak ott raknám rendbe, "ahol a papok táncolnak". ugyanolyan retkes, elhasznált, ahol nem kellett pingálni:/
    rádobnak egy vastagabb kipuffanó véget, hogy örüljön a nyomija, oszt jóvan. ugyanaz a gyári szürke belső 1-2 addon bisz-basszal. jee.
    meg mikor hallottam torzítani a hangszisztemet..:S asszem az erre hajlamos autóval rendelkező fiatal korosztálynál új sufnituning korszak kezdődik majd.

    inkább olyan műsort látnék szívesebben, mint a discoveryn az egyik, amit meséltek, de mindig elfelejtem megnézni. adott összegből a lehető legjobban helyre kell pofozni egy régi, használt járgányt. látod mit hogyan és mivel. lopsz némi ötletet is esetleg. fölújítandó használt autója több embernek van, mint "tuningra" váró szutyadék. legalábbis én szívesebben látok egy kipofozott régebbi autót, mint sufnituningolt szemeteket.
  • Sland
    #64
    tul szép lett
  • desigo
    #63
    honda rulez!!!
  • Nyiri
    #62
    Szep lett a Honda. Nem hiszem el hogy ezt ingyen kapja a csavo. Tuti kipengeti a full atepitesi koltseget, olyan nincs hogy ezt ingyen kapja.
  • Sland
    #61
    na még 12 perc és kezdődik
  • bld
    #60
    szoktam nézni a weblapjukat
    a cirillt olvasni tudom cska nm tok annyira oroszul h meg is értsem szala szkrínysotyot levágtam meg iylesmi: )))))
    csak aza baj h nekm nagyon bugos az oldal sokat tölt és nm műxik rendesen a firefoxszal legalábbis mással meg nm próbáltam
  • Opelfan
    #59
    Sajnos eddig van csak, nem tudom, hogy netre fel fog-e kerülni még a többi része/vagy fent van-e már, de a cirilbetűk miatt elég nehéz a lapon tájékozódni. Egyenlőre ez az egy értelmes volt...
  • Opelfan
    #58
    Most perpill nem tudok több ilyet, de ha lesz később akkor ide be fogom linkelni. A Lada Racing Club még nem jön sajnos egy ideig, se demo se semmi hír róla ha jól tudom. A topicjában is pangás van.
  • Nyiri
    #57
    Csak eddig van a video???
  • bld
    #56
    vannak még ilyen videóid? lökhetnél párat nagyon adja
    kicsi off: nm tudja vki h mikor jelenik meg a ladaracing nevű játék?
  • Sland
    #55
    Tök igazad van
  • Opelfan
    #54
    Nem láttam a cool a verdát mert sajna nem vagyok itthon akkor amikor ez megy. Tisztába vagyok a műsor jellegével mégis nagyon érdekelne, hogy majmolják az amcsi stílust. Nem hiszem, hogy sokkal szarabb lehet az Xzibites Pimp My Ride-nál. A pimp my ride is elég gyökér, az most lényegtelen, hogy a motorhoz nem nyúlnak és csak a külsőt húzzák fel. Láttam az összes pimp my ride-ot ami volt eddig, megvoltak itthon, az első egy-két rész tök jó volt, tetszett, aztán feltűnt, hogy nem is csinálnak semmit (az úgymond főszereplő kékruhás emberkék), csak beülnek a kényelmes irodába, ugatnak, elektromos dolgokat megtudja csinálni az egyeik + lefesti a gépet egy másik, ja és bocsi elfelejtettem a segédmunkának minősülő gumiszerelést, autómosást, olajcserét és légszűrőcserét (mondjuk az utóbbi kettőt nem csinálták mindig). Tipikus példa erre a nagy kövér nigger aki aztán végkép nem csinál semmit csak pofázik az elején meg a végén amikor kész a kocsi, ja várjunk csak, egyszer mintha betolatott volna egy kocsival a garázsba. Szóval a komolyabb munkákat az ott alkalmazott kínaiak stb munkások csinálják akiket nem is mutatnak csak egy két részben lehet látni max. egy pillanatra amint flexel vágják a karosszéria elemeket, ajtó illesztést csinálnak stb, egyszóval semmiféle érdemleges munkafolyamatot nem lehet látni benne.
    Szóval ha oda kerülök, hogy megnézem a Cool a verdát már most biztos vagyok benne, hogy ehhez hasonló marhaságokat fogok látni.

    Ilyet kellene mutatni a tv-ben nem olyan showműsor jellegű baromságokat mint a Pimp my Ride vagy a Cool a verda, ezek tényleg dolgoznak és értenek is hozzá:Lada optikázás
    Meglehet nézni milyen a keze annak az embernek aki alakítja a hátsó sárvédőt, nem olyan szép tiszta, mint a pimp my ride-ban a börfotelekben ülő mókusoknak, ezek a mukik tényleg értenek hozzá, és meg is tudják csinálni...

    Bocsi azoktól akiknek a lelkébe tapostam de ez az igazság, a belinkelt videóban pedig ott a példa, hogy nem akkor készül el a kocsi, ha leülünk a fotelbe és megdumáljuk, hogy mi a helyzet.
  • Nyiri
    #53
    Ott a pont. En csak 1 reszt lattam de mikor a motorhoz hozza sem nyultak mondom ez gaz.
  • Sland
    #52
    Pimp my ride DVD

    háát ez jobb mint a cool a verda....



    http://rapidshare.de/files/4224366/pimp.my.ride.302.dsr-loki._BT_.part1.rar.html
    http://rapidshare.de/files/4224677/pimp.my.ride.302.dsr-loki._BT_.part2.rar.html
    http://rapidshare.de/files/4224902/pimp.my.ride.302.dsr-loki._BT_.part3.rar.html
    http://rapidshare.de/files/4225044/pimp.my.ride.302.dsr-loki._BT_.part4.rar.html
    http://rapidshare.de/files/4240485/pimp.my.ride.303.dsr-loki._BT_.part1.rar.html
    http://rapidshare.de/files/4241294/pimp.my.ride.303.dsr-loki._BT_.part2.rar.html
    http://rapidshare.de/files/4241605/pimp.my.ride.303.dsr-loki._BT_.part3.rar.html
    http://rapidshare.de/files/4259817/pimp.my.ride.303.dsr-loki._BT_.part4.rar.html
  • ngcsnet
    #51
    téleg elég fos.
  • Bucser
    #50
    De mit nézel a kocsi miatt??? NEm csinálnak szinte semmi ménöki munkát!!!! Belebasznak egy TV-t meg egy rakás mélynomót meg kiplüssözik az ülést meg leültetik a kocsit (a pesti utakon ez aztán nagyszerű ötlet) Meg a 19 colos felni neki ami azonnal eldeformálódik ha beleszalad egy kátyúba.... Észlények az tény:D Meg adnak neki egy szép fényezést:) Hidd el az első dolga egy idióta baromnak az lesz hogy végighúz egy kulcsot az oldalán:D

    Szart sem ér az egész ha a karosszéria rohad a festés alatt ha a motor köhögős szar és a felfüggesztés nem tudja megtartani a kocsiszekrényt.... Erről ennyit.. ezeknek a "tuningolt autóknak" nem az utcán a helyük hanem a garázsban mert ha kimozdulnak velük tönkremennek vagy röhögés tárgyává teszik magukat mert jól néz ki csak éppen nem megy:D
  • Bucser
    #49
    NA bumm kell a hülyítés a Népnek:D TE meg Koczka vagy:P:D

    De most komolyan: MIt vársz a médiától mikor politikai gazdasági tényekkel egyik adó sem foglalkozik (na jó közszolgálati eg kicsit, de azok is ferdítenek a HírTV az egyik a MTV meg a másik oldalra 2 hazguság között valahol az igazság) Amikor az Idióta telefonos vetélkedők szaporodnak ahol a vonalak mentén lévő betűket kell összetenni és a végén már annyi a segítség, hogy jó hogy ki nem teszik a pontot a mondat végére. Licencelik a szarabbnál szarabb műsorokat ÉS a pórnéppel ezt etetik. elringatják az embereket az álomvilágba de informálódni is a blikkből meg a Napi ászból informálódnak... És a végén meg sipítoznak, hogy az emberek miért nem járnak szavazni és miért olyan alacsony az átlagIQ... NA az ilyenektől, hogy a MAjka egy tahóparasztként kiérdemelte a "SZTÁR" titulust meg a Fekete PÁKÓ meg amikor Eric Musambaniról (tudjátok a fuldokló olimpiai "úszóbajnok") műsort készítenek ahelyett hogy mondjuk Ian Thorpról vagy éppen Rózsa Norbertről vagy Darnyi Tamásról lenne szó....

    Szóval én semmin nem lepődök meg. Az pedig ,hogy a Majka az egyik műsorvezető mindent elmpond.. pl hogy nem vagyok rá kíváncsi és hogy a műsor kb ennyire színvonalas..

    Welcomne to the Beautiful New world order..
  • Logitech
    #48
    Felőlem akár a Balázs Pali is vezethetné a műsort, én a kocsi miatt nézem, nem a műsorvezető miatt.
  • Alexease
    #47
    Evek ota nem nezek TV-t, de ez es az ehez hasonlo emberek, musorok az egesz Magyar media es Magyarorszag szegyene. Nem hittem volna hogy ennyire melyre sulyedhet a szinvonal, es ilyen igenytelen es primitiv musoroknak lehet nezetseguk.

    De a legfelelmetesebb az, hogy mar le lehet tolteni pl. annak a cigany fickonak a "musorait"?!? Es ha le lehet tolteni, akkor valszeg igeny is van ra?! Azert belegondolva, ha a "szamitogepezos" korosztaly - talan/elvileg fiatalabb, talan ertelmesebb - ilyenekkel foglalkozik, akkor milyen ertelmi szinten lehet mondjuk 7. vagy a 8. kerulet "oslakossaganak" egy joresze?!?

    Ez elegge OFF volt;)))) Csak egyszeruen ledobbenek ilyenkor, hogy vannak emberek, akik a sajat szabadidejuket ilyesmire pazaroljak el.
  • Vegas
    #46
    Majka menni nem tud, nemhogy tuningolni D:
  • jupa
    #45
    Különben a Pimp My Ride-ban se tuningolják a motort.(Na jó volt mikor raktak bele egy sport légszürőt)
  • Shadow_THH
    #44
    aláírom.... szabi meg fasz majka mit keres ott?
    a legjobb amikor szabi beszól, hogy ez a kocsi nem jó mert nem tud a csomagtartóba pakolni a mélynyomó miatt a tulajdonos. szakértők :)
  • Rafaelo
    #43
    amiben a majka van má eleve szar
  • Seaweed
    #42
    ezt a szintet majmolhatjak...de soha el nem erhetik!



    (...es akkor meg a WCC nem is a legnagyobb nev az egyedi autok "piacan"....)
  • mucsácsó
    #41
    csaknem :D MTV csakis a magyarországi Cool TV-t nézi, és megbassza őket majd
  • Bucser
    #40
    JA fasza lehet felköhögi magát a kocsid külcsíne aztán meg az "Tuningólt Astrádban" felhörög az a szerencsétlen 1,8 diesel klakkogva:) Ugyanis a tuning csak esztétikai:D A motorhoz nem nyúlnak:) SZánalmas kategória:D
  • bld
    #39
    sztem ennyire nm "hüjék" nm hinném h ne jártak volna utánna a dolognak még az is lehet h megvettek egy pár liszenszt: )
  • gergod
    #38
    Majd jól megbaxa mtv őket.
  • Dichter
    #37
    Azt is, sőt eltekerném a kormányt párszor kopptól-koppig, amikor a gigáján van a kerék.
  • quack
    #36
    mi ez a koppincsunk az emtívíről mozgalom? ötökör, bajkeverők, kkész átverés, most ez a szar...loál
  • Csacsi
    #35
    Nem tudom ki hogy van Vele, de szerintem ez a kis pöcsöknak való. Én nem szívesen ülnék belel az autómba, ha ők csinálnák meg. Hol marad ilyenkor az élvezet, hogy ez az enyém, én spóroltam, az én ötleteim vannak megvalósítva, én terveztem, én hoztam létre. Ennek így semmi értelme. Most a csaj is mehet gizdáskodni. De más tollával ékeskedni....hát ez a nem mind1.
  • Seaweed
    #34
    Meg "kapartatnal" is rajta!!!? :DDD
  • Dichter
    #33
    Pákót meglátnám a kocsim közelében, oda-vissza hajtanék át rajta.
  • Noodlee
    #32
    Jah, Szabi jó arc!
  • Noodlee
    #31
    Fekete mukinak ott van Pákó :P