438
Végtelen határok minden mennyiségben.
  • Agy Halott #194
    Hoppá! Még mindig nem kaptam meg a kért címet. Légy szíves valaki ENDLESS cím
  • Agy Halott #193
    Értem..Akkor 1ezzünk meg! Én feltöltöm MP-ra a 1x01-et mégegyszer, te pedig feltöltöd az MP-re az 1x03-at (ui. ez hiányzik csak). Ez így korrekt? Amúgy én nem a készülő dvd-re értettem, hogy tölsd fel MP-ra, hanem a következő részeket - EGYESÉVEL! Most pl. az 1x11-et kérném tőled, ami tegnap volt a cool-on.
  • agyhalál
    #192
    Endlessen szívesen beszállnék a seedbe, ha ez nem gond neked.
  • mrzed001
    #191
    Majomra nincs értelme, ott már fent van részenként, még seedelik is hébe hóba (nem igazán lenne, aki le akarná tölteni)
    Míg az Endl-en lenne rá érdeklődés (esetleg pár 10/100 megás kapcsolatú user is)

    Az 1x01 jöhet, a többi rész meg ha nem jön neked szólj, és beállunk seedelni
  • Serpa
    #190
    igen igen igen ...
    :)
  • Agy Halott #189
    mrzed001 azert remélem majd a MP-ra is felteszed...
  • Agy Halott #188
    tudtam...mind ilyen :( címet kérhetek?
  • Deka1
    #187
    De regisztrálós és pont nemrég telt be :(
  • Agy Halott #186
    az zsír lehet...kérhetek címet? Remélem nem regisztrációs, mert ha igen, akkor oda ugysem jutok be
  • mrzed001
    #185
    Ja, egy másik torrentes oldal, nagyobb userszámmal mint a Majom
  • Agy Halott #184
    Feltettem, de senki nem töltötte és a kommentban olyan véleményeket írtak ami "elkeserített"; így töröltem! Miazaz ENDLESS? Másik torrent oldal?
  • mrzed001
    #183
    Az egészet fel akarom tenni az Endlessre ha eljut a széria a feléig (talán a maival) ~ 1 DVD-nyi
    Ha felteszed az 1x01-et, akkor azt is hozzácsapom, és így teszem ki (abból aztán mindenki csemegézhet, hogy csak bizonyos részeket tölt le vagy mindet)
  • Agy Halott #182
    akkor csak az 1x03 kellene...lehetséges mrzed001?
  • Agy Halott #181
    bocsi telleg fentvan az 1x02
  • Agy Halott #180
    ok felrakom mert telleg megvan
  • Aramir
    #179
    Ha neked megvan a magyar 1*01, akkor mindenképpen tedd fel a MP-re.
    Az 1*02 jelenleg is fentvan, 1 seeder, 1 leecher.

    mrzed001
  • Agy Halott #178
    jaaaaa és ma este 9-kor megint lesz!
  • Agy Halott #177
    akkor az 1x01-et feltöltsem én MP-ra? Én csak 6-7 napja tom, hogy TE bedigized és MP-re töltöd fel. Ezért lemaradtam az 1x02 és az 1x03-ról és már törölték a torrentedet, ám ezért a sorozatért élek-halok, főleg, hogy HUN-DUB! A kérésem; nem lehetne szó, hogy az 1x02-őt és az 1x03-at mégegyszer feltedd? Gyorsan lehúznám és tényleg nem nagy (cc. 400Mb)! Nagyon szépen kérlek!
  • Serpa
    #176
    :(
  • mrzed001
    #175
    1x01 nem is lesz, mert arról sikeresen lemaradtam
  • Agy Halott #174
    kár... az 1x01 az 1x02 es a 1x03 nincs fent!
  • mrzed001
    #173
    Sőt, az 1x02 sincs már sztem fent. Ameddig van seeder-leecher addig marad, aztán auto törlődik. Ez a torrentek szörnyű sorsa :)
  • PxE
    #172
    nekem müködik a majom!!
  • Agy Halott #171
    raadasul nem is muxik a majomparade...az index oldal sem jon be...
  • Agy Halott #170
    felirat??? ez jo kerdes...hat a feliratos oldalon van hozza egy jopar... azt irtad "felirat van mert ha igen akor jöhet!" najó de hova rakjak fel 50 Gb-ot?
  • PxE
    #169
    jo kérdés!
  • Agy Halott #168
    jaaaa es a majomparaden miert nincs fent a 1x03 resz? ...csak 1x04-1x10...
  • PxE
    #167
    :D
  • Agy Halott #166
    ok nem vettem kotekedesnek :)
  • PxE
    #165
    felirat van mert ha igen akor jöhet!
  • Deka1
    #164
    A hivatalos oldal alapján írtam nem kötekedésképp, egyébként nekem is megvan az összes...
  • Agy Halott #163
    ha erdekel az osszesnek megvan a cime is es a sorozat-szama is, becopyzzam?
  • Agy Halott #162
    Deka1 - komolyan... 153 avi fajl es azert 154 resz mert a legelso avi az két reszt tartalmaz. igy kijon a 154 resz
    PxE - azert nem fenekig tejfel a cucc, termeszetesen nem szinkronos.
  • Deka1
    #161
    Ez érdekes, tudomásom szerint 152 részes a sorozat...
  • PxE
    #160
    honan szedted le öket szinkronosak???????
  • Agy Halott #159
    Sziasztok! Lenne egy olyan kerdesem, hogy ebből a sorozatból ÖSSZESEN hany resz keszült? Nekem sikerült letöltenem 154 reszt (cc. 50 - 60 Gb) es erdekelne , hogy ez lenne az összes?
  • mrzed001
    #158
    Hát ....... nem :)
    De 2 napon belül így is fel szokott menni egy DVD
  • Serpa
    #157
    remélem 10mbites kapcsod van?! :)
  • mrzed001
    #156
    Mivel 22 részes az első széria, ezért a 11. lesz a fele, szóval kb 2 hét múlva lesz :)
  • agyhalál
    #155
    Bocs, 9. rész.