438
Végtelen határok minden mennyiségben.
  • agyhalál
    #154
    Az első részt két részre bontották, így most a 8. résznél tart (e hét hétfőn volt).
  • agyhalál
    #153
    Ezzel tisztában is vagyok:) Szerintem ettől a sorozattól senki nem vár el ilyen akciót.
  • Serpa
    #152
    akkor azt megvárom.
    eddig hány rész ment le?
  • mrzed001
    #151
    Ezek a részek sem azért lesznek überbrutál ütősek, mert van damme ugrabugrizik bennük, hanem azért mert iszonyat ütős a tartalmuk.
    A narrátor pedig mindig el fogja mondani a tanuságot, nehogy a zsíragy amcsik ne értsék :))))
  • mrzed001
    #150
    E-re talán csak 1 rész került eddig fel. Majd ha lesz egy DVD-nyi (10-11) akkor oda is feltolom az egészet.
    M-en fent vannak (Outer -re keress)
  • agyhalál
    #149
    Hát igen, ezek a részek nem olyan izgalmasak még. De a narrátor szövege mindig annyira találó.
  • Serpa
    #148
    M -en nem vagyok tag, E -n pedig nem találom.
    "végtelen határok" ra kerestem rá.
  • mrzed001
    #147
    Majomparádé és Endless :))
  • Serpa
    #146
    üdv!
    régen, még asszem a tv2es időszakban, én is rajongója voltam ennek a sorozatnak.

    most, úgy láttom 1-2 emberke serényen rögzíti, kódolja és pakolja fel.
    de hova is?
    :)

    az "M" és "E" minek a rövidítése?
    továbbá mennyi az esélye, hogy a legelejétől kezdve meg tudjam szerezni? (gyorsan)
    thx
  • mrzed001
    #145
    :))
    Én már nagyon várom a jobb részeket.
    Ami nekem nagyon bejött a szériából:

    The_Outer_Limits_-_1x12_-_Dark_Matters.avi (Űrhajó sötét anyagba megy, ahol több űrhajó és a halottak szellemét találja)
    The_Outer_Limits_-_1x16_-_The_Voyage_Home.avi (Hazatérő űrhajó fedélzetén a legényság egyes tagjait idegenek lecserélték)
    The_Outer_Limits_-_1x17_-_Caught_In_The_Act.avi (Idegen vírus fertőz meg egy lányt, amitől az szexéhes és partnereit "felfaló" nő lesz, fsz: Alissa Milano a boszikból)
    The_Outer_Limits_-_1x18_-_The_Message.avi (Süketnéma földönkívüliek üzenetét veszi)
    The_Outer_Limits_-_1x21_-_Birthright.avi (Amcsi szenátorról autóbalesete után készült röntgen 4 agyféltekét mutat)
  • agyhalál
    #144
    Köszönjük!
  • mrzed001
    #143
    A szokott helyen az 1x09 Living Hell (talán a valódi/élő pokol lehetne a megfelelő fordítás a címének)
    Tartalomról csak annyit a lényeg lelövése nélkül, hogy ipse fejébe csipet ültetnek egy baleset következtében. Amit nem sejthettek, hogy ez a chip kommunikál egy másik emberbe beültetett chip-pel ....
  • mrzed001
    #142
    Aki nézi Cool-on az figyeljen, mert előrehozták egy órával, azaz 21:00-tól lesz !!!
  • Major
    #141
    Mr.Zed, légyszike rippeld a mai részt is, köszi :)
  • Major
    #140
    Feltettem próbaképpen az első két részt(DVD-Rip)(eredetileg egyben van) a majomra.
    Más: Az elmúlt napokban kész lettek a következő részekhez a feliratok:
    5x12, 6x17, 1x04, 7x02, 7x15, 1x15,(DVD-Ripekhez) + talán én is végzek holnap egy újabb résszel...
  • Major
    #139
    Úgy nézem nem akar nagyon megjelleni, akkor itt van linkben:

    Kép I.
    Kép II.
    Kép III.
    Kép IV.
  • Major
    #138
    Ha van rá igény akkor felrakhatom, majd folyamatosan a dvd rippeket az első évadból a Majom-ra!

    Itt van 1-2 screenshot is:




  • mrzed001
    #137
    Cool TV
    No meg torrenten offline :))
  • Istencsászár
    #136
    hol adják? anno néztem mindig 1ik kedvenc sorozatom
  • mrzed001
    #135
    Egyébként keressétek M-en :)
  • mrzed001
    #134
    Jó kis rész volt a tegnapi, én olyan 5.5/10-re értékelném.
    Lényege: vajon mi történhet akkor, ha az emberek egy része továbbfejlődik ?!
    Vajon a régi emberek vadászni fognak-e az új fejlettebb egyedekre (meg akarván tartani egyeduralmukat), vagy elfogadják a változást (és szépen kihalnak, mint a neandervölgyi) ?!
  • mrzed001
    #133
    Most már csak nem felejtem el :))
    Az asszony szokott figyelmeztetni (öregszem :)) de most ő felejtette el, hogy hétfő van.
    Ha minden OK, akkor szerda reggel, a szokásos helyen.

    Erre a részre a leírás alapján pont nem emlékszem (sehogyse ugrik be, hogy melyik, szóval én is kíváncsi vagyok rá :)))
  • Major
    #132
    Ha minden igaz, akkor ma lesz az a rész, amit lentebb leírtam :)
    Zed, számítunk rád :)
  • _Vegeta_
    #131
    Errol beszelek. Ez a szomoru. :(
  • mrzed001
    #130
    Ja, de hogy szlovák, szlovén, meg mittoménmilyen feliratot sűrűbben tesznek rá, mint magyar ez azért bosszantó
  • _Vegeta_
    #129
    Minket mindig elfelejtenek a nagy nyugaton. :(
  • mrzed001
    #128
    Ne reménykedj, rétegfilm (azaz sorozat :))
    Még a sokkal sikeresebb Babylon 5-öt sem adják ki idehaza (de ha lett volna az angolon HunSub, akkor megvettem volna a fene abba a 80 eFt-ba)
  • agyhalál
    #127
    Bízom benne, hogy itthon is ráharap egy kiadó és megjelenteti. Ezért mindenképpen adnék ki pénzt.
  • Major
    #126
    November 1-től már megvásárolható az első évad dvd-n. És ha minden jól alakul kiadják az összes évadot.

    http://video.barnesandnoble.com/search/product.asp?cds2Pid=1956&ean=27616121660
  • agyhalál
    #125
    Hol jutott hozzá?
  • mrzed001
    #124
    No igen, a fénybrigád az egy fordulatokban igencsak gazdag rész volt :))
    No meg a jóöreg Wesley Cruser is jót alakított benne :)

    Egyébként M-en van új rész :)

    DVD ripeléshez nem értek, sorry

  • Major
    #123
    Nem is a nagy lövöldözésre gondolok, hanem még egy csavar a storyban, mint mondjuk a fénybrigádnál, mikor kinézünk a végén az ablakon :)
    Tényleg, Zed! Ma már elérhető lesz az új rész valamelyik torrent oldalon?

    Más: Megvette az egyik ismerős, a most kijött végtelen határok első évad dvd-t. Milyen progival rippelje le, hogy a legjobb minőségben tudjuk feltölteni?
  • mrzed001
    #122
    1995 elején kezdték el adni, >10 évvel ez előtt imdb szerint.
    Fura, én mintha a pro7-en vagy 15 éve láttam volna az első részét (Kung-fu-val együtt). Öregszem ?
    Hogy hogyan lett ilyen sikeres ?
    Új műfajt létesített (a régit outer limits-et felevenítve).
    A lényeg nem a pörgős lövöldözős (ál)scifi, hanem a régi alapokhoz visszanyúlva a scifi lényege a kritika (társadalom, jellem, ...).
    Figyelemfelhívó, elgondolkodtató és agytekervény gyúró szorijaival és elsőosztályú szereplőkkel (a legjobbak megfordultak benne), pölö Alyssa Milano (nemsokára lesz :))), Dean Stockwell, Leonard Nimoy .... akiknek hála komoly az egész, és nem bugyuta, vagy nevetséges (mint az Earth 2150).
    Ráadásul a producere sem senki, Many Coto. Megalkotta később az Odyssey 5 sorozatot, majd az Enterprise-ban segédkezett (bár kötötték rendesen a kezét, de miatta lett jó a 3. szezon, és a 4. vége)
    Röviden: a részek nem a pörgős lövöldözős mivoltukkal ütnek, hanem a tartalmukkal, a sztorival -már az első sorozatban is- :))
  • QuippeR
    #121
    szerintem ez akkoriban elég ütős volt. nem voltak még ilyen elborult storyk mint manapság, szóval felüdülés volt a többi műsorhoz képest.
  • Major
    #120
    Mert eddig, olyan igazán pörgős, furmányos story még nem igazán volt :)
  • Major
    #119
    Amúgy elég érdekes hogy viszonylag "rossz" első évadkezdet után, megért 7 évadot :)
  • mrzed001
    #118
    Bár az eredeti talán még egy kicsit jobban "sírontúli", vagy császáros volt, de azért nem volt rossz (a Dűne szinkronnál mindenképpen jobb volt) :))
  • Gorvik #117
    Rohatt jó szinkronhangja van az öregnek. Nagyon eltalálták.
  • mrzed001
    #116
    A mai rész címe: White Light Fever (fehér fény láz)
    Tartalma röviden egy rosszindulatú öregúr háborúja a halállal.
    Osztályzatra tőlem 3/10-et kapott, kezdeti, még gyenge, bár a tanúlság komolyan benne van
  • Major
    #115
    Mai rész (remélhetőleg ez :) : Aggie Travers (Thora Birch) más, mint a többi gyerek. Kiközösítik az általános iskolájában, és amikor különös dolgok történnek vele, eltanácsolják onnan. Szülei, Joe (Page Fletcher) és Leslie (Sandra Nelson) teljesen kétségbeesnek, és végül egy bébiszittert fogadnak gyermekük mellé. Karen Ross (Megan Follows) tökéletes választásnak tűnik, ám kiderül róla, hogy gyanúsított egy kislány eltűnésének ügyében, és Terry Walsh (Matthew Walker), a kormányzati nyomozó, azt gondolja, hogy Aggie lesz a következő áldozata……

    Zed, számítunk rád!