149
Az N91 és N70 vélemények,tapasztalatok
  • oneal1
    #29
    www.speedshop.hu
  • oneal1
    #28
    lehet hogy sima rs mmc-t vettél!!!!az nemjó bele!!

    csak az rs DV mmc!!!
  • gomoo
    #27
    hy tényleg hol lehet venni olcsón nokia cardot (rs-mmc)mert most vetteem egy sima kingmax-ot de az nem mükszik!!!Help
  • janos666 #26
    Nekem 6680-am van ami tulajdonképp ugyanaz a processzor: N70 = 6680 + nagyobb felbontású hátsó kamera + kicsit újabb, csak a megjelenés szebb, de annyival lassabb oprendszer (8.0-8.1a) ; picit kissebb tokozás és más előlap. Ebbe most nekem egy 1Gb-os Kingston ketyeg. Az MMC egy szabvány, a Nokia 1Gb-ig gyárt MMC-ket, vagyis afölött nincs garancia (bár láttam már embert Nokia 6630-al és 2Gb MMC-vel), de addig elvileg minden MMC-s telefonba belemegy mindenféle MMC, legfeljebb szoftvert kell rajta frissíteni ha nagyon régi a telefon és új revíziós az MMC. Azt meg vagy magadnak berheled otthon(3 hsz-el lentebb) vagy 2000Ft a Nokia szervízben. (nekem a gyári firmwarevel is megette)
    Ezek a telefonok tuti beveszik:

  • gomoo
    #25
    jános neked n70 ed van????mert én meg vettem nagyon jó + minden nem akarok potyára venni egy 1 gb os kártyát!!
  • janos666 #24
    Ha van valami gond a telefonoddal, pl. az istenért nem akar megnyitni egy elvileg kompatibilis szoftvert (játék, stb.) vagy pl. mindíg lefagy a böngésző ha egy adott lapot nyitsz meg, stb, stb, akkor esélyes hogy ha frissíted akkor megjavulhat. VAgy kicsit gyorsabb lesz a menürendszer, stb. Olyan mintha VGA drivert frissítesz a számítógépeden, hátha simábban fut egy játék...
  • gomoo
    #23
    hy!! okés a segítség, de mire is jó a firmware??
  • janos666 #22
    Találtam egy jó kis leírást arról hogyan frissítheti az ember magának otthon a telefon firmwarejét. Akit érdekel regeljen ebbe a fórumba:
    http://www.iphone-forum.org/nokia-bb5-platform-n70n90n91663066806681/t-upgrate-your-bb5-firmware-105547.html
  • janos666 #21
    Nem tudja valaki hol lehet FM tunert rakatni egy 6680-asba? Ez nagyon hasonló telefon mint az N70-es, csak kissebb a kamera felbontása, és amit nem tudtam mikor megvettem, hogy nincs benne rádió. (az már megérte volna a felárat, a kamerát leszarom :D)
  • janos666 #20
    1Gb-ig tuti, magyar boltokba meg úgyis nehéz beszerezni 2Gb-set.
  • gomoo
    #19
    és ez biztos hogy 1 gb ig kezel vagy csak tipp?
  • gomoo
    #18
    ja bocss elfelejtettem olvasni!!!
  • gomoo
    #17
    hy all azt sz.ném kérdezni az n70 meedig kezeli a memoriát 256mb-ig vagy 512 ig??
  • MrAngelo
    #16
    Hi aLL

    Kis segítség kellene.
    Valaki meg tudná mondani, honnan lehet letölteni Nokia N70-re Muvee style-okat?
    Mi a kiterjesztésük?

    bYe aLL
  • janos666 #15
    Valaki, akinek N70-es telefonja van megnézné nekem hogy le tudja-e valahogy menteni az alakalmazások közül a Visual Radiot? 6680-asom van ami elég hasonló vas, de nem kezeli a headsetbe épített rádiót, talán ha lementhető lenne az N70-es Visual Radio softwere azzal működne...
  • oneal1
    #14
    rs dv mmc
  • Akos 001
    #13
    1GB
  • FoToS
    #12
    SD vagy Xd milyen kártya is van benne,mert meg se néztem mikor beletették :-)
  • malter
    #11
    1g-2g ha jol tudom n70
  • FoToS
    #10
    Sziasztok mekkora kártyát kezel le maximum a telefon?
  • malter
    #9
    6600ám most cseréltem le 1 n70re,elég lassu valoban,de amugy teljesen rendben van eddig meg v agyok elégedve vele:)
  • Carfanatic
    #8
    nekem is noki n70 van a legjobb telefon az egyetlen baja az hogy kurva sokáig butol de az elöttem szoló szavával élve valamit valamiért meg lehetne nagyobb memóriája de amugy tökéletes
  • David01
    #7
    Súly 126
    Méret 108.8*53*21.8


    Hát....
    Lehetne kisebb is :)
  • kzalaba
    #6
    Amugy egyaltalan nem Carl-Zeiss optika van benne es az egyik legkisebb smartphone-ok koze tartozik.
    Nekem is N70-em van es kivalo telefon, leszamitva a hatlap ropagasat. De ez van, valamit valamiert...
  • PiR8
    #5
    Szombaton találkoztam egy N70-essel. Az ára barbiéknál (höhö) 40 plusz 12 havi 3ezer (bár lehet, több). Symbian OS van rajta - ez nekem nagyon bejött :)
    64Mb-os memóriakártya és 34Mb beépitett memóriája van. Támogatja a 3G-t, elöl-hátul kamera. A hátoldalon lévő kamera Carl-Zeiss optikás, 2Mpixeles - nagyonszép képeket tud csinálni vele az ember. Minden fényképezésnél egy pillanatra felvillan mellé a 'vaku' :)
    Real-playerrel minden általa támogatott filmet felvehetünk és lejátszhatunk, de mivel OS van a krumpliban, szerintem bármit fel tudunk passzirolni rá.
    Mérete pedig.. hmm.. nagy! Pingpingütő. Kb 5 perc alatt ennyit derítettem ki róla :P
  • Tibor
    #4
    szerintem nagyon nagy az n91
  • Tibor
    #3
    majd jövőre esetleg
  • 0ppika
    #2
    Úgyvan, megérdemelnek!

    Nem.
    Nincs.
    Még nem.
  • David01
    #1
    Mivel van már N90-es fórum ezért gondoltam a Nokia másik két uj mobilja is megérdemli hogy beszéljünk róla.

    Esetleg valaki rendelkezik valamelyik készülékkel???
    Tapasztalat?
    Megéri-e a pénzét. STB...