1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • CamelX
    #1116
    Jobb dolgunk is van hogy egész nap térdre borulva várjuk h elhigyjétek :D különben is én már linkeltem, azt lehet jönni azzal h vibráló egér vagy miatököm bajotok volt :D nekem is be lehet állítani hogy mouse visible on/off :P
  • zsotesz
    #1115
    Azt nektek kéne megcsinálni, de amikor szóba kerül mindig eltüntök. Csak a szátok jár.
  • lowdog
    #1114
    meg mindig varjuk a videodat amit alltolag 15 perc alatt osszedobsz a kamu emulatorrol...

    vagy csak a szad volt nagy?
  • CamelX
    #1113
    Ő itt a protection from evil :D igazából egy megtévedt batman, aki úgy trolloskodik, hogy még etetni se kell :D
  • Papesz
    #1112
    Hagyd, láthatod, hogy felesleges.
  • Terensz
    #1111
    Ha baromságnak tartod a ps3 emulátort, akkor miért jársz ide?
  • Gt shepyre
    #1110
    Ragyogó milyen élesszemü meglátás! Figyu! ha még nem esett le akkor csak halkan megsúgnám, hogy ez az egész fórum az átba..szásról szól. Nincs semmiféle ps3 emulátor, mintahogy semmiféle {zárt béta tesztelő csapat} sem létezik ez így önmagában is elképesztő baromság. A japánok azt sem tudják ,hogy hol van magyarország, és ha lenne emulátor akkor nem a béta kulcsokat osztogatnák hanem nemgyőznének feljelenteni mindenkit akinek van emulátora. Szerinted a Sony igazgatója kiadja utasításba ,hogy küldjetek magyarországra bivajbasznádra emulátort Hugyos Pistinek a 8 általánosa mellé? Na dereng már ,hogy mekkora ökörség ez az egész? a többit már nem is mondom. Ha te meg ennek ellenére elhiszed ezt a sok baromságot az már a te bajod. Ha ők meg össze-vissza kamuznak majd a következményét ennek majd válalják.
  • Sund
    #1109
    némi gúnyt érzek a hozzászólásodban...

    Neked miért fáj az, hogy szeretnék bekerülni a zárt béta tesztelő csapatba, hogy kipróbáljam?

    Ha jobban ismernéd az emut használókat, pl. Papesz vagy lowdog, akkor tudhatnád, hogy lehet adni a szavukra.
  • lowdog
    #1108
    akkor 15 perc mulva varhatjuk a videot?
  • Gt shepyre
    #1107
    Mivel nem tudták még alap szinten sem elmagyarázni ,hogy ,hogy kerül a ps3 game a hdd-re mostmár torrentől töltik le a ps3 image-t, hát ez egyre jobb minnél mélyebbre próbálunk ásni annál nagyobb baromságokat mondanak. Hazudni is tudni kell, de mint látható nem megy kb. 15perc ráfordítással tudnék készíteni egy hamis videót amikoris fut a pécén a ps3 game, ők viszont erre képtelenek pedig hatalmas ásznak tartják magukat.
  • Gt shepyre
    #1106
    Ennek nagyon örülünk, bár amit írtál kábé annyi értelme van, mintha egy lóval imádkoznék! {{{{{1ik jó ismié, de vannak jó kontakjai :)}}}} hát ehhez a felszólaláshoz csak gratulálni tudok.
  • Gt shepyre
    #1105
    Nekem 6 kulcsom is van, van kertkapu kulcsom, van garázskulcsom, van bejárati ajtó kulcsom, van hátsóajtó kulcsom, van szekrénykulcsom, sőt slusszkulcsom is van, de érdekes módon mégsem tudok eggyikkel sem ps3-as játékokat futtatni pc-én. Én meg majdnem megvettem a konzol megaburgert, két xbox360 között egy ps3, ez felülről meghintve egy psp-vel megszórva a teteje őrölt ps1,xbox1,nintendo,és sega, alkatrészekkel. De mégsem vettem meg ,mert rájöttem ,hogy van kulcsom így már felesleges.
  • CamelX
    #1104
    Óóó hát a másik az még nem teljesen biztos, 1ik jó ismié, de vannak jó kontakjai :)
  • Sund
    #1103
    a Heavy Rain-t viszi nektek simán?

    tegnap majdnem megvettem a bundle pakkot (ps3+HR egyben), de aztán rájöttem, hogy ha szereznék felhasználói kulcsot... jó hogy neked van kettő is CamelX :/
  • zsotesz
    #1102
    "bebizonyítsák hogy nem létezik" - nem nekünk kell bizonyítani a nem működését, hanem nektek kéne bizonyítani, hogy működik. Ha már annyira oda meg vissza vagytok tőle.
  • CamelX
    #1101
    - az emulátor kódolja át PC/PS3 formátumba az image file-t
    - bizonyos zárt torrent és ftp hálózatokon terjednek az image-ek
    - épp ezért nem nevezhető terjesztésnek, max tesztelésnek
  • CamelX
    #1100
    Jó hogy elhiszik, csak fordított pszichológiát alkalmaznak :) engem meg nem érdekel, csak játszok vele amíg tart a felhasználási periódus, utána meg már van jelentkezési kulcs tartalékba :P ide meg szeretek járni, jó olvasni ahogy páran megpukkadnak csak hogy bebizonyítsák hogy nem létezik :D
  • Terensz
    #1099
    Ha valamiben nem hiszek, akkor jót röhögök rajta és odébbállok.

    Ha valamiben hiszek, akkor választ akarok találni a vele kapcsolatban felmerülő kérdésekre.

    Ne tagadd, hiszel az emulátor létezésében, mert itt vagy, és a hited ellentmondásait próbálod velünk foltoztatni. Üdv a PS3 Emulátor Létezésében Hívők Klubjában
  • zsotesz
    #1098
    Hagyd rá, nyilván nem fogják azt mondani, hogy jól van csak hülyítés. Mindegyikőjük csak azt szajkózza, hogy mi vagyunk a hülyék mert nem hisszük el. Persze csak a szájuk jár, egy kb. 5 perces videot egyikőjük sem képes csinálni. Persze a semmiből nem könnyű.
  • Gt shepyre
    #1097
    nincs ott baj!
  • Gt shepyre
    #1096
    Látom nem értjük egymást. A Game Copy Wizard elméleti és fizikai szinten egy adott játék annak biztonsági másolat készítéséhez alkalmas program. De ennek gyakorlatilag és elméletileg is semmi értelme mivel mégha képes is lenne átmásolni egy eredeti ps3-as illetve xbox360 vagy más játékot akkor is értelmetlen és használhatatlan mivel nincs mibe betenni a biztonsági másolatot. Mivel ehhez arra lenne szükség ,hogy a ps3 illetve más konzol fel legyen törve de mint köztudott a ps3-at még nem tudták feltörni így ez az egész értelmetlen, arról már nem is szólva ,hogy a Game Copy Wizard nem képes átmásolni egy eredeti xbox1, xbox360, ps3 játékot még az xbox1 eredeti játék pc dvd-romba helyezésekor gyakorlatilag majdhogynem lefagy illetve összeomlik a renszer, az xbox360-at és a ps3 játékot már nem is említem. És megint csak azt látom ,hogy nem tudjátok megmondani ,hogy mivel és ,hogyan másoljátok fel az eredeti ps3 játékot a vinyóra, az emulátort már nem is említem mert látom tök felesleges. Engem ez zavar ,hogy nem tudtok semmi más konkrétumot mondani csak ,hogy megy meg image fájlokból játszunk de ,hogy ,hogy kerül fel az eredeti ps3 game a hdd-re senki nem tudja megmondani mint ahogy azt sem ,hogy hova tűnik a lemezen lévő másolásvédelmi kód, a játékon lévőről már nem is beszélve. A sony anno lerombolta a piratebay-t, a másolt ps2-es játékok miatt a piratebay még ma sem az ami volt, most gondold el a ps3 emulátort meg osztogatja meg támogatja ,hogy terjedjen? és több milliárd dollártól essen el? ezt ti sem gondolhatjátok komolyan!
  • CamelX
    #1095
    Öregem, szerintem nagyon sok mindent nem tudsz még, de én nem vagyok az a típus aki azt mondja hogy majd képen röhöglek ha te is kapsz hozzá unlock kódot (a látszólag fake és üres installerhez). Én csak nyugiban játszok és csatlakozok kedves fórumozós társaimhoz hogy megosszam a tapasztalataim és élményeim. Tudod, még neked is elküldeném ha nem zárt forráskódú lenne és online aktiválós. DRM ehhez képest picsafüst. Game Copy Wizard pedig igen is jó, ha már megvan hozzá az image és az emulátor built-in converterjével átalakítod. Mint mondtam, lesni fogsz még, én meg itt vigyorgok, szép az élet :D
  • lowdog
    #1094
    "szinte minden iró és dekódoló programot ismerek"

    ott lesz a baj, vastag betuvel jeloltem neked
  • Gt shepyre
    #1093
    igazad van! én eltévesztettem egy betüt de te meg eltévedtél az élet rögös útján de úgy ,hogy még egy gps sem tudna visszavezetni a helyes útra. inkább menj és játsz a nemlétező emulátoroddal a nemlétező image-fájlaiddal. de kérlek meséld már el nekem ,hogy mivel és hogyan másolod fel a gyári ps3 játékot a vinyóra mert rohadt kiváncsi vagyok? de valami ki..baszott hihető mesével állj elő mert szinte minden iró és dekódoló programot ismerek tudom mivel mit lehet csinálni. szóval készülj fel és mesélj majd megmondom mennyire készültél fel jól, hazudj. az ,hogy emulátor linkel nem tudsz előjönni nem is csoda mert nem létezik, de hazudni tanulj meg és válaszolj arra amit kérdeztem. de nehogy előhozakodj a Game Copy Wizard V2.3 -al mert ezzel a programmal még egy eredeti xbox1 játékot sem lehet átmásolni.
  • CamelX
    #1092
    Te meg akár tölthetnéd az "idelyedet" az anyanyelved helyesírásának tanulásával :) ahelyett hogy itt lázadoznál, mert neked nem juthat ki a világ összes létező programjából
  • Gt shepyre
    #1091
    zsotesz! akkor legyél nagyon türelmes mert itt neked senki sem fog felrakni semmiféle ps3 emulátor videót. még ahhoz is kevesek ,hogy hamisítsanak eggyet. a youtube-ról is csak ilyen el..aszott béna amatőr videót raktak be, amit nem is ők csináltak és amin látszik ,hogy egy médialejátszón fut egy felvétel és rajta meg kalinpálnak a kurzorral. légy nyugodt nincs semmiféle ps3 emulátor ez az egész fórum az átba..szásról szól, és semmi másról. Szánalmas ,hogy emberek ezzel töltik az idelyüket de legalább készülnének fel ha valaki kérdez valamit ,ne mondjanak egetverő marhaságokat, de még ez sem megy még hazudni sem tudnak jól.
  • zsotesz
    #1090
    na így már értem, azért jövő héten számítok egy ps3emus videora.
  • Papesz
    #1089
    Köztük én is, mindenhol azzal fizetek, ahol lehet.
  • n3whous3
    #1088
    az interneten vásárlók jó nagy hányada megelégedéssel használja, ott van mögöttük felügyeletként nem egy kormányzati szerv is talán, nem fognak átbaszni téged. Onnantól van szopi, ha átutalsz a paypalról valahova úgy, hogy aztán lófaszt se kapsz vissza.
  • CamelX
    #1087
    Grat Sherlock, ütnéd inkább fejed a falba :D no para, nem kell már sokat várni emu-ra, addig ne máson töltsd ki a türelmetlenséged!
  • n3whous3
    #1086
    igen toltam pár percet még pár hozzászólás közt aztán téptem el Szegedre 20:40 körül, ha nem vetted volna észre nem vagyok itt egyfolytában. Logika?
  • Papesz
    #1085
    Oké, ahogy gondolod.

    n3whous3 hozzászólásához csatlakozva azonban annyit még engedj meg, hogy aki szerint a PayPal-on keresztül begyűjtik a számláról az adatot, az enyhén szólva sincs képben.
  • zsotesz
    #1084
    Nincs hozzá közöm csak nem értem. Azt írtad otthon van a cucc és hétvége előtt nem igen leszel otthon, de a korábbi hozzászólásodban meg azt írtad, hogy "megyek tolom a mortal kombat vs. dc universet, az megy akadás nélkül az emun", vagyis nekiállsz játszani. A két hozzászólásod üti egymást, csak ennyi.
  • n3whous3
    #1083
    Igen, otthon van, én meg Szegeden tanulok és este utaztam be. Utóbbi pár napban "kivettem a szabit", ha az lenne most a kérdés, hogy miért kedd este. Meg mi közöd van egyáltalán hozzá.
  • CamelX
    #1082
    Úristen, 25 új üzi fél nap alatt, rég volt már ilyen forgalom

    Látom megint rájött valakire a pánikroham, hogy nem emulálhat és hogy létezik olyan program a világon ami kis körben terjed csak és direkt nem küldik világgá magát az emut, nem azért mert nem tudják :D
  • n3whous3
    #1081
    paypal a legbiztonságosabb módja a netes fizetésnek, látszik mekkora troll vagy.
  • zsotesz
    #1080
    otthon van a cucc? #1051 "Jó hát irigykedni lehet, na megyek tolom a mortal kombat vs. dc universet, az megy akadás nélkül az emun."
  • Gt shepyre
    #1079
    Nem fogytak el, érvelni annak kéne aki azt állítja ps3 játékkal nyomja pc-én. Egész egyszerűen feladom. 1 holnap dolgozom, 2 álmos vagyok mivel korán keltem, 3.én leírtam mi ,hogy van! mivel látom a reakciót a konzekvenciát levontam, a képet rólatok összeraktam, és a saját és a ti érdeketeben nem írom le. jobb lesz mindenkinek. Egy biztos nem értetek hozzá ,én meg igen mivel valószínüleg akkor próbálgattam a konzolos szárnyaimat amikor nektek még az esti mesét nyomták a télapóról. A linket áttanulmányoztam a programot ismerem mivel megvan még ujabb verzióban is csak mint hangsújoztam vannak ennél lényegesen jobb programok. a paypalos fizetéssel nagyon óvatosan begyűjtik a számládról az adatokat és kifosztanak.
  • zsotesz
    #1078
    megvárjuk, jó lesz jövő héten is
  • n3whous3
    #1077
    "otthon" van a cucc meg minden, hét végéig kb nem fogok hazatérni, hogy videót csinálhassak az egészről