190
Minden Hétfőn 21:00 kor a Cool Tv-n
  • bence19940611
    #190
    1. Lehet-e még jelentkezni: Igen
    2. Hogy kell jelentkezni: E-mailben a [email protected] címen, rövid leírással önmagadról, az autóról és fotóval a kocsiról
    3. Mennyibe kerül ez: Ha bekerül az adásba, akkor semennyibe, pusztán szerepelni kell.

    Az ezzel kapcsolatos kérések:

    - a rövid leírás legyen RÖVID, azaz kisregényt nincsen sajnos időnk elolvasni
    - kizárólag a fenti mail címre érkező, a fenti tartalommal rendelkező mailt tudjuk jelentkezésnek tekinteni
    - ne küldjetek 1000 képet az autóról, max 2-3-at, de azon jól látható legyen a járgány, tehát nem éjszakai vagy lehetetlen szögekből fotózott képeket
    - az e-mail össz mérete he haladja meg az 1 MB-ot, de inkább kisebb legyen

    Tekintettel arra hogy napi 30-50 jelentkezés érkezik, egyelőre nem tudunk mindenkinek visszaírni. A levél elküldése előtt ellenőrizzétek, hogy a fenti feltételeknek megfelel-e és akkor biztosan a szerkesztőkhöz kerül !

    Tehát a beérkező maileka tartalmi feltételek megléte esetén (és csak akkor!) a szerkesztőkhöz kerülnek, akik felveszik a kapcsolatot azokkal, akik autóit a műsor szempontjából érdekesnek találják.

    A többi jelentkező levele adatbázisba kerül, tehát aki a fenti feltételeknek megfelelő levelet küld, annak adatait nyilvántartásba vesszük, még akkor is ha erről külön értesítést nem küldünk.
    Itt a jelentkezés
  • ericsson ga628
    #189
  • ericsson ga628
    #188
    lécci valaki árulja el!!!!!!!!!!!!!
  • ericsson ga628
    #187
    honnan szedted le?
  • Harly18
    #186
    Már találtam infót:)
  • Harly18
    #185
    Nem tudtok valami infót arról, hogy hol és hogyan lehet jelentkezni? Igazából csak kiváncsi lennék rá, mert a cool tv oldalán sem nagyon sok az infó.
  • debrejo
    #184
    én akkor fogok elismerően szólni a cool a verdáról, ha majd mondjuk 1 20-25 éves verdát úgy, hogy lefosom a bokámat tőle:)
    És nem az ilyen csicska emberek millás verdáit tuningolják...
    amugy nem rossz,amit csinálnak, bár a transporter nem jött be.Show az egész, valahogy el kell adni, és bár a Majka az általánost tizenöt év alatt végezte el, a pr értéke (vagy mije) sajnos magas itt magyarországon (sajnos)
    Jahh, Majka, és spanja, (szerelők sztem korrektek, uhhó kuhagyom őket), ha olvassátok (höhö), van 1 24 éves Renault 21-es Nevadám, tuningoljátok meg lécci-lécci:)
    Motorja 2300-as, uhhó bika van benne elég:D:D:D:D
  • Jancsik
    #183
    a tegnapi járgány nagyon király lett
  • Djtiesto16
    #182
    Hello! Nekem nagyon bejön a cool a verda..., de sajnos nincs mindig időm megnézni és szeretném letölteni az eddigi részeket, ha egyáltalán vhonnan le lehet tölteni...ha igen akkor help pls...előre is thx...ja és majkát tényleg vegyék már ki:D
  • knightbali
    #181
    Nekem tetszik a Cool a verda, bár a fiúk (Szabi,Majka) eléggé nem illenek oda.A szerelők dolgoznak ezek meg hülyülnek.Persze nem azt mondom hogy nem kellenk bele, mert úgy nem lenne olyan eladható a műsor.De én így látom.
  • desigo
    #180
    Az hondás részből kivágták az rtlesek azt amikor a majka dugja a halat :)
  • Opelfan
    #179
    Hát igen váltásoknál majd elszáll a padról, nyilván nem a gyári teljesítmény miatt. Nyilván erősebb illetve jobban mehet egy ilyen amerikai gép a kispók, de azért ne feledkezz el arról, hogy a kispók kb fele súlyú mint a Daytona.Azt mondjuk nem tudom, honnan látod mennyire nyúltak a motorjához...

    Még örök igazságként annyit, hogy az ilyen autók tiszavirág életűek, akár daytonáról beszélünk akár a kispókról. Nem bírja ott minden alkatrész sokáig a nagy terhelést, előbb utóbb szétmegy a kuplung, vagy a váltó vagy a difi vagy elroppan a féltengely. Alapvetően hülyeség volt ilyen Daytona példával jönnöd mert ez nem drag race topic, itt optikai tuningról van szó ha nem esett le eddig :). Peace :)
  • 12346
    #178
    ha tetszik, ha nem, vándornak abban igaza van, hogy itthon nagyon sokan ruppótlan szarokra raknak szárnyat, 16 kályhacsövet, meg "sztrítrészing" matricát, a zene recsegve üvölt és ezekkel feszengenek... az ilyeneket én is szájba csapnám. szomszéd gyerek is egy ilyen lúzer. ezer éves fakó piros 205-össel feszített, amíg végleg tönkre nem ment:D szánalmasak. érdemes kinézni az ándörgráund versenyekre is. loál. ott aztán van sztrítrészing matricás lúzer épp elég:D
  • Challanger
    #177
    Na figyelj, ezt a vitát lehetne folytatni az örökkévalóságig, úgyhogy nekem ez lesz az utolsó hozzászólásom.
    Te beírtad ezt a "kék Golf 4 TDI motoros kispolszkival ami 200 lóerős" szöveget.
    Ez kapásbol nem is gyári, hanem egy átszerkesztett kocsi. Jó attol még lehet, hogy erőteljes, meg gyors, de valószínű, hogy ezt már nem nagyon lehet fokozni.
    Tegyük fel, hogy még a Daytonát is lenyomná. De ne felejtsd el, hogy azon még bőven lehet fejleszteni. Mert a videon nagyjábol gyári állapotban van.
    "számomra nem drült ki a videóból hány lóerős":konkrétam tényleg nem derül ki, de szerintem a hülye is látja, hogy mekkora erő van benne. A váltásoknál majd' leszáll a padrol.
    Részemröl ennyi.
  • Opelfan
    #176
    Megnéztem a videódat. Biztos nagyon durva gép lehet bár számomra nem drült ki a videóból hány lóerős. Szoktak a discovery-n mutatni ilyen gépeket, és ezekre azt mondom, hogy jók hobbira, elmész vele gyorsulni stb, de ezen kívül semmi másra. Míg egy mai sportkocsi pl Corvette ami olcsónak számít az általad említett autónál lényegesen jobb, megbízhatóbb, kényelmesebb és minden tekintetben komfortosabb. Innentől fogva azt mondom, hogy hülyeség egy ilyen ólomszánkót összehasonlítanod egy mai modern autóval. Tudod mivel lehetne ezeket összehasonlítani? A kék Golf 4 TDI motoros kispolszkival ami 200 lóerős. A kisautó feladná a leckét a Daytonádnak 1/4 mérföldön.:)
  • Opelfan
    #175
    Tudod én is utálom a Cool a verdát, de az amit írtál egy kicsit baromság. Először is azt mondod, hogy szartalicska kocsik amiket felhúznak? Azt mondod hogy a Pimp és a Cool. közt nagy a külömbség a kocsik minőségében. Kár volt ezt a leírnod mert aki látott már mindkettőből az kiröhög téged mert tudja, hogy a Pimp My Rideban az ócska Cadillac-ek, Buick-ok stb egy vasat nem érnek, amerikában 100$-os autók és Te minőségről beszélsz? Neked kéne észre venni inkább, hogy mekkora marhaságot írtál. A Cool a verdában 100-szor jobb kocsik vannak amiknek trehány, barom gazdája van és lelakja az autót. Szerintem a teljesítmény tuning (ahogyan az optikázásnak nevezett összefirkálás is) egy nagy baromság. Semmi értelme tuningolni... odaállsz egy piros lámpához, aztán lehagysz egy jobbacska autót egy bénább tuningolttal, az élményért cserébe kapsz 20 literes fogyasztásokat + ha szerencsétlen vagy elveszik a jogsidat vagy 100.000-ket fizethetsz a rendőrnek, megéri? Egy 1000ccm-es Corsával is bemérnek akárhol mész mert a teljesítménye bőven elég ahhoz hogy 130 felett autózz vele. Ha valakigyors vagy nagytelljesítményű kocsit akar utcai használatra, akkor olyat kell venni nem kurva sokért tuningolni, egy tuning autó csak telsesítménybe veheti fel a versenyt egy hasonló teljesítményű gyári kocsival, valaki ezt megérti, valaki meg nem képes felfogni, hogy egy kasztnit vagy futóműt nem 300 lóerőre terveznek.
    Challanger: Ha egyet értessz vándorsólyommal akkor ez neked is címezve volt :). Szép a kocsi amit belinkeltél, kár hogy itthon hivatalosan rendszámot se kaphat...
  • Challanger
    #174
    [IMG][/IMG]
  • Challanger
    #173
    Teljesen egyetértek Vándorsólyom véleményével az autókat tekintve. A két bohóc "műsorvezetőt" inkább hagyjuk is.
    A sok nevetséges optikai és chiptuning mániásnak üzenem, hogy nézzék meg ezt a kis videot és gondolkozzanak el rajta, hogy tud-e ilyen szinten teljesíteni az autójuk, amikre százezreket, vagy ki tudja mennyit költenek.
    1965 Daytona
    Lehet, hogy sokak számára meglepő, de ezek az autók nem elérhetetlenek.
    Sőt! Sok mai (sport)autó drágább, de mégis alulmaradnának pl. egy gyorsulási versenyen a modern technikájukkal együtt. Azt hiszem ezt lehet érzékelni a videoból.
    Ráadásul egy ilyen autó gyári megjelenését tekintve sem hétköznapi, ezt aztán nem hiszem, hogy tele kéne ragasztgatni mindenféle szirszarral.
    De valószínű, hogy "tuning"kipufogó sem kell rá, hogy odafigyeljenek a hangjára.
    Ez az autó gyári állapotában ráver a tuning szarokra. És ha valakinek ez is kevés, akkor ezt is lehet még fokozni. De nem ám chiptuninggal...
    [IMG][/IMG]
    Ennyit
  • Dave000
    #172
    a műsor színvonalával kapcsolatban igazad van, de az hogy ki mit csinál az autójával, ahhoz totál semmi közöd nincs, meg lebuzigyerekezni sztem nem kéne, véleményed lehet, de max az autóról, nem a tulajról... amúgy meg a műsorról van szó ebben a témában sztem.
  • Roll
    #171
    De kemények vagyunk. :-D
    Mire elolvastam elfáradtam, de legalább jót röhögtem. Egyébként a műsorban, a 2 említett nagyarc gyerek nekem se szimpatikus.
    De azt nem értem mi közöd neked ahhoz, hogy kinek mi tetszik?
    Ha valakinek az tetszik hogy az 1.2-es kocsijának mély hangja van, tesz rá spoilert, meg matricákat, az téged miért zavar?
    Neked csak biciklire futja? Mert akkor megértem, hogy irigy vagy.

    /nincs "tuning" verdán mielőtt még megvádolnál/ :-P
  • Vándorsólyom
    #170
    ehh, na mondok én nektek valamit.

    elképzelhetetlen, hogy lehetnek emberek ilyen alacsony szinten, hogy.... (nem, nem hogy ezt a két faszt nézzék) hogy lehetnek emberek ilyen alacsony szinten.... hogy EZT A SOK SZARTALICSKA AUTÓT ISTENÍTSÉK. Van nektek elképzelésetek mi az, hogy tuning? Már ha használjuk ezt az amúgyis gusztustalan szót, akkor hadd világosítsam fel az optikai tuningos 1200tól 1800 köbcentiig terjedő sor4-es 20 kipufogós repedfazékhangú feltűnési viszketegségben szenvedő fajtátokat, minden szpojlerrel, kopoltyúval, tarkabarka színekkel, fehérke lámpával, remus+hondaracing+egyéb gagyi feliratokkal, elsőkerékhajtással együtt, hogy senkiháziaknak az ugrálása az, amit ti itt véghezvisztek.
    Rohadtul szánalmas hogy csak minél több betűs motorban tudtok gondolkodni (elvégre is attól lesz fasza egy kocsi, az már biztos sokat jelent, ha 5 betűvel jelölik a motort), jut eszembe én is lehet be kéne szerezzek egy PHTIJKLBTR 1,2-es turbós kis műanyagdobozt, ja, de odafigyelek majd, nehogy sokat fogyasszon, mert ugye ahhoz már nincsen képem, hogyha sportautót akarok, akkor hajlandó is legyek tankolni bele... csóró gyerek vagyok, csak a tapló parasztoknak akarok nagyot mutatni a diszkók előtt, akik hozzám hasonlóan nem tudják mit jelent az: teljesítmény, csak attól áll fel a faszuk, ha mély hangja van, meg 4 kipufogója. Mutasson sokat, ne tudjon semmit. Ugye? 28-as karom van, felveszem hozzá az izompólót. Mutassak sokat, ne legyen mögötte semmi. Befogadtok?

    Így gondolkodtok TI.

    Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ugye ne vegye magára... És tisztelet annak a pár, igen kis számú embernek, akik a tuningolást verseny célból, és komoly módon folytatják.

    Egyébként ha már a pimp my rideot akarják Mr. faszkalapék utánozni, akkor legalább vegyétek és vegyék már észre, hogy azért nem sikerül, mert a legfontosabb dologban, az autók minőségében, és milyenségében van az eltérés. Szarból ne építsenek várat. Büdös lesz és összedől.

    üzenem az összes kocsijától elszállt kis buzigyereknek:

    www.vipergyorsulas.hu
    www.hebonline.hu
  • báttyó02
    #169
    hogy? :DD
  • Vándorsólyom
    #168
    ehh, na mondok én nektek valamit.

    elképzelhetetlen, hogy lehetnek emberek ilyen alacsony szinten, hogy.... (nem, nem hogy ezt a két fazst nézzék) hogy lehetnek emberek ilyen alacsony szinten.... hogy
  • desigo
    #167
    szombaton délután volt és régi rész
  • petee
    #166
    állítolag volt az reteklubbon? igaz ez? melyik rész volt? vagy vmi új?
  • ngcsnet
    #165
    sztem az emberek a külső miatt nézik, hát ha felnyomják a motort az úgysem látszik, és kipróbálni sem fogják, szóval hiába tuningolnák a motort
  • petee
    #164
    igaz,de épp ideje valami egyediséget vinni a műsorba:)
  • báttyó02
    #163
    motort még a pimp my rideban se cisnájják akkor itt mér csinálnák? :D
    már ha ugyis kopyzzák a müsort
  • desigo
    #162
    Remélem,hogy most majd csinálnak több új autót!
  • petee
    #161
    nem arra,hanem turbo-ra kompresszorra,nitrora stb.:)
  • desigo
    #160
    mindig csak a vezérműtengelyre gondolsz.
  • petee
    #159
    ajjaj,vajon miért?ekkora siker lenne? amúgy nem lenne rossz műsor,ha egy kicsit a motortuninggal is foglalkoznának.Nemcsak a külső fontos hanem a belső is, nemde?:)
    gy.k.:A belsőt a motorra értettem:))
  • ngcsnet
    #158
    lol tudjuk^^
  • Gabesz amd64
    #157
    A cool a Verda már nem a Cool Tv-n megy
    hanem a retek klubbon szombatonként
  • Opelfan
    #156
    Látom volt sok hozzáfűzni valód a vitához :D
  • KILROY
    #155
  • BReal
    #154
    Mondjuk ez annyira természetes. Akinek nem szimpatikus,az észreveszi, aki szereti, az csak a jót látja benne. Én most nem irigylem őt,egyáltalán és ez nem igaz hogy ha hirtelen belecsöppen műsorvezetésbe egy ember, az nagyképű lenne.
  • báttyó02
    #153
    hát nemtom de nekem nagyon nemtünik fel hogy beképzelt
    vagy ha oylan ember vezet egy müsort aki léynegében belecsöppent ebbe az már nagyképü?
  • BReal
    #152
    Abból amit tőled idéztem, én úgy értem hogy elmegy a műsor. Ezért gondoltam. Egyébként hogy miért nem szeretem: valami hihetetlen,hogy milyen mértékben beképzelt egy ember. Ez nem hinném hogy összekötődik a rapp-pel. Vagy igen ?
  • báttyó02
    #151
    én meg téged nemértelek....ki mondta hogy én majkamiatt nézem?
    nekem tetszik a müsor,ennyi,majka szövegei is bejövősek,azis bejön hogy a 28percböl nem 28percet pásztázzák a kamerával a szerelőket,hanem egy kis viccelődést is mutatnak