438
Végtelen határok minden mennyiségben.
  • mrzed001
    #234
    Maguk a készítők játszadoztak itt a sorszámozással. Láttam már mindkét sorszámmal mindkét részt

    Jaja, 0:30-kor lett vége :))
  • Agy Halott #233
    :) hehe twin peaks miatt? Ez jó! Akkor most eredetileg a New Breed az a 17. rész és a cool tv 15-nek adta le? Jaja mar toltom is! KOSZI!!!
  • mrzed001
    #232
    Fent van a Majmon 1x15_The_New_Breed :))
  • mrzed001
    #231
    Még egy nap késés az Outer 1x15-ben, új sűrítési eljárás, talán szebb kép (és természetesen lassabb elkészülés)
    Holnap már tényleg fent lesz :)
  • mrzed001
    #230
    Nos, nem a lent említett rész volt.
    Sajnos itt réges régen tettek egy kis kavarást, és a 15 és 17-es részek felcserélődtek (így most a 17-es The New Breed volt a 15-ös, a Caught in the Act meg lesz a 17-es)

    Csendbe jegyzem meg, hogy mindegy, mert itt most ez a 4 rész (15-18) egyszerűen überjó, még 10 év távlatából is azonnal beugrik, hogy melyik miről szól és mi a konklúzió/erkölcsi tanítás benne.

    A tegnapi The New Breed-et sajna holnap reggel nem tom feltenni (elaludtam hála Twin Peaksnek :))), csak holnap után :)
  • Agy Halott #229
    OK OK, nem hajszollak, csak kerdeztem, mert irtad, az egyik kedvenc reszed és kváncsiak vagyunk már rá paran, hogy mirol is szol!
  • mrzed001
    #228
    Nemtom, Lanpartyztam úgyhogy agyhalott vagyok :)
    Talán ha holnap kijózanodom akkor lesz időm tesztelni

    De nem fűzok hozzá sok reményt, hogy a hétfői 15-ös előtt felnt legyen
  • Agy Halott #227
    HY! Kb. mikorra várható megis a MP-én a 12. rész?
  • mrzed001
    #226
    Drukkolunk neki :)

    Egyébként jövő héten lesz az egyik kedvenc részem főszerepben Alyssa Milano-val (Charmed-Bűbályos Boszorkák).
    Egy kissé túltöltött lesz a hölgyemény szexuálisan :)))
  • Picador
    #225
    Hová érdemes regisztrálni? Se mp-en, se endless-en nincs szabad regisztrálási lehetőség....


    TV3 rulez
  • Serpa
    #224
    hát én úgy tom, egy illető már elkezdte a szinkronost "legyártani".
  • mrzed001
    #223
    Ugyanezt raknám fel, merthogy ezt "gyártottam" :))

    Szinkront a DVDRip-re remélem valaki ráaplikálja, és csak a módosított audio-t külön is letölthetővé teszi ..... ez persze csak álom egyenlőre :pp
  • Serpa
    #222
    lehet inkább megvárom a szinkronos dvdripet.
  • Serpa
    #221
    ugyanezt a minőséget raknád fel?
  • mrzed001
    #220
    Hát, Endl-re én egyben akartam feltenni mind a 11-et, de most már lehet hogy hagyom hogy a srác pakolja fel részenként. File neve ugyanaz, szóval lehet seedelni :)

    Egyébként a 12-es résszel még nem boldogultam, az még csúszni fog (ráadásul egyik kedvencem, szóval próbálom kiszépíteni)

    A 14-es meg fel rend szerint :)
  • Serpa
    #219
    fennt van 3 rész, azt te raktad fel?

    avagy te egyben rakod fel mind a 11 részt?
  • Agy Halott #218
    Hat ja, ne menjen a mennyiseg, minoseg kárára; vhogy megoldodik!

    A kovetkezo iras tudom nem ide valo, mert inditottak rá kulon forumot, de oda is irtam es meg csak valaszolni sem voltak kepesek. A Twin Peaks-rol van szo... hamarosan indul és jo lenne azt is bedigitalizalni...Esetleg mrzed001, vagy más? Talan az is lehet, hogy nem eri meg? En nem lattam sokat belole, azt is 10-12 eves koromban, de nem tudom, sztem megeri....
  • mrzed001
    #217
    lele, már készítem az E-re az első 11 rész feltételét (1 DVD-nyi)
    a második 11 résznél húzós lesz, hogy ráfér-e egy DVD-re (a minőséget nem szeretném rontani :( )
  • Agy Halott #216
    Tényleg... MP-rol lehuztad az 1*01-et magyar hanggal?
  • Agy Halott #215
    Mar toltom lefele...én elfelejtettem, hogy hetfonkent van, de igy hogy letolthető MP-rol vagy E-rol nem izgatom magam! Koszi mrzed001
  • Serpa
    #214
    okéé
  • mrzed001
    #213
    Hát, most fel szeretném tenni a 12-13 részeket M-re (2-3 nap), ezt követően teszem fel 1-11-ig (remélem rámegy 1 DVD-re :)) az Endl-re
  • Serpa
    #212
    E n mikor lesz fennt a "DVD"?
  • mrzed001
    #211
    Én jól elvagyok az angollal, max az asszonynak kell felirat.
    B5-öt fordítgattam egy időben, de egyszerűen nincs rá időm. E van.

    Egyébként a tegnapi rész holnap lesz fent M-en, a karácsony környéki kb 3-4 nap múlva

  • Deka1
    #210
    'Nem csinált senki'
    Csak a magad nevében beszélj :)
    Egyébként ha mondjuk mindenki lefordítana egyet akkor lenne...
  • mrzed001
    #209
    Felirat nincs. Nem csinált senki, ez a sorozat még angolul is ritkaságnak számított.
    Most hogy kezdik kiadni a szezonokat DVD-n, kezdik egyre többen megismerni, de még így is ritkaság
  • SHoLvA
    #208
    Sziasztok tud valaki olyan cimet ahonnan le tudnám szedni az összes részhez a feliratot ? angolul szedem őket de a feliratos oldalakon csak pár részhez van felirat. Vagy ha valakinek meglenne esetleg felrakhatná a majomra. akkor onnan le tudnám szedni ;)
    A segitségért előre is thanx !
  • Agy Halott #207
    opssz! Bocsi azt hittem az is jó.. különben töltöm a magyar hanggal meglevőt, csak egy embernek van meg,; lassan jön lefele :(
  • mrzed001
    #206
    fent a majmon az 1x11
  • mrzed001
    #205
    Angol verzsönt tettél fel 1x01 ?
    Azt hittem magyarul van meg, angolból nekem is van 2 változatom :(
  • Agy Halott #204
    Köszönjük neked...ez így nagyon jó! 1ébként énis vidékre megyek az ünnepek alatt
  • mrzed001
    #203
    Ünnepekre vidékre megyek, ezért nem tudom akkor tolni a cuccokat
    Az 1x03-at és a mai 11-et még ma-holnap felteszem M-re
    Az Endl. sajna csak jövőre marad
  • Agy Halott #202
    Reméljük nem...
  • Serpa
    #201
    soká lesz az ... :(
  • Agy Halott #200
    mrzed001 Már müxik majom, mert pont most raktam fel az 1x01-et. Tölsd le! Várom az 1x03-at
  • mrzed001
    #199
    OK, feltesszük újra az 1x03-at, illetve feltettem volna reggel az 1x11-et, de nem működött a Majom feltöltés funkciója.
    Ha délután se fog menni, akkor felteszem az E-re :)
  • mrzed001
    #198
    Csak nyugodtan, nem arányjavítónak töltöm fel :))
    Most is jóval 1 felett vagyok E-n 150GB-os letöltés mellett is :))
    Viszont lehet, hogy csak jövőre lesz alkalmam feltenni oda
  • Agy Halott #197
    Deka1 - Te egy akkora KIRÁLY vagy! Sikerült regelnem...el sem hiszem... Örök hála és köszönöm!
  • Deka1
    #196
    Endless
    Most nyitva van a regisztráció!
  • Serpa
    #195
    a héten már lehessen tölteni!